Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2011., 03:49   #1
Dragi me preko skypea trača s bivšom

Mrzim ga, ovog trenutka ga toliko mrzim da nemam snage ni plakati. Možda sam i ja kriva što mi vrag nije dao mira pa sam kad je zaspao otišla pogledati jedno dopisivanje s jednom curom koja me duže vrijeme mucila (inace njegova bivša)...
iii onda vidim da mi je LAGAO - JAKO LAGAO - to boli, baš boli, cak me covjek ni ne vara ali neke stvari koje joj je pricao di moje ime spominje pod 'ona' ili ubio bi ju da to napravi itd itd........ tako govori covjek za kojeg sam sve napravila, zbog kojeg sam svaki dan visila u bolnici, zbog kojeg sam se ne znam koliko puta posvađala s prijateljima , koji nema život , ima 30 godina, ništa ne radi.. a ja studiram, trudim se i definitivno nisam ružna. I onda ovo dobijem - pa ljudi moji dali ja to zaslužujem.

Pošto on spava ko zaklan , samo sam otišla od njega sad ali ako ima itko pametan savjet.. kako dalje, što napraviti - sve mu sasut u lice, postati bezobrazan ako bi to uopce primjetio ili štaa - bjesna sam i razocarana
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 04:03   #2
sto ne znas ne boli...nisi trebala čačkat.
I ja sam se dopisivao sa bivsom jer smo naprasno prekinuli..
Poceo sam drugu vezu, a ta nova mi odmah zabranila kontakte sa bivsom.
Pa sam po skrivecki pisao poruke bivsoj.

Trajalo je neko vrijeme, s tim da nisam zelio nista sa bivsom osim da se raziđemo ko ljudi i kad se vidimo da se ne izbjegavamo ko neke budale.

Ta nova mi stvorila preveliki pritisak sa tom svojom posesivnoscu tako da smo na kraju prekinuli.

Nije ugodno to sve vidjet, ali nisi trebala čačkat
Jamiroquai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 04:17   #3
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
iii onda vidim da mi je LAGAO - JAKO LAGAO - to boli, baš boli, cak me covjek ni ne vara ali neke stvari koje joj je pricao di moje ime spominje pod 'ona' ili ubio bi ju da to napravi itd itd........ tako govori covjek za kojeg sam sve napravila, zbog kojeg sam svaki dan visila u bolnici, zbog kojeg sam se ne znam koliko puta posvađala s prijateljima , koji nema život , ima 30 godina, ništa ne radi.. a ja studiram, trudim se i definitivno nisam ružna. I onda ovo dobijem - pa ljudi moji dali ja to zaslužujem.

Pošto on spava ko zaklan , samo sam otišla od njega sad ali ako ima itko pametan savjet.. kako dalje, što napraviti - sve mu sasut u lice, postati bezobrazan ako bi to uopce primjetio ili štaa - bjesna sam i razocarana
Pa kako da te imenuje nego kao ONA?
Sta ima veze tvoj izgled i tvoje studiranje sa njim, pa studiras radi sebe ili?
I ne izgledas tako kako izgledas zbog njega.

Ja samo u tome citam da si ti trenutno ljuta i da panicaris. Reci konkretnije primjere sta te je lagao.
To sta netko kaze nekome "mogla bi ga ubiti" nebi ja vise imala nijednog kolege u kancelariji da sam ih ubila svaki put kada sam to mislila, meni nije dovoljno! Nije to pripremao nego samo izrekao i nije tebi reako "UBIT CU TE" sta bi smatrala razlogom ocarenja itd.

Meni se cisto cini da je on tebi inace digao zivce s tim sta se ti vise trudis u vezi i zivotu a on banci itd. a ovaj dopis sa bivsoj su samo one male kapi koji su ipak uspili da se bavca prelije.

A to sta se punos da si isla zbog njega u bolnicu itd. to je ipak niski udarac i nadam se da tako ne nesto nabrajas samo u ljudnji. Pa bio ti je tada drag i brigala si se za njega pa normalno da si isla u bolnicu.

Smiri se malo i pametno promisli kako ces izaci uredno iz te veze koju ocigledno ne zelis vise.

Quote:
Jamiroquai kaže: Pogledaj post
sto ne znas ne boli...nisi trebala čačkat.
I ja sam se dopisivao sa bivsom jer smo naprasno prekinuli..
Poceo sam drugu vezu, a ta nova mi odmah zabranila kontakte sa bivsom.
Pa sam po skrivecki pisao poruke bivsoj.

Trajalo je neko vrijeme, s tim da nisam zelio nista sa bivsom osim da se raziđemo ko ljudi i kad se vidimo da se ne izbjegavamo ko neke budale.

Ta nova mi stvorila preveliki pritisak sa tom svojom posesivnoscu tako da smo na kraju prekinuli.

Nije ugodno to sve vidjet, ali nisi trebala čačkat
Ako ti je stvorila pritisak uradio si pravilno da si prekinuo!

A cackati pa ka prvo ako netko ostavlja stvari na otvorenom a zna se da kompic je vise manje otvoren ipak mora biti svjesan da ce netko mozda kopati po tome. Ali iskreno se nebi nikada bojala otvoreni stvari nego prija skrivenih!
Jer lako je napraviti novi account i sakriti ga itd. Da ja zelim da netko nezna neke stvari koje se dopisivam s nekim to taj nebi saznao ako nije bas hacker!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore

Zadnje uređivanje Teta2U : 06.10.2011. at 16:18. Reason: NE ŠTANCAJ POSTOVE!!! editiraj već objavljeni post
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 05:38   #4
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Mrzim ga, ovog trenutka ga toliko mrzim da nemam snage ni plakati. Možda sam i ja kriva što mi vrag nije dao mira pa sam kad je zaspao otišla pogledati jedno dopisivanje s jednom curom koja me duže vrijeme mucila (inace njegova bivša)...
iii onda vidim da mi je LAGAO - JAKO LAGAO - to boli, baš boli, cak me covjek ni ne vara ali neke stvari koje joj je pricao di moje ime spominje pod 'ona' ili ubio bi ju da to napravi itd itd........ tako govori covjek za kojeg sam sve napravila, zbog kojeg sam svaki dan visila u bolnici, zbog kojeg sam se ne znam koliko puta posvađala s prijateljima , koji nema život , ima 30 godina, ništa ne radi.. a ja studiram, trudim se i definitivno nisam ružna. I onda ovo dobijem - pa ljudi moji dali ja to zaslužujem.

Pošto on spava ko zaklan , samo sam otišla od njega sad ali ako ima itko pametan savjet.. kako dalje, što napraviti - sve mu sasut u lice, postati bezobrazan ako bi to uopce primjetio ili štaa - bjesna sam i razocarana
Utisak mi je da ste suvise emotivno uzrujani da bi donosili velike odluke, zbog kojih bi mozda mogli posle zazaliti. Bilo bi pozeljno da prodje koji dan da se smirite pa se onda pozabavite problemom, sa sto manje emocija.

Koliko dugo ste u vezi? Sta vas sve sprecava da prekinete tu vezu?
__________________
Absorb what is useful, Discard what is not, Add what is uniquely your own. ~ Bruce Lee

Zadnje uređivanje lynxbird : 06.10.2011. at 05:46.
lynxbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 11:44   #5
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
- sve mu sasut u lice, postati bezobrazan ako bi to uopce primjetio ili štaa - bjesna sam i razocarana
Naravno da ćeš mu sve sasut u lice.
Vjerujem da te više povrijedila činjenica što te s njom "ogovara" nego što s njom mulja i to je prirodno.

Htjela bih ti reći da probaš biti što manje bijesna, ali razumijem da će biti teško.

Ovo su jedne od onih situacija kada ti se previše zacrni pred očima i ne možeš reagirati ispravno da ga hebeš.

Ali od tebe se ne očekuje smirena i uviđavna reakcija. Nemaš što biti superuviđavna.

Ja bih na tvom mjestu isprintala konverzacije, zaokružila crvenim markerom najgore dijelove i dala mu vremena da mi dođe sa IZNIMNO DOBRIM ISKRENIM objašnjenjem zašto je to napravio. I onda, ako baš mu bude iznimno žao i ako shvati gdje je zakenjao bi mogli pričati o eventualnom rješavanju situacije.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 11:48   #6
ajd udahni i napisi tocne stvari oko kojih pizdis.

svi bi "ubili nekog" oko necega. svi upotrebljavaju i zamjenice.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 11:56   #7
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ajd udahni i napisi tocne stvari oko kojih pizdis.

svi bi "ubili nekog" oko necega. svi upotrebljavaju i zamjenice.
pa zena pizdi kaj ju lik traca svojoj bivsoj. poprilicno klizav teren, rekla bih vecini cak.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:02   #8
U čemu je problem?
Što je pričao o tebi ili što je pričao bivšoj o tebi?
Ti o njemu kao ne pričaš? Eto, upravo si ga popljuvala na forumu kao 30-godišnjeg neradnika bez života. Čestitam.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:06   #9
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
pa zena pizdi kaj ju lik traca svojoj bivsoj. poprilicno klizav teren, rekla bih vecini cak.

mislis da je problem u bivsoj ili u tracanju? ajd, ovo prvo jos donekle mozda mogu shvatiti, iako bivsi su osobe kao i svaka druga sto se tice sposobnosti slusanja tracanja (a i cesto pravi majstori pri razbuktivanju istog)

ako se radi o samo tracanju od strane partnera.... onda moram ustvrditi da je naivna. svi ponekad "tracnu" nekog sa nekim. problem sa chatovima je sto se moze procitati i dozivjeti na najcrniji nacin.


(ne uzimam ovim postom niciju stranu, jer zbilja ni ne znamo sto se desilo. osim da je netko poput ninje cekao rane jutarnje sate da pikne prstom u govno )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:09   #10
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
I onda ovo dobijem - pa ljudi moji dali ja to zaslužujem.
Da.
Sama si dozvolila da dođe do toga, a i sav taj tvoj trud i ulog nije nikada bio radi njega, nego radi nekih tvojih ideala koji realno niti ne postoje.

Nađi si adekvatnog dečka koji te može pratit u interesima i životnim željama, pa ćeš vjerovatno bit zadovoljnija.

I nemoj glumit žrtvu, svi smo mi isključivo žrtve vlastitih zabluda.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:13   #11
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislis da je problem u bivsoj ili u tracanju? ajd, ovo prvo jos donekle mozda mogu shvatiti, iako bivsi su osobe kao i svaka druga sto se tice sposobnosti slusanja tracanja (a i cesto pravi majstori pri razbuktivanju istog)

ako se radi o samo tracanju od strane partnera.... onda moram ustvrditi da je naivna. svi ponekad "tracnu" nekog sa nekim. problem sa chatovima je sto se moze procitati i dozivjeti na najcrniji nacin.


(ne uzimam ovim postom niciju stranu, jer zbilja ni ne znamo sto se desilo. osim da je netko poput ninje cekao rane jutarnje sate da pikne prstom u govno )
pa vjerujem da ju smeta sto ju traca konkretno s bivsom. barem sam takav dojam dobila, zbilja bas nije dala puno informacija.

a o tracanju konkretno, pa stajaznam...svi nekad s nekim popricamo o vlastitiom zivotu, partnerima itd..mislim, normalno mi je o nekakvim stvarima popricati s bliskim osobama, kao sto vjerujem da radi i druga strana. ne bih bas sve to svela pod tracanje.

ali kad je u pitanju tracanje trenutnog partnera s bivsim, mislim da bi vecini smetalo.
mozda se i varam, ali sumnjam
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:17   #12
Očito ga ne poznaješ dovoljno pa nisi detektirala da je nezadovoljan nečime vezano uz vaš odnos, jer da ste to adekvatno riješili između sebe, ne bi se imao potrebu žaliti ikome. Nekak brikim da uopće nisi ni uvidjela nikakav problem jer si prezauzeta brojanjem vlastitih žrtvi koje si položila na oltar vaše ljubavi, za koje je vrlo upitno jesu li uopće bile potrebne.


Iskren, pošten i miran razgovor vam je u ovom trenu jedina opcija.
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:29   #13
Hmmmm....A kaj si išla čačkat...

Ono što neznaš-ne boli.
__________________
^^Razvijena ko afrički vodovod^^
Mumija_pancake is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:33   #14
Super kako ste zaključili da je trača ili da se žali na nju po tome "ona" i "ubio bi je da to napravi".
Meni se čini da autorica jako pretjeruje.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:43   #15
Pa ni meni to ne izgleda kao tračanje. Možda je napisao: Ona mene voli, ubio bi je da me prevari. Ili tako nešto.....Premalo informacija za kvalitetnu raspravu.
__________________
Tek sad znan da ti brod ca me vuce nosi tvoje ime...
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:04   #16
samo nestati je dovoljno
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:00   #17
Za pocetak - hvala ljudi a dalje i konkretno ide ovako prica : zadjedno smo godinu dana, prije mene se samo jebavao s tom curom (na žalost moram reci da ju je prešlo pola grada-i ono ne govorim iz ljutnje) i onda prije 5-6 mjeseci sam vam ja bila u gradu - nešto njoj prigovorila da bi mi onda ona odma u facu iznjela informaciju: tebe tvoj decko vara samnom I DA Bi drugi dan naravno promjenila pricu. Nakon toga je se on rješio - sve je bilo super. I Onda unazad tjedan-dva vidim da se opet dopisuju. I to me kopkalo - jer sam mu 5x prigovorila da mi to smeta i da me to vrjeđa pošto je ta osoba meni lagala i skoro nam sjebala vezu (da mu je prava prijateljica pa valjd to nebi napravila). I on se meni opravdavao da se ona njemu javlja i da se cuju oko gluposti.

Sinoć je zaspao i ja sam za njega dovršila njegov poker turnir (i to na kraju bila prva i zaradila mu još i love) i kopkalo me kopkalo i otišla sam pogledati. Od tog cijelog razgovora me najviše jebe to što sam vidjela da je ona par puta izjavila : aj doci cu sad do tebe pa da zapalimo(ono ilegalno jel). I onda su pricali o meni kako sam ljubomorna - pa mu je ona nešto slagala i on je to meni odma išao reci (dok nije znao da mu laže) ali kad je saznao da mu je lagala tj šalila se onda je to on išao ispraviti tako da ON sada meni laže a njoj napiše MA RJEŠIO SAM JA TO . Onda ga je ona priupitala šta on radi kad sam ja ljubomorna , on njoj na to kaže 'ma ja to po kratkom postupku i heheheh' i ono najviše me boli od svega što me je lagao - znaci kad sam ga pitala o cemu se dopisuju - lagao mi je jako i stalno. I TAKOĐER ovo što je rekao da bi me ubio je bilo za njezinu izzjavu : šta da mu procitam ove poruke. I ONA Mu je rekla kako sve to mora brisati - i on je rekao da je to sve prije brisao .

A ovo što mi prigovarate da sam ga popljuvala - takvo je mišljenje o njemu mojih prijatelja, mame i svih bližnjih - nema te osobe koja mi nije rekla da zaslužujem bolje - nikad me to nije diralo - ali sada me boli što ništa što sam napravila ON NE CJENi ili se meni cini da ne cijeni. Opcenito je takvo stanje i možda sam kod nekih izjava i pretjerala ali sam to pisala odma nakon tog incidenta. Nisam osoba koja inace broji dobra djela. Ali kad vidim da me netko tako lako pošalje u ku... cim nešto kažem i kad me netko 0% ne cijeni onda si dajem na pravo da takvoj osobi i izbrojim sve živo što sam za nju napravila.
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:07   #18
evo... i skype je zlo, kao i facebook.

nego, ja mislim da ljudi svasta pricaju drugima. u zajebanciji, u ozbiljnom razgovoru, u polu-lazi, u ljutnji, u sprdnji, u nastojanju da se prikazu boljima nego sto jesu ili da se prikazu vecim frajerom, nekim tko je tolko kul da ga nitko ne zasluzuje, u nastojanjima da si malo pomiluju ego... svega ima. nista to ne bih svrstala u katastrofu od problema. ima i gorih stvari. recimo, kad nekome drkas po kompu i citas privatne stvari.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:07   #19
Pa očito i jesi ljubomorna. Zašto si joj prilazila nešto prigovoriti u gradu? Kakvo je to ponašanje?
Ja bih popizdila da mi se dečko spusti na tu razinu da ide nešto srati nekom mom bivšem jebaču.

Gle, ne čini mi se taj vaš odnos zdrav, posebno mislim na tvoj odnos prema njemu i vašoj vezi.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:14   #20
Mislim da ste svo troje upitnh...karakteristika.

Ona laže njemu, pa on tebi, pa ti njemu... Krasna veza.
Uostalom, koji se kurac frajer ima čut s bivšom jebaljkom koja je izmišljala da on nju vara s tobom?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger