Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 02:30   #81
Lani se vise pricalo o nini, sad slabo komentirate jacquesa. Mislim da je neposteno zapostavljen, ja bas vjerujem u njega i njegovu pjesmu ��
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 10.05.2017., 02:31   #82
Gdje je Lahorka? Nema je cijelu večer!?
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 02:33   #83
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Lani se vise pricalo o nini, sad slabo komentirate jacquesa. Mislim da je neposteno zapostavljen, ja bas vjerujem u njega i njegovu pjesmu ��
Moja sestra isto vjeruje u Žaka i očekuje visoki plasman za njega i siguran prolazak u finale. Kaže da neće više gledati Eurosong ako ne prođemo. Pokušavam joj nekako objasniti da ne očekuje previše da se ne razočara, ali ona je baš uvjerena da će on dobro proći.
12345le is online now  
Old 10.05.2017., 02:33   #84
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Onda su im 5. mjesto poklonili kao znak dobrodošlice?

Oni jesu prošli direktno u finale kao gosti, ali su u finalu isto glasali i dobivali glasove, kao i sve ostale nacije.
Jasno je receno 2015 godine da AU ucestvuje kao gost i da se razmatra dalje ucestvovanje. Vjerovatno su gledali kako se kotira i da li se isplati uci u takmicenje. Posto je dobro prihvacena a prosle godine za dlaku da pobjede AU ostaje da se dalje takmici. Zao mi je sto prosle godine nije pobjedila i voljela bi da se ovdje odrzi Eurosong. Moglo bi se nastimati vremenska zona tako da Evropa gleda poslije podne dok bi ovdje pocelo u vecernjim satima. Tada bi vidjeli kakva je ovdje organizacija i koliko se ulaze da sve bude dobro. Kad se sjetim Olimpijade pa to je bila perfekcija u svemu.
mimozaaa is offline  
Old 10.05.2017., 02:35   #85
Quote:
mimozaaa kaže: Pogledaj post
Jasno je receno 2015 godine da AU ucestvuje kao gost i da se razmatra dalje ucestvovanje. Vjerovatno su gledali kako se kotira i da li se isplati uci u takmicenje. Posto je dobro prihvacena a prosle godine za dlaku da pobjede AU ostaje da se dalje takmici. Zao mi je sto prosle godine nije pobjedila i voljela bi da se ovdje odrzi Eurosong. Moglo bi se nastimati vremenska zona tako da Evropa gleda poslije podne dok bi ovdje pocelo u vecernjim satima. Tada bi vidjeli kakva je ovdje organizacija i koliko se ulaze da sve bude dobro. Kad se sjetim Olimpijade pa to je bila perfekcija u svemu.
Ja bi isto volio vidjeti Eurosong u Australiji, ali stvar je da ako Australija pobijedi, Eurosong se neće održati u Australiji već bi bio raspisan natječaj gdje bi se održao u Europi s tim da bi Australija financijski pomagala državi koja bi se odabrala da bude domaćin uz njih. Najvjerojatnije bi to bila UK.
12345le is online now  
Old 10.05.2017., 02:36   #86
Quote:
WildIam kaže: Pogledaj post
Ovo je zanimljivo da već 3 god zaredom Belgiju čitaju kao zadnju.

https://t.co/1d3RtfMa6k
Ajme jada kad stoje ove tri godine jedna za drugom, tek vidiš na šta liči ova grafički i koliko je slaba...

Btw. kad smo kod Belgije...



Masterpiece never gets old
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 02:38   #87
Quote:
mimozaaa kaže: Pogledaj post
Jasno je receno 2015 godine da AU ucestvuje kao gost i da se razmatra dalje ucestvovanje. Vjerovatno su gledali kako se kotira i da li se isplati uci u takmicenje. Posto je dobro prihvacena a prosle godine za dlaku da pobjede AU ostaje da se dalje takmici. Zao mi je sto prosle godine nije pobjedila i voljela bi da se ovdje odrzi Eurosong. Moglo bi se nastimati vremenska zona tako da Evropa gleda poslije podne dok bi ovdje pocelo u vecernjim satima. Tada bi vidjeli kakva je ovdje organizacija i koliko se ulaze da sve bude dobro. Kad se sjetim Olimpijade pa to je bila perfekcija u svemu.
Najbolje da se i Australcima dodvoramo. Njima ionako nije mjesto na Eurosongu.
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 02:39   #88
Quote:
mimozaaa kaže: Pogledaj post
Jasno je receno 2015 godine da AU ucestvuje kao gost i da se razmatra dalje ucestvovanje. Vjerovatno su gledali kako se kotira i da li se isplati uci u takmicenje. Posto je dobro prihvacena a prosle godine za dlaku da pobjede AU ostaje da se dalje takmici. Zao mi je sto prosle godine nije pobjedila i voljela bi da se ovdje odrzi Eurosong. Moglo bi se nastimati vremenska zona tako da Evropa gleda poslije podne dok bi ovdje pocelo u vecernjim satima. Tada bi vidjeli kakva je ovdje organizacija i koliko se ulaze da sve bude dobro. Kad se sjetim Olimpijade pa to je bila perfekcija u svemu.
Neizvedivo i krajnje nerealno, Europa je bila glavna i ostat će prioritet. Eurosong u Bakuu 2012. je započinjao u ponoć po lokalnom vremenu tako da se naštima da prema srednjoeuropskom počne u 21 sat.

Iako ne bih imao ništa protiv australske pobjede, baš mi maloprije pade na pamet. Prije će oni nego Britanci pobijediti, a u slučaju australske pobjede, UK bi bila jedan od najizglednijih kandidata za domaćinstvo. Želim BBC napokon, pa makar i po cijenu australske pobjede.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 02:40   #89
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Ajme jada kad stoje ove tri godine jedna za drugom, tek vidiš na šta liči ova grafički i koliko je slaba...

Btw. kad smo kod Belgije...



Masterpiece never gets old
Loic

A tek pjesma Million eyes
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 02:51   #90
Neloša je bila ta godina.

Sutra nam Žakec pjeva za žiri i za 50%-tni ulazak ili tako reći, jednom nogom u finale.
Družimo se i sutra...

Svaki dan nešto, eh da je ovako nešto češće...
Laku noć, narode.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 03:40   #91
Ja mislim, da bi trebao ovaj put na Eurosongu pobjediti ili Portugal ili Italija.

Ali se teško prognozira uz taj sistem glasanja, koji po meni preferira najviše ex-sovjetske republike, a lošije od stvarnog glasbenog kvaliteta u zadnjim godinama prolaze tradicionalne zapadne zemlje eurosonga, kako VB i Irska tako i romanske sredozemne države, uključujući moja dva favorita.

Dobro se meni slušaju i predstavnice Belgije i Nizozemske. I od ex-Yu republika po meni najbolje ovaj put Makedonija.
kranjski janez is offline  
Old 10.05.2017., 03:44   #92
Po meni ni Izrael ne spada u Evropu pa se natjece. Meni ne smeta da se sve zemlje ukljuce u natjecanje. Zasto samo Evropa kad mogu i ostali koji su spremni novcano da izfinasiraju natjecanje. AU bi mogla da bude medju ovih 5 zemalja koje direktoni ulaze u finale jer najvise ulazu i osnvaci su. Sigurna sam da bi AU dala dobte novce za ovo natjecanje a voljela bi da se odrzi ovdje. Posto su slabe sanse i ja sam misljenja da bi Engleska bila odabir ako pobjede. Jedino da raspisu referendim pa da glasamo i tad bi sigurno dobila neka druga zemlja jer ovdje ima vise doseljenika od domacih.
mimozaaa is offline  
Old 10.05.2017., 03:58   #93
Još jedno pitanje za publiku tu; jer kod domače predstavnice/ka obično nismo sasvim objektivni - zašto mislite, da je naš slovenski semi-Jordanac Omar Naber tako loše polazio već od početka, kad je njegova On my way osvanula na you.tube?

Puno negativnih ocjena. Nije se ni danas probio. A čovjek ima više nego dobar i školovan vokal i iz glasbene familije dolazi ( majka mu je pianist). I izgleda isto više nego dobro ( za žene i za geje kao značajnu publiku Eurosonga). Skladba mu je možda malo klišejska, ali po meni glasbeno sasvim korektna. Možda jer nije u trendu, jer nema baš neki ritam i nema nekih aziatskih etnoakcenata, koji već neko vrijeme oćito dobro prolaze na eurosongu? Ja mislim, da bi u vrijeme pobjeda Johnnyja Logana i Naber dosta dobro prolazio ...

A danas vjerovatno ne bi pobjedio više ni Logan. Možda ni ABBA. Mijenja se ukus zabavne glasbe i to ne nužno na bolje.
kranjski janez is offline  
Old 10.05.2017., 04:16   #94
Ni meni nije jasno kako prolaze ove pjesme i isto mislim da Logan i Abba nebi sad prosle. Mozda treba poslati nekog ko pjeva turbofolk. Ocigledno da prolazi nesto sto prije nije bilo ni u mislima. Cudno mi je da nisu prikazali tabelu koja zemlja je koliko poena dala? Bar kod mene to nije prikazano.
mimozaaa is offline  
Old 10.05.2017., 04:18   #95
Zato sto je pjesma nepamtljiva.. Lijepo on pjeva, ali pjesma je genericna. To se najbolje moglo primjetiti kad je isao recap svih pjesama, niti malo se nije istaknuo i to je to. Da bi se pjesma nekome svidjela, potrebno ju je prvo primjetiti pa i upamtiti, a to mi se sa slovenskom pjesmom nije dogodilo koliko god sam pokusavala. Dok s BQL nisam imala problem, upamtila sam ju odmah i cesto ju pjevusim iako sam ju cula svega dvaput... Ako mene pitate napravili ste gresku od samog starta, trebali ste poslat BQL, isli bi visoko
__________________
Tous les mêmes...
Valaria is offline  
Old 10.05.2017., 07:35   #96
Bravo za Portugal i zaista krasnu "Amar pelos dois" ()!

Sinoć previše pjesama na engleskom, kao da je Anglovision SG.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Old 10.05.2017., 07:46   #97
Ja sam isto postala #teamLucie i mislim da ima izgledne sanse za top 5 jer je ona pozornica jednostavno prekrasna. Najljepsa po meni ove godine.
Ja Portugal ne mogu nikako vidit ka pobjednika. Moja ekipa koja je gledala ESC rekla je da je portugal dosadan i "iz koje je narko družine ovaj ispao". Kome god sam i prije pustala Portugal iste reakcije.
Finska im je isto bila dosadna. Valda je zato i ispala jer ne ulazi na prvu (nije ni meni).
S druge strane bili su odusevljeni Belgijom,Moldavijom,Poljskom i Svedskom

Ja mislim da pobjeđuje Italija/UK/Bugarska ili Svedska
BubbyBu is offline  
Old 10.05.2017., 07:55   #98
Quote:
DoubleVision kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna popularnost Bjelorusije i Nizozemske
Obje medju mojim omiljenim!! Bjelori me uvijek nasmijese, bas su pozitivni.
Nizozemske sestre tako odlicno pjevaju!!

Nadam se da obje idu dalje!!
Quote:
stability kaže: Pogledaj post
O, i da, Portugalac je grozan meni osobno. Ono mi na niš ne liči ali eto ljudi ga simpatiziraju iz nekog razloga. Sad kad još pobjedi lol.
Meni je super jer pjeva krasno, pjesma je drugacija i classy. Volio bih da pobijedi.
Quote:
MrJennings kaže: Pogledaj post
Blanche prva po uspjehu na europskim top ljestvicama, Portugal trenutno drugi.
Woohoo!! Blanche ce bit hit kod Svedska prošle godine!!))
Quote:
lavi1609 kaže: Pogledaj post
Očito se umjetničke duše kuže bolje nego mi koji ih ne razumijemo - njega bolje rečeno

EDIT: SLAVKO trenutno na Instagramu objavljuje kako su ga pokrali i navodi neke web stranice žnj lige koje mu se zapravo smiju isto kao i BBC Eurovision.
Meni je i dalje iznenadenje da toliko ljudi je ovdje htjelo da Slavko prodje jer im je zabavan. Wow.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Mikey23 is offline  
Old 10.05.2017., 08:07   #99
Finska mi je bila među favoritima.
Totalno sam promašila, ne bih se obogatila na kladionici.
pipi21 is offline  
Old 10.05.2017., 08:41   #100
Prilično očekivan rasplet u prvom polufinalu. Kad se setim perioda kada su prvi put pesme objavljivane, otprilike naše rekacije na većinu ovih pesama koje nisu prošle su bile samo kratko dosadno, neupečatljivo,... nismo mnogo ni komentarisali pesme Gruzije, Češke, Albanije, Finske,.... Sa druge strane Slavkova ne spada u tu kategoriju dosadnih, ali je Slavkov fazon, ta vrsta kitcha davno potrošena, izlizana. Da je ponudio neki novi kitch / trash možda bi prošlo ali ovako sve je to već viđeno. Sećamo se npr Deen - In the disco (ili neke druge slične), eto to je stil koji je Slavko sad ponudio. Nije to više interesantno.

Pokazalo se kao i uvek da je najvažnija pesma. Ono da ima nešto što publiku zainteresuje da je čuje ponovo, da bude posebna po nečemu. Tu pre svega mislim na Blanche i Arstvik. Za njih sam navijao i drago mi je što su prošli. Pored njih i za Grčku... catchy pesmica i dobar scenski nastup. I da nestvarno koliko je Demy lepa, zvučaće preterano i teško za odrediti ali rekao bih da je ona najlepša učesnica evrosonga ikad (ili mi se to čini zbog šminke i frizure).

Za portugalsku pesmu mi nije jasna popularnost, meni se to uopšte ne dopada, ne volim kad je nešto retrogradno pa makar i lepo zvučalo.
kec na n-ti is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.