Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 18:30   #1141
Quote:
rotin kaže: Pogledaj post
uskoro idem na brač ili hvar, kakva je situacija sa smještajem i cijenama, trebam za 4 osobe, ništa luksuzno
Na Hvaru je najskuplji grad Hvar, Stari grad i Jelsa su mirniji i jeftiniji. Najskuplja su prva dva tjedna u kolovozu
Kissing spine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:41   #1142
hvala, potražit ću svakako u drugim mjestima osim samog Hvara, a išli bi sredinom srpnja
rotin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:58   #1143
Quote:
rotin kaže: Pogledaj post
hvala, potražit ću svakako u drugim mjestima osim samog Hvara, a išli bi sredinom srpnja
Imam za ponuditi odgovarajuće , ako ste dva para taman od 13.7. do 21.7 mi je slobodno, šaljem ponudu u priv.poruci .
Kissing spine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 12:07   #1144
Quote:
Trina Moe kaže: Pogledaj post
ekipa, jel postoji ikakav klub u gradu hvaru da nema enormne cijene? da je bar pivo ispod 30kn. ili da se ne nadam tome
Pa za oko 30kn se može popit pivo po kafićima u gradu
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:26   #1145
U Rin Tin Tinu kraj tržnice, piva je dosta jeftinija.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:55   #1146
Samo nije baš špica za izać
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:40   #1147
Već sam na prethodnoj stranici pitao za prijedloge obilazaka Hvara.. Ovog ljeta još se nije "zahuktala" tema ili se iz ranijih postova sve više - manje zna, pa baš i nema odgovora.. Doduše dosta sam već istražio na net-u i iz prethodnih stranica pa već imam neki plan.. a treba otkrivati i neke stvari na licu mjesta ,što jest - jest 😉
Može sada jedno konkretno pitanje vezano za parking. Gdje je najbolje parkirati u gradu Hvaru na par sati? Slično pitanje i za Jelsu? Postoji li možda neka varijanta free parkiranja u ovim gradovima (ali bez rizika od kazni i pauka) npr. nešto tipa parking ispred kakvog shooping centra i slično, a ako nema te varijante, gdje i koji parking je najbolji po cijeni i lokaciji u ovim mjestima?

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:15   #1148
Imas u centru par parkinga, cijena je od 7 do 12kn ovisno o polozaju i datumu, osim ako nisu opet skocile.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:59   #1149
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Imas u centru par parkinga, cijena je od 7 do 12kn ovisno o polozaju i datumu, osim ako nisu opet skocile.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Da, dobro je znati. Hvala ti. U međuvremenu sam naišao na ovaj tekst iz 2014:
https://m.vecernji.hr/lifestyle/drag...svijeta-950922 Zna li neko je li istina i sada ovo za parking kod Pharosa?

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 17:57   #1150
Super mi je kako pisu da cijene na trznici su iste kao na kopnu.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:06   #1151
Išla bih na cjelodnevni izlet na Paklenske otoke pa imam par pitanja:
1. Gdje najpovoljnije parkirati auto, jer smo smjesšteni u Vrbovskoj?
2. Stipanska ili Palmižna?
3. After beach patiji su na Paklenskim otocima ili u Hvaru?
nana1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:09   #1152
Koji je najjednostavniji i najjeftiniji nacin da se stigne iz Stari Grada ili grada Hvara i napravi izlet u "svojoj organizaciji" do otoka Vis-a?

Postoje li kakve redovne linije? Izbjegao bih "fish picnic" i slične ture.
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:34   #1153
http://bus.hr/trajekt/katamaran-split-hvar-vis/

Nažalost ide samo utorkom s Hvara u 17 sati i vraća se ponovo u utorak u 7 ujutro. Ne možeš s njim na cjelodnevni izlet ako si to planirao...

http://paiz-travel.com/st_activity/izlet-vis-hvar-vis/

Ima i ovo - nije piknik nego više prijevoz od otoka do otoka
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 02:58   #1154
Quote:
sencci kaže: Pogledaj post
Već sam na prethodnoj stranici pitao za prijedloge obilazaka Hvara.. Ovog ljeta još se nije "zahuktala" tema ili se iz ranijih postova sve više - manje zna, pa baš i nema odgovora.. Doduše dosta sam već istražio na net-u i iz prethodnih stranica pa već imam neki plan.. a treba otkrivati i neke stvari na licu mjesta ,što jest - jest ��
Može sada jedno konkretno pitanje vezano za parking. Gdje je najbolje parkirati u gradu Hvaru na par sati? Slično pitanje i za Jelsu? Postoji li možda neka varijanta free parkiranja u ovim gradovima (ali bez rizika od kazni i pauka) npr. nešto tipa parking ispred kakvog shooping centra i slično, a ako nema te varijante, gdje i koji parking je najbolji po cijeni i lokaciji u ovim mjestima?

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
Baš sam nakon nekoliko mjeseci, odlučio početi planirati izlete, a tema je prilično mršava

Uskačem ti u post sa par generalnih pitanja koja se nadam da će netko i vidjeti

Mi ćemo biti smješteni u Sv. Nedjelji i plan je barem jednom otići na cjelodnevno kupanje na Paklinske otoke. Koja točno plaža tamo bi bila najbolja za malu djecu? Ali zanima me i cijela logistika tog izleta, gdje da parkiram auto (na barem 8h) a da je blizu izletničkih brodova?

Preporuka za neki OPG u unutrašnjosti, da je otvoren za ručak, idealno s pogledom...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:10   #1155
Podijelio bih sa onima koji još za nju ne znaju, stranicu na koju sam naletio u potrazi za informacijama na jednom mjestu o uvalama i plažama na otoku Hvaru, koja će mi (vjerujem) dosta pomoći u izboru i planiranju vremena koje ću provesti uskoro na otoku. Tu je mnogo korisnih informacija o svakoj uvali-plazi, a pokriveno je njih oko 90 na Hvaru (lokacija, pristup, parking, opremljenost, tip plaže, fotografije, videa itd..)
Link: http://www.beachrex.com/hr/hrvatska/dalmacija/otok-hvar

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:34   #1156
Pozdrav ekipa,

nas troje idemo na kratku turu po južnoj Dalmaciji početkom 8. mjeseca - 1 noćenje Split, 1 noćenje Korčula, 1 noćenje Dubrovnik, 3 noćenja Makarska i 2 noćenja Hvar (s tim da postoji mogućnost produženja Hvara za jedno noćenje - ako ne potrošimo previše para do tada) pa me zanimaju vaše preporuke za ta 2/3 dana Hvara - koje su dobre plaže u blizini grada Hvara, gdje je dobro jesti/popiti piće/koktel, što posjetiti od znamenitosti, gdje navečer izaći, naravno ako može neka preporuka gdje nisu baš abnormalne cijene?

samo da napomenem da imamo smještaj u samom gradu Hvaru i da smo bez automobila (možda unajmiti na Hvaru ako nam je baš neophodan?)

hvala svima
scarab333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:15   #1157
Nitko ništa?
scarab333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 07:54   #1158
Quote:
scarab333 kaže: Pogledaj post
Nitko ništa?
Pozdrav! Za plaže na Hvaru bi ti preporučio plaža Mekićevica cca 2 km istočno od grada Hvar,a ako imate prijevoz plaža Zaraće, Ivan Dolac, Dubovica, Sv.Nedjelja. Imaš jedan vidikovac za koji koji baš turisti ne znaju previše zove se Tvrđava Napoleon (upiši si u gugl Napoleon Hvar i odvest će te gore) imaš gore 2 klupice i najlijepsi pogled na grad Hvar.Za jest i popit ti ne bi znao reć jer nisam baš jeo i pio tam jel sam bio većinom u Jelsi.pozz
djnaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 16:37   #1159
Quote:
djnaki kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Za plaže na Hvaru bi ti preporučio plaža Mekićevica cca 2 km istočno od grada Hvar,a ako imate prijevoz plaža Zaraće, Ivan Dolac, Dubovica, Sv.Nedjelja. Imaš jedan vidikovac za koji koji baš turisti ne znaju previše zove se Tvrđava Napoleon (upiši si u gugl Napoleon Hvar i odvest će te gore) imaš gore 2 klupice i najlijepsi pogled na grad Hvar.Za jest i popit ti ne bi znao reć jer nisam baš jeo i pio tam jel sam bio većinom u Jelsi.pozz
puno hvala na odgovoru...svakako ćemo istražiti
scarab333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:51   #1160
Quote:
djnaki kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Za plaže na Hvaru bi ti preporučio plaža Mekićevica cca 2 km istočno od grada Hvar,a ako imate prijevoz plaža Zaraće, Ivan Dolac, Dubovica, Sv.Nedjelja. Imaš jedan vidikovac za koji koji baš turisti ne znaju previše zove se Tvrđava Napoleon (upiši si u gugl Napoleon Hvar i odvest će te gore) imaš gore 2 klupice i najlijepsi pogled na grad Hvar.Za jest i popit ti ne bi znao reć jer nisam baš jeo i pio tam jel sam bio većinom u Jelsi.pozz
Lijepe plaže si preprorućio. Možda treba čovjeka ipak upozoriti, da je cesta od Dubovice do sv. Nedilje ja mislim još uvijek makadam ( ako je asfaltirano u međuvrijemenu, onda nek me netko ispravi) i da si, ako voziš tom jako slikovitom malom cestom u navedenom pravcu, često na rubu visokih provalija.

Ja nisam bio, ali bi htio upoznati i plaže sjeverno od grada Hvara u bruškim valama. Ili plažu Žukova sjeverno od Starigrada odnosno Rudina. Sve okrenute pravcem otoka Brača. Jeli poznato ( nije o njima tu od prije nekih pravih diskusija) tebi ili nekom drugom, koji to čita?
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.