Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2016., 13:59   #1
HRT1 i HRT2 (part II)

HRT1 i HRT2
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:23   #2
samo da se upišem...
i ponovo priupitam postoje li ikakve naznake za s04 GoT-a na HRT?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:08   #3
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
drugi program je nekad bio odličan,pregršt dobrih serija i filmova sad se ne sjećam kad sam ga zadnji put upalio
22. travnja u 18,50 kreću Naši i Vaši, 1. sezona, serija vjerojatno ide od ponedjeljka do petka. Nekakvi pomak se vidi, vraćen je Škoski sat, subotom je ona serija Bit će kako ja hoću, ali se bezveze i dalje repriziraju stare serije i emisije.

2010. su u poslijepodnevnom terminu išle Zvjezdane staze, Doctor Who, Zovem se Earl, Ružna Betty.
2009. Obični ljudi, Nove avanture stare Christine, Happy hour, Bostonsko pravo, After You`ve Gone.
2008. Moja žena i djeca, Zvjezdane staze, McLeodove kćeri, Prijatelji, Beverly Hills.
2007. Inspektor Morse, Ubojstvo, napisala je, Pod kaznom do smrti, M.A.S.H.
2006. Svijet slavnih, Zapadno krilo, Pod kaznom do smrti.
2005. Saddle club, Bočata voda, Povratak Arsenea Lupina, Život s Bonnie.

Izvor: TVprofil&Glas Podravine
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:13   #4
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
22. travnja u 18,50 kreću Naši i Vaši, 1. sezona, serija vjerojatno ide od ponedjeljka do petka. Nekakvi pomak se vidi, vraćen je Škoski sat, subotom je ona serija Bit će kako ja hoću, ali se bezveze i dalje repriziraju stare serije i emisije.

2010. su u poslijepodnevnom terminu išle Zvjezdane staze, Doctor Who, Zovem se Earl, Ružna Betty.
2009. Obični ljudi, Nove avanture stare Christine, Happy hour, Bostonsko pravo, After You`ve Gone.
2008. Moja žena i djeca, Zvjezdane staze, McLeodove kćeri, Prijatelji, Beverly Hills.
2007. Inspektor Morse, Ubojstvo, napisala je, Pod kaznom do smrti, M.A.S.H.
2006. Svijet slavnih, Zapadno krilo, Pod kaznom do smrti.
2005. Saddle club, Bočata voda, Povratak Arsenea Lupina, Život s Bonnie.

Izvor: TVprofil&Glas Podravine
Vremeplov televizija
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 10:04   #5
@telletubie o tome ti pričam
a na što sad liči....
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 20:41   #6
Je li postoji razlog zašto je Brkljacic preplacen na vodenje sporta?

Poslano sa mog Nexus 5 koristeći Tapatalk
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 01:38   #7
Cijela nova garnitura Dnevnika (uključujući i tog lika sa Sporta) je blago rečeno užasna
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 11:19   #8
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Cijela nova garnitura Dnevnika (uključujući i tog lika sa Sporta) je blago rečeno užasna
jako blago.
Nisam ni prije gledala te dnevnike, ali sad sam u par navrata pokušala iz radoznalosti: i slažem se da je to doista užasno. Toliki pad kvalitete i novinarske i prezentacijske i tehničke je groteskan.
Zabavlja me onaj čuvokoso masni voditelj.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 18:31   #9
Gledam informativni porogram zadnjih dana i baš svaki dan se u informativne emisije pozivaju razni liječnici, neke dane i više puta. Stalno pričaju o nekakvim bolestima, a najviše mi na živce ide spominjanje debljine.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:21   #10
Ko je onog starog prdonju Grgu stavio u Dobro jutro Hrvatska isse umjesto da idu naprijed oni 10 koraka unazad.
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:56   #11
Google kaže da je Grga 1951. godište, dakle ima 65 godina. Sjećam ga se iz one emisije Treća sreća, koja je išla 1999. i 2000. godine.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 14:02   #12
Kosa, za njegove godine, mu se drzi dobro.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 14:35   #13
kaj se farba il tupe?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 14:56   #14
Da li je bilo nekakvih priloga o "povratku nečastivog na Filozofski?!" Na ostalim tv se spominjalo. Možda mi promaklo?
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 16:19   #15
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
kaj se farba il tupe?
Farba, ali ima kovrcavu prorijedjenu kosu pa izgleda jos gore.

Poslano sa mog Nexus 5 koristeći Tapatalk
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 03:11   #16
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Gledam informativni porogram zadnjih dana i baš svaki dan se u informativne emisije pozivaju razni liječnici, neke dane i više puta. Stalno pričaju o nekakvim bolestima, a najviše mi na živce ide spominjanje debljine.
A prije informativnih emisija, naročito prije podnevnog dnevnika su reklame za ljekove, svi mogući vitamini + tablete za potenciju, kojih je ipak u zadnje vrijeme nesto manje.
Hrvati masnu lovu ostavljaju u ljekarnama, zato je i marketing dobrim djelom usmjeren ka tome. To uključuje i ovo spomenuto, pozivanje liječnika u emisije.
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:27   #17
Prije 11 i pol godina sam morao biti na dijeti, iako sam u bolnicu došao zbog drugog razloga i onda mi za doručak i večeru daju mlijeko i naranču. Pa kakva je to dijeta, od toga me 2 dana može boljeti želudac. Onda mi je još doktorica na kontrolama govorila da zašto previše jedem, da neću doživjeti 20 godina, iako sam doživio 26 i pol i nemam nikakvih problema. Htjela me opet strpati u bolnicu i zbog toga više nisam išao na kontrolu.

Prije 15 godina sam u 2 ujutro došao na hitnu zbog problema sa slijepim crijevom i trebao sam čekati jer su oni pili kavu.

Imao sam i slučaj u obitelji, gdje je čovjek došao došao u bolnicu zbog upale mozga i u bolnici dobio upalu pluća i na kraju i umro.

Zato mi i smeta što se na HRT-u previše priča o temama iz područja zdravstva.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 01:32   #18
Od ove nedjelje, 17. travnja započinje teleteksno titlovanje emisije Plodovi zemlje. Ova je prva emisija izvan programa Dnevnika/Vijesti koja ce biti titlovana na 888. Bravo, dosta korisno za starije i bolesne iako pitanje je znaju li ukljuciti teletekst i uopce upaliti opciju 888. Vjerujem da je to još kod većine uspjesno, no kada zavrsi emisija 99% njih zaboravi iskljuciti teletekst
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 10:49   #19
Stariji ne znaju ni upaliti televizor, a što su titlovi ne zna ni puno mlađih, koji su rođeni prije 1970. godine. Većina starijih, koji žive na selu nema ni završenu osnovnu školu, kako će se oni uopće razumjeti u takve stvari. Ako već misle titlovati neku emisiju, onda nek titluju npr. Regionalni dnevnik. Razlog titlovanja Plodova zemlje je vjerojatno to, što su često najgledanija emisija HRT-a.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 10:51   #20
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Od ove nedjelje, 17. travnja započinje teleteksno titlovanje emisije Plodovi zemlje. Ova je prva emisija izvan programa Dnevnika/Vijesti koja ce biti titlovana na 888. Bravo, dosta korisno za starije i bolesne iako pitanje je znaju li ukljuciti teletekst i uopce upaliti opciju 888. Vjerujem da je to još kod većine uspjesno, no kada zavrsi emisija 99% njih zaboravi iskljuciti teletekst
U 2016. godini, da se titlovi koriste preko teleteksta samo za neki sadržaj...

Koja korist od one opcije za titlove na digitalnim receiverima i tv uređajima kad nijedan kanal nemože da to ponudi kod nas?
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.