Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 21:40   #221
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Quark je NAJjači lik u ST
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:42   #222
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
za 2 tjedna vam dolazi akcija i to iz epizode u epizodu!!
A i pojavit ce se brod tj brodic
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 00:59   #223
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
A i pojavit ce se brod tj brodic
da, da i to s uređajem za skrivanje

sad bi trebao i Worf stići na postaju
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:36   #224
danas chief o'brien ima 2^6 godina
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 09:37   #225
danas odo puše 77 svjećica
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:21   #226
Danas je bila epizoda s zrcalnim svemirom. Spominje se Kirkov icident tokom teleportacije, što je to bilo i je li taj svemir postoja prije toga?

Kira i Garak su baš prikazani kakvi bi bili u drugačijim okolnostima, Sisko tako tako, dok mi je Quark čudan?
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 18:42   #227
današnja epizoda u kojoj se sudilo Miletu na Kardashian mi je jedna od najdražih općenito u ST-u!!!
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 19:06   #228
Ja ovaj DS9 nikad ne uhvatim. Kad to bude?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 10:52   #229
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ja ovaj DS9 nikad ne uhvatim. Kad to bude?
htv3, oko 21.30-22.30, pon-čet. repriza ujutro oko 7.30-8.00. ili bilo kad (unutar 72 sata) na hrti-ju.
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:45   #230
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
današnja epizoda u kojoj se sudilo Miletu na Kardashian mi je jedna od najdražih općenito u ST-u!!!
citirani post sam pisa s moba koji ima to autoispravljanje pa ako ne paziš možete pretvoriti napisano u nešto drugo, npr Kardasiju u Kardashian. Zanimljiva sličnost izmedju fiktivne planete i naziva poznate obitelji(mada mi nikad nije bilo jasno zašto su slavni?).
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:51   #231
I tako su došli Dominij i Defiant. Sad postaje zanimljivo
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 22:51   #232
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
citirani post sam pisa s moba koji ima to autoispravljanje pa ako ne paziš možete pretvoriti napisano u nešto drugo, npr Kardasiju u Kardashian. Zanimljiva sličnost izmedju fiktivne planete i naziva poznate obitelji(mada mi nikad nije bilo jasno zašto su slavni?).
slavni su zbog kurvanja
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:34   #233
NElogičnost

Odkad je počeo klingonsko-kardasijski rat u DS9, stalno se spominje te mi smeta jedna velika nelogičnost... Naime u seriji se stalno spominje da Klingonci napadaju kardasijske planete i pogranične sustave. E sad, meni je nelogično kako je to moguće ako po službenoj Star Trek karti Klingonsko carstvo i Karadasija nisu ni blizu, tj. između njih stoji Federacija?!
Jesu li to nešto scenaristi zabrijali ili Klingonci koriste svoj cloak device da neopaženo prođu kroz cijeeluu Federaciju i onda napadnu kardasijske planete i sustave ??
Sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:56   #234
pa Klingonici su saveznici Federacije, a kako je Kardasija neprijatelj Federacije onda je neprijatelj i Klingonaca

tako ja to shvaćam
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:21   #235
inače uskoro kreće rat protiv Dominiona
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:34   #236
Quote:
Sparow111 kaže: Pogledaj post
Odkad je počeo klingonsko-kardasijski rat u DS9, stalno se spominje te mi smeta jedna velika nelogičnost... Naime u seriji se stalno spominje da Klingonci napadaju kardasijske planete i pogranične sustave. E sad, meni je nelogično kako je to moguće ako po službenoj Star Trek karti Klingonsko carstvo i Karadasija nisu ni blizu, tj. između njih stoji Federacija?!
Jesu li to nešto scenaristi zabrijali ili Klingonci koriste svoj cloak device da neopaženo prođu kroz cijeeluu Federaciju i onda napadnu kardasijske planete i sustave ??
nisam zna za tu kartu, jeli moguć obilazak federacije u razumnome roku? Meni je zapravo sam taj rat nelogičan....
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:49   #237
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
nisam zna za tu kartu, jeli moguć obilazak federacije u razumnome roku? Meni je zapravo sam taj rat nelogičan....
Nisam baš siguran da je moguće, zamisli ideš napadat neku postaju i treba ti mjesec dana da dođeš do nje... u tih mjesec dana se promijeni sve živo, od razmještaja trupa pa čak i do tijeka rata...

tu ti je karta:
http://static.tumblr.com/9vpcbie/GpT...kstarchart.jpg

Kardasija je lijevo, a Klingonsko carstvo dole desno...
Sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:51   #238
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pa Klingonici su saveznici Federacije, a kako je Kardasija neprijatelj Federacije onda je neprijatelj i Klingonaca

tako ja to shvaćam
Nisi me razumio... ja pričam o prostornoj dilemi...
A fulao si i ovo gore, u ovom trenutku Klingonci i Federacija više nisu saveznici...
Sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:57   #239
Quote:
Sparow111 kaže: Pogledaj post
Nisi me razumio... ja pričam o prostornoj dilemi...
A fulao si i ovo gore, u ovom trenutku Klingonci i Federacija više nisu saveznici...
zato jer je (ne znam jel već bilo pokazano) šef Klingonaca zapravo Mjenjolik

ovo o prostoru možda greška onih koji pišu scenarij

i šteta što nije prikazano šta je Borg radio dok je trajao rat FED i DOM. trebali su se uključiti
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:07   #240
dobro ok, vratimo se mi na prostornu dilemu... ima tko neko objašnjenje?
Sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.