Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2014., 23:06   #361
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje bih mogla pogledati veliki izbor tih staklenih vrata s nekim dizajnom po njima.

guglam al mi slabo ide. upisivala sam kitchen glass door designs, kitchen glass door decals ali to nije to.. izbacuje mi ono sto mi ne treba, a ne znam sto upisati da izbaci ono sto zelim
Probaj vidjeti na okno.hr i staklo-konstrukt.hr
Ima i firma Vision,oni kažu da sa nekom mikro foliom naprave kakav god uzorak želiš.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 23:10   #362
Fala ti. Idem gledati


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 16:09   #363
Znate li nekog tko za normalnu cijenu moze napraviti unutar knaufa metalnu konstrukciju zbog pricvrscenja vrata. Sredila sam tko ce mi raditi klizna vrata ali problem je knauf koji ih sam ne moze drzati,

Zasad imam samo jednu ponudu koja mi se cini previsoka za taj posao pa ako znate nekog da ima iskustva s time, molim da javite.

Fala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:43   #364
a kakva vrata radiš? normalna klizna koja klize po zidu ili sa kazetom. jer imaš kupiti gotove kazete za vrata koje se montiraju baš u knauf zidove
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 20:59   #365
Radim normalna klizna koja idu po zidu. Kad bi radila kazetu smanjilo bi mi kuhinju koja je dosta uska, a izgubila bi i na duzini

Danas mi je frajer koji to radi rekao da je kazeta 2000 kn

Tako da bas trebam da klize uz zid ali treba u knaufu to pojacanje napravit


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 20:46   #366
Pozdrav svima, dragi i ja smo imali ideju postaviti klizna vrata u našem stanu. Frajer nam je napravio okvire i cjelokupnu konstrukciju sa vodilicama. Razmišljamo unutar okvira staviti pleksiglas. Ima li netko neku bolju ideju? svaki savijet je dobrodošao! čak sam i mislila neku vrstu tkanine, da bude ipak malo zatamnjeno i od prirodnijeg materijala...hvala unaprijed!
vocnijogurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 22:37   #367
možeš pronaći rješenje i u Forex pločama, distributer je Pako
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 08:31   #368
Quote:
vocnijogurt kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, dragi i ja smo imali ideju postaviti klizna vrata u našem stanu. Frajer nam je napravio okvire i cjelokupnu konstrukciju sa vodilicama. Razmišljamo unutar okvira staviti pleksiglas. Ima li netko neku bolju ideju? svaki savijet je dobrodošao! čak sam i mislila neku vrstu tkanine, da bude ipak malo zatamnjeno i od prirodnijeg materijala...hvala unaprijed!
A da ne staviš prozirni pleksiglas ,nego "mutni". Svakako dobra ideja ,pleksi je lakši od stakla. kakve ste to okvire dali raditi.? Dal bi mogla poslikati?? Može i na PP.
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 11:54   #369
Smile Klizač za klizna vrata

Pozdrav

Dali netko ima neku šemu ili zna kako jednostavno napravit klizač za klizna sobna vrata s malo novaca, jer gotovi klizač košta 270 kn, pa ako neko ima ili zna da nabaci vamo kakve linkovi ili slike bio bih mu zahvalan.

Vrata moraju da vise i kližu na vodilici znači vodilica mora biti čvrstog materijala, a dole će biti vodilica koji se neće vidjet ( T profil 5 cm dužine ) da vrata se ne mrdaju van unutra.

A klizači gornji da se šarafaju u krilo ( krilo je obično klasično sobno sa furnirom i kartonom ).

Nije bitno kakvog je izgleda jer će biti zatvoren drvetom ( kutijom ).
mlukac89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:34   #370
može kako ne bi moglo a pogledaj ovo https://www.pinterest.com/search/?q=...inks_searchbox
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:14   #371
Hvala puno ima tu svega čak i onog čemu se nisam nado
mlukac89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:46   #372
imam još toga, ali mislim da si sa ovom stranicom zadovoljen, znači na posao
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:35   #373
Ako netko zna pouzdanog majstora koji bi mogao odraditi knauf zid + klizna vrata (100x250) u kazetu od knaufa na istom zidu molio bih kontakt...
djuroSzlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:03   #374
Takoder molim kontakt slican problem imam!
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 16:08   #375
Quote:
djuroSzlikovski kaže: Pogledaj post
Ako netko zna pouzdanog majstora koji bi mogao odraditi knauf zid + klizna vrata (100x250) u kazetu od knaufa na istom zidu molio bih kontakt...
ovakova vrata , dimenzije su strahovite
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 18:15   #376
možda ovako?
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 20:10   #377
to su vrata bez limenih kutija i sa ugrađenim metlicama sa strane ukupne debljine zida 16 cm netto
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 09:38   #378
Molim savjet:

zamijenila bih dvoja vrata kliznim vratima, međutim ne znam je li izvedivo.
Situacija je trenutno ovakva:



Radi se o vratima na WC-u i ostavi pored. Vrata su širine 70 cm, a zidić (drveni) između vrata je širine 30 cm.
Otvaranje vrata prema unutra nije opcija radi otežanog ulaska u wc, i gubljenja korisnog prostora u ostavi.
Vrata su trenutno sa onim svjetlarnikom iznad - taj dio bih zatvorila knaufom (postoji li bolja opcija?)

Jedina opcija (pretpostavljam) su klizna vrata koja klize jedna preko drugih (pri čemu se ne može istovremeno ući u obje prostorije, nadam se da sam dobro objasnila... nije opcija da vrata wc-a klize na drugu stranu).
Je li moguće, ako se već skidaju kompletna vrata i štokovi, ukloniti i taj drveni zidić te isti napraviti od knaufa, ako bi to pomoglo pri izvedbi s kliznim vratima?
Molim savjet kako to izvesti? Pročitala sam cijelu temu, ali nisam našla odgovore, također nisam upućena što sve postoji u svijetu kliznih vrata
ibis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 10:38   #379
zid u sredini bi trebao biti manji da bi vrata mogla kliziti sa jedne na drugu stranu ili bi lijevo i desno ( na rubovima ) trebalo dodati neke "letve" na koja ce se vrata naslanjati kada "otklizu"
cijelu stvar mozes prilicno jeftino rijesiti sa nazovimo vratima za ugradbene ormare ali u tome slucaju imas na podu alu sinu. Skuplja varijanta su viseca vrata
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 17:20   #380
moje je razmišljanje da zadržiš vrata kao što je na tlocrtu , a ako postoji mogućnost postaviš uža vrata, ali klizna vrata zbog buke i mirisa- nije dobro. Postoji mogućnost izvedbe vrata tipa "prelomljeno asimetrično krilo" kao proizvođača ti navodim firmu Door iz Pordenone -a a predstavništvo im je u Maksimirskoj na sjevernoj strani iza Kvatrića ili http://www.ncserramenti.it/sottocategoria.php?sc=18
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.