Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 11:19   #1661
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Izgleda da u west gateu baš i ne ide prodaja. Nisam osobno išla u west gate već duže vrijeme, ali sam čula da su se inditexovi zara i masimo dutti ne otvorili u cco west, već preselili iz west gatea. A sada evo i Peek pišete da se zatvara.

Moje pitanje: Jesu sniženja u Humanicu na sandale i kolilo otprilike ( ako je netko gledao )??
Vidjela sam jedne TH sandale još prije par mjeseci pa si mislim da su sada na sniženju. Možda.
Zavisi..imaš neke od 30 posto pa do 50 posto..ja sam kupila neke u pol cijene posto su bile među zadnjim brrojevima..
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:58   #1662
Kad obično budu glavna sniženja u trgovinama?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 19:52   #1663
jesu li Birkenstock-ice negdje na snizenju?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 21:20   #1664
Ima netko info kada će biti dodatnih 50% na već sniženo u C&A?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:18   #1665
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
jesu li Birkenstock-ice negdje na snizenju?
I ja bi htjela da jesu, ali ih još nikada nisam vidjela na sniženju. Jedino u njihovom dućanu u Importanne galeriji ima jedan dio gdje stoje sniženi artikli, to obično bude neko sitno sniženje i to na prevelike ili premale brojeve i modele i boje koje izlaze iz asortimana.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:54   #1666
Pomoć

Bokić ekipa,
prvi put sam se susrela sa hrvatskim brandom GIS iz Splita. Trenutno su njihove sandale na sniženju 20% (našla ih u Varaždinu). Kožne su i udobne, ali me zanima dali ima koja Splićanka ili netko drugi tko je nosio njihove sandale, pa da mi veli dal su oke i dali će držati. Znam da sam malo off topic, ali neznam gdje pitati
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:53   #1667
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
Bokić ekipa,
prvi put sam se susrela sa hrvatskim brandom GIS iz Splita. Trenutno su njihove sandale na sniženju 20% (našla ih u Varaždinu). Kožne su i udobne, ali me zanima dali ima koja Splićanka ili netko drugi tko je nosio njihove sandale, pa da mi veli dal su oke i dali će držati. Znam da sam malo off topic, ali neznam gdje pitati
Savršene su...gotovo neuništive...
ninanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 06:58   #1668
Quote:
ninanin kaže: Pogledaj post
Savršene su...gotovo neuništive...
Hvala na odgovoru
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 11:01   #1669
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Ima netko info kada će biti dodatnih 50% na već sniženo u C&A?
8 mj tako mi rekla jedna djelatnica u dućanu
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:02   #1670
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
Bokić ekipa,
prvi put sam se susrela sa hrvatskim brandom GIS iz Splita. Trenutno su njihove sandale na sniženju 20% (našla ih u Varaždinu). Kožne su i udobne, ali me zanima dali ima koja Splićanka ili netko drugi tko je nosio njihove sandale, pa da mi veli dal su oke i dali će držati. Znam da sam malo off topic, ali neznam gdje pitati
Gdje su na sniženju?
trystana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 07:59   #1671
Quote:
trystana kaže: Pogledaj post
Gdje su na sniženju?
na sniženju su u dućanu u centru Varaždina, hmmm, nisam Varaždinka, pa kako da sad objasnim tamo u onoj ulici gdje je grgur ninski, s.oliver, zlatarne i pbz banka taj dućan mislim da je pokraj jedne zlatarne.. to je neki privatnik koji ima dućan u Čakovcu i Varaždinu sa Tamaris, Rieker, Tom Tailor i slično. I sad su prvi put ove godine dobili taj Gis. A inače ti je i na Tamaris i Rieker 20/30 % sniženje kod njih, ali nije baš nešto previše ostalo. Ako si usput, pogledaj
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:53   #1672
Zna li tko hoće li biti novi krug sniženja uskoro u trgovinama? Konkretnije, zanimaju me jedne cipele iz Shoe box-a, a trenutno su tamo snižene 20% što mi je premalo...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 20:05   #1673
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
na sniženju su u dućanu u centru Varaždina, hmmm, nisam Varaždinka, pa kako da sad objasnim tamo u onoj ulici gdje je grgur ninski, s.oliver, zlatarne i pbz banka taj dućan mislim da je pokraj jedne zlatarne.. to je neki privatnik koji ima dućan u Čakovcu i Varaždinu sa Tamaris, Rieker, Tom Tailor i slično. I sad su prvi put ove godine dobili taj Gis. A inače ti je i na Tamaris i Rieker 20/30 % sniženje kod njih, ali nije baš nešto previše ostalo. Ako si usput, pogledaj
Nevaraždinka objašnjava drugoj nevaraždinki
Hvala pogledat ću
trystana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:59   #1674
Bok. Sljedeći mjesec imam "obnovu" u kući i kupujem sljedeće stvari:

- Trosjed, dvosjed, fotelja
- Vitrina 150-160 cm širine i ormarić za dnevni boravak
- Kuhinja jeftinija
- Krevet osrednji, ne mali 90 cm, ali ne baš i bračni 160 cm širina
- Printer i laptop

E sad, pošto kupujem puno toga, shvaćam da pametnim biranjem tregovina doslovno mogu uštedjeti barem 2-3 tisuće.

Možete li mi reći vaše mišljenje gdje su najbolje cijene za svaku od ovih crtica i gdje ima akcija po recimo Bjelovaru, Zagrebu? Zagreb mi je 100-ak km udaljen pa je to još izvedivo, stoga bi htjela posjetiti trgovine osobno, a ne da stvari kupujem preko interneta. Recimo za namještaj znam Lesninu, znam da ima neke stvari i u Pevecu ali baš nisam upoznata s trgovinama po Zagrebu, a znam da ih ima hrpa za koje možda nisam nikad ni čula.

Hvala unaprijed
unbreakable123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:12   #1675
Unbreakable, ove stvari ti je najbolje saznati na podforumu Interijeri:

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=179
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 11:21   #1676
Quote:
trystana kaže: Pogledaj post
Nevaraždinka objašnjava drugoj nevaraždinki
Hvala pogledat ću

hehe daaaa. sad sam pogledala na netu, to ti je franjevački trg tamo
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:11   #1677
da li je netko bio u peek&cloppenburgu u west gateu? zaletjela bi se ako ima još nekakve ponude ili su zatvorili?
hvala
nepoznat7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:48   #1678
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
hehe daaaa. sad sam pogledala na netu, to ti je franjevački trg tamo
dođoh, nađoh, kupih
tnx
trystana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 17:33   #1679
Zna netko di da kupim rucnik za plazu, sve cekam da lidl da u svoju ponudu pa nikak....
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 19:47   #1680
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
Zna netko di da kupim rucnik za plazu, sve cekam da lidl da u svoju ponudu pa nikak....
U decathlonu ima rucnika velikih


Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.