Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2009., 15:32   #61
Quote:
Aamy_11 kaže: Pogledaj post
Hm ne znam, ja sam se prošlo ljeto vozila dva puta od Suska do Lošinja i zakon je. Klima je radila, šank je bio u redu, bilo je ''konobara'' i oduševila sam se. Stvarno je bilo super.
To je Jadrolinijin katamaran, a ovaj drugi koji ide do Zadra je stvarno u banani s tom klimom, ali je jako jeftin put, tako da se isplati malo pretrpiti.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 15:34   #62
Quote:
veronika 16.05. kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..imam par pitanja,pa ako netko zna i8 može odgovoriti,bila bih zahvalna..
15.08. idemo prvi put u Mali Lošinj i idemo sa psom.
uvijek pazimo da nikome ne smetamo,tj.tražimo plaže gdje ima najmanje ljudi(pas je mali,uredan,socijaliziran i obavezno uvijek čistimo za njim,ali uvijek se nađe netko tko će prigovarati pa i na najzabačenijim plažama )
zanima me jel mi može netko preporučiti neke plaže u Malom Lošinju za koje misli da bi odgovarale ovoj situaciji??ne poznam Lošinj,ali apartman smo uzeli u ulici Ivana Kraljića,pa ako ima nekih plaža u blizini..ali i ako su dalje,važno da se može do plaže doći autom ili biciklima..i da,poželjno je da ima hlada..
hvala puno..
Pošalji upit turističkoj zajednici mailom ili nazovi. Oni bi to trebali znati. Mada mislim da ako nije riječ o hotelskoj plaži nitko neće gunđati.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 23:50   #63
Quote:
veronika 16.05. kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..imam par pitanja,pa ako netko zna i8 može odgovoriti,bila bih zahvalna..
15.08. idemo prvi put u Mali Lošinj i idemo sa psom.
uvijek pazimo da nikome ne smetamo,tj.tražimo plaže gdje ima najmanje ljudi(pas je mali,uredan,socijaliziran i obavezno uvijek čistimo za njim,ali uvijek se nađe netko tko će prigovarati pa i na najzabačenijim plažama )
zanima me jel mi može netko preporučiti neke plaže u Malom Lošinju za koje misli da bi odgovarale ovoj situaciji??ne poznam Lošinj,ali apartman smo uzeli u ulici Ivana Kraljića,pa ako ima nekih plaža u blizini..ali i ako su dalje,važno da se može do plaže doći autom ili biciklima..i da,poželjno je da ima hlada..
hvala puno..
MI smo prošle godine bili u Čikatu, ali ne tamo gdje je ona pješćana plaža nego malo na ono stranu prema kampu tj. prema otvorenome moru i došli su neki ljudi sa psom i nikom nije smetalo. Pas se kupao i sve je bilo ok. A tu se može pristupiti i autom i biciklom. Ok auto ostaviš gore u ''šumi'', ali ti je ovo ful blizu, ni 5 minuta hoda . Ako budem našla sliku tog di smo bili budem postala, pa da ti Lošinjani bolje objasne.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 17:02   #64
hvala puno..
veronika 16.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 10:27   #65
kakve su plaze uvala sveti martin i zagazine, koliko je udaljeno od ul. nikole tesle gde cu biti smestena? koliko je udaljena placa cikat?
hvala
putnica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 10:59   #66
ima tko kakvu preporuku vezano za smještaj (apartman za 2) u malom lošinju... od 01.08.-08.08., da je ono ok uređen, ne derutan i stra i da cijena nije paprena... pogled na more bi bio mrak... nisam nikad bila na lošinju pa stvarno ne znam...
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:05   #67
kakve su plaze uvala sveti martin i zagazine, koliko je udaljeno od ul. nikole tesle gde cu biti smestena? koliko je udaljena plaza cikat?
hvala
putnica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:48   #68
Kakav je hotel Helios (uvala Čikat, 1,5 km od centra)?? ima tko kakvih iskustva?
__________________
tu je.. <3
Hrabri_Bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:47   #69
Quote:
m@rty kaže: Pogledaj post
ima tko kakvu preporuku vezano za smještaj (apartman za 2) u malom lošinju... od 01.08.-08.08., da je ono ok uređen, ne derutan i stra i da cijena nije paprena... pogled na more bi bio mrak... nisam nikad bila na lošinju pa stvarno ne znam...

Probaj pogledati po agencijama:
www.mediteran-losinj.eu
www.cappelli-tourist.hr

Pošalji im mail o tome što želiš pa će ti sigurno naći nekakav smještaj. Mislim da ti na Lošinju nema derutnih apartmana, jer se kuće s apartmanima nalaze u najljepšim djelovima grada. )
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:52   #70
Quote:
putnica7 kaže: Pogledaj post
kakve su plaze uvala sveti martin i zagazine, koliko je udaljeno od ul. nikole tesle gde cu biti smestena? koliko je udaljena plaza cikat?
hvala
Nije daleko, na 5 minuta. To su ti betonske plaže, a ako odeš malo dalje i stijene, imaš djelove gdje se baš ulazi u more i tamo ti je šljunak. Čikat ti je s druge strane i do tamo ti je pješice pola sata, ali ako iz ulice gdje ćeš biti smještena prošetaš do autobusne stanice (koja ti je doslovce na 2 minute udaljenosti) imaš tzv. hotelski bus koji za neku bezveznu cifru vozi do svih hotela. Sjedneš na njega, pa možeš do Velog Lošinja, Sunčane uvale i Čikata. Eto, nadam se da sam pomogla.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:54   #71
Quote:
Hrabri_Bambi kaže: Pogledaj post
Kakav je hotel Helios (uvala Čikat, 1,5 km od centra)?? ima tko kakvih iskustva?
Hotel Helios zapravo nema status hotela nego Guest hous-a. Povoljniji je od ostalih zato jer još nije obnovljen, ali je na savršenoj lokaciji, odmah blizu plaža i to na jednom od najljepših djelova otoka. Ako ti ne smeta da budeš u starijem objektu to je dobar izbor. Pod ovaj hotel spadaju i bungalovi Helios koji se nalaze pod borovima i jedna Villa kojoj sam zaboravila ime, pa se raspitaj, možda je to još povoljnija opcija.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 12:29   #72
Quote:
lola1415 kaže: Pogledaj post
Nije daleko, na 5 minuta. To su ti betonske plaže, a ako odeš malo dalje i stijene, imaš djelove gdje se baš ulazi u more i tamo ti je šljunak. Čikat ti je s druge strane i do tamo ti je pješice pola sata, ali ako iz ulice gdje ćeš biti smještena prošetaš do autobusne stanice (koja ti je doslovce na 2 minute udaljenosti) imaš tzv. hotelski bus koji za neku bezveznu cifru vozi do svih hotela. Sjedneš na njega, pa možeš do Velog Lošinja, Sunčane uvale i Čikata. Eto, nadam se da sam pomogla.
Mnogo si pomogla, mnogo ti hvala.
Ako mozes da napises neke cene:
- bus od Rijeke do M. Losinja (koliko traje put
- da li ima organizovanih izleta (tvoja preporuka) i naravno cene
- kakve su cene za hranu (pica, rostilj)
- tvoja preporuka za jeftinije restorane
- ima li blizu neki market (Konzum ili slicno)
- ima li jezeva?

Hvala puno unapred
putnica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 19:36   #73
Svaki dan plovi katamaran na relaciji MALI LOŠINJ-ILOVIK-SUSAK-UNIJE-CRES-RIJEKA i obrnuto.

Sa njime se mogu činiti i jednodnevni izleti iz Malog Lošinja na obližnje otoke Ilovik, Susak, Unije ili grad Cres, npr. ode se u 6,00 ujutro ( jeste malo rano, ali nije strašno ) iz M.Lošinja na Ilovik i vrati se isti dan poslije 20,00.

Plovidbeni red katamarana

Pored ove brze brodske linije postoji i stalna M.Lošinj-Ilovik-Susak- Srakane- Unije i obrnuto, ona plovi dvaput dnevno

http://www.agencija-zolpp.hr/Brodske...7/Default.aspx


Mala napomena: ne uplovljava baš svaki dan u sve navedene otočne luke.

Zadnje uređivanje ilovik : 16.07.2009. at 19:55.
ilovik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 11:09   #74
Quote:
lola1415 kaže: Pogledaj post
Nije daleko, na 5 minuta. To su ti betonske plaže, a ako odeš malo dalje i stijene, imaš djelove gdje se baš ulazi u more i tamo ti je šljunak. Čikat ti je s druge strane i do tamo ti je pješice pola sata, ali ako iz ulice gdje ćeš biti smještena prošetaš do autobusne stanice (koja ti je doslovce na 2 minute udaljenosti) imaš tzv. hotelski bus koji za neku bezveznu cifru vozi do svih hotela. Sjedneš na njega, pa možeš do Velog Lošinja, Sunčane uvale i Čikata. Eto, nadam se da sam pomogla.
Pa sveti Martin nije betonirana plaža, nego stjenovito-šljunčana s prekrasnom (i ogromnom) borovom šumom neposredno iznad, tak da se možeš sparkirat u hlad ak ti sunce na stijenama dojadi. Meni je to bila jedna od najjačih plaža u Malom Lošinju...
__________________
Smoke-free od 10. 01. 2012.
Cyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 12:18   #75
Quote:
Cyn kaže: Pogledaj post
Pa sveti Martin nije betonirana plaža, nego stjenovito-šljunčana s prekrasnom (i ogromnom) borovom šumom neposredno iznad, tak da se možeš sparkirat u hlad ak ti sunce na stijenama dojadi. Meni je to bila jedna od najjačih plaža u Malom Lošinju...
Jel to ovo:

ilovik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 13:08   #76
uglavnom izgleda da krize & recesije u našem turizmu nema!!!! koga god nazovem ili pošaljem upit putem mail-a...svi krcati i nabrijali cijene.. totalno ludo! nema nigdje slob. appartmana za dvihe osobe za cca 45 eur. izgleda da svim iznajmljivačima posao cvijeta!?!? koje mi onda statistike i jadikovke gledam na tv-u svaki dan-ja ne znam... IMA KO KAKVU PREPORUKU OO 01.08-08.08.?
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 11:06   #77
Quote:
putnica7 kaže: Pogledaj post
Mnogo si pomogla, mnogo ti hvala.
Ako mozes da napises neke cene:
- bus od Rijeke do M. Losinja (koliko traje put
- da li ima organizovanih izleta (tvoja preporuka) i naravno cene
- kakve su cene za hranu (pica, rostilj)
- tvoja preporuka za jeftinije restorane
- ima li blizu neki market (Konzum ili slicno)
- ima li jezeva?

Hvala puno unapred
Mislim da je u jednom smjeru oko 140 kuna, ali stvarno nisam sigurna. U svakom slučaju ti se puno više isplati ići na katamaran od Rijke do M. Lošinja jer ti to košta 40 kuna u jednom smjeru.
Za izlete se raspitaj kad dođeš. Odi lijepo u Jadroliniju, uzmi red vožnje i fino si sama sve organiziraš. Cijene su kako gdje, ne jedem baš po restačima pa iskreno ne znam. Imaš Konzum i Jadranka trgovine posvuda., Ježeva ima na stjenovitim plažama, ali lako ih se izbjegne. Oni su znak čistog mora. E da, bila sam se usredotočila na Zagazine. Sv. Martin je šljunčana plaža.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 13:35   #78
U M. Lošinju imaš iznad rive i plac i supermarket koji je mrak. Hm, sad sam zaboravila kak se zove, ali tam smo mi cijelo vrijeme kupovali. Konzum ti je malo dalje, bar je nama bio jer smo mi bili u samom centru xD.
I da, radije si ti uzmi od Jadrolinije red vožnje jer je bolje da si sam organiziraš izlet do npr. Suska, Ilovika, Unije i tako, em ćeš manje potrošiti i nisi ovisna o nekome. U M. Lošinju na rivi ti nude tako nekakve jednodnevne izlete za 100 , 120 kn na te iste otoke, uključujući i Srakane, ali po meni se više isplati ovako sam otići. Tak smo mi prošle godine otišli na Susak, bili cijeli dan i bilo na je predobro.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 20:24   #79
Jel se samo meni čini ili su cijene apartmana na M.Lošinju puno veće nego u srednjoj Dalmaciji?! Gledam po netu cijene i stvarno mi je to jako skupo!
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 00:19   #80
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
Jel se samo meni čini ili su cijene apartmana na M.Lošinju puno veće nego u srednjoj Dalmaciji?! Gledam po netu cijene i stvarno mi je to jako skupo!
Mali Lošinj je uvijek bio skuplji od Dalmacije
ilovik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.