Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 19:11   #1
Portable Adobe Indesign CS6 Windows problem?

Pozdrav!

Imam pitanje u vezi InDesign CS6 portable verzije. Ne rade na Windowsima 10, tj. program se jednostavno ne može pokrenuti.
Znam da je to česti problem sa win10, dobijem onu poruku "The application was unable to load a required virtual machine component. Please contact the publisher of this application for more information." i pokušala sam maknuti neke patcheve kod windows updatea koji navodno blokiraju takve programčiće, međutim, nije u tom problem (dotičnih patcheva koji se spominju niti nemam?)
Imam portable Photoshop CS3 koji radi najnormalnije, nije mi jasno zašto ovo neće?
Ako netko možda zna što bih mogla učiniti ili ima link za download neke druge verzije InDesigna koja radi na windows 10, bila bih jaaako, jaaako zahvalna!
__________________
...I was looking for a job, and then I found a job
And heaven knows I'm miserable now...
nesh_ti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:53   #2
Imaš li ti licence za taj softver? Ovdje nećeš dobiti pomoć za pokretanje piratskih programa.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:55   #3
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Imaš li ti licence za taj softver? Ovdje nećeš dobiti pomoć za pokretanje piratskih programa.

samo pitam ako netko ima sličan problem s portable verzijom, that's all...jesus...ok, nema veze...
__________________
...I was looking for a job, and then I found a job
And heaven knows I'm miserable now...
nesh_ti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:08   #4
Pa kažem, čak i da ima, ne smije ovdje ništa napisati, jer je podložno sankcijama.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:23   #5
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pa kažem, čak i da ima, ne smije ovdje ništa napisati, jer je podložno sankcijama.
Ok, jasno mi je to... mislila sam samo, budući da vidim da ima dosta postova gdje si ljudi pomažu s problemima koje imaju nakon prelaska na windows 10 da će ovo biti u tom tonu, jer realno u tome i je problem...ali kažem, nema veze...snaći ću se...

Tema se može slobodno zatvoriti
__________________
...I was looking for a job, and then I found a job
And heaven knows I'm miserable now...
nesh_ti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.