Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 09:59   #1701
1. Ne znam kakvi su redovi vožnje i koliko često voze busevi koji stanu na stajalištu, ali uzmi u obzir da je bus stanica na magistrali do koje ima dosta penjanja od centra i plaže. Meni osobno to ne smeta, no netko tko je u slaboj formi neće biti oduševljen.

2. Pješke možete do Živogošća, Drašnica i svih plaža između tih mjesta, na Bikovo (ima put iznad magistrale kod crkve), tko voli planinarenje tu će uživati jer pogledi odozgora su fenomenalni. Preporučam samo da koristite neku aplikaciju koja ima ucrtane planinarske staze da se ne pogubite (npr. maps.me). Preporuka je krenuti iznad crkve pa kada se uzbrdo dođe do križanja, krenuti desno prema Živogošću i ići barem do crkve i groblja u Živogošću, tko ima kondicije i još dalje uzbrdo prema Sutvidu.

3. Mislim da su ribarske veceri svaka 2 tjedna, a zna biti i drugih događanja.

4. To je malo mjesto koje se uzduž i poprijeko prehoda za pola sata tako da što god da vas tamo bude zanimalo, ne možete promašiti. Preporučio bih da se na 1 dan ode do Makarske i jedan da se ide na penjanje na brdo ako volite takve stvari.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 09:13   #1702
Pozdrav, guglam ali ne mogu pronaći , da li neko možda zna ako u Baškoj Vodi postoji Wi-Wi Net Zona da se na određenim lokacijama može besplatno pristupiti Netu (kao što to ima u pojedinim gradovima)? Unaprijed hvala
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:55   #1703
Koliko znam nema ali svaki kafic i restoran ti imaju wi-fi
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:30   #1704
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Koliko znam nema ali svaki kafic i restoran ti imaju wi-fi
Aha, OK, hvala.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:15   #1705
Kakvo je stanje na staroj cesti zadnjih vikenda?
Koju rutu bi preporučili?

I mislimo krenut u 3 u noći od kuće da barem malo izbjegnemo gužve.

Je li bolje ići nekom unutrašnjom cestom od Splita do Tučepa?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:25   #1706
Ako ides kroz Bosnu (Okucani-B Luka-Jajce-Kupres-Imotski-Zagvozd/tunel kroz Biokovo), tu ti je najrjedji promet od svih mogucih ruta od Zg do Tucepa
Tad ne trebate krenuti u 3 u noci.
A prometa na staroj cesti (preko Plitvica) imas do prije Udbine (tu vecina skrene na autoput), od Udbine nadalje nema bas prometa. Najgusci je promet od Turnja/Karlovca do Korenice.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 23.07.2017. at 12:44.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:06   #1707
od splita ti je najbolje preko zrnovnice do blata na cetini, tamo se ukljucim na autocestu i izadjem na sestanovcu (4kn kosta, to je kratka relacija). doduse, po noci vjv nema guzve ni na magistrali. ljeti izbjegavam magistralom do splita jer se u omisu uvik stvori cep :/
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:05   #1708
Bolje izbjeci Split, jer to iz Zg ispadne dosta duza ruta. Ako se ide preko Plitvica, najbolje onda Plitvice-Gracac-Knin-Sinj-Cista Provo-Sestanovac pa onda do Zagvozda na tunel i do Makarske. Meni osobno draze preko Vrulja (jer je pogled -kad izadjes iz Gornjih Brela pa iza ostrijeg zavoja prvi put ugledas more-jedno od najljepsih pogleda u Hr sa ceste), ali tunel je stvarno odlicna precica kome se zuri.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 12:40   #1709
Iskreno, preko Bosne ne bih išla. Radije ne izazivati sreću...ipak je to dr.država, a još su mi i ti putevi nepoznati. Staru cestu sam barem prošla više puta.
U 3 ili 4 ujutro ako krenemo, ja se nadam da barem pola puta možemo izbjeći gužvu bilo kakvu.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:26   #1710
Predrasude o BiH? Steta.
Moji starci isli sad u nedjelji tom rutom, sve proslo u savrsenom redu. Friskiju info ne mozes dobiti
Nece ti biti guzve na staroj, neces moci juriti do Plitvica, ali nema potrebe ni ici u 3 ujutro.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:33   #1711
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Iskreno, preko Bosne ne bih išla. Radije ne izazivati sreću...ipak je to dr.država, a još su mi i ti putevi nepoznati. Staru cestu sam barem prošla više puta.
U 3 ili 4 ujutro ako krenemo, ja se nadam da barem pola puta možemo izbjeći gužvu bilo kakvu.
ovo me podsjeća na doba prije 25 godina kad se išlo s fićekom i kad je trajalo 8+ sati..
zabrijala si.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:56   #1712
Hvala na komentaru, ali želim na more stići što prije.
Prije jedno 5-6 godina smo išli s prijateljima autom i krenuli smo u pola 8 ujutro. U Makarsku smo stigli u pola 4 popodne. Worst trip ever.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 11:04   #1713
Opusti se, na godišnjem si.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 11:51   #1714
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Hvala na komentaru, ali želim na more stići što prije.
Prije jedno 5-6 godina smo išli s prijateljima autom i krenuli smo u pola 8 ujutro. U Makarsku smo stigli u pola 4 popodne. Worst trip ever.
Slazem se s tobom. Tako bi ja, tijekom dana su ovdje nevjerojatne guzve.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:35   #1715
nekidan mi je do makarske tribalo 35min (udaljenost od 10 km)
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 16:57   #1716
ljudi tražim smještaj u makarskoj za jednu osobu. dolazak 05. kolovoza. odlazak 16.
ako netko zna nekoga tko bi mozda mogao znati nekoga. bilo kakva vrsta informacije sam mi šibnite u inbox. očajan sam.
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:41   #1717
Sumnjam da ces naci, i babe s ceste imaju taj datum pun.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:32   #1718
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
ljudi tražim smještaj u makarskoj za jednu osobu. dolazak 05. kolovoza. odlazak 16.
ako netko zna nekoga tko bi mozda mogao znati nekoga. bilo kakva vrsta informacije sam mi šibnite u inbox. očajan sam.
jesi provjerio na fejsu u onim grupama za smještaj?
npr grupa besplatna ponuda i potražnja apartmana, apartmani hrvatska, apartments in croatia, accomodation / direct...pa upiši u fejs tražilicu nešto od tog, možda ćeš naći.
sretno!
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:52   #1719
Da li je netko možda nedavno išao preko Bosne iz Osijeka do Makarske??? Šta mogu očekivati? Nekakvi prijedlozi ruta
maracro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 13:01   #1720


2 pitanja: je li Nugal kompletno nudistički? čitam da piše da je FKK, no na fotkama vidim da se ljudi kupaju u badićima

kakva je ponuda ribe i školjki (konkretno dagnji) u ribarnici?
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.