Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2009., 21:05   #21
Quote:
Hamacama kaže: Pogledaj post
me and myself- das mi onda kontakt?

pitala sam već prije ali ti je valjda promaklo
Imas PP
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 19:50   #22
Super Inače, ako pogledate detaljnije na webu, prijavljene ste tek kad sjedne uplata. Prostor nije mali ali je ipak ograničen broj sudionika.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 20:09   #23
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Super Inače, ako pogledate detaljnije na webu, prijavljene ste tek kad sjedne uplata. Prostor nije mali ali je ipak ograničen broj sudionika.
znam, ja sam im vec mail poslala, da mi malo objasne, i odgovorili su mi brzinom munje!

nisam uopce vidjela onu kartu i adresu, ahhhh, kad sam bila opet prebrzopleta! ugl. jako se veselim i jeeedva cekam!

dal mozda znas koliko ima mjesta? cirka?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 21:05   #24
Mjesta ima 40 + 5 do 10. I ja sam si rezervirala stolček Dvorana je prostrana i stane još stolica, pa ako si ponesete svoju vlastitu stolicu...
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 01:16   #25
Jeste li se ikada zapitali zašto pse zovemo našim najboljim prijateljima? Prijateljstvo zahtijeva uzajamnost. Jesmo li pošteni prema njima? Što je to tako neodoljivo u njima što nas privlači? Što je to tako nedokučivo u nama što njih privlači? Koga privlači sloboda, ''tu i sada'', a koga kreativnost i trikovi? Jeste li ikada razmišljali na ovaj način? Možda saznate odgovor na ovim predavanjima.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 12:19   #26
A kada će se održati ta predavanja, mjesto i virjeme?

Sry, ako sam negdje propustila pročitat to.
__________________
I love life!
Šumska vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 12:36   #27
saznala sam sve

a jel zna netko koliko bi koštale instrukcije???
__________________
I love life!
Šumska vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 19:16   #28
Šumska Vila, mislim da je najbolje da se obratiš direktno DoGGeniusu mailom, a ja bih to osobno pitala na licu mjesta nakon prvog predavanja
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 23:01   #29
Jesam, i to sam saznala. Rekoše mi da savjetovanje individualno košta 350kn, traje 1,5-2h. I ako imaš štenca to je u pravilu sasvim dovoljno da saznaš sve bitne stvari.

Pa eto da znate, ako još nekoga bude zanimalo
__________________
I love life!
Šumska vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 18:36   #30
prijedlog - bilo bi dobro napraviti povremeno i neku edukaciju za ljude koji su udomili pse kao odrasle, s traumama i hirovima, često zlostavljane i napuštane više puta. s takvima nitko ne želi imati posla (čak niti famozni nesi, kod njih smo, među ostalima, odbijeni jer 'ne radimo s takvim psima'), a sve ih je više, a skrbnici se često, ne znajući povijest psa jer je zapravo nitko ne zna, nađu u nebranom grožđu.
osobno, sad nam je ok, snašli smo se silom prilika sami, ali znam jako puno ljudi koji žele udomiti takvog psa (ja ih zovem psima s posebnim potrebama) i spremni su uložiti truda u to, takvo što bi im dobro došlo.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 18:53   #31
Imate pravo! Ja sam se odlučila za odraslu kujicu koja je jakoo velika i koju
nitko nije želio zbog toga. Imala sam velikog psa ali od njegovog rođenja.
Sada se malo brinem! Sva predavanja su pretpostavljam u Zagrebu, a ja
sam iz Splita. Da li se možda može kupiti Dvd s tih predavanja, pa barem da
možemo nešto naučiti.
spyro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 18:59   #32
Ima tome već neko vrijeme, prije 3-4 godine mislim, išla sam na "okrugle stolove" što je organizirao Neven.
Oduševio me njegov pristup psima, način razmišljanja, rasprave o problemima, u kojima sam se naveliko propoznala....

U svakom slučaju, oni pesovlasnici koji smatraju da imaju problem sa svojim ljubimcem, toplo preporučam da posjete Nevenova predavanja!
Meni su pomogla, zaista.

(Časna riječ, ovo mi nije plaćeno... )
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:52   #33
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
s takvima nitko ne želi imati posla (čak niti famozni nesi, kod njih smo, među ostalima, odbijeni jer 'ne radimo s takvim psima'), a sve ih je više, a skrbnici se često, ne znajući povijest psa jer je zapravo nitko ne zna, nađu u nebranom grožđu.
Ja ne znam kaj je onda bio Futurin Lufi s kojim je Neven radio Ak to nije bio s**an pas, onda ne znam niti ću znati koji je. Možda nisu imali mjesta ili tako nešto pa si bila odbijena.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:02   #34
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Ja ne znam kaj je onda bio Futurin Lufi s kojim je Neven radio Ak to nije bio s**an pas, onda ne znam niti ću znati koji je. Možda nisu imali mjesta ili tako nešto pa si bila odbijena.
znam što su mi rekli, i to sam točno tako i napisala 'ne radimo s takvim psima'
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 08:46   #35
u svakom slučaju, nisam sad htjela tu započeti raspravu na tu temu, što je ovdje offtopic, nego samo predložiti da neki takav sadržaj bude poznat i dostupan većem broju ljudi, sigurno bi ljudima koristilo.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:52   #36
Pa gle, postoji edukacija vlasnika pasa i prema tome se ponašaš prema svome psu i nosiš sa problemima. Jest da traumatizirani psi u jednu ruku trebaju poseban pristup u početku, ali opet sve se svodi na kraju na isto
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:02   #37
Koliko znam, Neven je specijaliziran za rad s psima s devijantnim ponašanjem. Mi kao udruga godinama surađujemo s njim i nije bio samo Lufi takav pas, bilo ih je more. Napokon, mi kao i ostale udruge većinom ipak udomljavamo odrasle pse.

Ms Manners, jesi li ti pitala Nevena za pomoć kao privatna osoba ili u ime neke udruge?

Mislim da je najbolje da Nevenu mailom predložiš ovu temu, ništa od toga što mi tu o tome raspravljamo.

Spyro, bit će DVD-a, ali kao i Ms Manners, pošalji mail koji se nalazi ovdje i na web stranici DoGGenius-a.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:45   #38
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Koliko znam, Neven je specijaliziran za rad s psima s devijantnim ponašanjem. Mi kao udruga godinama surađujemo s njim i nije bio samo Lufi takav pas, bilo ih je more. Napokon, mi kao i ostale udruge većinom ipak udomljavamo odrasle pse.

Ms Manners, jesi li ti pitala Nevena za pomoć kao privatna osoba ili u ime neke udruge?

Mislim da je najbolje da Nevenu mailom predložiš ovu temu, ništa od toga što mi tu o tome raspravljamo.

Spyro, bit će DVD-a, ali kao i Ms Manners, pošalji mail koji se nalazi ovdje i na web stranici DoGGenius-a.
odg na pm zbog offt
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:11   #39
Pitanjce;kaj se može platiti tam sutra,kad se dođe na predavanje?
__________________
...čovjeku treba pseča toplina a psu treba dječji dlan...
RoadBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:17   #40
može

ja sam tak unaprijed uplatila
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.