Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 19:56   #81
Quote:
miss_marple kaže: Pogledaj post
Da, a napomena koja ovdje nedostaje glasi 'dogodilo se curama koja nisu bile disciplinirane u konzumiranju pilula'. Treba paziti na lijekove koji se uzimaju zajedno s pilulama i izbjegavati grejp
Naravno. Medjutim, ucinkovitost tablete moze biti smanjena ako te zadesi npr. dijareja (a tesko da ces pomisliti na to), pa postoje slucajevi (mislim da vecinom u starijih zena) gdje pilule nakon odredjenog vremena i zbog "navikavanja" organizma ne djeluju vise onoliko efikasno kao u startu, zatim mozes imati hipotireozu ili neki drugi problem sa stitnjacom cije simptome uocis prekasno, a uzrokovao je hormonalni disbalans unatoc pilulama.

Dakle, ipak postoji niz elemenata koji, doduse, nisu mozda svakidasnji, ali ne ovise o (ne)redovitom uzimanju oralne kontracepcije.

Pretpostavljam da upravo takve stvari muce one koji nisu ziher oko tih 1%, pa zato i postavljaju ovakva pitanja ili se dodatno stite i nekom drugom metodom.

Quote:
Jebem vas blesave...znate li koliko je zapravo teško zatrudniti...ne ide to toliko jednostavno kako se misli.
Jest, zapravo je tesko zatrudnjeti. Ali opet, pricaj to onima koji su ipak dobili bebicu against all odds.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 19:59   #82
Jel' ovo topic o kontracepciji ili o trpanju...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:01   #83
Koliko sam skuzila, autor se libi svrsiti u partnericu iako ona pije pilule.
Dakle, tema je o kontracepciji i o trpanju.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:03   #84
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Koliko sam skuzila, autor se libi svrsiti u partnericu iako ona pije pilule.
Dakle, tema je o kontracepciji i o trpanju.
Autor je malo neiskusan i ne prati njene menge...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:08   #85
Pretpostavka je da pričamo o mlađoj i zdravoj populaciji. Koliko mi je poznato starijim ženama se baš i ne preporuča oralna kontracepija.
Ne uzimam u obzir neka druga bolesna stanja, to je onda komleksno i zato postoje liječnici i konzultiranje. Pa, naravno da se mora paziti i misliti na viroze tipa povraćanja i proljeve. To isto ide u opis odgovornog uzimanja pilula.
Pravi ginekolog objasni pacijenticama sve opcije i napravi nalaze prije pilula. Glupo mi je sad raspravaljati 'šta bi bilo akoi kad bi bilo'...to su posebni slučajevi, ovdje govorimo općenito. Ako sam ja dobro shvatila temu.
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:18   #86
Quote:
miss_marple kaže: Pogledaj post
Glupo mi je sad raspravaljati 'šta bi bilo akoi kad bi bilo'...to su posebni slučajevi, ovdje govorimo općenito. Ako sam ja dobro shvatila temu.
Ma, sve ok.

Ali jebiga, neki (mladi i zdravi) su paranoicniji, pa u obzir uzimaju i ovakve (posebne) slucajeve zbog kojih ne mogu mirno spavati, to jest, svrsavati.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:19   #87
o covjece, ja postavim obicno pitanje, i sad sam jos i troll...daj ono pogledaj kad sam regan, da sigurno mi je palo napamet se regat tu i odmah prvi post neki troll...

ljepo sam pitao eto...jedan sam od onih ocito sta ga jebu tih 1%, i zanimalo dal ima jos takvih, ili muskarci cije partnerice piju pilule uredno svrsavaju i nju i boli ih briga...

ja do sad nisam nikada svrsio u ni jednu zesku, s kondomom, pilulama s bilo cim...uvijek izvadim van...sad dal je to normalno, ili ima ljudi koji kao i ja tako paze na to...eto to je sve sto me zanimalo...jebiga, to mi nije ni zena, i mladi smo i ono, trenutno mi ne dolazi u obzir uopce...
ffantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:21   #88
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ma, sve ok.

Ali jebiga, neki (mladi i zdravi) su paranoicniji, pa u obzir uzimaju i ovakve (posebne) slucajeve zbog kojih ne mogu mirno spavati, to jest, svrsavati.
Paranoični upravo.

Druga strana medalje, što jebeš nekog s kim ne bi nikad mogao imati djete...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:23   #89
Quote:
ffantom kaže: Pogledaj post
trenutno mi ne dolazi u obzir uopce...
Baš si faca.



OT


Pazite se, ti misliš tako, a ona ti se povjerila...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...

Zadnje uređivanje denisv : 28.03.2010. at 20:49.
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:43   #90
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Kljucna rijec.

Ono, idem se jos malo igrati s ovom bombom, zasad jos nije eksplodirala.

Kao sto je rekla Ryuuza, ne mozes se sa sigurnoscu oslanjati samo na tu metodu kad postoji niz faktora koje ne mozes predvidjeti, a koji mogu uzrokovati stanovite hormonalne promjene, pa time i poremecaj ciklusa, i to za samo par dana koji mogu znaciti jako puno.
je pa da ni pod razno ne želim dijete, ne bi to radio. BTW, svršavao ili ne, 99% je vjerojatnost da neće ostat trudna.

A svakako nisam tolika picajzla ko vi ovdje na temi. Pa ak mi je suđeno, taj jedan posto će me sjebat. I šta. Nek sjebe. Pa nije dijete eksplozija nuklearne bombe da bi ga se trebao bojati. Dapače.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:50   #91
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
je pa da ni pod razno ne želim dijete, ne bi to radio. BTW, svršavao ili ne, 99% je vjerojatnost da neće ostat trudna.

A svakako nisam tolika picajzla ko vi ovdje na temi. Pa ak mi je suđeno, taj jedan posto će me sjebat. I šta. Nek sjebe. Pa nije dijete eksplozija nuklearne bombe da bi ga se trebao bojati. Dapače.
To Gogo.


A, jebali bi se a da im ne uđe...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:09   #92
Quote:
ffantom kaže: Pogledaj post
ja do sad nisam nikada svrsio u ni jednu zesku, s kondomom, pilulama s bilo cim...uvijek izvadim van...sad dal je to normalno, ili ima ljudi koji kao i ja tako paze na to...eto to je sve sto me zanimalo...jebiga, to mi nije ni zena, i mladi smo i ono, trenutno mi ne dolazi u obzir uopce...
ovo je meni ipak paranoicno. nhf
radio sam na sve nacine i znam da sam nekad malo riskirao, nekad bio jako oprezan al meni je to isto kao pazit da ne stradas. ne treba ludovat ali ni imat fobiju. ako ti je sudjeno puknut ce kondom i jedan od ona dva spermica koji su pozurili ce obavit posao a ako ti nije sudjeno mozes radit sta hoces pa nista.
Quote:
Jebem vas blesave...znate li koliko je zapravo teško zatrudniti...ne ide to toliko jednostavno kako se misli.
dakle, koristit neku zastitu al ne ufurat paranoju.
ili ko moj frend jednostavno sijat djecu okolo
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:11   #93
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
je pa da ni pod razno ne želim dijete, ne bi to radio. BTW, svršavao ili ne, 99% je vjerojatnost da neće ostat trudna.

A svakako nisam tolika picajzla ko vi ovdje na temi. Pa ak mi je suđeno, taj jedan posto će me sjebat. I šta. Nek sjebe. Pa nije dijete eksplozija nuklearne bombe da bi ga se trebao bojati. Dapače.
tocno, onih 1% koliko znam uvijek postoji, kod svih metoda. onda bi jedina sigurna preporuka bila ona papina - ostavi ga u gacama.
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:21   #94
Doduše, ima jedna stvar koju većina žena ne zna, a to je da nakon što prestanu piti pilule su nenormalno plodne. I nema tada računanja plodnih i neplodnih dana, treba računati ko da su svi plodni. Većina ih se zezla baš u tom periodu i tu su se događale tzv. 'nemoguće trudnoće'.
To ne piše na nikakvim upustvima, nego iskusni ginekolog napomene, ipak je praksa nešto drukčija od teorije

ffantom @

sori, al pitanje ti zvuči trolovski za nekog tko već određeno vrijeme ima spolne odnose. Kad već nisi trol, onda si paranoičan, no hard feelings, ali je tako. GoGos je dobro rekao. 99% zar tu ima uopće ikakve sumnje ili dvojbi?? Po toj logici nitko ne bi hodao ulicama jer uvijek postoji šansa da ti cigla padne na glavu. Blesava usporedba, ali je tako.

Zadnje uređivanje miss_marple : 28.03.2010. at 21:31.
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:07   #95
Ja ne.

Manje verujem raznoraznim tabletama nego kondomima tako da "momcima" ne dozvoljavam da utrce u "pecinu".
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:28   #96
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post

Druga strana medalje, što jebeš nekog s kim ne bi nikad mogao imati djete...
Zaboravljaš faktor godina, situiranosti, posla itd.
Ja volim svog partnera i želim dijete s njim, ali trenutno nemam uvjete za to.
Zato mi i 1% smeta. Ali ionako nisam sad na piluli, pa...
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:32   #97
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Zaboravljaš faktor godina, situiranosti, posla itd.
Ja volim svog partnera i želim dijete s njim, ali trenutno nemam uvjete za to.
Zato mi i 1% smeta. Ali ionako nisam sad na piluli, pa...
Stara ko razmišlja o uvjetima, vječiti je pragmatičar. Dajte malo filinga, jebem mu.... Zašto sve bez osjećaja, krivo mi je.......ubi me...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:35   #98
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Stara ko razmišlja o uvjetima, vječiti je pragmatičar. Dajte malo filinga, jebem mu.... Zašto sve bez osjećaja, krivo mi je.......ubi me...
Duga priča, a i preosobna, najvažniji faktor je udaljenost (nismo u istom gradu, ali bi trebali bit uskoro).
Uglavnom, za nekih 2 godine ću nesmetano moć razmišljat o tome.
Nisam inače pragmatična, ali jednostavno ne volim ulijetat u takve stvari ko guska u maglu. Jebiga.

EDIT: Da se desi, ne bi pobacila, to mi ne dolazi u obzir. Tako da, ne bi bio kraj svijeta, al radije još pripazim jedno vrijeme, a onda .
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:38   #99
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Duga priča, a i preosobna, najvažniji faktor je udaljenost (nismo u istom gradu, ali bi trebali bit uskoro).
Uglavnom, za nekih 2 godine ću nesmetano moć razmišljat o tome.
Nisam inače pragmatična, ali jednostavno ne volim ulijetat u takve stvari ko guska u maglu. Jebiga.

EDIT: Da se desi, ne bi pobacila, to mi ne dolazi u obzir. Tako da, ne bi bio kraj svijeta, al radije još pripazim jedno vrijeme, a onda .
Dobro, jebi ga.
Pametna si cura, kontroliši. Vjerojatno nije još za tebe...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 14:02   #100
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Cilest je najgora pilula, da. Tako čuh i od ginkice.

Jedino se koristi kao day after, ali kao stalna pilula je navodno loša.
pijemo i ja i mama i nama je ginekologica njih preporučila nakon onih loših priča o Yasminu...najbolje da sad idem nove zahtjevati
Bitno da je efikasna, a ako se koristi za day after - očito je (uostalom - sve te hormonske tablete su veliko zlo - mislim da nema tu jedna loša, druga dobra)
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger