Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 23:15   #101
Meni nije jasno zašto su ljudi toliko ponosni da rade posao koji ne vole i koji im oduzima cijeli dan za relativno malu plaću.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 23:23   #102
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Kad pročitam ove posljednje postove, zapitam se gdje je nestala romantika?
Nema brate, to samo mi matorci znamo.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 05:50   #103
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ti mi se činiš malignija od tog tipa, bez obzira na svoj mlazni 0-24 pogon.
Imaš dečka kojeg smatraš i nazivaš vucibatinom. Znači ljubiš, grliš i fino se gledaš s tipom kojeg u biti poskrivećki prezireš.
Choupette, ovo si jako dobro zapazila.
Nije problem u njemu, nego u njoj. On je takav kakav je, i on joj, očito odgovara, inače, pretpostavljam, ne bi bila s njim.
Što nam dosta govori o autorici teksta.

Autorica je u nekom emotivnom disbalansu, navodi da je prije njega okončala "ozbiljnu" dugotrajniju vezu. Moje mišljenje je da ,bez obzira zašto je ta veza pukla, ona za ozbiljnu vezu nije dovoljno zrela. O njenom poimanju romantike ne bih. Bilo bi vrlo korisno za nju da potraži psihološku pomoć.
__________________
Groundhog day - the groundhog has blue eyes
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 15:28   #104
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
al fala bogu...svi biramo za sebe. razumom, naravno.
Ne svi, naravno
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 13:33   #105
A zasto tvoj decko ne radi kod svojih roditelja, kada vec imaju tako jaku firmu?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 17:32   #106
Čini mi se da nije spominjala jaku firmu, da je to u pitanju mogao bi je naslijediti i bio bi osiguran za život, a ona kaže da nije

Stekla sam dojam da su mu starci u nekom poslu gdje oni dobro zarađuju dok rade, a kad ih odu u penziju ili ih ne bude on ostaje na ničemu

uzmi npr. da su oboje nekakvi vrhunski kirurzi ili tako nešto, dok rade primanja odlična i mogu njemu dati 5 000 kn mjesečno
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 00:10   #107
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Bojim se sa jedne strane da mi se vise nikad nece dogoditi ovakva ljubav, a sa druge da ssm zasljepljena osjecajima i da ne vidim kako on nije za mene.
nisi zaslijepljena osjećajima, jer te već sada, nakon samo nekoliko mjeseci veze, ovo smeta. toliko da si otvorila temu o tome.

drugim riječima, ti već sada vidiš da on nije za tebe. jer eto:
Quote:
Iako se pokusavam oduprijeti, ne mogu pobijeci od osjecaja da ce me kad tad (iako me sad ne smetaju) te njegove karakteristike poceti smetati. Jednostavno mi mozak govori da nas dvoje nemamo zajednicku buducnost, dok bi sa druge strane srce puklo od tuge da visr ne budrmo skupa.
mozak ti dobro govori.
jedino ne bih rekla da ti već sad ne smetaju te njegove osobine, jer da ti ne smetaju ne bi ih osvijestila kao nešto zbog čega vam nije izgledna zajednička budućnost.

Quote:
Da li je ljubav dovoljan razlog da bi se preslo preko u ovom slucaju drustvenih razlika?
ljubav je dovoljan razlog da se pređe preko društveih razlika, ali ovdje se ne radi o društvenim razlikama nego o razlličitim životnim vrijednostima... to se puno teže premosti.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.