Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2005., 11:46   #81
Adaptacija - iskustvo sa cijenama i firmama...

Da li je netko ima iskustvo sa angaziranjem firma za adaptaciju te kolika je cijena po kvadratnom metru (potkrovlje/privatna kuca)? Konkretno u ovom slucaju me zanimaju iskustva sa Art Colorom ako ih netko ima (http://www.amisa.hr/artcolor/index.htm). Thnx!
__________________
- u zivotu prolazi samo vjeran pas
- da mi je biti morski pas
- ma pas mater
ble is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 12:43   #82
malo sam zavirila u blog one prevarene žene - koji horor ja sam nedavno završila preuređenje stana i moje je iskustvo bilo odlično jer je majstor, osim što je izvrstan u poslu, tako pošten da nemreš vjerovati
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 12:54   #83
maknula sam link - s obzirom da osobno nemam iskustvo s tom firmom (cim sam vidjela ime firme, zazvucala mi je poznato)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 13:02   #84
evo jedan link gdje se medju inima spominje i ta firma...
http://www.dobarglas.com/
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 13:10   #85
Quote:
zlocestoca kaže:
evo jedan link gdje se medju inima spominje i ta firma...
http://www.dobarglas.com/
Hvala
__________________
- u zivotu prolazi samo vjeran pas
- da mi je biti morski pas
- ma pas mater
ble is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 13:16   #86
Quote:
ble kaže:
Hvala
molim
sad u potragu za novim majstorima
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 20:27   #87
ne sumnjam u iskustvo one prevarene zene, ali na tom linku dobarglas ima navedeno neg. iskustvo s jednom firmom ciji su mi majstori radili na crno, tj. popodne u fusu pa mi je malo tesko povjerovati u to sto je covjek napisao
mada on je oblatio soboslikarske radove i vodoinstalatera, a ovi su parketari koji po potrebi rade i malariju
malo mi je glupo ostaviti svoj komentar s obzirom da nisam unajmila tu firmu nego majstore koji rade u toj firmi


ako nije bio zadovoljan, nije morao platiti,jos je i racun dobio koliko sam shvatila
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 14:50   #88
može link za blog od te žene?
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 17:42   #89
http://prevarant.blog.hr/
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 19:10   #90
Quote:
chani kaže:
http://prevarant.blog.hr/
procitala sam blog i najezila sam se jer tog frajera sam prije godinu dana i ja zvala da mi da ponudu za farbanje mog stana...

frajer prica sto na sat... razbacivao se svojim znanjem kolko shta koshta i pogadjao je cijene svega shta sam kupila... od plochica do kade... i popljuvao je sve firme u zg da ne znaju radit, a njegova firma da je najbolja...

uglavnom... odmah mi je ispalio cifru koju bi on uzeo za farbanje... i bila je tocno pola manja od ostalih 4 koje sam dobila... i to me odbilo... bila mi je sumnjivo shto je tolko jeftin...i shto previshe pricha...

sva sreca da imam intuiciju...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 20:07   #91
Quote:
chani kaže:
http://prevarant.blog.hr/
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 20:07   #92
pa iskreno,tesko je naci pravog majstora,
znam jedno da ako su prejeftini da uvijek nesto smrdi,da ako ne zeli se cjenkat za cijenu znaci da ima jos posla (znaci ne sjedi doma,vec radi sve u 16) sto mi moze rec da je kvalitetan,a opet ne mora nis znaciti
jedan tip koji je inace pun love,zvao je majstore po preporuci, zna se njihova cijena i isao se cjenkat, nakon 10 minuta, stariji majstor ga prekine
sad je cijena 90 kn (inace je 70 m2)
ovaj se zaprepastio
ovom dojadilo cekat,
rekao je znate kako radimo i ako zelite da vam radimo, javite nam za 2 dana da li pristajete ili ne,
ukoliko ne javite u tom roku,
cijena se penje na 100
uglavnom cijeli kvart je brujao o tome
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 13:40   #93
http://prevarant.blog.hr/
dobila je na sudu, jedino kaj sad treba utjerat lovu od onog tipusa
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 22:55   #94
uređenje

adaptirali smo stan i skupljali smo ponude od flemonta , artcolora, cvetko i adaptacije doo ovi zadnji su nam radili sve ponude su bile u 15% cijene odlučili smo se za Adaptacije doo , kad su rekli da će doći došli su , kad su rekli da će završiti , zvršili su 3 dana prije roka, prošla su 3 mjeseca i ne vidim ništa za prigovor.
Sve je super.
 
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 10:21   #95
zar nije bila spika da je art color promijenio ime u adaptacije???
hm, imas 2 mozda cudna posta...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 10:52   #96
Kvalitetne i poštene majstore jako je teško naći.
Postoji hrpa ljudi koji se "bave" građevinom, a nikad ni najosnovnija znanja nisu svladali.
Npr. čovjek je bio skladištar sa osnovnom školom, ostal je bez posla, kupil lojtru i par alatki i postao majstor za građevinu.
Moj muž ima građevinsku firmicu i radi adaptacije i izgradnju (ne tražim posao za njega), pa se naslušam svakakvih horor priča.
Čovjek jedva skuca nekakve novčeke da si napravi životni prostor i takva ga gamad prevari.

Najbolje je da se raspitaš među rodbinom, prijateljima, kolegama na poslu jel znaju kakvog majstora od povjerenja i traži da vidiš njegovih ruku neko djelo.
Angažirat nekog preko oglasnika je vrlo riskantno. Ima i u oglasniku poštenih i kvalitetnih, ali nemaš nikakvu garanciju da ćeš na takvog naletit.
Sklopi sa njim nekakav ugovor. Ne mora to biti dokument za poreznu upravu, ali neka postoji.
Ne plaćaj unaprijed sve, samo za materijal koliko mjesečno troše.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 11:17   #97
Quote:
traži da vidiš njegovih ruku neko djelo.
to i ja trubim
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 12:20   #98
Quote:
polly kaže:

Najbolje je da se raspitaš među rodbinom, prijateljima, kolegama na poslu jel znaju kakvog majstora od povjerenja i traži da vidiš njegovih ruku neko djelo.
Angažirat nekog preko oglasnika je vrlo riskantno. Ima i u oglasniku poštenih i kvalitetnih, ali nemaš nikakvu garanciju da ćeš na takvog naletit.
Sklopi sa njim nekakav ugovor. Ne mora to biti dokument za poreznu upravu, ali neka postoji.
Ne plaćaj unaprijed sve, samo za materijal koliko mjesečno troše.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 10:40   #99
Nitko jos novce nije spomenuo pa evo da ja kazem svoje iskustvo.
Uzeo sam jednog covjeka koji je bio nadzornik i koordinator. Stvarno je bio korektan. Mi smo adaptirali trosobni stan (novi parketi, struja, voda, kanalizacija, protuprov. vrata, farbanje vanjske stolarije, nova unutarnja stolarija, plocice...) Trajalo je 2 mjeseca, nemam prigovora.
kostalo je cca 180 E/m2 ukupno ruke i materijal s time da se je uzimala 1. klasa.
Šubidubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 11:42   #100
pitanje, jesi dobio racun ili je to bio dogovor na ruke?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.