Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2005., 21:10   #81
Quote:
robybaggio kaže:
Kako to misliš?
mislim on se borio sam sa sobom,tj.koliko ce zabiti,a drugih nije ni bilo
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 21:34   #82
Quote:
Marin23 kaže:
mislim on se borio sam sa sobom,tj.koliko ce zabiti,a drugih nije ni bilo
Rivaldo i Klose su bili odmah do njega, ali prije finala...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 22:26   #83
ma to je bila samo prividna stvarnost
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 23:16   #84
Quote:
robybaggio kaže:
Nicolas Anelka i onaj Lars Ricken.
Slazem se, Lars Ricken je sa 18 igrao u prvoj onda je svake godine sve vise nestajao. A mislim da ga je osvajanje Lige Prvaka sj*balo
__________________
Ndreca prerusen u Gootaru

Pogledaj i vidi sta je nogač
Gootf®ied is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 23:39   #85
Ono sto se govorilo za Mikica ,on bi trebao bit u ovoj temi ,ali kak sad igra nesmije bit ni u pet najgorih igraca.

Luis Figo (nije propali talent) a da je ostao u barci postao bi 100% bolji igrac.
Nicky Butt-mogao je bit bolji
Crespo i Mutu - kad su otisli u Chealsea nisu igrali te su se ugasili ,evo crespo se vraca na stari put ,dok Mutu šmrka doma heroim
__________________
Ndreca prerusen u Gootaru

Pogledaj i vidi sta je nogač
Gootf®ied is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 10:56   #86
od naših:Jeličić...Bokšić(ozljede)......
scillaci(totto)...canigia....denilson....plejada nigerijaca...
__________________
tko pod drugim jamu kopa nos
cutura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 11:02   #87
Quote:
cutura kaže:
od naših:Jeličić...Bokšić(ozljede)......
scillaci(totto)...canigia....denilson....plejada nigerijaca...
Caniggia nije propali igrac! Btw, bas neki dan citam da prestaje igrati zbog ozljede, a da bi inace i nastavio. Ima 38 godina!
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 13:39   #88
znam da je on veliki talent,ali baš zato.... nije nikada iskoristio to da se probije u sam vrh napadača a mogao je!
__________________
tko pod drugim jamu kopa nos
cutura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 14:56   #89
Quote:
cutura kaže:
znam da je on veliki talent,ali baš zato.... nije nikada iskoristio to da se probije u sam vrh napadača a mogao je!
Igrao u Romi i Rangersu, nastupio na 4 svjetska prvenstva, nije malo... A ne moze ni svatko dospjeti u Real ili Juve.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 18:14   #90
Nije malo, ali mislin da je on ima i dosta sriće u svojoj karijeri.Devedesete u Italiji je Brazilu da gol koji ga je lansira, i osigura mu misto u reprezentaciji, tim prije šta u to vrime osin Batistute Argentina nije imala vrunskoga napadača.Njega je reprezentacija prodavala, nešto slično ka naša Asanovića, a u klubovima u kojma je igra i nije ostavija neki trag.Uživo san ga gleda jedanput(Hajduk-Benfica 0:0), i bija mi je totalno bezveze.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 18:31   #91
Quote:
cutura kaže:
od naših:Jeličić...Bokšić(ozljede)......
scillaci(totto)...canigia....denilson....plejada nigerijaca...
Ej, ne možeš Bokšića ni na koji način uspoređivat sa ovin luzerima.Bokšić je za repku odigra jedno veliko natjecanjne(I to kad su Vatreni već otišli u povijest), a ipak je cilu karijeru igra u vrhunskin klubovima, i bija jedan od nositelja igre OM-a, u sezini 92/93 kad su osvojili CL.Bokšić nije propali talent, jer je on svoj talent iskoristija i posta vrhunski napadač.Problemi s ozljedama, nisu isto šta i propali talent.Po toj teoriji ni Prosinečki nije realizira svoj talent, jer je definivno svoje najbolje igre pružija u Zvezdi.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 19:36   #92
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Ej, ne možeš Bokšića ni na koji način uspoređivat sa ovin luzerima.Bokšić je za repku odigra jedno veliko natjecanjne(I to kad su Vatreni već otišli u povijest), a ipak je cilu karijeru igra u vrhunskin klubovima, i bija jedan od nositelja igre OM-a, u sezini 92/93 kad su osvojili CL.Bokšić nije propali talent, jer je on svoj talent iskoristija i posta vrhunski napadač.Problemi s ozljedama, nisu isto šta i propali talent.Po toj teoriji ni Prosinečki nije realizira svoj talent, jer je definivno svoje najbolje igre pružija u Zvezdi.
slažem se i za Bokšića i za Robija....
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 07:39   #93
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Nije malo, ali mislin da je on ima i dosta sriće u svojoj karijeri.Devedesete u Italiji je Brazilu da gol koji ga je lansira, i osigura mu misto u reprezentaciji, tim prije šta u to vrime osin Batistute Argentina nije imala vrunskoga napadača.Njega je reprezentacija prodavala, nešto slično ka naša Asanovića, a u klubovima u kojma je igra i nije ostavija neki trag.Uživo san ga gleda jedanput(Hajduk-Benfica 0:0), i bija mi je totalno bezveze.
Istina, Argentina je na SP '90 imala samo 3 napadaca. Eh da, i Maradonu. Batistuta nije bio, za njega se jos nije znalo tada.
Inace kasnije se doznalo da je na utakmici protiv Brazila Maradona uvalio Brancu bocicu s vodom u kojoj je bio ubacio neki sedativ jer su se jako bojali njegovih slobodnjaka, pa je ovaj cijelu utakmicu samo tumarao po terenu.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 09:02   #94
Quote:
grifone kaže:
Istina, Argentina je na SP '90 imala samo 3 napadaca. Eh da, i Maradonu. Batistuta nije bio, za njega se jos nije znalo tada.
Inace kasnije se doznalo da je na utakmici protiv Brazila Maradona uvalio Brancu bocicu s vodom u kojoj je bio ubacio neki sedativ jer su se jako bojali njegovih slobodnjaka, pa je ovaj cijelu utakmicu samo tumarao po terenu.
Znan da Batistita nije bija u Italiji, Italiju san spomenija jer je tu Cannigia počea igrat za repku.

Koliko god da je Maradona bija đubre(a bija je poprilično veliko đubre), ovakve šprehe su u mi
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:00   #95
Quaresma
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:17   #96
Sammir
torrentz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:46   #97
Evo, hrvatski Four four two je uspio pronaći perspektivnog Kerlona koji je driblao tehniciranjem na glavi. Igra u trećoj japanskoj ligi i to djeluje malo tužno.
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:48   #98
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Evo, hrvatski Four four two je uspio pronaći perspektivnog Kerlona koji je driblao tehniciranjem na glavi. Igra u trećoj japanskoj ligi i to djeluje malo tužno.
Kerlon, Football Manager
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:50   #99
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Evo, hrvatski Four four two je uspio pronaći perspektivnog Kerlona koji je driblao tehniciranjem na glavi. Igra u trećoj japanskoj ligi i to djeluje malo tužno.
Kakav klaun.
Cedric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:58   #100
Bsš mislih to okačiti

__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.