Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 20:38   #21
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Ode dio djetinjstva u grob.
Šteta, LP je bio svjetlo na kraju tunela. HT I Meteora

Ah, MTV i 2000-e...odoše...

Znam da je rano bilo što govoriti, ali što predviđate LP-u?
Nekako si razmisljam, i da odluce naci novog pjevaca, ne znam tko bi ga mogao zamjeniti

Nedavno sam tek shvatila da ih slusam od samog pocetka, svih 17 godina koliko postoje. Za mene je isto ovo stvarno velika tragedija.

Jedna od najdrazih pjesama mi je Final Mascarade. Znam, cudan izbor. No kad si na koncertu i kad pocnu svirat, sve su pjesme toliko mocne da ti je tog trena svaka najdraza. To je zbilja bio jedan fenomenalan osjecaj i drago mi je da sam imala priliku bit dio toga.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:56   #22
Pretužno.

R.I.P

eh
__________________
"Some days, the world is too loud for a quiet soul."
ZsaZsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 13:57   #23
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Nekako si razmisljam, i da odluce naci novog pjevaca, ne znam tko bi ga mogao zamjeniti

Nedavno sam tek shvatila da ih slusam od samog pocetka, svih 17 godina koliko postoje. Za mene je isto ovo stvarno velika tragedija.

Jedna od najdrazih pjesama mi je Final Mascarade. Znam, cudan izbor. No kad si na koncertu i kad pocnu svirat, sve su pjesme toliko mocne da ti je tog trena svaka najdraza. To je zbilja bio jedan fenomenalan osjecaj i drago mi je da sam imala priliku bit dio toga.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ne mogu zamisliti niti da uopce cujem nekog drugog umjesto Chestera niti da ce oni traziti nekoga. Ipak je to prijateljstvo od 1999. i srasli su skupa.
Stalno razmisljam o njemu, sto se to prelomilo i nagnalo ga da napravi ovo (tesko mi je izreci). Vjerujem da je Chrisova smrt kumovala ovome iako je Chester u intervjuima prije izlaska OML govorio da mu nije dobro biti sam u svojoj glavi jer to nije dobro mjesto. Mozda je i trazio pomoc, ali svi su mislili da je dobro. Znam da nije dobro pitati se "sto ako" ali ne mogu si pomoci.
Meni je tako drago da sam odlucila otici na koncert 27.6. u Budimpestu i da sma ih upoznala sto mi je oduvijek bio san. Kao da su se karte tako poslozile.
Ne mogu vjerovati da ga nema, maloprije sam slusala HT i morala se podsjecati da vise nije tu, sve je ovo tako nerealno.
Druzim se s ljudima, smijem se i sudjelujem u razgovoru, ali neprestano mislim na njega. Nije pametno i zdravo, ali njegova smrt me duboko pogodila.
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:27   #24
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Mislim da je prerano jer se prvo ostali moraju pomiriti s ovim sto se dogodilo, to se nece dogoditi za jako dugo vremena ako ikada. Mogu izdati stare stvari, ali da ce nastaviti bez Chestera...tesko.
Ja ne mogu sebi doci otkako sam procitala vijest, nisam mislila sa ce me ovako pogoditi smrt zvijezde, ali za mene LP nije bio obican bend.

Nažalost, moram se složiti. Tužno, i meni su jedan od najdražih bendova...

Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Nekako si razmisljam, i da odluce naci novog pjevaca, ne znam tko bi ga mogao zamjeniti

Nedavno sam tek shvatila da ih slusam od samog pocetka, svih 17 godina koliko postoje. Za mene je isto ovo stvarno velika tragedija.

Jedna od najdrazih pjesama mi je Final Mascarade. Znam, cudan izbor. No kad si na koncertu i kad pocnu svirat, sve su pjesme toliko mocne da ti je tog trena svaka najdraza. To je zbilja bio jedan fenomenalan osjecaj i drago mi je da sam imala priliku bit dio toga.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Da, također, slušam ih od kada su osnovani praktički. Jedan su od rijetkih bendova koji je na okupu cijelo vrijeme, zaista šteta.

Drago mi je da si barem išla na koncert dok je bio živ. Jbg, nikada ne znaš kuda ljude život vodi.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:41   #25
Jeste procitali pismo clanova benda Chesteru?
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 19:11   #26
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Jeste procitali pismo clanova benda Chesteru?
Jesmo, stvarno je dirljivo i tuzno

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:21   #27
Predivno je Najvise mi se svidio srednji dio gdje pisu koliko je zarazn bio nejgov smijeh i optimizam i kako je obasjavao svugdje gdje bi dosao Onaj dio o demonima i njegovom iskrenom srcu me slomio
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 21:00   #28
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Predivno je Najvise mi se svidio srednji dio gdje pisu koliko je zarazn bio nejgov smijeh i optimizam i kako je obasjavao svugdje gdje bi dosao Onaj dio o demonima i njegovom iskrenom srcu me slomio
Vjerujem da je istina to sto su rekli, njegov tezak zivot i je proizveo tako divnu glazbu ❤❤ I njega kao tako divnu osobu. Meni je stvarno zao sto se nije cijeli zivot mogao izvuc iz depresije Citala sam zadnjih dana da se planirao ubit jos 2014. Stvarno mi je zao da je to sad i uspio.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 04:07   #29
Još uvijek ne mogu prihvatiti da se ovo dogodilo,u šoku sam svih ovih dana.Linkin Park mi je jedini i najviše uspio pomoći svih ovih godina kada sam bio usamljen,u kurcu i kada sam se osjećao kao da ''nema izlaza''..njihova mi je glazba uvijek pomogla.A gubitkom Chestera osjećam se kao da sam izgubio neku osobu koju sam dugo poznavao i ništa nikada više neće biti isto.Glazba je jedino na što se uvijek mogu osloniti,što me ''na neki način razumije uvijek'' i što mi uvijek pomogne.S druge strane ,divno je vidjeti da ima gomila ljudi kojima je njihova glazba pomogla i nekima spasila i život kada su biti neutješni i osjećali se beznadno..Nadam se da je sada na boljem mjestu,da ne pati više ..ne znam što da više napišem,u ovih par dana sam se isplakao više nego u posljednjih 10 godina...
VOLIM-LUMINIZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 11:03   #30
Moja profesorica hrvatskog je znala reci da nems velikog glazbenika bez velike osobne tragedije A on je zbilja imao tezak zivot i jedan od razloga zasto mu se divim i moj je heroj je taj sto je unatoc svemu uspio ostvariti zavidnu karijeru, biti divna i pozitivna osoba koja je imala toliko energije u sebi.
Meni je uzasno zao sto nitko nije uspio vidjeti koliko se boli krije u njemu nakon sto se Chris ubio i nije dobio pomoc koju je ocito trebal, ali isto ne treba nikoga kriviti jer krivca jednostavno nema. Zato nam je svima ovo i bio ogroman sok Njemu je 2015.bila jako losa godina, dijagnosticirana mu je klinicka depresija o cemu je javno govorio i zato treba jako puno hrabrosti. Ostali clanovi su divno napisali: "you wore your heart on a sleeve" ♡ Ja se polako oporavljam od soka, pricanje s drugim fanovima mi jako pomaze jer vidim koliko je milijuna ljudi dotaknuo svojom glazbom ♡
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:05   #31
Zbilja ne mogu ni zamisliti kolika je depresija zapravo teska bolest. Vjerujem da su mu ljudi oko njega pokusavali pomoci, ipak je imao i obitelj i divan krasan bend. Al cini mi se da je nacin na koji se ubio, da nije planirao, nego ga je tog trena prevagnula depresija. Sto je stvarno velika steta jer je stvarno imao jos puno toga za pruziti, i glazbi i svojim fanovima.
Ja jos uvijek tesko spavam, koliko me sve to pogodilo. Mislim da samo drugi fanovi to razumiju, mislim da je ostalima smijesno sto se zalostimo zbog tamo nekog pjevaca. Divno je stvarno vidjet koliko ima fanova, i kolika su podrska bendu.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:16   #32
Quote:
VOLIM-LUMINIZE kaže: Pogledaj post
Još uvijek ne mogu prihvatiti da se ovo dogodilo,u šoku sam svih ovih dana.Linkin Park mi je jedini i najviše uspio pomoći svih ovih godina kada sam bio usamljen,u kurcu i kada sam se osjećao kao da ''nema izlaza''..njihova mi je glazba uvijek pomogla.A gubitkom Chestera osjećam se kao da sam izgubio neku osobu koju sam dugo poznavao i ništa nikada više neće biti isto.Glazba je jedino na što se uvijek mogu osloniti,što me ''na neki način razumije uvijek'' i što mi uvijek pomogne.S druge strane ,divno je vidjeti da ima gomila ljudi kojima je njihova glazba pomogla i nekima spasila i život kada su biti neutješni i osjećali se beznadno..Nadam se da je sada na boljem mjestu,da ne pati više ..ne znam što da više napišem,u ovih par dana sam se isplakao više nego u posljednjih 10 godina...
Drzi se! Zivot je puno vise od jedne grupe, ima mnoge male radosti, pa odtuguj i skupi hrabrosti za nastavit dalje! Duzni smo i Chesteru i grupi da i dalje ih volimo i zivimo svoj zivot, jer sigurno bi on to htio.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:53   #33
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Zbilja ne mogu ni zamisliti kolika je depresija zapravo teska bolest. Vjerujem da su mu ljudi oko njega pokusavali pomoci, ipak je imao i obitelj i divan krasan bend. Al cini mi se da je nacin na koji se ubio, da nije planirao, nego ga je tog trena prevagnula depresija. Sto je stvarno velika steta jer je stvarno imao jos puno toga za pruziti, i glazbi i svojim fanovima.
Ja jos uvijek tesko spavam, koliko me sve to pogodilo. Mislim da samo drugi fanovi to razumiju, mislim da je ostalima smijesno sto se zalostimo zbog tamo nekog pjevaca. Divno je stvarno vidjet koliko ima fanova, i kolika su podrska bendu.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ja sam se slomila kada sam shvatila koliko je depresija teska i da je on oduvijek bio depresivan samo s malim trenucima srece A toliko nam je svima pruzio i mislim da ce sada lyricse biti jako tesko slusati s istim osjecajem. Sve se promijenilo, sada kao da svaka pjesma na OML pjeva o ovome
Mislim da sigurno nije planirao mjesecima unaprijed, kod samoubojstva kazu da je to stvar trenutka.
Mene isto nitko ne razumije, za njih je on tamo neki pjevac i kazu "ma dobro, brzo ces ti to preboljeti".
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:21   #34
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Drzi se! Zivot je puno vise od jedne grupe, ima mnoge male radosti, pa odtuguj i skupi hrabrosti za nastavit dalje! Duzni smo i Chesteru i grupi da i dalje ih volimo i zivimo svoj zivot, jer sigurno bi on to htio.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Hvala ti,i tebi želim sve najbolje i da mi se držiš kako god možeš
VOLIM-LUMINIZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:41   #35
RIP
sunwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:09   #36
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post

Da, također, slušam ih od kada su osnovani praktički. Jedan su od rijetkih bendova koji je na okupu cijelo vrijeme, zaista šteta.

Drago mi je da si barem išla na koncert dok je bio živ. Jbg, nikada ne znaš kuda ljude život vodi.
Prvi album sam poslušao valjda sto puta.
I Meteora mi je bila super, kasnije ipak nisam pratio, ali da su mi bili big deal kada sam bio u srednjoj, jesu.

Stavio sam i na drugoj temi - RIP
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:22   #37
Chester je definitivno imao nešto u sebi, jer kad sam ja prije dosta vremena bila u fazi povezanoj s ljubavnom vezom kad sam intenzivno slušala Shadow of the Day, Numb, In the End...odmah sam išla guglati pjevača, jer je imao nešto što me zainteresiralo, djelovao je simpatično.

Tad sam htjela ići na njihov koncert, ali mi je prijateljica rekla da ne računam na nju, jer, kako je rekla našem prijatelju, oni malo rapaju, pa malo viču, tako da mi je žao što nikad nisam otišla vidjeti ih uživo s Chesterom, a sad više neće biti prilike.

Kao i mnogi ljudi ovih dana, imam Linkin Park maraton, a nekako najviše slušam What I've Done.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:15   #38
Imam i ja maraton ovih dana, konacno sam poslusala snimku sa koncerta na kojem sam bila.
Pokusavala sam se sjetit ovih dana kako sam se navukla na njih, al ne sjecam se. Bilo je to stvarno davno.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:52   #39
Ja ne mogu nista slusati osim OML jer mi je to, za sada, jedini njihov zvuk koji mogu podnijeti. Album kao da govori o Chesterovoj boli odnosno NCSM pjesma koja kao da je njegov oprostaj od svih nas, OML nesto sto bismo mi fanovi mogli njemu reci, a TTM mogu samo zamisliti kako mu se zena osjecala dok ga je gledala kako se bori kroz zivot prije dvije godine. Pokusala sam neke druge pjesme, ali ne mogu, prestrastvene su, previse tu ima Chesterove zivosti. O njihovim live nastupima ne smijem ni razmisljati jer sam pokusala pa se slomila jer je tu zid i zdrav. Nadam se da ce uskoro doci nekakav closure jer nije bas ovo sve zdravo.
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:37   #40
Ima li tko zainteresiran za dolazak na memorijal u Zagreb u Chesterovu cast? Odrzani su u mnogim gradovima i bilo bi steta da ne bude i u Zagrebu. Kreiran je fb grupa i ako ste zainteresirani, javite se na PM na forum.
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.

Zadnje uređivanje Dugonoga : 26.07.2017. at 20:16.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.