Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2009., 02:02   #61
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
sumnjam da je u ovome problem, ta niti jedan muskarac ne moze biti toliko glup da forsira seks sa zenom koja je rodila, i koja ne osjeca da je spremna na seks?
ipak se radi o njezinom tijelu koje se treba vratiti na normalu, sta bi sad ona trebala, raditi nesto sto joj je neugodno, samo zato jer on insistira?

panda mama, da li to traje od iza porodjaja ili kako?
da li si ti njega odbijala ranije?
Puno je bolje da pročitaš što sam napisao, nego da mi odgovaraš napamet.
Space_gander is offline  
Old 27.07.2009., 02:32   #62
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
a ja bih tebe pitala, zasto?
zasto si se ponasao tako i da li si toga bio svjestan?
bilo bi super kada bi mogao odgovoriti, da malo cujemo i musko iskustvo ovakve situacije?
Uf, teško pitanje...

Ponašao sam se tako jer sam bio seronja, uzimao je zdravo za gotovo, bio sam sebi dovoljan i mislio da sam ja njoj bogom dan i da treba bit sretna što je samnom

Debil sam bio, šta da ti kažem...

Da li sam bio svjestan, nisam ni sam siguran, možda čak ni ne, naravno kad me ostavila, onda se film odvrtio, al bilo je kasno...

Najinteresantnije je to, što u biti niti ona toga nije bila svjesna, nego joj je otvorilo oči to što sam ja otišao na službeni put od 3 mjeseca, tokom kojih je ona skužila, citat: "da joj je bolje bez mene, nego samnom", i to je bilo to...

Quote:
Space_gander kaže: Pogledaj post
Koliko si brakova spasio, pa da znaš o čemu govoriš?
A ja sam ih eto više spasio i skoro sve onda kad su me ona ili on doslovno poslušali, odnosno trudili se ponašati onako kako sam im savjetovao.
Ovdje muž ignorira ženu, sumnjam da postoji druga žena, ali nešto ne valja, a on to ili ne zna ili neće reći, ima i ono gdje žene ignoriraju muževe ili pretjerano "ekonomiziraju s pizdom" ponašajući se kao da je to za jednokratnu upotrebu, a pizda je najmoćnije ženino oružje.
Kladio bih se da je priča počela nakon poroda kad je seks postao dopušten, a naša ženica si je dopustila luksuz i odbila muža sa "ne još, što ti je", a onda je uslijedilo nekoliko puta "umorna sam, zar misliš da mi je sad do toga", tako je krenulo, a on se okrenuo masturbaciji kako je to radio pri kraju trudnoće i poslije poroda. On je jednostavno povrijeđen, to je moje mišljenje, "pa što si ona misli, imam kod kuće ženu, a trebao bih seks tražiti negdje drugdje, nek se jebe", pa "lupi majmuna po glavi".
Joj daj molim te, pa sve da je i bilo tako, šta se sad on treba ponašat ko razmaženo derište, ti nisi htjela kad sam ja htio, sad kad ti oćeš, ja neću.

Pa odrasli su ljudi, nemaju 13 godina.
__________________
I feel the need, the need for speed.

Zadnje uređivanje Teta2U : 27.07.2009. at 04:37. Reason: pročitajte pravila više...!!!
Vale_23 is offline  
Old 27.07.2009., 02:42   #63
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Joj daj molim te, pa sve da je i bilo tako, šta se sad on treba ponašat ko razmaženo derište, ti nisi htjela kad sam ja htio, sad kad ti oćeš, ja neću.

Pa odrasli su ljudi, nemaju 13 godina.
Potpisujem!!! Čemu inat u takvim stvarima??? Pa svi su na gubitku onda.
__________________
I see thru U
Lwaxana is offline  
Old 27.07.2009., 02:51   #64
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
mislis da bi to upalilo... ja se bojim da bih s tim samo pogorsala vec tako i tako otuznu situaciju
s cim bi pogorsala?
samo bi mu se upalila lampica...
pa glasujem za navedeni prijedlog...
croatish7 is offline  
Old 27.07.2009., 08:30   #65
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
...da je bio skroz drugačiji dok smo bili cura i dečko...
ne znam kaj današnje žene očekuju od muških

da bu u braku ostao isti i još bolji? da ziher, tek onda odu u kurac skupa sa svojim mozgom...
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 27.07.2009., 08:35   #66
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
Kupi perike razne , pa nek bira.

Šalim se , al može i to.

Popričajte prvo , al bilo bi bolje da ga iznenadiš.

Npr : dragi koja ti se perika ( staviš je na sebe ) više sviđa ?

Oće promjenu. Ok.

Zašto bi mu to pružila neka druga , kad možeš i ti.
__________________
Klikni na link
relaxing music is offline  
Old 27.07.2009., 08:51   #67
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
Meni se čini da je najmanji problem u sexu, ne znam jesi li negdje napisala da li ste živjeli zajedno prije nego što se oženili.
Po ovome, a i po tvome daljnjem pisanju, izgleda da njemu baš i nije jasna definicija zajedničkog života, i da nije zadovoljan u toj situaciji.
Već si spomenula da on odbija razgovarati i svaki tvoj daljnji pokušaj tretira kao forsiranje.
E pa, probaj raditi isto što i on, izlazi i ti, drkaj i ti, zaboravi zagrljaje i maženje a onu riječ volim nemoj mu ni u ludilu spominjati, a kad te pita koji ti je sad kurac, odgovori mu da je blesav i da prestane forsirati.
A možeš mu i u facu reći da je kreten i da sa takvim pederom ne misliš provesti cijeli svoj život, dakle ili neka se sredi ili neka se pakuje.
__________________
Ležimo na travi a sunce nas prži Ona me čvrsto za majicu drži
I kaže mi dragi,jako mi je stalo Da me bar jednom uznemiriš malo
Arnissa is offline  
Old 27.07.2009., 08:54   #68
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
ne znam kaj današnje žene očekuju od muških

da bu u braku ostao isti i još bolji? da ziher, tek onda odu u kurac skupa sa svojim mozgom...
Dakle, jednom da se složim s Ubojicom.

Mislim da je to jedna od stvari koje bi majke trebale kćerima davati s mlijekom još dok doje:

U principu, muškarac je apsolutno najbolji, u svom maksimalnom izdanju, mjesec-dva pred ženidbu. Od tog trebnutka nadalje, 'kvaliteta' mu nesmiljeno dugoročno opada. Ima tu, naravno skokova i padova, nije to linearna funkcija, ali trend je takav.

Mlade bi žene u to vrijeme trebale sjesti i razmisliti o ovome: HOĆE LI MI 50 POSTO LOŠIJI MUŠKARAC BITI PODNOŠLJIV ???

Ako je odgovor 'da', udaj se; ima šanse da ti brak bude sretan. Ako je odgovor 'ne', bježi glavom bez obzira dok je još vrijeme.

Navodno je znanost zabilježila fenomen muškarca koji se na dulji rok popravi, ali to je kontroverzan podatak i nije potvrđen nezavisnim studijama. Postoji mogućnost da je to urbana legenda.
Emericzy is offline  
Old 27.07.2009., 09:12   #69
Meni je fascinantno kako vi tu zeni savjetujete seksi oblekicu, perike, promijene silne... a onak, covjek s njom em ne zeli razgovarati, em ju ignorira, em ju odgurne kad ga ona pokusa u krevetu zaskociti.

Onak, o cemu pricamo?

Mislite da ce, nakon sto mu skockana sjedne u krilo, on biti sav odusevljen i povaliti ju na prvom stolu?
Dala bih se kladiti u sto god hocete da ce reakcija biti ista - ili ignor, ili odguravanje ili tako nesto.

I sto je netko pitao...

Quote:
Glupo mi je C/P post sa identične teme al u muškom rodu, samo ću postaviti opet isto pitanje: ljudi moji pa koji je vama kuki??? Zašto ste uopće skupa ako ne možete normalno razgovarati i riješiti probleme pogotovo sexualne prirode????
Lakse je biti u losem braku i kukati nego skupiti muda, mrdnuti dupe i poceti zivot ispocetka.
LaTiTeA is offline  
Old 27.07.2009., 09:22   #70
A i ti pitaš preozbiljna pitanja forumske drkaroše isprid ekrana.
Razgovor, onako za vrat pa da ti prizna ili pokaži da češ prihvatit šta god ima ra reći.

A ove glupače "Nađi ljubavnika ..." zanemari jer to je ono o čemu one maštaju dok se diraju isprid ekrana, ne treba ti to. Pošto tvoj lik drka, znači imaš sex mašinu već kraj sebe, samo je tribaš usmjerit u sebe
Curious Person is offline  
Old 27.07.2009., 10:08   #71
Quote:
Curious Person kaže: Pogledaj post
Pošto tvoj lik drka, znači imaš sex mašinu već kraj sebe, samo je tribaš usmjerit u sebe
Svaka to ima. A ipak tek svakoj drugoj ili čak trećoj uspije onoi što ti tako ležerno savjetuješ.
Emericzy is offline  
Old 27.07.2009., 10:12   #72
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Dobro, sorry... malo sam pretjerala.
A nemas bas nekog rijesenja... ili prihvati da je sada tako kako je i da ce se mozda promijeniti... ili stvarno nadji ljubavnika pa uz sve, bar neces biti seksualno isfrustriana.
pa nije njoj najveći problem u seksu...

Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Meni je fascinantno kako vi tu zeni savjetujete seksi oblekicu, perike, promijene silne... a onak, covjek s njom em ne zeli razgovarati, em ju ignorira, em ju odgurne kad ga ona pokusa u krevetu zaskociti.

Onak, o cemu pricamo?

Mislite da ce, nakon sto mu skockana sjedne u krilo, on biti sav odusevljen i povaliti ju na prvom stolu?
Dala bih se kladiti u sto god hocete da ce reakcija biti ista - ili ignor, ili odguravanje ili tako nesto.

I sto je netko pitao...



Lakse je biti u losem braku i kukati nego skupiti muda, mrdnuti dupe i poceti zivot ispocetka.
da najbolje rješenje je naći ljubavnika...


nije sve u seksu

Zadnje uređivanje LaTiTeA : 27.07.2009. at 10:51.
gongo is offline  
Old 27.07.2009., 10:41   #73
Pročitala sam više manje sve ovo, nije da ću nešto pametovati, ipak imam nešto više iskustva, drugi brak, djece...

Moj savjet, ljubavnik nije rešenje, za to te može nalemati, zamrziti za naveke, rastati se odmah a ti si s tim dobila, šta? Ništa, malo kratkog uživanja, jer rijetki su ti (ljubavnici) koji bi te uzeli s djetetom, a još udana...

Prvo se rastani, ako ga ne želiš trpit, pa traži ljubav.

Druga stvar, vidim da te ignorira, ignoriraj i ti njega. Živi život kraj njega ko da njega nema blizu tebe.
Živi život s bebom. Znači, ustaneš, nahranite se vas dvije-dvoje(ne znam jel curica il dečkić),(mislim da je curica), sve radi ko da ste samo vas dvoje u stanu.

Nema pospravljanja njegovog veša, makni mu zmazani veš sa strane, nema ručka za njega(ako pita, reci mu neka ne forsira...), ne gledaj ga, ignoriraj ga...

Trajat će neko vrijeme, pa ako pukne, puknut će, nije onda niti imalo budučnosti...

Netko je napisao da muški znaju izgubit interes za ženu kada rodi, to stoji.
I po ponašanju, ne mora biti, al mi smrdi, da ima drugu, ili je u nekom kontaktu s nekom.

Držim ti fige da se izborite, ti i beba, za svoj dio života. Imate pravo živiti, a ne robovati.

Zadnje uređivanje Lindy2008 : 27.07.2009. at 12:03.
Lindy2008 is offline  
Old 27.07.2009., 10:44   #74
BEZ RAZGOVORA NIŠTA

Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
znaci ima nas jos, l dobro moj spava sa mnom, al k-o da i ne spava...
Ma ako nema komunikacije,neće ništa pomoći!
Zašto fino ne sjedneš s njime za stol i fino razgovarate ?
fantom01 is offline  
Old 27.07.2009., 10:52   #75
Quote:
gongo kaže: Pogledaj post

da najbolje rješenje je naći ljubavnika...
Ustvari bi moj savjet bio da se razvede, ali pomislih da bi me tek ONDA popljuvali pa presutih na prvu.
LaTiTeA is offline  
Old 27.07.2009., 10:59   #76
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ustvari bi moj savjet bio da se razvede, ali pomislih da bi me tek ONDA popljuvali pa presutih na prvu.
obicno je ono ispravno rjesenje i ono koje je najteze izvesti
samo joj mogu pozeljeti mnogo mudrosti
edi_bosanceros is offline  
Old 27.07.2009., 11:13   #77
Quote:
fantom01 kaže: Pogledaj post
Ma ako nema komunikacije,neće ništa pomoći!
Zašto fino ne sjedneš s njime za stol i fino razgovarate ?
Ajme, digne mi se kosa u zrak kad to pročitam. Jebote, pa daj čitaj što žena piše, je l' ne vidiš da čovjek odbija razgovore? Kao da je ona glupača pa ne zna da najprije treba razgovarati...

Da je recept za rješenje ovakvih bračnih problema tako jednostavan, 99 posto brakova bilo bi sretno. A nije.
Emericzy is offline  
Old 27.07.2009., 11:23   #78
Quote:
fantom01 kaže: Pogledaj post
Ma ako nema komunikacije,neće ništa pomoći!
Zašto fino ne sjedneš s njime za stol i fino razgovarate ?
da pročitaš malo pažljivije i vidiš,da muž nije raspoložen za dijalog!?
Bit komunikacije je u dijalogu,a ne u monologu!
salonitanka is offline  
Old 27.07.2009., 11:43   #79
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
e al uz malu bebu nije uvijek lako biti skockan, nasminkan isfriziran i sl. bebe bljuckaju i traze vremena... mislim, nisam se previse opustila, gotovo sam vratila istu kilazu kao prije trudnoce, moyda 1-2kg vise. a rekla sam kad nesto pokusam odgovor je uvijek sta forsiras stalno nesto
ma pusti komentare ljudi koji ne znaju kak je to imat malo dijete. nemas se vremena ni otusirat kak spada, a kamoli kaj drugo, posebno ako ti muz ne pomaze ni mrvicu (sori ako grijesim, dobila sam takav dojam). ja nemam dijete, ali mogu razumijeti jer sam vec godinama uz frendicu koja ima sada dvoje djece, prosjedila sam s njom obje trudnoce jer ih je morala cuvati, i iako je u dobrom braku, stalno se zali na nedostatak razgovora s muzem - naravno da covjeku fali da ga netko razumije. a kak ce te razumijet netko tko te zapravo ne zeli razumijeti?, to je najgore od svega.

tebi bi mozda bilo dovoljno da te muz pokusa razumijeti, a nema ni toga. i jos ti kaze da stalno forsiras nesto. koji kreten. sljedeci put mu reci da forsiras jer ne mozes i ne zelis vise tako. a ako sam u pravu, onda ce i sebicnjak u njemu, koji te uzima zdravo za gotovo jer zna da ga volis i koji trenutno umanjuje sve tvoje probleme te ih odbacuje kao i vecina muskaraca "daj, kaj ti brijes", shvatiti da se i on mora potruditi ili nista od toga. al mi se cini da dok on to shvati, ti ces vec otici. nisi zasluzila da se netko ovako odnosi prema tebi. ponekad je i sam razgovor precijenjen - odnosno, kako ces razgovarat ako on to ne zeli?

i jos: osobno mi se savjeti tipa ignoriraj ga, ne peri njegov ves i to ne cine bas suvisli - cak stovise, mislim da bi mogli pogorsati situaciju sto puta.
Zoey is offline  
Old 27.07.2009., 11:53   #80
Quote:
DENNY kaže: Pogledaj post
Davno sam pročitao da nekad muževima jednostavno nestane želja za seksom sa vlastitom ženom nakon što rodi dijete.
da a počne im interes za seks s tuđim ženama
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
isprobano.... odgurnuta i otpiljena...
odvratno
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Meni je fascinantno kako vi tu zeni savjetujete seksi oblekicu, perike, promijene silne... a onak, covjek s njom em ne zeli razgovarati, em ju ignorira, em ju odgurne kad ga ona pokusa u krevetu zaskociti.

Onak, o cemu pricamo?

Mislite da ce, nakon sto mu skockana sjedne u krilo, on biti sav odusevljen i povaliti ju na prvom stolu?
Dala bih se kladiti u sto god hocete da ce reakcija biti ista - ili ignor, ili odguravanje ili tako nesto.

I sto je netko pitao...



Lakse je biti u losem braku i kukati nego skupiti muda, mrdnuti dupe i poceti zivot ispocetka.
tek je pola godine u braku
jasno mi je da želi pokušat i dat sve od sebe
odustaje se tek kad se više ništa ne može popravit lato
i kakav si uopće čovjek ako odustaneš nakon pola godine ...

Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam više manje sve ovo, nije da ću nešto pametovati, ipak imam nešto više iskustva, drugi brak, djece...

Moj savjet, ljubavnik nije rešenje, za to te može nalemati, zamrziti za naveke, rastati se odmah a ti si s tim dobila, šta? Ništa, malo kratkog uživanja, jer rijetki su ti (ljubavnici) koji bi te uzeli s djetetom, a još udana...

Prvo se rastani, ako ga ne želiš trpit, pa traži ljubav.

Druga stvar, vidim da te ignorira, ignoriraj i ti njega. Živi život kraj njeg ako da njega nema blizu tebe.
Živi život s bebom. Znači, ustaneš, nahranite se vas dvije-dvoje(ne znam jel curica il dečkić),(mislim da je curica), sve radi ko da ste samo vas dvoje u stanu.

Nema pospravljanja njegovog veša, makni mu zmazani veš sa strane, nema ručka za njega(ako pita, reci mu neka ne forsira...), ne gledaj ga, ignoriraj ga...

Trajat će neko vrijeme, pa ako pukne, puknut će, nije onda niti imalo budučnosti...

Netko je napisao da muški znaju izgubit interes za ženu kada rodi, to stoji.
I po ponašanju, ne mora biti, al mi smrdi, da ima drugu, ili je u nekom kontaktu s nekom.

Držim ti fige da se izborite, ti i beba, za svoj dio života. Imate pravo živiti, a ne robovati.
Ja bi napravila upravo ovo.
Možda ga to prodrma ...
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger