Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 22:29   #221
Mi smo išli Zagreb - Maribor - Graz -Beč - Brno - Prag.

Tople preporuke za Filixbus.

Išla sam sad u petak, vraćala se jučer (u utorak), zaustavili su nas na slovenskoj i hrvatskoj granici, u oba smjera.
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 16:44   #222
Ako mi netko moze reci ukoliko rezerviram sjedalo na busu i povratnu kartu preko aplikacije hoce li mi u drugoj drzavi mozda traziti papirnatu tj nece prihvatiti rezervaciju preko aplikacije.Konkretno,ruta je Zagreb-Budimpesta i odmah bi uzeo povratnu rezervaciju ali nisam siguran hoce li me u Budimpesti zezati zbog toga vec ce me traziti papirnatu.Sad se vec ponavljam
dnero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 18:05   #223
Neće. Aplikacija prolazi svuda, njihova je.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 12:42   #224
"Kartu" traže samo jednom, na check inu prije ulaska u bus. Tamo ju pokažeš, i dokument, i do kraja puta sjediš ko kofer-niko te ništa ne pita. Mob je dovoljan, niš ne treba printat.
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 01:33   #225
Hvala na odgovorima,vec sam rezervirao,i mogu reci ugodno sam za sada iznenaden.
dnero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:54   #226
Pozdrav gdje se nalazi stanica flix.bus u Zg. Da li je blizu glavne autobuskog kolodvora ili je bas tu ?
Lila91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 23:35   #227
Stoji na autobusnom gdje i svi drugi busevi
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:38   #228
Obično na onim zadnjim peronima uz ogradu.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 13:55   #229
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Obično na onim zadnjim peronima uz ogradu.
Vozio sam se 3 puta s njima i niti jednom mi nije bio kod ograde.Najbolje pitati na informacijama sa kojeg perona polazi
dnero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:30   #230
kaj radite dramu oko busa....zagrebački autobusni ima 100 metara i sigurno je jako, jako teško primjetit zeleni flixbus
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:10   #231
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
kaj radite dramu oko busa....zagrebački autobusni ima 100 metara i sigurno je jako, jako teško primjetit zeleni flixbus
Stvar je u tome sto nije svaki put zeleni...
dnero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:00   #232
Aha...zanimljivo...nisam znao to
Onda se ispričavam na uletu.
Inače sam ih vidio hrpetinu do sad i baš svi su bili zeleni
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:07   #233
Ja kad sam išao iz ZG-a, nešto prije autobusa su se pojavili oni njihovi asistenti.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:27   #234
Ja sam jednom putovala u bijelom flixu, ali imao je ogroman zeleni natpis, tesko se moze to ne zamijetit...
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 12:18   #235
Quote:
Tict Tac Toe kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom putovala u bijelom flixu, ali imao je ogroman zeleni natpis, tesko se moze to ne zamijetit...
I ja sam putovao u bijelom autobusu koji je imao veliki zeleno-bijeli natpis(zelena slova na bijeloj podlozi)ali ruku na srce ne vidi se iz daljine.Bas moras otici do autobusa da vidis.Zato je najbolje na autobusnom na info pultu ispod velike reklame Flixbus pitati kad s kojeg perona ide.Gospoda da 100% tocnu info.I samo se spustis i cekas.
dnero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:07   #236
Išao sam s njima iz Budimpešte za Zagreb, bijeli bus pulskih tablica sa naljepnicom Flixbus. Nije imao internet pa je gomila koreanaca krizirala pet sati do Zagreba.
Očito je kod nas čest slučaj da im busevi nisu zeleni, tj da unajme bus drugog prijevoznika i samo nakelje naljepnicu. Ta politika će im se obiti o glavu.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 15:03   #237
Da na tom bijelom busu je pisalo sitnijim slovima nešto tipa Slavonija-trans, or something, i isto nije bilo wifija. I manje mjesta za noge.
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:42   #238
Putovao sam flixbusom iz Vz-a za Frankfurt s presjedanjem u Munchenu. Bus je kretao u 22:05 i trebao je u 5:30 biti u Munchenu, a u 7:00 je trebao krenuti drugi za Frankfurt. I krenuo je, samo nas bus jos nije dosao... Dosao je oko 7:20. Ovaj bus je otisao, a sljedeci je isao u 7:30. Pitao sam vozaca sto sad, mogu li na ovaj u 7:30, a on je rekao "zar nisi dobio sms?". Nisam dobio nikakav sms. Nebitno. Nije znao. Rekao je nek idem u flixbus ured malo dalje. Otisao sam, objasnio zeni, rekao da mi se zuri, sva zbunjena kaze nek idem negdje gore zamijenit kartu za tu u 7:30. A vrijeme lagano ide. Ne znam niti di je taj ured, ali nisam imao vremena pa sam otisao do busa i pitao vozaca da li mogu s ovom kartom uci u bus, rekao je da ne mogu. Posto je vec bilo 7:30, zatrazio sam novu kartu od vozaca, nevoljko mi ju je prodao jer je vec mislio krenuti. I tako, krenuo sam pola sata kasnije i to s busom koji, ja mislim, vozi sat i 35 duze od ovoga... I tako sam na kraju dosao 2 sata i 5 minuta kasnije nego sam trebao i to sam dodatno platio 38 eura. Pardon, 37.90. A, inace, cijena na internetu nekih 15 eura... No nebitno. Ono sto me zanima jest: imam li kakvo pravo osim dobiti tih 38 eura natrag? Jer nisam imao druge opcije nego platit tu kartu radi posla na kojem sam morao biti u odredeno vrijeme.
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:04   #239
Osim ovog zadnjeg posta u kojem čitam o lošem iskustvu sa presjedanjem, kakva iskustva vi ostali imate s tim presjedanjima? Trebala bih putovati idući mjesec iz Stuttgarta do Amsterdama i iako bih voljela putovati po danu da malo uživam u pogledu, najpovoljniji direktni bus mi putuje po noći, pa me zanima isplati li se riskirati sad s tim presjedanjima da bih uživala u pogledu s obzirom na ljetne gužve?
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 00:40   #240
Ne mogu vjerovat o cemu ti razmisljas ...


Sent from my iPad using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.