Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 19:22   #8281
Malo sam doduse istrazivao na netu, jel istina da Windows 10 ne podrzava dvd?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:45   #8282
VLC player I nebi trebao imati problema. Ne onaj iz app storea.
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 07:08   #8283
A OK, ipak sam se odlucio za desetku, iako mi je sedmica jako draga.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:39   #8284
Windows 10 je isplegana sedmica, znaci brža je i opcenito je bolja za nadolazece DX 12 naslove itd itd itd.. Jbg sedmica je vec iz daleke 2009 godine..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 12:41   #8285
Dali se na novi laptop moze instalirati windows 7? Jer sam dobila info da na moj ne moze,a nisam dobila objasnjenje.
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 12:44   #8286
Na većinu ne.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:03   #8287
Bolje da si se odlučio za 10ku. Brža je i bolja u puno segmenata. Iako mene npr. jako smeta windows explorer, edge, one drive, app store, Start, Microsoft account, itd. To je još miljama daleko od profinjenosti kakvu ima čak i najelementarnija (bilo koja) Linux distribucija, a troke OSX, stoga ga niti ne koristim za ništa drugo osim za igranje.
Ali dobro, that's just me...
O stabilnosti?
Par puta mi se već rušio i smrzavao na laptopu koji je dizajniran isključivo za win10 (ROGGL502VS).
Ali mislim da je to bilo do asusovog bloatwarea, jerbo nakon što sam pobrisao taj isti bloatware nisam imao sličnih problema
__________________
... need a chill pill

Zadnje uređivanje Huricanechaser : 24.03.2017. at 16:34.
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:22   #8288
Quote:
screppy kaže: Pogledaj post
Dali se na novi laptop moze instalirati windows 7? Jer sam dobila info da na moj ne moze,a nisam dobila objasnjenje.
Najčešći problem je da nema drivera za win7 za nove laptope. Može se možda naći pojedinačno, ali na službenim stranicama laptopa nema podrške za drivere za win7.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 22:48   #8289
Zašto su neke usluge (services) pokrenute odmah nakon pokretanja windowsa ako im je startup type: manual? Koje od navedenih automatic/manual mogu isključiti? Slika u linku.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 12:08   #8290
Samo jedno pitanje, zbog čega bi isključivao to? sporo dizanje windowsa? Ili ti se jednostavno prčka po tome
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 19:38   #8291
Na koje tocno mislis?

Ma imam problem. Inace kad gledam hd filmove preko kompa koji je spojen na plazmu hdmi-jem dogodi mi se to kao da odjednom opadne frame rate. To mi je konstantan problem i ne mogu skuziti zasto to bude.

Ne bude uvijek, ali dosta cesto se pojavi i zivcira. Izguglao i probao sve i svasta, al ne znam sta je. Nije do procesora, graficke odnosno drivera jer nekad radi normalno a nekad se to pojavi.

Nije do playera jer sam ih nekoliko promjenio, nije do hdmi kabla jer ima takav na amazonu i pise da moze i do 4k... Softverske postavke tv-a mozda? Stvarno vise ne znam sta cu. Kad guglas, dobijes sto raznih odgovora.

Pa sam pomislio da u nekom trenutku neki proces podigne cpu usage ili tako nesta pa sam poceo iskljucivati sve sto nije bas nuzno.

Dosta ljudi ima isti problem a imaju mnogo bolje kompove od mog, a kad sam vrtio onaj program dpclat on nije izbacivao nikakve probleme.

Ovo se ne događa kad gledam nešto s youtubea i sl. servisa vec iskljucivo filmove s vanjskog hdd-a i na plazmi. Na monitoru od kompa isto ne. Ni usb portovi nisu problem jer sam probao sa svima na kompu. hdd je star godinu dana ali to je bilo otpočetka tako da ni to nije problem.

Za sve drivere u device manageru kaze da su up to date.

Eto, sori sto je ovako nabacano, pisao sam kako mi je doslo.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 11:10   #8292
probaj s Potplayerom i uključi dxva i probaj na plazmi u neki drugi hdmi port prikopčat.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:00   #8293
Da li pametno kupit ove windowse na njuskalu? Trebaju nam za obrt. Ima netko za prodati?
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:10   #8294
Ne vidim link, pa samo općenito ... ako možeš dobit račun ok, key/naljepnica bez računa nisu dovoljni. Pogledaj i "rabljeni" softver, tzv. refurbished licence, ima par firmi kod nas koje ih imaju u ponudi.
Max Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:45   #8295
Ok, hvala. Mozes na pm poslat imena tih firmi
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 19:25   #8296
Softver za građevinsku fiziku i energetsko certificiranje mi normalno radi u Windowsu XP i 10, a jedna bitna sitnica gdje treba označiti ili odznačiti nešto mi ne radi u Windowsu 7.
Zna li netko u čemu bi mogao biti problem.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 14:07   #8297
Instalirao sam friško WIN7 64-bit sa SP1 .
Instalirao kodi bez problema.
Krenuo instalaciju Addonsa preko linka kao što sam vidio na Youtube-u
http://fusion.tvaddons.ag/
fusion
i izbaci mi ovu grešku i neznam kako dalje.

Nemoguće povezivanje

nemoguće primanje informacija direktorija. Razlog tome je možda.što mreža nije povezana.Želite li ipak dodati
euzebije is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 16:16   #8298
Fusion ne radi i ne zna se kada će/hoće li proraditi.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:16   #8299
Po meni popcorn time puno bolji program za gledanje serija i filmova, te ponekad automatski pronadje titl.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:47   #8300
Pa i kodi traži titlove...
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.