Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2017., 22:26   #341
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
a prosera




.
što, ja ne želim da ljudi idu u hr, i kažem im zašto, zašto se ja ne planiram vratiti i što je u hr loše
a pošto su sve odrasli ljudi, sami mogu odlučiti

isto tako je meni jako puno venecuelanaca govorilo loše o venecueli, pa ih nisam poslušao,nego one druge koji su govorili pozitivno i otišao
KILLERDOG is offline  
Old 09.07.2017., 22:34   #342
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
što, ja ne želim da ljudi idu u hr, i kažem im zašto, zašto se ja ne planiram vratiti i što je u hr loše
a pošto su sve odrasli ljudi, sami mogu odlučiti

isto tako je meni jako puno venecuelanaca govorilo loše o venecueli, pa ih nisam poslušao,nego one druge koji su govorili pozitivno i otišao
A prosera 2x
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 10.07.2017., 09:33   #343
Kada me pitaju, ja ljudima jednostavno kažem da je Hrvatska prekrasna zemlja s lošim ljudima.
Da je super otići po ljeti u turizam, no jedno je chillat nekoliko tjedana po obali, a sasvim drugo graditi cijeli život u besperspektivnoj i najkorumpiranijoj prčiji regije.
Snack is offline  
Old 10.07.2017., 12:04   #344
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Kada me pitaju, ja ljudima jednostavno kažem da je Hrvatska prekrasna zemlja s lošim ljudima.
Da je super otići po ljeti u turizam, no jedno je chillat nekoliko tjedana po obali, a sasvim drugo graditi cijeli život u besperspektivnoj i najkorumpiranijoj prčiji regije.
ma ljeti je isto koma, 800.000.000.000.000.000 turista

nimaš mista ni za šugman na plaži
DrSigmundFreud is offline  
Old 10.07.2017., 14:03   #345
Quote:
DrSigmundFreud kaže: Pogledaj post
nimaš mista ni za šugman na plaži
To me u zadnje vrijeme stvarno jebe. Znam da je nekim ljudima turizam jedini izvor prihoda, ali jebemu na kraju cemo svi stajat na jednog nozi.
Sjatili se svi kod nas na jeftinije ljetovanje jer se boje ici u zemlje sjeverne afrike, tursku... da se koji kombi ne zaleti u njih dok lizu sladoled
jamesbond is offline  
Old 11.07.2017., 11:24   #346
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
što, ja ne želim da ljudi idu u hr, i kažem im zašto, zašto se ja ne planiram vratiti i što je u hr loše
a pošto su sve odrasli ljudi, sami mogu odlučiti

isto tako je meni jako puno venecuelanaca govorilo loše o venecueli, pa ih nisam poslušao,nego one druge koji su govorili pozitivno i otišao
Istina, razumnim ljudima takve budalastine na jedno uho uđu na drugo izađu a tebi tvoji kompleksi ostaju.

Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Kada me pitaju, ja ljudima jednostavno kažem da je Hrvatska prekrasna zemlja s lošim ljudima.
Da je super otići po ljeti u turizam, no jedno je chillat nekoliko tjedana po obali, a sasvim drugo graditi cijeli život u besperspektivnoj i najkorumpiranijoj prčiji regije.
Pa gdje god da odeš ako nisu tradicionalne imigrantske zemlje ti je tako.
number 19 is offline  
Old 11.07.2017., 16:59   #347
a čuj ako je istina kompleks onda si u pravu
KILLERDOG is offline  
Old 15.07.2017., 10:57   #348
Nemoj ti prvi ni dolazit u Hrvatsku.
Da jadničak ne bi patio.
sunshinestar is offline  
Old 15.07.2017., 11:06   #349
U Irskoj znaju za HR, većina bila u HR, neki odu u kolovozu, vele da je more prekrasno
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Old 16.07.2017., 17:08   #350
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Nemoj ti prvi ni dolazit u Hrvatsku.
Da jadničak ne bi patio.
a ne, moram doći se smijati i uzeti još nešto love van
možda dogodine
KILLERDOG is offline  
Old 16.07.2017., 17:54   #351
u Kanadi većina nije znala za HR, ak su znali znali su preko serije "Game of ..." ali nisu znali točno lokaciju gdje je HR. vrlo mali broj njih je bio u HR
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Old 16.07.2017., 18:07   #352
u sibiru,u etiopiji,u californiji...
ljudi znaju za hrvatsku...znaju da smo dio rimskog naslijedja...znaju da dobro igramo nogomet...znaju za 2 celos...znaju dubrovnik...

nas jebe politika i lopovluk gospode u odijelima...
taj isti problem imaju sve zemlje u kojima sam zivio i radio...

sada sam doma na odmoru...
kriminal likova u trapericama je kod nas jos uvijek zanemariv u odnosu na rusiju,etiopiju,ameriku...

mala predivna zemlja predvidjena da bude skladiste gerijatrije bogate europe...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 16.07.2017., 18:46   #353
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post

mala predivna zemlja predvidjena da bude skladiste gerijatrije bogate europe...
nempj mi rec da ne planiras isto
jamesbond is offline  
Old 19.07.2017., 12:18   #354
Moj sef je neki dan provalio da bi volio vidjeti HR ali da se boji ic autom da mu ga ne rasklope lopovi, ono zamislja nas kao neandertalce

I inace cesto cujem ovdje u Svicarskoj da smo lopovi, ali nas smatraju jednim od najboljih i vrijednih radnika. Inace smatraju da svako imamo strica ili ujaka mafijasa
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 19.07.2017., 12:20   #355
bilo je ljetos onom nekom iz beča da su mu po noći skinili toškove sa audia i odneli
negdje u istri bilo čini mi se
Mortiis is offline  
Old 19.07.2017., 13:14   #356
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Moj sef je neki dan provalio da bi volio vidjeti HR ali da se boji ic autom da mu ga ne rasklope lopovi, ono zamislja nas kao neandertalce

I inace cesto cujem ovdje u Svicarskoj da smo lopovi, ali nas smatraju jednim od najboljih i vrijednih radnika. Inace smatraju da svako imamo strica ili ujaka mafijasa
Ja se ne libim reći da i ja smatram njih da su mnogi od njih skriveni nacisti i da se okupljaju na nacističkim orgijama gdje ne moraju skrivati svoje prave svjetonazore, da svatko od njih ima oca, djeda ili nekog pretka koji je služio Hitlerovu vojsku i ubijao Židove, Rome, Slavene i ostale "niže" rase, na što su oni ponosni. I da im je i dan danas žao ne zbog sveg zla koje se dogodilo i ljudi koji su stradali već iskljućivo zato što je Hitler izgubio rat i nisu uspjeli postići svoje ciljeve.

Predrasude su gadna stvar. Pogotovo kad imaš posla s bezobraznim ljudima.
automation is offline  
Old 20.07.2017., 10:08   #357
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post

I inace cesto cujem ovdje u Svicarskoj da smo lopovi,
Da i to je istina.
Dok sam radio u njemačkoj u pogonu Siemensa jedino su nama iz hrvatske firme na izlazu iz pogona pregledavali torbe jer smo krali masovno od dijelova do alata, pa smo došli na glas kao lopovi
homosapiens is offline  
Old 21.07.2017., 07:40   #358
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Moj sef je neki dan provalio da bi volio vidjeti HR ali da se boji ic autom da mu ga ne rasklope lopovi, ono zamislja nas kao neandertalce

I inace cesto cujem ovdje u Svicarskoj da smo lopovi, ali nas smatraju jednim od najboljih i vrijednih radnika. Inace smatraju da svako imamo strica ili ujaka mafijasa
yugo mafija za njih, al ovo za auto i sefa za krepat, sef ti je sigurno pitao nekog hrvata koji se napatio u hr, za mišljenje o hr
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 08.10.2017., 09:00   #359
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Kada me pitaju, ja ljudima jednostavno kažem da je Hrvatska prekrasna zemlja s lošim ljudima.
Da je super otići po ljeti u turizam, no jedno je chillat nekoliko tjedana po obali, a sasvim drugo graditi cijeli život u besperspektivnoj i najkorumpiranijoj prčiji regije.
Koji smisao je govorit o svom narodu da je LOS ?? Ja sam u UAE upoznala ljude iz cijelog svijeta .. ne znam da li je itko od vas bio ovdje ali ima hrpa Indijaca .. Pakistanaca .. Bengalaca.. Filipino ..Sri lanka ..Afrika ..itd .. i NIKAD NITKO za svoju zemlju nije rekao da je losa ,a pogotovo da su ljudi losi ..a znamo svi kakva je Afrika ili Indija itd..itd .. koji smisao je pljuvat po svom ?? Cim imas visok stav o sebi i svom narodu vise cete cijenit . Problem Hrvata i je sto se premalo cijene ..kao da imamo neki kompleks .. iskustvo mi je pokazalo da smo izrazito kulturan i vrijedan narod u odnosu na Engleze,,Talijane.. Spanjolce .. Svedane .. itd..itd .. Bas me ljuti to pljuvane po sebi .. :-(
Dasha is offline  
Old 08.10.2017., 10:14   #360
pa u tome i je problem...dizati samog sebe u nebesa tj hvaliti
a nasi ljudi to i rade

a stvarnost je ipak drugacija...
sto govore i ovi gore upisi...

jer ako sto ljudi kaze da krades...onda krades....i tocka....i onda svima nama pregledavaju torbe u siemensu...s razlogom a ne bas zato sto smo hrvati....(a nasi ljudi bi odmah nasli razlog)

a sto se tice auta---i moj sef vozi ml brabus i kad je zadnji put bio dole u Hr sa mnom ostao zapanjen koliko dobrih pila u Zagrebu ima...
i on je mislio da ce mu skinuti felge ili ukrasti auto....
tek kad je bio dole uvidio kakvi smo zapravo...

moje iskustvo je da oni koji nas poznaju misle dobro o nama a oni koji povrsno znaju nas i nasu povjest nisu bas odusevljeni
isti smo im kao i bugari,rumuni i ostali......(a to sto mi mislimo da smo bolji od njih tj najbolji narod to je drugi par cipela)
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.