Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2013., 10:28   #41
Žena je kupila pest rject čim su ga počeli reklamirati, kao istjerat će miševe koje smo imali u podrumu. Uštekali smo ga ali miševi su i dalje bili u podrumu. Nakon toga smo ga preselili u strambeni prostor da tjera komarce, ali komarci su nas i dalje pikali...muhe su i dalje letjele...jedino što bi moglo biti korisno od njega je ono svijetlo koje nam ni najmanje ne treba... Zaključak - više komaraca bi otjerao dim novčanica da smo ih zapalili koje smo dali za pest reject.
Na kraju smo se riješili miševa iz podruma ali nakon što smo kupili drugi uređaj ...Pest OUT PR-218 ultrazvučni rastjerivač nametnika.
Lijep pozdrav
tompa25112211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 08:29   #42
Znancu su u krovnu lamperiju ušli miševi! I kupili to sranje, čak ga objesili sa produžnim kabelom tamo gdje miševi glođu, ali ništa!
Kao što je netko već napisao "u mojoj kući ima toliko električnih, magnetskih i ostalih valova i smetnji da jedan više ne znači ništa"!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 11:04   #43
Question

Quote:
tompa25112211 kaže: Pogledaj post
Žena je kupila pest rject čim su ga počeli reklamirati, kao istjerat će miševe koje smo imali u podrumu. Uštekali smo ga ali miševi su i dalje bili u podrumu. Nakon toga smo ga preselili u strambeni prostor da tjera komarce, ali komarci su nas i dalje pikali...muhe su i dalje letjele...jedino što bi moglo biti korisno od njega je ono svijetlo koje nam ni najmanje ne treba... Zaključak - više komaraca bi otjerao dim novčanica da smo ih zapalili koje smo dali za pest reject.
Na kraju smo se riješili miševa iz podruma ali nakon što smo kupili drugi uređaj ...Pest OUT PR-218 ultrazvučni rastjerivač nametnika.
Lijep pozdrav
A gdje se i po kojoj cijeni može kupiti ili naručiti taj uređaj što vam je otjerao te glodavce,molim te da mi napišeš!!
Mi imamo groznih problema sa glodavcima(neznam što je točno,znam samo da gricka i trči),ali ta su stvorenja gore na krovu,točnije odmah iznad lamperije u potkrovlju,na katu- u spavačoj sobi gdje spavamo!Doslovno nam cijelu noć grickaju iznad glava,i naravno ometaju nam san.Pokušali smo stavljati ljepila za miševe,i pohvatali ih,ali oni se tako brzo pojave opet da mi se čini da to više nema smisla stalno stavljati,tj.htjeli bi neko"trajno" rješenje ako je moguće.
Suprug je mislio taj pest reject,ali po vašim iskustvima i drugih na forumu,vidim da bi to bilo bacanje love(koje ionako danas nitko nema za bacanje).
Unaprijed hvala!
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 14:11   #44
Ja kupila, i pregorio nakon samo jednog dana koristenja. A bas me zanimalo da li ce i kako raditi. Uglavnom na TVu kazu da je jedan dovoljan za cijeli stan, a u paketu kad stigne u uputama pise da se treba staviti po jedan u svaku prostoriju, jer valovi ne prolaze kroz zidove ??
Vesna8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 17:40   #45
Još ga platiš 150kn a ovi ga nabave iz Kine za 10
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 14:16   #46
Quote:
Vesna8888 kaže: Pogledaj post
Ja kupila, i pregorio nakon samo jednog dana koristenja. A bas me zanimalo da li ce i kako raditi. Uglavnom na TVu kazu da je jedan dovoljan za cijeli stan, a u paketu kad stigne u uputama pise da se treba staviti po jedan u svaku prostoriju, jer valovi ne prolaze kroz zidove ??
Da,baš glupavo ,pa po toj njihovoj reklami što ti svašta ne utuve u glavu i ne kažu,a kad dobiješ proizvod doma-dođe ti da nekog natučeš
Toga me najviše i strah
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 20:35   #47
Nis koristi!
Mi ga proslijedili dalje... bilo nam ga je zao bacit, a ljudi su htjeli probati!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 14:59   #48
Quote:
Back2black kaže: Pogledaj post
Valjda je dobro mjesto za ovu temu.

Razmišljamo o ugradnji mreže na pvc prozore, s obzirom da kad smo ih postavljali pred jedno 14-15 godina takve opcije nije bilo - a sad bolja polovica ima velikih problema s komarcima.. no naravno to je nešto veća investicija koju bismo još malo odgodili jer nas je zaintrigirala top shopova reklama za pest reject.

S obzirom da je to nešto novo, zanima me je li itko od vas naručio ovaj proizvod, koliko je to učinkovito?! Mi čekamo da nam stigne pošiljka, a u međuvremenu sam dobila zadatak raspitati se ima li itko iskustva s time?! Trenutno nam je ovo najjeftinija opcija, nadamo se i učinkovita.. Pa bismo onda do idućeg ljeta napravili nešto konkretno po pitanju ugradnje mreže!
A da stavite mrezu za komarce na krevet? Dok se ne postave mreze na prozorima. Mreze koje se stavljaju na krevet jako pomazu, cak i kad jednom postavite mrezice na prozore, ovo je jako dobro za one koji stvarno pate od komaraca tj. komarica.
Vesna8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 13:17   #49
Quote:
Back2black kaže: Pogledaj post
Nis koristi!
Mi ga proslijedili dalje... bilo nam ga je zao bacit, a ljudi su htjeli probati!
I šta kažu,kakav im je?Jel što poslužio?
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 15:32   #50
theD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 17:05   #51
Quote:
LOVELY DIANA kaže: Pogledaj post
I šta kažu,kakav im je?Jel što poslužio?
Haha ma mos mislit!

Nisam ni pitala, nek su si to oni odnijeli.. nama ce ugradit mreze i bok!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 17:07   #52
Quote:
Vesna8888 kaže: Pogledaj post
A da stavite mrezu za komarce na krevet? Dok se ne postave mreze na prozorima. Mreze koje se stavljaju na krevet jako pomazu, cak i kad jednom postavite mrezice na prozore, ovo je jako dobro za one koji stvarno pate od komaraca tj. komarica.
Nismo razmisljali o tome, ali bi ionako stavljali mrezu na prozore i to negdje na proljece tak da budemo spremni za ovo ljeto
Nisam bas sigurna ni da bi to moglo kak spada tu instalirati kod nas A sigurno bi,ali nam je ipak ovo jednostavnije!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 14:13   #53
Quote:
theD kaže: Pogledaj post
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/402948_10151104030612615_1565283079_n.jpg
Dakle......nemam komentara na sliku,bez riječi sam !!!!!????
To bi bilo dobro poslati na tv pa da puste usred one njihove reklame .
Možda bi i zaradila nešto od toga!
Ali to ne rješava moj problem s miševima u lamperiji,pa izludit će me,majke mi.Noćas u tri -gric,gric, pa da poludiš,nemoš više zaspati da si pita.A sad kad zatopli biće ih još i više .

Zadnje uređivanje City : 26.04.2013. at 20:43.
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 15:55   #54
Quote:
LOVELY DIANA kaže: Pogledaj post
Ali to ne rješava moj problem s miševima u lamperiji,pa izludit će me,majke mi.Noćas u tri -gric,gric, pa da poludiš,nemoš više zaspati da si pita.A sad kad zatopli biće ih još i više .
hint: http://www.njuskalo.hr/udomljavanje-macaka
theD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 20:27   #55
Evo da i ja "pohvalim" slavni Pest Reject, sad sam ga testirala da vidim kako stoji s kukcima jer mi svakakve živine znaju ući sad navečer u sobi, i ostavila ja dakle balkonska vrata otvorena, ali mi je nakon 2 minute uletjela ogromna komarčina unutra, te je eksperiment završio. A da ni ne spominjem da su mi se prekjučer 2 miša prešetavala po sobi. Katastrofa.

Pest reject: čisto sranje, ocjena 0
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 20:31   #56
Moje iskustvo s rest rejectom: Imamo problema sa štakorima u ljetnoj kuhinji i muž vidjevši reklamu odluči kupiti pest reject. Nakon nekog vremena štakor je napravio rupu u zidu nedaleko od uređaja. Znala sam da je to glupost ali reko možda ne djeluje baš na štakore, pa kako su krenile vrućine i komarci odlučim ga preseliti u kuću. Šta reći nego da je muha doslovno sletjela na njega a stan mi je i dalje pun komaraca. Uzalud potrošen novac!!! Ne kupujte to!!!!
Pepa223 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 11:52   #57
Pest reject je bačen novac. Kupljen zbog komaraca prije svega, a koji i dalje solidno uletavaju u stan i potpuno neometano obavljaju svoj posao
Nisam pobornik kupovanja iz top shopa, ali zbog tih malih mrskih insekata i natečenosti nakon njihovih ugriza, nasjela sam kao i mnogi i odlučila se na kupnju.
Kada čovjek bolje razmisli, da on funkcionira na način na koji je opisan, onda bi posjedovanje i rad laptopa, kompjutera, pa i obične televizije bilo više nego dovoljno da ih rastjera.
Ali eto, svaka škola se plaća, ova srećom nije bila preskupa
Anastasia00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 17:38   #58
Preporučam ugradnju mreže ako imaš pvc prozore.. mi smo se preporodili!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 06:52   #59
Jučer ga dobio oko 14 sati. Pola sata nakon što sam ga stavio u utičnicu morao sam otvoriti vrata (iako je vani bila najveća vrućina) jer su muhe panično udarale po staklu na vratima i prozorima.
Cijelu noć otvoreni svi prozori u kući - nema niti jedne muhe ni blizu. Mravi koji su proteklih tjedan dana "prisvojili kuhinju" više se nigdje ne vide.
Uzeo sam ga prvenstveno zbog zvukova "grickanja" koje sam čuo iza lamperije u boravku (ispod lamperije je stavljen stiropor, a po zvuku pretpostavljam da se zavukao neki glodavac) pa ću sad nastojati pratiti da li će se još čuti "grickanje".
Prvi dan - ocjena odličan. Nastojati ću objaviti svoja iskustva u prvih 15 dana (toliki je rok za povrat uređaja ako nisam zadovoljan).
Inače; obiteljska kuća na tri etaže s dvorištem u malom gradiću, zidovi od pune cigle, moderne el. instalacije (ako je to bitno za djelovanje).
P.S.
Tri psa spavaju u kući - nikakvih promjena ponašanja kod njih.
TheBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 10:53   #60
Dva dana kasnije; broj kukaca u kući je praktički zanemariv iako nije poželjno ostavljati ostatke hrane jer se pojavi nešto muha, ali daleko manje.
Ultrazvuk rastjeruje insekte u prostoriji u kojoj je smješten, ali ne i u udaljenim prostorijama (no - tako piše i u uputstvima).
Ono što je grickalo iza lamperije više ne čujem. Za par dana ću uređaj premjestiti u garažu jer se tamo skriva jedan ili više glodavaca.
Za sada sam zadovoljan.
P.S.
Koji je to gušt muhama i mušicama da se skupljaju ispod lustera čak i kad je svjetlo ugašeno?
TheBan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.