Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2013., 20:57   #41
Apdejt!
Trenutno nisam doma i posaljem joj poruku da se dogovorimo za kino jel joj odgovara vrijeme i da kupim rezervirane ulaznice. Kaze dama da samo prije toga moramo popricati o tome sto joj je brat rekao u vezi svega ovoga. I naravno, nakon sto se seronja izlanuo, ja sada shvacam da sam pogrijesio uopce sto sam zakotrljao ovaj kamen. I dalje bi dao sve za nju ali cini se da neide. Mozda da je drugacija situacija, ali ne. Ipak sam zaglibio u dubokoj frend zoni. To je za sada sve.
I da, na 99% sam da otkazem karte za The movie koji je htjela gledat. Iako postoji mogucnost danas-sutra da vidio ovo ili nesto, jebe mi se. Barem sam iskren...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 23:34   #42
Idi i reci joj što osjećaš. Ako te i gleda samo kao prijatelja, bar ćeš znati na čemu si, znat ćeš da si dao sve od sebe i da to nije to. Možda i je.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 23:43   #43
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Idi i reci joj što osjećaš. Ako te i gleda samo kao prijatelja, bar ćeš znati na čemu si, znat ćeš da si dao sve od sebe i da to nije to. Možda i je.
Savjetujem da poslušaš ovo što je napisano.
Ako stvar ne uspije nemoj ništa forsirati... možda i jednog dana postanete PRAVI PRIJATELJI.

U svakom slučaju puno sreće i strpljenja kolegi forumašu
moj uname is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 15:39   #44
I evo, da se pohvalim da sam sjebao sve do kraja. Stvar je takva da sam otkazao karte, ljut sam, i sad se filujem filmovima da ne mislim na ovo sve, ljut sam na frenda koji će sutra dobiti svoju dozu, u kurcu sam cijeli dan, mislim na nju i želim je...

Ali i dalje imam pozitivnu misao u vezi ovoga svega jer nismo ni tu ni tamo. Ja bi išao i dalje u svemu ovome dok ju ne slomim, ali čini se da sam ja ostao slomljen po tko zna koji put jer sam pokušao stvoriti nešto od nečeg što se oblikovati ne može. I onda, naravno nakon što sam probao stvoriti odnos s samo još jednom osobom u nizu koje nisam uspio, pitam se gdje je jebeno problem kada konstantno ne uspijevam. Zar sam ja stvarno bolji kao prijatelj ili se toliko dam u to prijateljstvo da se onda druga strana nadasve šokira kada bi ja htio nešto više?!
Pitam se dali bi trebao drugačije pristupiti tome svemu?!
Nažalost, znam odgovor na to pitanje i znam sve, ali jednostavno nešto "više" me tjera na to da prvo osobi pristupim kao prijatelj i da se podvučem pod kožu i onda krenem u akciju. Neka jebena viša sila koja me čini glupim i od sitnice napravi veliku stvar. Od muhe, slona.

I dalje postoji strah da se ne dogodi nešto više, nešto gore te da ju izgubim potpuno. Nemogućnost moga djelovanja i osjećaja "sad odlazim kod nje, i ono kao u filmovima bla bla" je ta da sam jebeno prizeman jer shvaćam neke stvari. To da ovo nije jebeni film i da će se dogoditi nešto deseto, to da se bojim kako će reagirati (a bojim se više goreg scenarija nego onog pozitivnog-ako bi se uopće i dogodio), to da ima dečka i znam da se borim s vjetrenjačama, to da sam svjesno ušao u ovo znajući da ću izgubiti...

I onda dođem do onog dijela kada je rekla da sam se osjećao glupo kada me je pitala jel ja nju volim, a postupila je isto kao njen brat koji često ima takve "gay" izljeve nježnosti jer sam se asimilirao s njima kao brat i sprdam se s njime na taj način.
Na što sam ja rekao da samo zaboravi i da se sjeti poruke koju sam joj poslao nedugo nakon tog trenutka kada sam otišao doma.

Daljnje razglabanje teme je dovelo do toga da je njoj bed za sve ovo jer se ona osjeća glupo jer je pitala takvo pitanje a ja sam kao na kraju nju "zavolio" samo zbog te izjave a ona mene smatra samo frendom i mislila je da se može šaliti na način na koji se zajebavamo ona i njen brat.
Čini se da sam tu pogriješio i ja što sam uopće pokretao svu tu raspravu, ali sam bio u kurcu tolikom da sam u tome trenutku morao nekome reći da mi bude lakše. Tajno se nadajući da će to stvarno doći do nje, ali ne na takav način koji meni nije dogovarao.

Na kraju se osjećam napadnutim jer sam ju zavolio kao frenda prvo a onda na ovakav način. Jebige...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 20:57   #45
Previše analiziraš i to te je i dovelo do ovoga gdje si sada, dakle previše razmišljanja, analiziranja, pretpostavljanja što bi bilo ako bi bilo itd. itd. Prekasno kreneš u "akciju" i to je sve, drugi puta nemoj se naći u takvoj situaciji i bit će sve ok, jer i tebi bi bilo čudno da netko koga smatraš prijateljem sada od tebe želi nešto više plus što je ona sada i zauzeta tako da to još više otežava stvar.
Fredo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 01:05   #46
Sve si pogodio.
Danas sam popodne joj prošao isped kuče jedno tri tisuće puta i stalno joj je svjetlo gorilo u sobi i usporim, kontam da stanem... ali moj jebeni ego mi to nedopušta... Baš sam budala...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.