Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 22:03   #621
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Je li tebi Isusov makro nivo treba da bi uradio sa svojim zivotom sta god zelis?
I jesi li vss fizika ili..?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 03:07   #622
Vss mnogih stvari. Pozz.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:01   #623
Ukoliko vas zanimaju detalji nečijeg života, uključujući i stupanj obrazovanja, zanimanje, molim vas da se za to poslužite privatnim porukama. Hvala.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 06:28   #624
Quote:
RandomMind kaže: Pogledaj post
Kao što i sam naslov kaže,u ovoj temi želim čuti tuđa(pozitivna) iskustva ljudi koji se svakodnevno koriste zakonom privlačnosti i postižu nešto.Ako pripadate onoj skupini čiji je stav da takvo što ne postoji ili da je to samo hrpa gluposti izmišljena kako bi se zaradilo brdo novaca,molim vas,sačuvajte sve što imate reći za neku drugu temu jer mislim da ovo nije pravo mjesto. :-))))
Također,zanimaju me samo one osobe koje zaista razumiju kako taj zakon djeluje i koji njime iz dana u dan kreiraju svoj život iz snova : ))
Ukratko, zeljela sam privuci nesto pozitivno zracila sam to energijom i privukla sam to ali je postalo negativno.. i cijena je bila previsoka za to sto sam zeljela.
i onda sam se sjetila onoga, " pazi sta zelis mozda ti se i ostvari".
U redu je zeljeti u redu je nadati se, u redu je raditi na tome i bice nesto. Samo pozitivno naprijed.. puno sam stvari postigla samo sto zeljela i radila na tome. Bas se pitam i sjecam nekih komentara ljudi da ja nesto glumim i pitam se kakve veze ima sto glumim pozitivnu osobu pa sam prijatnija za drustvo? Ali mnogima idu na zivce pozitivni ljudi koji zrace energijom...
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:35   #625
g=9,81

__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 01:22   #626
Prolistala sam topic zadnjih par stranica, pa evo da iznesem svoje iskustvo i stav prema ovoj temi.
Zakon privlačenja mi je privukao pažnju kad je izašao istoimeni film od Ronde B. Film me zaintrigirao tematikom jer sam tada shvatila da je moj cijeli dotadašnji život upravo bio jedna takva priča, događale su mi se lude stvari i sve sam ih sama privukla, svjesno (iako tada nisam bila svjesna tog Zakona). Npr. bila sam luda za avionima, kao dijete i srednjoškolka. Da bi se uživjela u ulogu putnika znala bih otiči na autobusni kolodvor Zagreb i kupiti kartu aerodromskog autobusa koji bi me onda odvezao na Pleso. Tamo bih uživala gledajući avione kako polijeću i slijeću, i zamišljala sam da ja putujem. Nitko od moje obitelji do tada nije niti letio avionom niti su bili za neka putovanja. Ono, prosječan život, voli more drž se kraja. Do 16. godine nikada nisam bila u inozemstvu, NIKADA. Ali eto, moje prvo inozemno putovanje se ipak dogodilo, i to avionom u Toronto, tada sam imala 16 godina. Nekoliko godina nakon toga, spletom ovih ili onih okolnosti ja sam luksuznim business jet-om obišla pola Svijeta! Ne, nisam puna para ni tada bila niti danas, ali nekako su se spojile okolnosti i ja sam proživjela svoj veliki san: da putujem avionom po svijetu. Niti tada nisam znala za ovaj Zakon. No drugi su tada dobro primjetili da su moje maštarije postale stvarnost (znate ono kad vam kažu da ste šarena ovca u obitelji, ha ha ha). Uglavnom, i opet nakon dosta godina tek sada svjesno i temeljito počinjem sa ovim procesom, imamo internet i neke stvari su puno dostupnije sada nego prije. Poanta cijele priče je da je ovaj Zakon za mene stvaran, dokaze imam iz vlastitog života, iako nesvjesno, on djeluje u pozaditi znali vi to ili ne. Umjetno priznanje da ste sretni kada niste ne drži vodu. Morate biti stvarno sretni, a to postižete kroz pravo razumijevanje stvar. Postoji nešto što se zove emocionalni kompas. On vam kaže točno što učiniti u određenoj situaciji. Ako poduzimate neku akciju, prvo obratite pozornost na emociju u vezi te radnje. Ako je negativna to znači da to nije pravi put.... i obratno. Zakon privlačnosti ne isključuje akciju, dapače, akcija tek počinje ali ona je takva da vi uživate u njoj! Koje otkriče za mene. U filmu se ne objašnjava puno toga i to je kasnije pokrenulo brojne špekulacije o vjerodostojnosti samog procesa. No, ipak je od tada puno ljudi krenulo u vlastito istraživanje cijele stvari.
Jedna od tih ne spomenutih stvari je meditacija. Kako bi svoj kompas baždarili potrebno je meditirati, svakodnevno po 15ak minuta barem. Na taj nači se čistite od nepovoljnog utjecaja situacija koje vas svakodnevno bombardiraju. Danas sam baš naišla na dobar komentar na temu meditacije, oduševilo me: https://www.youtube.com/watch?v=IZ9_jWV2YTM
I za kraj, stvarno da ne duljim jer ovo je tema za cijeli život pisanja; ako vam netko kaže da se silite biti sretni, to je glupost, tako ne funkcionira Zakon privlačnosti. Gledajte na negativnu emociju kao pozitivnu stvar jer ona nam govori kuda ne treba iči. Već samim time tu negativnu emociju transformirate u pozitivnu, ništa umjetno. S vremenom ćete steči rutinu i neče vas samo tako obmanuti "neuspjeh". Meditacija pomaže jer čisti stare rane, ono što je u vama i otupljuje receptore pa ne primate jasne signale iz podsvijesti.
Zakon privlačnosti je luda stvar, totalno suprotna od percepcije čovjeka koji sjedi i čeka da mu se dogodi čudo. Nema čuda, sve sami radite. To putovanje je bolje od leta avionom :-))))
Ne odustajte od sebe, nedajte da vas obeshrabre, vi ste ti koji odlučuju o svom životu! Promislite u sebi, istražujte, informirajte se, povežite se s drugim ljudima...
Orange blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:20   #627
Quote:
Orange blue kaže: Pogledaj post
Do 16. godine nikada nisam bila u inozemstvu, NIKADA. Ali eto, moje prvo inozemno putovanje se ipak dogodilo, i to avionom u Toronto, tada sam imala 16 godina. Nekoliko godina nakon toga, spletom ovih ili onih okolnosti ja sam luksuznim business jet-om obišla pola Svijeta! Ne, nisam puna para ni tada bila niti danas, ali nekako su se spojile okolnosti i ja sam proživjela svoj veliki san: da putujem avionom po svijetu. Niti tada nisam znala za ovaj Zakon.
Znaš da je 'Zakon' (veliko slovo ), a ne smatraš relevantnim navesti najvažniji dio - spletom kojih 'ovih ili onih okolnosti' si skupim letovima i skoro bez novaca obišla pola svijeta (malo slovo zbog pravopisa ) te još i danas putuješ? Zaposlena si kao kabinsko osoblje?

Quote:
Ne odustajte od sebe, nedajte da vas obeshrabre, vi ste ti koji odlučuju o svom životu! Promislite u sebi, istražujte, informirajte se, povežite se s drugim ljudima...
Tko su ti misteriozni oni, koji nas obeshrabruju?
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:05   #628
Znaš da je 'Zakon' (veliko slovo ), a ne smatraš relevantnim navesti najvažniji dio - spletom kojih 'ovih ili onih okolnosti' si skupim letovima i skoro bez novaca obišla pola svijeta (malo slovo zbog pravopisa ) te još i danas putuješ? Zaposlena si kao kabinsko osoblje?

Ej Amue, hvala ti na tvojoj reakciji :-)
Kao što sam napisala, nisam bila upoznata sa Zakonom o kojem govorimo, a kasnije sam shvatila da je to to.
Pojednostavljeno:
- želja je bila jaka i stvarala je dobre i jake emocije
- dobre emocije s vremenom pokrenu povoljne događaje kao npr. nađeš se na pravom mjestu u pravom trenutku. Nisi planirao na koji način, samo imaš dobru emociju spram neke stvari i sve se pokrene a da često nisi niti svjestan kako će to utjecati na tvoju budućnost. To su situacije koje su nam svima poznate, zar ne? Ovih ili onih okolnosti bi bilo previše da ih sada navodim, nadam se da to razumiješ
- nisam razmišljala koliko to košta i kako to izvesti (što je dobro jer u protivnom bi proizvelo negativne emocije i dalo bi hrpu razumnih razloga da odustanem od svoje želje)
- nisam platila kune za ta putovanja jer sam radila kao osoblje (a kako sam tamo završila je "misterija" za sebe jer ta vrsta posla mi nije bila niti na kraj pameti. Dobila sam ponudu za posao za kojeg nisam aplicirala, a razlog ponude je bio da traže osobu koju poznaju (sad se vračamo na "biti na pravom mjestu u pravom trenutku" :-) )

Usput su neke stvari došle u paketu, moje želje od djetinjstva kao npr.: doživjeti bestežinsko stanje ili jahati pustinjom na devi... život je pun iznenađenja ili.... nije?

Ne odustajte od sebe, nedajte da vas obeshrabre, vi ste ti koji odlučuju o svom životu! Promislite u sebi, istražujte, informirajte se, povežite se s drugim ljudima...

Za ovo drugo, zamisli situaciju:

Nešto te oduševljava, sretan si zbog toga, i onda te ljudi gledaju sa strane i nije im jasno kako ti možeš biti tako oduševljen i sretan nečim a Svijet kao da se vrti naopako. Onda ih u dobroj namjeri upoznaš sa dijelom svoje inspiracije i nadaš se da češ i njih inspirirati da razmisle što njih veseli, što žele itd. I onda ti ljudi počnu navoditi razloge i razloge i razloge i razloge zašto oni ipak ne mogu tako razmišljati jer ih njihova trenutra stvarnost diskreditira u svakom mogućem pogledu. S takvim stavom teško je naprijed. Da budemo pošteni, stav se ne mijenja preko noči i mogu razumjeti zašto ljudi tako razmišljaju. No, to se može promijeniti, ali samo ti to možeš, nitko drugi ne može utjecati na tvoju realnost ako mu ti to ne dozvoliš. Danas smo svi mi izmanipulirani svjesno i nesvjesno, ali kroz osvještavanje te manipulacije svojim djelovanjem mi se možemo zaštititi.
Toliko od mene, nadam se da sam pojasnila :-)

Bilo bi lijepo da ova tema oživi jer i mene zanimaju tuđa iskustva u ovome.
Orange blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:36   #629
Quote:
Orange blue kaže: Pogledaj post
- nisam platila kune za ta putovanja jer sam radila kao osoblje
Eto, riješena "misterija". Radiš kao kabinsko osoblje i letiš. Sve je sasvim logično i normalno

Quote:
No, to se može promijeniti, ali samo ti to možeš, nitko drugi ne može utjecati na tvoju realnost ako mu ti to ne dozvoliš. Danas smo svi mi izmanipulirani svjesno i nesvjesno, ali kroz osvještavanje te manipulacije svojim djelovanjem mi se možemo zaštititi.
Toliko od mene, nadam se da sam pojasnila :-)
Ok. Bila si entuzijastična u vezi želje, nisi odustajala, i namjera ti se (dijelom) realizirala. Naravno, prigodno navodiš samo svijetlu stranu priče, a ne i onu drugu, tamnu. To je zajedničko svim pamfletima o "uspjehu"

Radi se o zakonu velikih brojeva (ako ćemo već pričati o zakonima). Nema manipulacije. Od puno ljudi koji ne odustaju od svojih želja i snova, nekom se iste ostvare relativno brzo, nekom pak (pre)kasno, a nekom uopće ne. Pametovati da je to zato što se ne razumije "recept", neozbiljno je sektašenje.
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:40   #630
Smile

Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Eto, riješena "misterija". Radiš kao kabinsko osoblje i letiš. Sve je sasvim logično i normalno
Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post

Upravo tako, to je bio način kojeg nisam svjesno odabrala, došao je sam :-) Više ne radim na tom poslu jer sam krenula dalje. Imala sam želju imati obitelj i dijete i dovoljno vremena. Ostvarilo se :-)



Ok. Bila si entuzijastična u vezi želje, nisi odustajala, i namjera ti se (dijelom) realizirala. Naravno, prigodno navodiš samo svijetlu stranu priče, a ne i onu drugu, tamnu. To je zajedničko svim pamfletima o "uspjehu"


Razumijem što želiš reči. U prvom postu sam pojasnila emotivni kompas i kako funkcionira (to sam saznala kasnije). Uvijek su dvije emocije; ona od koje se osjećamo dobro i ona zbog koje smo zabrinuti. Uvijek ima situacija koje te dobro prodrmaju i tek onda shvatiš što si radio krivo. To se dešava kada nismo iskreni prema sebi i zanemarimo lošu emociju.

Radi se o zakonu velikih brojeva (ako ćemo već pričati o zakonima). Nema manipulacije. Od puno ljudi koji ne odustaju od svojih želja i snova, nekom se iste ostvare relativno brzo, nekom pak (pre)kasno, a nekom uopće ne. Pametovati da je to zato što se ne razumije "recept", neozbiljno je sektašenje.


Mi puno toga ne razumijemo. Zato istražujemo, skupljamo nova iskustva, učimo nove stvari kroz razne životne situacije, tu i tamo podijelimo svoja iskustva s drugima (kao na ovom mjestu gdje pišemo). Ja govorim isključivo iz vlastitog iskustva i ne prepričavam tuđa. Tako da, to je moje iskustvo. Ako netko tu pronađe nešto za sebe - super! Ako ne, tražit će dalje i putem oblikovati svoju stvarnost. Doći će mu baš ono što traži.
Priroda ima svoje zakone i mi smo dio te Prirode. Što više informacija imamo to bolje za nas i "recept" će biti potpuniji a "jelo" će biti ukusnije :-)

Osobno sam protiv bilo kakvog sektašenja, a imala sam priliku upoznati i te krugove i vidjeti koliko je to opasno i loše. Dakle, samo osjećaj, ništa umjetno, kako se ti osjećaš je ono što ti znači nešto. To je cijela mudrost, osjećati se dobro, ostvariti situaciju koja te čini sretnim, djelovati u tom smijeru. Kad dođe loš trenuta, nije loš, samo je orijentir za promjenu smijera. Kad se čovjek dugo loše osjeća, iz tog stanja uma ne izlaze dobre ideje, ali ipak, i tada, promišljajući u sebi, dogodi se trenutak kada sve staviš na stol i kažeš: Ovo ne može više ovako, ovo je previše za mene, ovo nije moje prirodno stanje! I tu kreće uzbudljivo putovanje, putovanje sa samim sobom, suočavanje.
Orange blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:01   #631
Quote:
Orange blue kaže: Pogledaj post
Mi puno toga ne razumijemo. Zato istražujemo, skupljamo nova iskustva, učimo nove stvari kroz razne životne situacije, tu i tamo podijelimo svoja iskustva s drugima (kao na ovom mjestu gdje pišemo). Ja govorim isključivo iz vlastitog iskustva i ne prepričavam tuđa. Tako da, to je moje iskustvo. Ako netko tu pronađe nešto za sebe - super! Ako ne, tražit će dalje i putem oblikovati svoju stvarnost. Doći će mu baš ono što traži.
Priroda ima svoje zakone i mi smo dio te Prirode. Što više informacija imamo to bolje za nas i "recept" će biti potpuniji a "jelo" će biti ukusnije :-)

Osobno sam protiv bilo kakvog sektašenja, a imala sam priliku upoznati i te krugove i vidjeti koliko je to opasno i loše. Dakle, samo osjećaj, ništa umjetno, kako se ti osjećaš je ono što ti znači nešto. To je cijela mudrost, osjećati se dobro, ostvariti situaciju koja te čini sretnim, djelovati u tom smijeru. Kad dođe loš trenuta, nije loš, samo je orijentir za promjenu smijera. Kad se čovjek dugo loše osjeća, iz tog stanja uma ne izlaze dobre ideje, ali ipak, i tada, promišljajući u sebi, dogodi se trenutak kada sve staviš na stol i kažeš: Ovo ne može više ovako, ovo je previše za mene, ovo nije moje prirodno stanje! I tu kreće uzbudljivo putovanje, putovanje sa samim sobom, suočavanje.
Ovo je već prizemnije napisano, zar nije? Nadam se da uočavaš razliku i razumiješ zašto je važno precizno se izražavati te nastojati smanjiti hype umjesto ga povećavati
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:59   #632
Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Ovo je već prizemnije napisano, zar nije? Nadam se da uočavaš razliku i razumiješ zašto je važno precizno se izražavati te nastojati smanjiti hype umjesto ga povećavati
Dobro govoriš, našli smo se u prizemlju
"Hype" je kod mene svaki put kad se sjetim nekih dobrih dobrih stvari koje su me oduševile, ne mogu se suzdržati kad pričam o njima jer sam preplavljena. E to je ono na čemu bih mogla poraditi, ova naša pričica upravo dobila novi smisao
Orange blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 21:06   #633
ja sam onak zgodničak pa privlačim sve neke srednjovječne trebe, jel se i to ubraja?

I stvarno ima nešto u tome, jer mi u zadnje vrijeme lova dolazi kao na traci. Važno je razmišljati o - OBILJU!!
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 08:15   #634
Quote:
Orange blue kaže: Pogledaj post
...
"Hype" je kod mene svaki put kad se sjetim nekih dobrih dobrih stvari koje su me oduševile, ne mogu se suzdržati kad pričam o njima jer sam preplavljena
priča ti je predivna, emocije jake, žive i tako uzbudljive! zar to nije super, da se tako dobro i preplavljeno osjećaš svaki put! svaki! kad se samo i sjetiš tih dobrih stvari. a tek kad ih staviš u novi kontekst svjesne primjene uočene logike, oduševljenju nema kraja

Quote:
Orange blue kaže: Pogledaj post
E to je ono na čemu bih mogla poraditi, ova naša pričica upravo dobila novi smisao
nemoj nemoj, nema ovdje baš ništa loše. naprotiv. ne samo da cijeniš i da te oduševljeva tvoje konkretno proživnljeno iskustvo. nego te oduševljava i slijed događaja u kojima vidiš poveznicu i logiku i sve skupa za tebe time poprima ogromnu vrijednost
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:16   #635
Jel to ono kada nemaš kune u džepu a glumiš bogataša u nadi da postaneš bogataš?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 06:07   #636
Meni su neke situacije stvarno super poklopile bile i dogodile.

Ali idu mi na neku stvar ljudi koji su si ufilmali da ne trebaju trunke truda ulozit u zivotu i da ce sve dobit "svojim kreiranjem".

Kakvo kreiranje.

Iz mog iskustva sve sto mi se ostvarilo po ovom zakonu se ostvarilo kad bih SLUCAJNO promislila da bi nesto voljela ili da bi bilo fora, nikad nisam danima tapkala ni meditirala ni fiksirala se na cilj, nego bih promislila usput " e bilo bi fora radit sezonu" pa bih popusila otkaz, pa zavrsila na sezonskom poslu, jbg zakon privlacenja, ali nisam meditirala i vizualizirala danima i satima.

Uzasno me nervira misljenje ljudi da mogu iskreirat sve, a kad ih stvarni zivot udari po glavi, onda izgube kompas, mislim da je ovo moderno youtube propovijedanje opasno za ljude koji su labilni i skloni precjenjivat sebe i svoje mogucnosti i znanje, npr. znan zensku koja je ufilmala sebi da ce postat karijeristica na osnovu prodavanja Herbalife,furala se bas na ta videa, ljudi upadaju u stanja manije, na osnovu youtube videa, morala sam se doc izventilirat jer me izivciralo kad san cula tu youtube filozofiju uzivo, sve se moze, uvjerenja se kreiraju, fokus, ispadnes retard ispred te new age osobe koja zna bolje od tebe smisao zivota, zna eliksir zivota, o jebote...
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:22   #637
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
mislim da je ovo moderno youtube propovijedanje opasno za ljude koji su labilni i skloni precjenjivat sebe i svoje mogucnosti i znanje, npr. znan zensku koja je ufilmala sebi da ce postat karijeristica na osnovu prodavanja Herbalife,furala se bas na ta videa, ljudi upadaju u stanja manije, na osnovu youtube videa, morala sam se doc izventilirat jer me izivciralo kad san cula tu youtube filozofiju uzivo, sve se moze, uvjerenja se kreiraju, fokus, ispadnes retard ispred te new age osobe koja zna bolje od tebe smisao zivota, zna eliksir zivota, o jebote...
To yt propovijedanje je profesionalno prodavanje magle radi zarade. Osjeti se tko nudi kvalitetu, a tko zbraja klikove i preglede i u celofanu osobne zarade nudi formulu uspjeha. Tim više što se priča jedno te isto, a to jedno te isto je popabirčeno od raznih amerikanjskih autora. Ima puno ljudi koji to puše iako se ne radi o nekim posebnim uspjesima lajf koučeva.
Meni su se neke stvari ostvarile, neke nisu kao i svim ljudima uostalom, nisam po tome ništa posebno, eto i ja mogu namjestiti kameru u zgodnom dijelu sobe i krenuti laprdati fokus kreira, bolje biti u miru nego u pravu i emocija je prva manifestacija. Puno je tu tople vodice.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:12   #638
Meni je ovaj presladak. Imamo čak i isti lančić, samo što se s mog odlijepio taj lažni tirkiz, moram ga zalijepiti cijanofiksom, pa krećem sa snimanjem.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:32   #639
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Uzasno me nervira misljenje ljudi da mogu iskreirat sve, a kad ih stvarni zivot udari po glavi, onda izgube kompas
I ne samo da izgube kompas nego se prave da se nije desilo
Ne jednom viđeno uživo i jako je smiješno gledati u kojoj mjeri netko takav može imati razvijenu slijepu pjegu za sve neželjeno te sasvim "uspješno" žmiriti na realnost
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:43   #640
Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
I ne samo da izgube kompas nego se prave da se nije desilo
Ne jednom viđeno uživo i jako je smiješno gledati u kojoj mjeri netko takav može imati razvijenu slijepu pjegu za sve neželjeno te sasvim "uspješno" žmiriti na realnost
Ja sam se nakon prvog neuspjeha (nešto što sam stvarno jako htjela i mislila sam da je to moja sudbina) osjećala kao totalna budala. Pogotovo zato što sam prije toga propovijedala svima koji su me htjeli slušati kako je sve moguće.

Tako da je sve otišlo u nekom kontra smjeru, pretjeranom realizmu, čak i pesimizmu koji mi je bio polazišna točka prije tog eksperimentiranja sa njuejđom. Ono, ako nešto stvarno želiš, cijeli svijet će se urotiti da to NE dobiješ.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.