Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2007., 08:08   #1
Šetači pasa

Bok!! Zanima me da li kod nas postoji neka agencija u kojoj su "zaposleni" studenti koji šeću pse vlasnicima koji za to nemaju puno vremena. I ako postoji nešto slično, napišite nešto više o tome.
Femme Fatale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 18:08   #2
i što bi s tim? ja sam isto imala takvo pitanje. hmm.... ako nema agencije hočeš li sama dati oglas
ozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 19:48   #3
ja znam da Zoo-mobil nudi uslugu čuvanja (nadgledanja) psa u domu vlasnika kad su na putu ili rade dugo radno vrijeme, i to trenutno radi kčerka od vlasnika ...možda da im se obratiš sa inicijativom, pa nađete zajednički interes za širenje njihove ponude, zaradu tebi ?
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 11:57   #4
bok!
unapred se ispričavam ak negdi već postoji ova tema... ja lukala pa ništ nisam našla .... enivej, idući vikend idem na put (petak do nedjelja), a sve dobre duše koje inaće znaju uskočiti za šetanje su occupado... osim hotelske opšn, jel ima u zg najs persona koje šetaju pesove ?
riječ je mnogo simpa pesonji - 6 god. gordon (pravi veseljak)
fala
pascimotanasanji is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:00   #5
koji kvart?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:30   #6
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
koji kvart?
trešnjefka
pascimotanasanji is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:52   #7
Kažeš, od 2-4 svibnja?

Ja sam luda za psima, a i živim blizu trešnjevke...

Kako si ti to zamislila?
Sretna djevojka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 12:40   #8
ovaj vikend ili za prvi maj?

ja sam isto na trešnji, ionako stalno čuvam nečije živinice...
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 12:28   #9
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
ovaj vikend ili za prvi maj?

ja sam isto na trešnji, ionako stalno čuvam nečije živinice...
idući ( za 1. maj). tnx, al ipak bu mi jednostavnije da ga ostavim u hotelu ... čula sam da je ok onaj na jarunu, a i blizu mi je ...
pascimotanasanji is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:00   #10
Šetanje psa Savica

Molim da mi se na pm javi netko tko bi mi šetao psa u subotu i nedjelju (21. i 22. 6.) tri puta dnevno na Savici.
Pas ima 10 godina, mješanac srednje veličine i dobar je.
Ladan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 13:58   #11
Ako nekome u Splitu treba šetat pse nek se javi na PP
nella_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 08:00   #12
Setnja pasa svih vrsta i veličina, hranjenje maca i papigica u Zagrebu s iskustvom... javite mi se na PM. Hvala.
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 11:53   #13
Koliko uopće košta recimo jedan sat šetnje?
nika35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 16:21   #14
Quote:
nika35 kaže: Pogledaj post
Koliko uopće košta recimo jedan sat šetnje?
Ako si mi negdje blizu ja ti ga i besplatno prošećem... moj pesonja voli društvo
Inače mislim da ne može koštat više od 50-ak kn po danu
__________________
Nije vrijedno živjeti dok ne pronađeš nešto za što je vrijedno umrijeti.
Voljeti ne znači gledati jedno u drugo, nego zajedno u istom pravcu.
pikastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 12:16   #15
šetnja psa

bok. ja imam srece da mi je susjed u penziji i da mi sece psa u podne svaki dan po pol sata. ujutro i navecer ja secem. ali ne volim da trpi bez veze ako ne mora. i ja mu placam za cijeli mjesec 250-300kn. ovisno o broju dana. zanima me da li netko mozda jos ima tako nekoga jer se moj susjed sprema na more na duze pa.... hvala
julija_na_balkonu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 11:11   #16
Quote:
julija_na_balkonu kaže: Pogledaj post
bok. ja imam srece da mi je susjed u penziji i da mi sece psa u podne svaki dan po pol sata. ujutro i navecer ja secem. ali ne volim da trpi bez veze ako ne mora. i ja mu placam za cijeli mjesec 250-300kn. ovisno o broju dana. zanima me da li netko mozda jos ima tako nekoga jer se moj susjed sprema na more na duze pa.... hvala
a gdje ste?

šećem već ionako par peseka, pa...
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 11:50   #17
Bok, mene isto interesira ova tema. Mi imamo landseera starog 8 mjeseci i uskoro idemo na put. Htjeli bi naci nekoga tko ce je prosetati koji put dok smo odsutni. Zivimo u Vrapcu preko puta onog novog naselja RIS.....ukoliko znate nekoga tko bi se prihvatio toga bila bih vam zahvalna na informaciji.
__________________
adio
pitija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 18:35   #18
Šečem, brinem se pse u Zagrebu ako su vlasnici odsutni, nalazim se u samom centru grada, ali mogu ići i dalje...kontaktirati me se može na mail [email protected]
Saša
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:27   #19
bok! htjela bih šetati pse u okolici Jaruna...Srednjaci, Horvati, Knežija, dom...
htjela bih imati psa ali trenutno nemam uvjete pa bih rado šetala nekom ako treba i usput si zaradila koju kunicu....
pa ako netko treba da mu se pesek prošeta nek se javi na pm
psi_rules! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 13:45   #20
Meni treba šetač za par dana tjedno ujutro, u centru grada. Plaćala bih na mjesečnoj bazi.

Pas je mali, ne bježi i ne svadi se (osim s maltezerima i mopsevima), može se s njim i joggirati.

Zaluđeni zeleni, protivnici lova- isključeni. 8)

Ponude na PP.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.