Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 22:45   #141
Izgleda da Whedon ipak radi puno dosnimavanja, a najjače je da se preklapaju sa Cavillovim snimanjem Nemoguće misije u kojoj ima prave pravcate brčine, koje ne smije brijat, pa će mu u JL-u digitalno odstranjivat brkove, ahahahha
Znao sam da je Snyder opet nepovezanu žbrljotinu od filma napravio.
http://www.superherohype.com/news/40...edule#/slide/1
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:33   #142
I evo već je počela sprdačina

https://www.youtube.com/watch?v=nKXdTTBBkas

Najjači komentar:
'he's gonna shave the world'
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:39   #143
Mislim da ni Wheadon to neće moći spasiti, nadam se da će bar nešto uspjeti. Warner Bros i DC s njima su totalno prolupali, pa oni su izgubljeni u vremenu i prostoru.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 23:21   #144
Film je izgleda opet bućkuriš svega i svačega čim se dosnimava punom parom....

Al opet će prodat paru i jebiga...
Snyder kriv jer ne zna, WB jer ga drže kao redatelja...
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 01:32   #145
Jedan mogući (možda ne i jedini) razlog da dosnimavanje:

"... The studio promptly announced that Robin Wright’s Antiope and Connie Nielsen’s Hippolyta would both be reprising their roles in the upcoming Justice League ..."

Reklo bi se da nastoje u što većoj mjeri kapitalizirati ogroman uspjeh Wonder Woman koja i u osmom tjednu prikazivanja vrlo solidno puni blagajne.

Filmu WW gledanost iz tjedna u tjedan pada znatno sporije nego drugim dosadašnjim WB SH filmovima.

Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Film je izgleda opet bućkuriš svega i svačega čim se dosnimava punom parom....

Al opet će prodat paru i jebiga...
Snyder kriv jer ne zna, WB jer ga drže kao redatelja...
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:51   #146
Ironija je što su lupali i po 250 milijuna dolara u filmove poput MoS i BvS a osovina cijelog universea će izgleda bit Wonder Woman

(ja nemam problem s tim)
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 10:37   #147
http://movieweb.com/justice-league-m...s-wayne-manor/

"While the Justice League reshoots are causing controversy for going way over budget, with new director Joss Whedon reportedly shooting enough footage for two whole movies..."

Ja plačem

E moj Zače Snyderu
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:49   #148
Đizs.
Dva katastrofalna redatelja će zasrati ovaj film do neprepoznatljivosti.
Zašto, zašto ?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:13   #149
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Đizs.
Dva katastrofalna redatelja će zasrati ovaj film do neprepoznatljivosti.
Zašto, zašto ?
Wheadon taj film može samo spasiti, ali to će biti težak posao. Po trailerima se vidi da JL ide istim putem kao BvS i SS. Zato Wheadon i radi toliko dosnimavanja kad je vidio kakvo mu je sranje Snyder ostavio.

Avengeri su bili fenomenalni, Age of Ultron iako osporavan je bio konzistentan sa dotadašnjim Marvelovim izdanjima, a i ostatak opusa mu ide u korist.

Iako Snyder ima dokazano dobre uratke što se tiče DCU-a svoje megalomanske ideje je pretvorio u labirint neprepoznatljivosti.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 12:34   #150
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
Avengeri su bili fenomenalni, Age of Ultron iako osporavan je bio konzistentan sa dotadašnjim Marvelovim izdanjima, a i ostatak opusa mu ide u korist.
Iako nije bio katastrofalan, Age of Ultron je bio blijed film.
Silovanje publike sa romancom Bruce-a i Widow doslovno izvučenom iz šešira (prije tog filma imali su nepostojeću kemiju).
Jako uočljiv ( za špijunski kontekst ) i nepraktični Tron kombinezon Black Widow.
Lullaby trik je u stvarnosti ekstremno dugotrajan način transformacije Hulka u Bannera (te vrlo riskantan), a osmišljen je samo da se legitimira kemija Bruce-a i Widow. Neuspješno.
Niti u jednom trenutku filma nije objašnjen razlog povratka Iron-Mana nakon što je u Iron-Man 3 uništio sva odijela i odstranio lučni reaktor.
Age of Ultron je week of Ultron uvrh glave.
Ultronovo navodno neuništivo vibranium odijelo bilo je uništeno ko s pičke po sto puta tijekom Sokovije.
Jedan od najmračnijih stripovskih negativaca pretvoren je u zajebanta a la Željko Pervan.
itd. itd.

Čovjek je bio s pravom popljuvan, MCU redatelji bolesno prate kontinuitet u franšizi i zbog toga cijenim Marvel, Joss je samo preletio preko prethodno kreiranog materijala.

I zato se ne veselim još većoj žabokrečini nakon megalomana Snydera.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 13:23   #151
Dobro,čitam mišljenja uvaženih kolega forumaša i ne mogu se oteti dojmu da ste otprilike mala većina vas razočarana da bi to mogao biti veliki flop i sranje od filma. Tu sam novi i ne želim da ispadne da trolam, ali možda je i dobro što se Snyder povukao zbog privatnih razloga i prepustio palicu Wheedonu. Iako se nadam da će to biti dobro, ne odlično, nego dobro...mislim da je to na rubu izvedivosti... živi bili pa vidjeli...još malo
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 00:27   #152
Quote:
Kal-El kaže: Pogledaj post
Dobro,čitam mišljenja uvaženih kolega forumaša i ne mogu se oteti dojmu da ste otprilike mala većina vas razočarana da bi to mogao biti veliki flop i sranje od filma. Tu sam novi i ne želim da ispadne da trolam, ali možda je i dobro što se Snyder povukao zbog privatnih razloga i prepustio palicu Wheedonu. Iako se nadam da će to biti dobro, ne odlično, nego dobro...mislim da je to na rubu izvedivosti... živi bili pa vidjeli...još malo
Teško je ne biti skeptičan nakon BvS i SS-a. A to što je Wheedon preuzeo palicu je definitivno dobra stvar.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 11:18   #153
Ma cijeli universe im je totalna žbrljotina.

Marvel se razvodnio u sredini, ovi ni početak nemaju.
Flopa ovaj film, to je to od mene.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:07   #154
posljednji trailer je stvarno brutalan, i definitivno se vidi razlika whedon/snyder, ako u ničem drugom onda barem u filterima boje, kad se usporedi s nekim scenama iz proslih trailera, recimo na početku trailera s wonder woman
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:35   #155
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
posljednji trailer je stvarno brutalan, i definitivno se vidi razlika whedon/snyder, ako u ničem drugom onda barem u filterima boje, kad se usporedi s nekim scenama iz proslih trailera, recimo na početku trailera s wonder woman
Pa ne znam baš da li su ti nadosnimavani dijelovi u ovom traileru.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:38   #156
Zadnji trailer
https://www.youtube.com/watch?v=r9-DM9uBtVI
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:43   #157
Dobar.
Docekujem film bez nekih ocekivanja, zanima me na sta ce izaci ovo
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:54   #158
Meni se čini kao 99% stiliziranog green screen cgi-a, ko i BvS. Ali se nadam da je barem solidan film.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:52   #159
Nazalost pari ko igrica.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:27   #160
Ovo stvarno prejadno izgleda, orgijanje CGiem, bas ko igra ... mislim da skipam posebno kad pogledam koliko su losi bili dosadasnji DCEU uradci (osim wonder woman koja je osrednji film al ajd bar nije katastrofa kao BvS i SS)
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:05.