Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 12:30   #81
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post

Ima i filmova: Matrix, Gravity, LOTR...

Ma ludilo brale!

Stigao je Netflix!!!
Jee. Sad konačno možemo pogledati filmove koje smo sto puta gledali a mnogi ih i imamo u svojoj kolekciji. Ali sada u SD rezoluciji i bez titlova za samo 7,99 eura mjesečno. Ludilo.

Neki su euforični zbog dolaska Netfixa kao klinac u socijalizmu kad prvi put dobije Coca Colu u limenci.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:42   #82
evo ovako. uzeo sam ovu probnu varijantu pa da vam dam par mojih dojmova.

prvo meni se svidja. ali ima hrpuuuu problema.

broj 1 jaaaako mal sadrzaj prema onome sto ima u americi (samo ovako na brzinu jer su top hitovi recimo nista od avengersa ni iron man ni kapetan.... nema hrpa serija da vincijevi demoni, arrow samo prve 2 sez), ali vjerojatno ce to puniti. obzirom da su odjednom izbacili na hrpu podrucja.

broj 2 nema hr titlova (mene ne smeta, ali vjerojatno neke hoce)

broj 3 nisam bas naisao na 3d filmove (neznam ni dali ih u americi ima, ali pretpostavljam da ima, mozda mi ne prikazuje jer gledam trenutno na mobu)

e sad ono sto mi je dobro, pa ima vec sad dosta stvari. ok vecinom je to starije mada ima nesto i novijih stvari. legalno je, nema zajebancije oko skidanja i toga i zapravo je dosta povoljno (pa kosta me 50 kuna karta za kino)

obzirom da dosta korisitim i na mobu super mi je stvar.

uglavnom za sada me nije pretjerano impresioniralo, ali vjerujem da ce se drasticno poboljsati ponuda.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:46   #83
Molim ekipu da se suzdrži od preporuka ilegalnih načina gledanja televizijskog programa. Sve takve poruke se ubuduće kartoniraju i brišu.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:50   #84
Quote:
Hrvoje_os kaže: Pogledaj post

broj 2 nema hr titlova (mene ne smeta, ali vjerojatno neke hoce)
Dok god nemaju HR titlove ništa od ovog.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:53   #85
Quote:
Predmet kaže: Pogledaj post
Možeš li mi pojasniti kada mi nije očito najasnija poanta netflixa?
Legalna alternativa novim sadržajima. Brzo, jednostavno, pristupačno.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:57   #86
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Legalna alternativa novim sadržajima. Brzo, jednostavno, pristupačno.
Aj dobro.

Kada ne smijem komentirati dalje mogu se samo...

Jedina razlika od onoga kaj ti ti napisao/la: besplatna alternativa.

EDIT:

barem pogledaj o čemu se radi (ono kaj sam ja spomenuo), pa onda sudi.
__________________
"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu"
Predmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:59   #87
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Molim ekipu da se suzdrži od preporuka ilegalnih načina gledanja televizijskog programa.
E, da. Tako su i partizani u sjeniku ilegalno slušali radio program, pa vidiš do čega je to dovelo.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:04   #88
Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Jee. Sad konačno možemo pogledati filmove koje smo sto puta gledali a mnogi ih i imamo u svojoj kolekciji. Ali sada u SD rezoluciji i bez titlova za samo 7,99 eura mjesečno. Ludilo.

Neki su euforični zbog dolaska Netfixa kao klinac u socijalizmu kad prvi put dobije Coca Colu u limenci.
upravo ovo..
mislim imam sve što ima na netflixu i ono šta netflix nema za točno 0kn mjesečno. i tako već godinama. ne vidim smisao ovog veselja osim što sad moš na kavi bit kul pa reć da gledaš na netflixu
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:09   #89
Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Jee. Sad konačno možemo pogledati filmove koje smo sto puta gledali a mnogi ih i imamo u svojoj kolekciji. Ali sada u SD rezoluciji i bez titlova za samo 7,99 eura mjesečno. Ludilo.

Neki su euforični zbog dolaska Netfixa kao klinac u socijalizmu kad prvi put dobije Coca Colu u limenci.
Objasnio
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:28   #90
Dajte shvatite da neki već dugo žele legalnu uslugu bez ostalih natezanja.

Svaka budala zna skinut ilegalno, ali kad vam provideri počnu prekidat usluge zbog ilegalnom skidanja i uvedu kazne, vidjet ćemo što ćete onda.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:40   #91
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
ali kad vam provideri počnu prekidat usluge zbog ilegalnom skidanja i uvedu kazne, vidjet ćemo što ćete onda.
To se sigurno neće desiti kod nas još dugo duugo... Nadam se

Inače uvijek sam za legalne načine ali sumnjam da će ovo biti toliko prihvaćeno kod nas, s obzirom da je većini žao da 'baci' novac za nešto što može dobiti besplatno na ovaj ili onaj način. Druga stvar je nedostatak titlova. Ni meni također to nije problem ali vjerujem da ogromnoj većini ljudi jeste. Onda imamo Pickbox sa titlovima pa nešto ne vidim da je toliko popularan, nažalost. E sad, nadam se da će uskoro pustiti i te titlove za neki od jezika ove regije čisto da bude razumljivo onima koji ne znaju engleski.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:45   #92
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
To se sigurno neće desiti kod nas još dugo duugo... Nadam se

Inače uvijek sam za legalne načine ali sumnjam da će ovo biti toliko prihvaćeno kod nas, s obzirom da je većini žao da 'baci' novac za nešto što može dobiti besplatno na ovaj ili onaj način. Druga stvar je nedostatak titlova. Ni meni također to nije problem ali vjerujem da ogromnoj većini ljudi jeste. Onda imamo Pickbox sa titlovima pa nešto ne vidim da je toliko popularan, nažalost. E sad, nadam se da će uskoro pustiti i te titlove za neki od jezika ove regije čisto da bude razumljivo onima koji ne znaju engleski.
Hoće, i brže nego što ljudi misle.
Europa punom parom radi na tome da se okonča piraterija.

Titlova će biti, i to čini se najprije hrvatskih jer samo mi zasad imamo Netflix na ovom području, ne?
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:57   #93
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
jer samo mi zasad imamo Netflix na ovom području, ne?
ne
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:06   #94
kako gledati na TV-u? Još nisam isprobala, na laptopu i tabletu radi savršeno.... TV je Samsung (smart) ako to nešto znači... Hvala!
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:07   #95
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Dajte shvatite da neki već dugo žele legalnu uslugu bez ostalih natezanja.

Svaka budala zna skinut ilegalno, ali kad vam provideri počnu prekidat usluge zbog ilegalnom skidanja i uvedu kazne, vidjet ćemo što ćete onda.
Ovak:

Ono o čemu ja pričam je uređaj koji je kupljen LEGALNO u Hrvatskoj, koji je prikopčan na internet LEGALNO.

Uredno plaćam svoj internet promet.

Ništa ne skidam i ne pohranjujem na kupljeni uređaj.

I ne, nema nikakvih natezanja.

A moj internet provider se može lagano j..... jer ne radim ništa ilegalno.

Po toj logici bi se youtube odavno ugasio, jer ekipa pregledava sadržaj koji je netko ilegalno postavio na youtube.

Samo ti savjetujem pogledaj malo o čemu se tu radi, naj se odmah propinjati na zadnje noge.

Otkriće netflixa kao usluge koja je zahvaljujući tv boxevima...a ono... malo je pase...

Nisu svi baš tak bedasti kak ti misliš.
__________________
"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu"
Predmet is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.01.2016., 14:07   #96
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Hoće, i brže nego što ljudi misle.
Europa punom parom radi na tome da se okonča piraterija.
Yeah, right. Ako i uspiju nekim čudom novo će se stvorit.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:23   #97
Jel tko našao koji je sadržaj dostupan u UHD rezoluciji? To bi trebalo kao samo na premium računu raditi (kojeg imam) no ne nalazim ga na niti jednom filmu/seriji? Spojen sam na LTE koji bi trebao moći bez problema povući UHD streaming i imam uređaj koji podržava UHD rezoluciju.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:27   #98
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Yeah, right. Ako i uspiju nekim čudom novo će se stvorit.
Gle, ja zbilja vjerujem da je to isto što i krađa u knjižari, videoteci i bilo kojoj trgovini.
Prosvijetljenim društvima piraterija ne treba.
Ako dijete odmalena učiš da je krađa OK, nikad se ovo društvo neće pomaknut s mrtve točke.

Ovo je jedan mali korak da se pomaknemo dalje.
I gledaj to kroz oči autora svih tih filmove i serija koje skidaš.
Zamisli da si ti pisac, redatelj, glumac i da se trudiš i onda ti netko to besplatno "skine".

Očito nama još treba kulturni preodgoj, sudeći prema nekim komentarima ovdje. Ali siguran sam da ćemo korak po korak doći i do toga.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:36   #99
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Hoće, i brže nego što ljudi misle.
Europa punom parom radi na tome da se okonča piraterija.

Titlova će biti, i to čini se najprije hrvatskih jer samo mi zasad imamo Netflix na ovom području, ne?
Piraterija nikad neće biti potpuno iskorijenena.

Netflix je dostupan u skoro svim državama svijeta,a na ovom području ga sad imaju sve države. E sad, ako gledamo prema broju stanovnika u okruženju, najprije će se pojaviti srpski titlovi.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:42   #100
kako se i t-com uključio u antireklamu (lame!)

http://www.tportal.hr/gadgeterija/te...ci-za-vas.html

I vijest su objavili dan kasnije od ostalih portala.

Ako ste masno platili Pickbox, zajebali ste se.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.