Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 22:54   #1
The Snowman (2017)

Adaptacija romana "The Snowman" od norveškog pisca Jo Nesbo.


Quote:
Jedne noći, nakon što je pao prvi ovogodišnji snijeg, dječak po imenu Jonas se budi i otkriva da je njegova majka nestala. Od nje je ostao samo jedan trag: ružičasti šal, koji joj je poklonio za Božić, sada nosi snjegović koji se neobjašnjivo pojavio u njihovom dvorištu ranije tog dana. Inspektor Harry Hole sumnja u vezu između nestale žene i sumnjivog pisma koje je primio. Slučaj se produbljuje kada se pojavi obrazac: tijekom proteklog desetljeća, nestalo je jedanaest žena - sve na dan prvog snijega. No, to je ubojica koji stvara svoja vlastita pravila... i on će izmijeniti vlastite obrasce samo da bi igra bila zanimljiva, sve više uvlačeći Harryja u svoju mrežu.
Redatelj: Tomas Alfredson

Glumačka postava:
  • Michael Fassbender
  • Rebecca Ferguson
  • Val Kilmer
  • Charlotte Gainsbourg

IMDB

U kinima od 13 listopada, a još nema trailera.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 01:18   #2
Genitiv - Koga ? Čega ? Joa Nesboa.

Od ostalih uloga tu su Chloë Sevigny i J.K. Simmons te sam Jo Nesbø.

Jedan od producenata je Martin Scorsese.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 01:55   #3
Film je skoro godinu i pol dana u postprodukciji.
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 20:18   #4
Evo i trailera.

LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:57   #5
Prema traileru čini se da su dosta promijenili radnju filma, čak se spominje Prince, a on je mrtav u Snjegoviću.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:54   #6
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Prema traileru čini se da su dosta promijenili radnju filma, čak se spominje Prince, a on je mrtav u Snjegoviću.
Ja sam zabrijao da spomenuli "prints" kao otiske prstiju.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:49   #7
baš me zanima kako će ispasti film, ali moram primjetiti da je Fassenberger jako zgodan, a Harry Hole je u knjizi opisan kao ne baš oku ugodan (i ne sjećam se je li već u snjegoviću ili u kasnijim romanima dodatno unakažen kad se spašavao od zlatne jabuke), pa je casting malo promašen (ili se radi o umjetničkoj slobodi).
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:27   #8
ja isto mislim da nije bas za tu ulogu. harry hole je pijanac, podocnjaci, razbrkana kosa itd. ja sam procitao sve knjike o harry holu i moram reci da su mi to najbolji trileri koje sam procitao. drzim palceve da film bude top
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:03   #9
Fassbendera je ko i Harya pomalo pojeo alkohol,ali koliko sam ja skužila Nesbo je negdje rekao da je Hari fizički po njemu rađen a Fasbender dosta liči na njega.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 02:51   #10
Knjiga je dobra, veselim se filmu. Samo šteta što premijera nije ju zimskom periodu.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:22   #11
The Snowman (2017)

http://www.imdb.com/title/tt1758810/

Quote:
When an elite crime squad's lead detective investigates the disappearance of a victim on the first snow of winter, he fears an elusive serial killer may be active again. With the help of a brilliant recruit, the cop must connect decades-old cold cases to the brutal new one if he hopes to outwit this unthinkable evil before the next snowfall








Izgleda dobro.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:23   #12
po ovim najavama a i samom castu film bi mogo biti jako dobar
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:45   #13
Čitala sam knjigu, odlično izgleda trailer, jedva čekam... po meni je Fassbender izvrstan izbor, jako je zgodan i privlačan, ali nije tipičan ljepotan, malo je onako grublji, dosta muževan, dobro će on izvući ulogu, sigurna sam...
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:55   #14
Ne znam, iščekujem željno, veliki sam fan Nesboa i Harrya Holea. Fassy je sjajan glumac ali nije nikako ni blizu onome kako sam zamišljala Harryja.

Inače, Snjegović (uz bok Spasitelju) mi je najbolji roman iz serijala o Holeu i stvarno se nadam da neće ispasti film neki Hollywood proljev.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:57   #15
Gospodin Alfredson upravo se upisao u prestižni klub "Nekoć bilo, danas se samo spominje".
cul-de-sac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:16   #16
Oće i ovo bit atmosferično zbog hrpetine snijega?
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:47   #17
Ne izgleda loše al ne izgleda ni dobro. Znam, ne očekujem da će harry hole biti onakav lik kao u mojoj glavi i bla, ok je, al način na koji je montiran trejler i kako to sve skupa izgleda neće biti neka sreća.
Al gledat će se.
Machine Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:58   #18
Joj, meni ovo baš loše ispalo... Šteta, volim i knjigu i Fassbendera, ali film je po mom mišljenju nikakav.
__________________
"Puteva ima trista da se ode iz detinjstva. A, samo se retki sete, da ostanu večno dete." M. Antić
XXlunaXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:49   #19
Baš su loše kritike. Svakako ću pogledati, ali šteta, knjiga je odlična.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 02:00   #20
Kaže redatelj da nisu snimili 10 do 15% filma, da su muku mučili na montažnom stolu kako da spoje sve elemente u koherentnu cjelinu.
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.