Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2007., 21:21   #41
heh..bivši mi iz V.G. (da li se to računa)
__________________
Solamente che il buio ha i tuoi occhi sono notti che non dormo più belli da urlare i tuoi occhi incredibilmente azzurri ma sereni quasi mai. Il buio ha i tuoi occhi belli come li hai soltanto tu. Come farò a non guardarli più a non guardarli più.
diavoletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 14:45   #42
Quote:
fina mrtva djeva kaže: Pogledaj post
hail goričani

ma velikogoričanke su super cure!
__________________
Per aspera ad astra
zorro69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 06:57   #43
Quote:
-Leontina- kaže: Pogledaj post
nešto baš i nema goričana previše...
,,, ima nas, ima
ovo_malo_duse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 21:49   #44
EVO I MENE....
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 22:34   #45
jebena rupa od grada
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 22:53   #46
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
jebena rupa od grada
ajme
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 17:29   #47
a nego kae
mislim lijep je grad i to,al mrtvilo za izać
fina mrtva djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 00:28   #48
Ako je vjerovati hrvatskim tinejdžerima svi su gradovi rupe u kojima se nema kuda izaći.
Šteta kaj nitko ne zna reći kaj bi u biti htio.
Skejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 01:20   #49
A ja bi bas do Velike Gorice skoknula i sad me tu plasite
Ten(j)a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:25   #50
Gle, u Gorici imaš gdje za izaći samo ako si tinejdžer. Imaš jedno milijun birceva koji su svi kao jaje jajetu. Imaš jedan disko klub i to je to. Dobro, ima par tih birceva koji su kao neka alternativa ostalima, ali sve je to opet na isti kalup. Problem nije samo u zabavnom i vikendskom sadržaju već općenito što grad skoro ništa ne nudi.

Grad je lijep, mora se priznati. Sredile su se staze, parkovi i tako. Lijepo je izaći na kavicu u centar, malo prošetati okolo i sve to, ali nekih pravih sadržaja nema. Da ne spominjem da grad nema baš niti jednu znamenitost niti bilo što po čemu bi bio prepoznatljiv....osim političara koji u njemu žive, ali čak ni to nitko ne može okrenuti u korist.

@Ten(j)a

Ma samo ti navrati u VG. Jednog lijepog sunčanog popodneva odeš malo na kavicu i prošvrljaš gradom, nećeš požaliti to je sigurno.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 11:09   #51
evo i mene

ma imas di izac u gorici..... ali nigdje ti nije dobro ak nemas ekipicu... iako nema fensi birtija koje rade do dugo u noc....
ribicaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:56   #52
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
Grad je lijep, mora se priznati. Sredile su se staze, parkovi i tako. Lijepo je izaći na kavicu u centar, malo prošetati okolo i sve to, ali nekih pravih sadržaja nema.
Gle, postoji "mreza udruga mladih" u gorici ... nije da se NE MOZE
organizirat ... moze, ali onda politika ima prste i sjebe pola toga...

A, kada je i bilo organizirano, mladi su radje po birtijama i u Srcu
neko na nekom organiziranom programu .... sto i sami kazu ...

Ajd, sada se dovuklo TBF pa je malo trznulo ....

Dodjite 20.6. u sveuciliste, na predstavljanje udruge MOZAIK
i dan razmjene kulture sa svedskom....


A, sto se tice "znamenitosti" ... varas se ako kazes da nema;
nije da ima neke katedrale ... al ima par gluposti koje se daju pogledat...
(andautonije, i sl. ) ...
__________________
Nema razlike između spolova - i Žene prde...
amor_e_morte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 15:14   #53
dok ne naprave bazen, ništa
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:13   #54
Quote:
amor_e_morte kaže: Pogledaj post
Gle, postoji "mreza udruga mladih" u gorici ... nije da se NE MOZE
organizirat ... moze, ali onda politika ima prste i sjebe pola toga...
Kao član jedne od udruga osnivača Mreže mladih moram ovo boldano potpisati. Now, I'm too old for this shit. I nadam se da će budućim generacijama biti bolje nego nama.

Volje i želje da se Gorica obogati nekim sadržajem koji bi privukao mlade, ma bilo kavkim, imaš na bacanje. Ali kad se god krenulo u neku konkretizaciju naletilo se na debeli zid. Bilo je i uspješnih projekata, ne kažem da nije, ali daleko daleko od onoga što Gorici treba i što zaslužuje.

TBF kažeš, SUPER! Ali to su i dalje mrvice kojima se moramo hraniti do jeseni, i tako ukrug.

@ribicaK

Uopće nije pitanje ekipe već nedostatka sadržaja.

@gottcha

Uvijek me iznenadi kako je ljudima na prvom mejstu taj famozni bazen. Da, Gorica zaslužuje imati bazen i to ne samo jedan i ne samo Gorica. Ali to je već neko drugo pitanje.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:23   #55
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
@gottcha

Uvijek me iznenadi kako je ljudima na prvom mejstu taj famozni bazen. Da, Gorica zaslužuje imati bazen i to ne samo jedan i ne samo Gorica. Ali to je već neko drugo pitanje.
zato kaj je to jedini konkretni projekt za koji sam čula
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:51   #56
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
zato kaj je to jedini konkretni projekt za koji sam čula
Pa kako i ne bi bio kad se o njemu priča već stoljećima. Ja dok sam bio još u osnovnoj školi su pričali o bazenu. A evo me sad, gotovo 15 godina kasnije, i još uvijek nema bazena. Svaki put kad su izbori priča se o bazenu, to je normalno. Da je sramota što Gorica nema bazen, jeste, kao i mnogi drugi gradovi u RH. Ali u usporedbi sa nekim drugim stvarima i sadržajima, koje Gorica također nema i koji koštaju puno manje, bazen je tek vrh sante.

Ja se nadam da će se uskoro nešto promjeniti ili barem krenuti na bolje.

I kao kratka najava za sve željne nečeg drugog osim cajki i komercijalnog popa: Festival Urbane Kulture (od 1. do 3. lipnja)
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 22:54   #57
Lightbulb

Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
Pa kako i ne bi bio kad se o njemu priča već stoljećima. Ja dok sam bio još u osnovnoj školi su pričali o bazenu. A evo me sad, gotovo 15 godina kasnije, i još uvijek nema bazena. Svaki put kad su izbori priča se o bazenu, to je normalno. Da je sramota što Gorica nema bazen, jeste, kao i mnogi drugi gradovi u RH. Ali u usporedbi sa nekim drugim stvarima i sadržajima, koje Gorica također nema i koji koštaju puno manje, bazen je tek vrh sante.

Ja se nadam da će se uskoro nešto promjeniti ili barem krenuti na bolje.

I kao kratka najava za sve željne nečeg drugog osim cajki i komercijalnog popa: Festival Urbane Kulture (od 1. do 3. lipnja)
Koliko ja znam plan za bazen postoji još od rata...moj poznanik cak ima i "planove"... ..trebao bi biti negdje kod radnika...iako se i udarnik spominjao...treba copit piculu i malo porazgovarati o problemima kaj nas muce...sad cete me popljuvati i rec da serem ali problem je i u nama...ono kaj bi trebali imati u gorici trazimo u zagrebu...tak da zaboravljamo na grad...
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 22:41   #58
Quote:
Forum.hr kaže: Pogledaj post
treba copit piculu i malo porazgovarati o problemima kaj nas muce...sad cete me popljuvati i rec da serem ali problem je i u nama...ono kaj bi trebali imati u gorici trazimo u zagrebu...tak da zaboravljamo na grad...
A misliš da se nije razgovaralo sa Picolom? Jest, ali on je ipak političar prije ostalog.

I zašto bi te itko popljuvao? Ovo si dobro uočio, dio problema jeste i u "nama", osobito mladeži (iako je prezirem taj izraz poradi određene konotacije koju nosi u mojoj glavi) kojoj puca kita za grad i htjeli bi sve servirano na pladnju. No svejedno, smatram da nisu ljudi/građani krivi za situaciju kakva jest. Iako stoji da bi svi mi mogli biti malo više proaktivni teško je imati volje, da ne pričam sad o vremenu i novcu, za išta kad te Grad sjebe odmah na prvom koraku.

Bilo je tu inicijativa, festivala, sastanaka, okupljanja, ma svašta. I ništa, grad je opet kulturna rupa. Mislim daj skužite da Gorica nema niti jednu znamenitost po kojoj bi se znalo za naš grad van okvira županije.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 13:19   #59
Jeste čuli da će ići tramvaj do Gorice?
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 15:51   #60
I to sam čuo već milijun puta. Da ne ulazim sad u teorije zavjere po kojima neki krugovi "sabotiraju" tu ideju. A tu su i kreteni sa FPZ-a koji će ti tvrditi da je tramvaj do Gorice besmislica.

Ja osobno više ništa ne vjerjujem "u Gorici" dok to ne vidim svojim očima.


Danas je inače bila "ministrica" Lovrin u gradu, početak (ili je možda završetak) radova na zgradi Županijskog suda. Jebeno bitna stvar da dolazi ministrica pravosuđa.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.