Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 00:13   #2941
Stari ti ostaje, ali aktivacijom novog postaje neupotrebljiv.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 12:26   #2942
Početkom mjeseca sam produžio ugovor sa T-comom na slijedeće dvije godine..... u paketu su telefon, Internet i Max-tv.....što se tiče telefona dobio sam besplatne razgovore unutar T-com mreže ( to sam već imao ) te 1000 minuta prema svim drugim fiksnim i mobilnim mrežama u Hrvatskoj, Internet brzina mi je dignuta sa 40 na 70 Mbit/s, a što se tiče Max-tv imam prošireni osnovni paket + sportski paket + regionalni paket + HD paket.... uz produženje paketa dobio sam i 9-inčni Alcatelov tablet sa Max-tv to go osnovnim paketom i besplatnom Youtube aplikacijom te telefonskim brojem na kojem je su besplatni poziv unutar T-com i 200 minuta prema ostalima ( tablet košta cca 1600 kuna od kojih je 1.000 kuna poklon a ostalih 600 kuna se plaća na 24 mjeseca )
Cijena svega toga je cca 460 kuna mjesečno....
Malo ili puno?

BTW, dobio sam i novi prijemnik ali ga još nisam aktivirao... vjerovatno poslije godišnjeg....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:50   #2943
70 Mbita? Na optici si? Meni ne žele preko žice da dignu preko 50 iako bi išlo 80.

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 08:20   #2944
Quote:
Iveky kaže: Pogledaj post
70 Mbita? Na optici si? Meni ne žele preko žice da dignu preko 50 iako bi išlo 80.

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk
Na žici za sada ali sam blizu centrale....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:11   #2945
Snimalica

Znam da snimalica ima ograničenja za neke emisije? Kakva je situacija na Arena 1 i 2 i SK1 i 2, najviše snimke F1 i MotoGP? Može se snimati?
endless gravy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:43   #2946
Quote:
endless gravy kaže: Pogledaj post
Znam da snimalica ima ograničenja za neke emisije? Kakva je situacija na Arena 1 i 2 i SK1 i 2, najviše snimke F1 i MotoGP? Može se snimati?
Sve što si naveo možeš snimati..... mislim da ti pod Snimalicu spadaju Arene od 1-4 te SK 1 i 2.... ali ukoliko imaš HD kanale to ti ne snimaju u HD kvaliteti....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:06   #2947
Jel vama u zadnje vrime discovery ostaje bez signala? Meni je to pocelo od one informacije da se gasi. U zadnje vrime sve cesce ide bez signala pa cak i duze bude u prekidu. Mozda slucajnost, al...
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:33   #2948
I Animal Planet isto.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:05   #2949
Upravo me nazvali iz T-coma i pitaju jesam li dobio ( i priključio ) novi prijemnik ( a nisam još ).....čovjek mi objašnjava da se prelazi na tu famoznu novu platformu te da bih to trebao učiniti u sljedećih 3-4 tjedna jer da nakon toga stari prijemnik više neće biti važeći....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:07   #2950
Upravo prikopčao novi prijemnik za Max-tv.... cca 5 minuta.... sve radi OK i nema neke velike razlike u odnosu na onaj prijašnji.... jedina stvar koja me smeta je da se prilikom uključivanja prijemnika odmah pokazuje glavni meni na ekranu i istog moraš maknuti još jednim pritiskanjem daljinskog.... to bi bilo dobro popraviti....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 16:28   #2951
Montirao novi prijemnik za 5 minuta i radi OK. Jedino mi nije jasno zašto mi više ne radi daljinski od TV (samsung) pa ne mogu na internet ??
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:41   #2952
Quote:
acid high kaže: Pogledaj post
Montirao novi prijemnik za 5 minuta i radi OK. Jedino mi nije jasno zašto mi više ne radi daljinski od TV (samsung) pa ne mogu na internet ??
Jedno sa drugim ne bi trebalo biti povezano.... i ja imam Samsung SMART tv i radi bez problema....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:44   #2953
Ni meni nije jasno, još jutros je smart tv radio normalno. Morat ću vratiti stari uređaj da vidim dali će daljinski od tv-a proraditi. Provjerio sam i baterije ali samo ga ručno preko tipke iza ekrana mogu upaliti ili ugasiti.
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:20   #2954
Moram priznati da sam čitajući komentare na forumima očekivao veće probleme sa novim prijemnikom....
Naime, prije 2 dana sam ga prikopčao, proradio je u roku odmah, ništa ne šteka, HD kanali rade OK, internet radi OK i u 90% je po funkcijama identičan starom prijemniku....
ono malo primjedbi je to što se prilikom paljenje prvo pojavljuje glavni meni te se mora stisnuti još jedna tipka za gledanje te na potrebu da TV vodič bude nešto pregledniji i po mogućnosti da se može prikazivati u vertikalnom obliku.....
priča oko bljeskave ledice me ne smeta.... mada će po najavama sve ovo što sam naveo biti riješeno u nadolazećim nadogradnjama.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:32   #2955
Unhappy

Vratio sam se na stari prijemnik, nikako da se priviknem na novi. Još da dodam da mi je sada i tv daljinski proradio, a neznam kakve veze ima, novi – stari, a stvarno sam se izbezumio sa provjerama kabela, baterija... Pre više za moje živce
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:46   #2956
Quote:
acid high kaže: Pogledaj post
Vratio sam se na stari prijemnik, nikako da se priviknem na novi. Još da dodam da mi je sada i tv daljinski proradio, a neznam kakve veze ima, novi – stari, a stvarno sam se izbezumio sa provjerama kabela, baterija... Pre više za moje živce
Što se tiče vraćanja na stari prijemnik.... najiskrenije niti ja nisam još želio prikopčati novi ali su me zvali iz T-coma i rekli da to moram što skorije napraviti jer da će se kroz narednih cca mjesec dana morati u potpunosti zamijeniti stari prijemnik tj. da isti od tada više neće moći biti u upotrebi....

BTW, i dalje mi nije jasno kako novi prijemnik utječe na rad Smart televizije....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 11:42   #2957
Stara platforma biti će aktivna do 12mjeseca, stari prijemnik je promašaj, daljinski nema opciju gašenja i tv-a nego samo prijemnika, nema izlaza za stereo zvuk koji se može chinch kablovima spojiti na pojačalo. Led lampica se može ugasiti da ne blinka u standby-u tako što se u postavkama namjesti eco mode pa je onda bolja situacija. Glupo je izvedeno što je videoteka odmah prilikom paljenja i dosta dugo mu treba da učita uslugu, skoro punu minutu uvijek...stari prijemnik je po meni daleko bolja stvar....
silentshoot23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:26   #2958
Quote:
silentshoot23 kaže: Pogledaj post
Stara platforma biti će aktivna do 12mjeseca, stari prijemnik je promašaj, daljinski nema opciju gašenja i tv-a nego samo prijemnika, nema izlaza za stereo zvuk koji se može chinch kablovima spojiti na pojačalo. Led lampica se može ugasiti da ne blinka u standby-u tako što se u postavkama namjesti eco mode pa je onda bolja situacija. Glupo je izvedeno što je videoteka odmah prilikom paljenja i dosta dugo mu treba da učita uslugu, skoro punu minutu uvijek...stari prijemnik je po meni daleko bolja stvar....
Pretpostavljam da si mislio na novi prijemnik.....

Što se tiče tvojih ( a i mnogih drugih ) primjedbi, one stoje ali se nadam da će se u narednom periodu neke stvari ipak popraviti i ispeglati....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 17:51   #2959
Nazvali su nas jucer i rekli da nas max3 m paket vise ne postoji i da moramo uzeti jedan od novih paketa. Jasno mi je da se mora ruter promijenit, ali kakve veze ima paket s tim?

I jos mi je rekla za Pickbox da se moze gledat samo na televiziji, a vidim da postoji i aplikacija za iPhone pa zasto nebi mogao i na mobitelu onda gledat? To onda nije punokrvni Pickbox ili je ona krivo rekla?
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 18:51   #2960
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Nazvali su nas jucer i rekli da nas max3 m paket vise ne postoji i da moramo uzeti jedan od novih paketa. Jasno mi je da se mora ruter promijenit, ali kakve veze ima paket s tim?

I jos mi je rekla za Pickbox da se moze gledat samo na televiziji, a vidim da postoji i aplikacija za iPhone pa zasto nebi mogao i na mobitelu onda gledat? To onda nije punokrvni Pickbox ili je ona krivo rekla?
Nemoj vjerovati sve što ti kažu preko telefona..... kad sam tražio jednu informaciju dobio sam tri različita odgovora od tri različita agenta a svaki je bio samo djelomično točan....
Pickbox možeš gledati na više uređaja.... dva obavezno odnosno tri ako uzimaš Picbox na najmanje godinu dana....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.