Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 21:04   #5601
Quote:
EineKleineMaus kaže: Pogledaj post
kaj ona sve ne voli? jel netko možda vodio bilješke?
Tko bi to sve zapisao?? ja jos ne mogu shvatit sto se prijavila kad nista ne jede,ono mislim,jos onako male ocjene davala ,a nista nije jela,kako znas jel dobro il nije, ,ma da ja mislim da je ona sve to poracunato radila ,isla je na pobjedu
__________________
Uzmi me kad hoces ti Pa dobro gde si ti Divno je biti nekome nešto Ta Božija Nevolja je umrla,ali i dalje me vuče ka sebi.
Bellisario is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:16   #5602
Quote:
Bellisario kaže: Pogledaj post
Tko bi to sve zapisao?? ja jos ne mogu shvatit sto se prijavila kad nista ne jede,ono mislim,jos onako male ocjene davala ,a nista nije jela,kako znas jel dobro il nije, ,ma da ja mislim da je ona sve to poracunato radila ,isla je na pobjedu
a gle, prijavila se ko i većina drugih: da budu na tv-u i zbog novaca

daje male ocjene zato da bi ona bila prva, pametno od nje, al bruka se pred hrvatskom -.-
__________________
“Moonlight drowns out all but the brightest stars.” -J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings
shiningstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 20:02   #5603
Odavna nisam čula toliko iskrenih komentara bez prenemaganja. Bravo za Alana.
A cijelu emisiju sam pokušavala dokučiti odakle mi je ta faca poznata.

Mda.! Bingo. Stol do mog, restoran uz rijeku, država: BiH.Najbolji "peksimeti" i pršut.
Ima dva najslađa klinca koja sam vidjela u životu.
__________________
...more, kojim plove, ja tu na kopnu dublje od njih znam.

H.D. THOREAU
Majda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 19:27   #5604
ajme koje hvaljenje same sebe......
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 19:04   #5605
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
ajme koje hvaljenje same sebe......
bas jbt, ahahahaha ''možete snimati i snimati al necete naći grudvice'' AHAHAHAHAHA, onak bravo za tebe
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 11:01   #5606
Onih 5 manekenki sa istim frizurama, visinom, bojom kose, jesu li klonirane ili doista je individualizam u tom svijetu nestao...
Meni se nije nimalo svidjelo to...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:28   #5607
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Onih 5 manekenki sa istim frizurama, visinom, bojom kose, jesu li klonirane ili doista je individualizam u tom svijetu nestao...
Meni se nije nimalo svidjelo to...
Ne znam ,meni baš nisu slične, uopće...jedino što ih povezuje je ista boja kose, ali svaka ima totalno drugačiji tip ljepote
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 19:36   #5608
Ovaj ljigavi Davor svaku emisiju sjedne tako da belji u noge ovoj gadnoj Teji. Fuck off, imaš 42 godine pederu stari. :bljuv:
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 18:35   #5609
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Ovaj ljigavi Davor svaku emisiju sjedne tako da belji u noge ovoj gadnoj Teji. Fuck off, imaš 42 godine pederu stari. :bljuv:
Baš! I onda još ide glumit kao nekog frajera
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 20:28   #5610
Moju baku zanima jel se večera ukinula ili uskoro idu nove epizode?
Špigeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 18:12   #5611
Tražio neki recept i neznam kako ali naletio sam na ovo http://www.youtube.com/watch?v=fpoAjYujL-w
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 20:47   #5612
Vidim da se ekipa iz Exclusiva preselila u Sve u 6. Emisija je osrednja. Ima dobrih tema. Ali i puno više dosadnih. Isto tako vidi se da kopiraju Galileo, što nije loše ali ni inovativno. S obzirom da emisija u nazivu ima riječi SVE ne bi li trebalo u njoj biti i barem malo žutila kojeg možemo komentirati na kavama s prijateljicama. Baš treba takva emisija.
I nije mi jasan novi bingo. Gledam na HTV-u reklamiraju njihov, a na RTL-u najavljuju svoj. Što će biti 2 binga?
I ne očekujem nekakav spektakl. Bingo ko' bingo. I smiješno mi je da Škoro vodi Bingo i mogli su bolje iskoristiti Blaće.
mathie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 21:18   #5613
Quote:
mathie kaže: Pogledaj post
Gledam na HTV-u reklamiraju njihov, a na RTL-u najavljuju svoj. Što će biti 2 binga?
I ne očekujem nekakav spektakl. Bingo ko' bingo. I smiješno mi je da Škoro vodi Bingo i mogli su bolje iskoristiti Blaće.
Biti će samo jedan Bingo i to na RTL-u. Imat će drugačije ime, zvat će se »Uhvati Bingo ritam«. Ima drugačiji termin emitiranja, svaki ponedjeljak u 21 sat. Ima drugačije trajanje, trajati će sat i pol, biti će drugačije koncipiran.

Bingo na RTL-u

Btw, mislim da ovaj post ne spada u ovu temu.
johto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:30   #5614
Poz.

Ima li netko video famozne Ankice da uploada? Pošto su svi linkovi obrisani sa youtubea
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 17:18   #5615
Joj, sorry ja poslala post na krivu temu!
mathie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:38   #5616
Hoće li možda uskoro biti novih epizoda Večere za pet?
JAYE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 16:16   #5617
nazalost samo pustaju na rtl stare epizode, ima li nade da se snimi novi serijal?
MateSarlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2022., 00:20   #5618
Pitanje

Ima li itko link na onu epizodu gdje je stari dijelio jedinice? Lp
__________________
You had it all right in your grasps, but in a breath your minute passed.
Now alas the end has come, you are all alone...
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.