Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2017., 22:28   #801
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a, ribica, pomažeš pa nešto znaš
svlatko

onda,ajde malo prouči kaj se dešava sad u Ekvadoru oko izbora, pa javi ili odi, pa se raspitaj među ljudima

Ništa strašno, događa se slično i u drugim zemljama, ti si stranac i domaća politika te ne brine.
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 04:18   #802
jap, točno je to
iako evo ja nemam nikakvih problema, svi su dragi prema meni i u državnim službama
ali ja sam u Cochabambi, dok je jaka HR zajednica u Santa Cruzu, oni su i dosta bogati (ok to su 2 i 3 generacija), pa su zato protiv eva
oni i hoće ocjepljenje
nisam previše u kontaktu pa ne bi se štel mješati u to

Blues Dado, upravo to
mislim pratiš kao stranac koji tamo hoće živjeti kaj se dešava i tako, ali nema tog žara
baš sm prije par mjeseci o tome pričao u venecueli i s talijanom koji je 25 godina već tamo, i kaže, i dalje njega više uzburka politika u italiji nego u venecueli, iako mu je cijeli život,posao i sve tu

valjda je tako s večinom stranaca ne znam,do sada po priči mi izgleda

jedino što će od aprila izgleda kriza u ekvadoru biti poprilična, ima nešto naših ljudi tamo, pa vidim članke, a i gledao malo na netu, ovaj njihov je dosta toga radio kao i el komadante, pa ne izgleda da bu dobro

Zadnje uređivanje KILLERDOG : 10.03.2017. at 04:29.
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 10:35   #803
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post

a ženu i dijete nemre dovesti u hr ?
nije to, nego je lijepo biti bijelac s nešto love
a i posao koji je radio, fina je to lova, a sumnjam da 40 kg stane samo tako, ne nose svi drogu kao ti
zatvor je više kao mjesto gdje dođeš prespavati navečer, ionako si moraš plaćati stanarinu tamo i tako to
imaš u Boliviji ako hoćeš i zgodne ture po zatvoru, javi se pa ćemo ti organizirati jednu

vidim, nisi baš dugo bio u Limi
a i peru je malčice veći od Lime,a duplo bolje kotira od hr
evo trenutno koliko čitam i druga najbolja ekonomija u južnoj americi, iza čileanaca
Znaci tip ima finu karijeru uspjesnog kriminalca

Ima svasta, ne treba sudit nikome ... nekome je to primamljivo i pojam uspjeha

Ti si turisticki vodic ? Dajes uvid i mali okus zivotnog uspona mogucnosti 'drugacije ALI uspjesne' karijere?
Not for me... but thank you.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.