Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2007., 00:52   #41
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Nisu oni toliko duhoviti, koliko su smiješni s tim svojim velikim kvrgavim glavama.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 00:56   #42
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Nisu oni toliko duhoviti, koliko su smiješni s tim svojim velikim kvrgavim glavama.
ih, što si politički nekorektan
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 01:01   #43
Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
Hrvat sa smislom za humor nije niti mit vec paradoks..
Govori u svoje ime, dušice draga ... ako tebi tata nije duhovit to ne znači da nitko nije

I zašto si automatski povukla liniju sa Hrvatima, tko je uopće njih spominajo?

Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
Nisu svi Bosanci duhoviti, al jesu duhovitiji od ostalih, sta naravno namece veca ocekivanja u vezi njihovog humora, a ocekivanja cesto budu nerealna
Od koga to "OSTALIH"? Jao, jao, Bosanac može biti smiješan (ne i duhovit) jedino zbog svojeg brdovito-kamenjarskog naglaska, ali i to je već isfurana fora Problem je nastao u tome što oni sebe smatraju jako duhovitim narodom (iz samo njima znanih razloga) pa onda žele taj neki mit o "duhovitom Bosancu" proširiti i van svojih granica - a kad gle čuda - neuspijeva im
david_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 01:37   #44
Paralelu sam povukla iz prostog razloga sta zivin u zemlji u kojoj su vecinski narod Hrvati..i zato sta mi se ta misao namece nakon gledanja svih ti silnih domacih humoristicnih uradaka na HRT-u i Novi TV, te RTL-u koji bi kao trebali biti smijesni i zabavni i sta sve ne..
a zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste) i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru.. upoznala san dovoljno ljudi iz Bosne da mogu donit takav sud (i na iznenadjenje svih, moran van priopcit da nisu svi velikih kvrgavih glava s kamenjarskim naglaskom, vec ima tamo i obrazovanih i pametnih ljudi, koji, zacudo, nisu tako zadojeni predrasudama kao neki pripadnici rvackog naroda koji se kao dici tisucgodisnjom kulturnom povijescu)
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 09:52   #45
halo ljudi,postoji sprava koja se zove daljinski, ako vam se ne sviđaju gledajte bibin svijet ili kazalište u kući
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 11:05   #46
Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
Paralelu sam povukla iz prostog razloga sta zivin u zemlji u kojoj su vecinski narod Hrvati..i zato sta mi se ta misao namece nakon gledanja svih ti silnih domacih humoristicnih uradaka na HRT-u i Novi TV, te RTL-u koji bi kao trebali biti smijesni i zabavni i sta sve ne..
a zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste) i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru.. upoznala san dovoljno ljudi iz Bosne da mogu donit takav sud (i na iznenadjenje svih, moran van priopcit da nisu svi velikih kvrgavih glava s kamenjarskim naglaskom, vec ima tamo i obrazovanih i pametnih ljudi, koji, zacudo, nisu tako zadojeni predrasudama kao neki pripadnici rvackog naroda koji se kao dici tisucgodisnjom kulturnom povijescu)
Boli nas kurca, mi barem imamo povijest. I državu.

Uzgred rečeno, kako Hrvatsku možeš nazvat nacionalističkom zemljom, kad svi bosanci ovamo dolaze napravit nešto šta im u ni jednoj normalnoj zemlji nebi uspilo. Eto, uzmi primjerice Edu Majku, Šemsu, Jergovića, Tarika Filipovića i Bandića. Nigdi neg u Hrvatskoj.


btw. bosanski humor mi je bio in kad sam imo 7 godina. Mislim da to nešto govori.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 11:13   #47
Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
Nisu svi Bosanci duhoviti, al jesu duhovitiji od ostalih
Ovo je temeljeno na... čemu?

Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
a zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste) i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru..
Na ovome ti temeljiš nekakve zaključke o njihovom humoru??? Mislim, isto bi bilo da veliš to za bilo čiji humor, jasno.. Likovi iz viceva!
__________________
Menage a trois! You know it makes sense! I have a cunning plan! If you want to do something right, kill Baldrick first!
Jen Dudek bu Imbri Grabariću paragrafe tumačil!
Tko sluša cajku jebemo mu majku!!! by BBB || ne slušaj narodnjake, umri prirodnom smrću!
tiger12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 11:13   #48
Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste)
Ovo mora da je neka šala? Ti zaista misliš da su Nadrealisti najbolja humoristična pojava do sada? Evo baš je sedma zezona Nadrealista upravo završila na BBC-u, premijerno A navodno je američki FOX već otkupio osmu sezonu prije nego što je snimljena

Pitam se koliko ti imaš godina i što si u životu pogledala da su ti Nadrealisti vrhunac humorora? Nadrealisti su premuni psovki, vulgarizma i jeftinog humora.. sve samo nije smiješno

Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru..
Želiš reći da su vicevi o Muji i Hasi nastali u Bosni? Što su onda vicevi o malom Ivici nastali u Hrvatskoj?
david_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 11:41   #49
zajebavate se, a zna se da su mujo i haso najpoznatiji bosanski komičari! e, kad se sjetim njihovih avantura o kojima se i danas pričaju legende....
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 11:50   #50
Dalekooooo od originala. Jedino ok je bila škola za narodnjake
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 12:00   #51
Quote:
david_zg kaže: Pogledaj post
Ovo mora da je neka šala? Ti zaista misliš da su Nadrealisti najbolja humoristična pojava do sada? Evo baš je sedma zezona Nadrealista upravo završila na BBC-u, premijerno A navodno je američki FOX već otkupio osmu sezonu prije nego što je snimljena

Pitam se koliko ti imaš godina i što si u životu pogledala da su ti Nadrealisti vrhunac humorora? Nadrealisti su premuni psovki, vulgarizma i jeftinog humora.. sve samo nije smiješno


Želiš reći da su vicevi o Muji i Hasi nastali u Bosni? Što su onda vicevi o malom Ivici nastali u Hrvatskoj?
Čitajući ove tvoje komentare jedino mi se nameće utisak da su tebe Bosanci u najmanju ruku silovali i to više puta. Valjda zato tolika tvoja mržnja prema njima?
Naravno da su vicevi o Muji, Hasi, Sulji i Fati nastali u BiH. Da nisu možda nastali u Hrvatskoj ili Srbiji? Bosanci su jedini narod na našim prostorima koji 90% viceva smišlja na svoj račun za razliku od recimo Hrvata koji se prosto nađu uvređeni ako čuju neki vic na svoj račun (i odmah započnu prepirke na političkoj i nacionalnoj osnovi), a viceve uglavnom smišljaju na račun Srba, Slovenaca, Bosanaca, itd.
Kad prerastete tu barijeru i počnete malo više viceva praviti na svoj račun, onda možete za sebe reći da ste duhovit narod.
Nije duhovit onaj ko se šali na tuđi račun već onaj ko se šali na svoj sopstveni račun.

A ne mogu verovati da si toliko glup da nisi shvatio da je Patsy kad je napisala da su "Nadrealisti najbolji komičari svih vremena", da je mislila na područje eks-YU. Ako si toliko ograničen da ni to nisi uspeo shvatiti, onda je savršeno jasno da ti tu vrstu humora koji su pravili Nadrealisti nema ni najmanje šanse da možeš razumeti. Za to ipak treba malo više sivih ćelija ...
__________________
.
''Dok su druge odvodili, stajao sam pognute glave i ćutao sam, a kad su došli po mene više nije imao ko da digne glas."
Crni Rudar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 12:30   #52
Oh, evo nam nekog Bosanca da obrani čast svojih sunarodnjaka ovdje na forumu, blago nama

Quote:
Crni Rudar kaže: Pogledaj post
Valjda zato tolika tvoja mržnja prema njima?
Tko kaže da ih mrzim? Nikoga ja ne mrzim,pa niti njih. No ono što ne volim je taj njihov priprosti seljački nazovimo to "humor" sa kojim će nas RTL filat sljedećih pola godine...
Quote:
Crni Rudar kaže: Pogledaj post
Naravno da su vicevi o Muji, Hasi, Sulji i Fati nastali u BiH. Da nisu možda nastali u Hrvatskoj ili Srbiji?
Ma daj, da nemaš možda negdje neku certifikaciju gdje je koji vic nastao i koliko je bosanskih krvnih stanica imao čovijek koji ih je smišljao? Mujo i Haso PREDSTAVLJAJU Bosance u vicevima, ALI svi ti vicevi o njima NISU nastali isključivo u BiH već na prostoru cijele bivše Yuge. Vicevi o Muji i Hasi su, recimo, prije 15tak godina izlazili i u Zagrebačkom zabavniku uz Večernji list, a izmišljao ih je niti više niti manje nego rođeni Purger (koji se šalio na račun Bosanaca). Danas ima stotinu takvih "zagrebačkih zabavnika" u cijeloj bivšoj Yugi koji izdaju i smišljaju viceve o Muji i Hasi jer su kao likovi postali najpopularniji. Dakle, tu se radi više o ismijavanju Bosanaca nego o humoru na vlastiti račun od strane istih.

Quote:
Crni Rudar kaže: Pogledaj post
Nije duhovit onaj ko se šali na tuđi račun već onaj ko se šali na svoj sopstveni račun.
Jel to neka nova teorija?
Quote:
Crni Rudar kaže: Pogledaj post
A ne mogu verovati da si toliko glup da nisi shvatio da je Patsy kad je napisala da su "Nadrealisti najbolji komičari svih vremena", da je mislila na područje eks-YU. Ako si toliko ograničen da ni to nisi uspeo shvatiti, onda je savršeno jasno da ti tu vrstu humora koji su pravili Nadrealisti nema ni najmanje šanse da možeš razumeti. Za to ipak treba malo više sivih ćelija ...
Blago meni kada imam ovakvog poput tebe koji sve razumije Ali čak i da je mislila za područje bivše Yuge je pogriješila. Da si prije ovog sranja od Nadreality showa pokrenuo anketu koliko ljudi uopće zna nabrojati imena tih kvazi komičara iz Nadrealista, 98% ih ne bi znalo niti dva imena navest, a kamoli išta drugo. Toliko o njihovoj "popularnosti" u Hrvatskoj
david_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 16:51   #53
Quote:
david_zg kaže: Pogledaj post
Ovo mora da je neka šala? Ti zaista misliš da su Nadrealisti najbolja humoristična pojava do sada?
Nadrealisti su meni osobno najbolja humoristicna pojava na prostoru ex-Yu (oni stari), kao sta je Crni rudar to sam zakljucio, mislila san da se to da zakljucit iz konteksta, samo ocito nije svako u stanju izvest takvu zahtjevnu radnju..


Sta je vulgarno u npr. skecu o raspadu srpskohrvatskog jezika na 6 novih jezika..ili kad Djuro objasnjava kako rjesit problem kapanja vode s plafona na tortu..Jesi li ti ikada pogledao vise od dva skeca nadrealista kad ih odmah svrstavas pod vulgarne? Nije li onda i britanski humor vulgaran, ako pogledamo npr. Mr. Beana, ili Crnu Guju.. (koja je puna inteligentnih dosjetki, ali i vulgarizama, ako vec moran secirat) pa Pythonovci..
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 17:29   #54
Neznam zašto toliko svi mrze Bosance kako kaže rudar:"ko da su ih silovali"
I neznam šta je tom daviduzg toliko kod njih primitivno?
Pa jel on zna šta su New Primitivs?
Pa cijeli koncept Nadrealista, Z. Pušenja i Elvis J-a je ismijavanje primitivaca.
Jedini koji neshvaćaju taj humor su pravi primitivci.
__________________
Guzonjin sin
Puvander is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:38   #55
Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
Nadrealisti su meni osobno najbolja humoristicna pojava na prostoru ex-Yu (oni stari), kao sta je Crni rudar to sam zakljucio, mislila san da se to da zakljucit iz konteksta, samo ocito nije svako u stanju izvest takvu zahtjevnu radnju..
Nadrealisti jesu smijesni, jer su ih radili duhoviti ljudi. Ne vidim da zbog toga sto postoje duhoviti ljudi bosanske nacionalosti treba Bosance proglasiti duhovitima, to mi je glupo kao kad svaka šuša u Hrvatskoj viče da je prvak svijeta u vaterpolu.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 21:53   #56
Quote:
david_zg kaže: Pogledaj post
Tko kaže da ih mrzim? Nikoga ja ne mrzim,pa niti njih. No ono što ne volim je taj njihov priprosti seljački nazovimo to "humor" sa kojim će nas RTL filat sljedećih pola godine...
Pošto već po ko zna koji put pišeš kako je humor Nadrealista "seljački" i "primitivan", voleo bih da mi objasniš razliku između tog primitivnog seljačkog humora i gospodskog humora koji očigledno preferiraš. I daj mi primer koje to emisije gledaš u kojima ima tog tvog gospodskog humora.

Quote:
david_zg kaže: Pogledaj post
Ma daj, da nemaš možda negdje neku certifikaciju gdje je koji vic nastao i koliko je bosanskih krvnih stanica imao čovijek koji ih je smišljao.
Dosta mi je čuti koji narod priča koju vrstu viceva i to je jače od bilo kojeg sertifikata. Ili možda želić reći da sve te viceve koje Bosanci pričaju o sebi samima u stvari smišljaju Hrvati?
Ne kažem da su sve viceve o Bosancima smislili oni sami, ali većinu ipak jesu. A to što kažeš da i neki Hrvati smišljaju viceve o Bosancima, dovoljno govori o njima samima. Zašto ne smišljaju viceve o sebi samima ako su toliko duhoviti?

Quote:
david_zg kaže: Pogledaj post
Jel to neka nova teorija?
Nikad nisi čuo za to?!
Ajoj, s kim li se ja upuštam u diskusiju ....

I za tvoju informaciju, nisam Bosanac već Srbin koji živi i radi u Vojvodini.
__________________
.
''Dok su druge odvodili, stajao sam pognute glave i ćutao sam, a kad su došli po mene više nije imao ko da digne glas."
Crni Rudar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 21:55   #57
Quote:
Crni Rudar kaže: Pogledaj post
I za tvoju informaciju, nisam Bosanac već Srbin koji živi i radi u Vojvodini.
Ajde nam ispričaj jedan o Voji i Stevi.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 00:25   #58
Meni su stari nadrealisti bili puno bolji.
buze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 01:32   #59
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ajde nam ispričaj jedan o Voji i Stevi.
Hoćeš li jedan o Lali i Sosi?
__________________
.
''Dok su druge odvodili, stajao sam pognute glave i ćutao sam, a kad su došli po mene više nije imao ko da digne glas."
Crni Rudar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 08:22   #60
Ko kaze da bosanci nisu smijesni definitivno nije gledao stare TLN-ove i nema pojma o cemu prica. Ovo je sada naravno sranje ali to se nece ni gledati jelte.

Vlada protiv rudara: "Imaju i voz" itd., itd.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.