Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2007., 15:28   #21
u redsu u trstu zna se nać i po 3 eura
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 12:46   #22
ma trst je bio zakon i ostat će bez obzira na sada otvoren tower centar u rijeci. nedavno sam bila u rijeci pošto više ne zivim tamo i tražila sam si čižme koje nisam mogla nikako nać, cijena mi i nije bila toliko bitna, onda sam otišla u trst u pitarello u tori d'europa i nasla sam si super čižme kakve sam i htjela za 32 eura, i masu majica sam si kupila u redsa za koje sam po majici dala najviše 8 eura, a takvu istu majicu tu kod nas bi platila minimum 150 kn. Još uvijek se trst isplati za neke stvari
 
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 10:19   #23
Smile Shopping u Trstu za neznalice (help)

hello everyone! bio sam u trstu prije nekih 100 godina, brijem da još za vrijeme juge sa starcima uglavnom da skratim priču, sve sam zaboravio, iako bih se znao snaći po centru. Planiram otići na jesen, kad su sniženja jer obično tako i odlazim u tzv. masovni shopping ma sam miran cijelu godinu I sad par pitanja:

1) Kada TOČNO počinju sniženja?
2) Obožavam Diesel i Replay, da njihove dućane tražim po centru ili u onome Tori d'europa ili kak se već zove?
3)Jel ima tamo kakvih dućana koji su pandan New Yorkeru odnosno H&M-?
4) Što ako neznam talijanski?

Hvala vam puno!!!
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 10:31   #24
1. sniženja počinju pije sezona (znači prije ljeta je za proljeće)
2. mislim da diesel i replay nemaš u tori-u nego u gradu
3. bit će da ima
4. u gradu manje više svi još uvijek znaju hrvatski kolko tolko, a ako neznaju probaj s engleskim
 
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 11:30   #25
Odi svakako u Torri d'Europa, makar informativno, premda osim par dućana nisam baš oduševljena. Popusti su bili nakon 6. siječnja, opet će valjda prije ljeta. Zapravo sve obaviš tamo, centar Trsta ti dobro dođe za lagani đir u predvečerje.
Nikako nisam zadovoljna izborom kože u Trstu, osim Franca, koji dere po cijenama, ništa nisam našla.
Btw, jesu tamo u zadnje vrijeme preregulirali promet iz grada za autoput, nekad se odmah moglo 'gore', prije izlaženja iz grada?!?
LadyBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 19:53   #26
ok thnx... ali šta nisu ona velika "prava" sniženja tek na jesen? nekak mi je prerano prije ljeta...
Quote:
3)Jel ima tamo kakvih dućana koji su pandan New Yorkeru odnosno H&M-?3. bit će da ima
a kak se zovu?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 20:59   #27
to ti je pocetkom 8 mj. tada su ti cijene najpovoljnije. pogotovo u replayu, ja sam nasla majice po petnest eura, a u hr su bile 800 kn. cini mi se da su ti i diesel i replay u centru. relativno su blizu jedno od drugog... cijene u dieselu i nisu najpovoljnije bez obzira na snizenje...
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 23:06   #28
e super, obožavam Replay traperice ali ne općenito njihovu robu... ono što je u austriji MwSt., kak se to zove u italiji?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 15:03   #29
često skoknem do trsta tako da o sniženjima dosta znam

tijekom godine budu 2 velika sezonska sniženja
prvo počinje odmah 6. siječnja i traje negdje do početka ožujka odnosno do isteka zaliha
drugo ljetno sniženje počinje već u 7. mjesecu, negdje u prvoj polovici i traje cijelo ljeto, do početka 9. mj.
ako već odlučiš ić na sniženja onda je najbolje ići u prva dva tjedna od početka, jer još uvijek ima dovoljno robe, sve što je kasnije bude manje izbora
mambo-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 12:24   #30
Pomoć shoping TRST,hitno

pozdrav drage moje

Ima pitanje spremam se iduc tjedan do Trsta malo na kavicu i shoping.
Pa me zanima dali je koja od vas bila sta u zadnje vrijeme u Trstu,cula sam da vecinom vladaju kinezi ali da ima neki shoping centar uz obalu...VASA ISKUSTVA,Preporuke...neki outleti?

Hvala VAM
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 14:13   #31
centar je torri d' europa ili kako se vec pise
centar oko coina i upima nisu kinezi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 15:48   #32
strogi centar centar je ok...nema kineza..
i torri imaš...to ti je malo prije grada, kad silaziš s autoceste...
__________________
....Nasmij se. Sutra ce biti gore!....
maturantica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 16:59   #33
ej, ja ti idem do Trsta svake godine barem 3-4 puta - uglavnom kupiti cipele....
imaš dosta dobrih dućana- od Armanija, D&G, itd... pa sve do onih s pristojnim cijenama... uglavnom sve možeš naći u centru
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 09:19   #34
hvala Vam na info a taj shoping centar je uz obalu cula sam za njega...cijene?koji ducani u njemu?a koje u centru obici?

hvala VAM
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 13:09   #35
A kako je najbolje otputovat do Trsta? Mislin, jel ima sta organizirano ili..iz ST-a. Ono kao jednodnevni shoping il sta vec?
ljubičica.split is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 11:35   #36
zar ne treba viza za trst????!!!!
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 12:49   #37
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
zar ne treba viza za trst????!!!!
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:35   #38
Mislim da je "buca ljuca" iz Sarajeva, pa su pravila za ulazak u Italiju mozda drukcija za nju nego za gradjane Hrvatske.

Hrvatski drzavljani mogu uci u Italiju (jos uvijek) samo s osobnom kartom.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:08   #39
ah, pa da, ja sam iz sarajeva. blago se vama .
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:20   #40
Već sam jednom pisala na nekom topicu...ali ajmo ispočetka
Meni Trst i nije nešto posebno dobar za šoping
Dovoljno je reći da nema meni omiljene Zare tako da
Volim otići tamo s vremena na vrijeme popiti kavu jer je blizu iz Rijeke i ubosti neke dobre cipele
Ima par dobrih dućana u centru...jedan ima samo dizajnerske stvari )uglavnom Chloe, D/G, Gucci i Balenciagine torbe ), a odmah pokraj njega je i dućan koji drži Pradu i Tod's -glavni razlog mojih odlazaka
Torri di Europa ili kako se već zove mi nije ništa posebno, uglavnom poput našeg City Centra ili King Crossa
I za ovisnice o kozmetici - u Trstu imate Sephoru, i u centru grada i u ovom velikom šoping centru iako je u centru grada veću dučan i bolji izbor
__________________
wannabe me
wannabe me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.