Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2016., 02:15   #21
idem gledat film samo zbog Sofije, Kruza ne volim
Loba Do Mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 01:17   #22
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ta trilogija duguje opasno puno činjenici da je običan klon Indiane Jonesa. Zabavan klon, ali i dalje klon.
Pretjeruješ.

Ko da kažeš da su poslije Noći vještica svi horori sljedećih par godina klonovi.

Svaki uspješan film nastoji se kopirati u većoj ili manjoj mjeri. U ovom slučaju, serijal Mumija bio je izuzetno uspješan.

Mislim, ako ćemo tako gledat, Nirvana je grunge, a svi ostali grandžoidi su njihovi klonovi.

Da ne spominjem Čuka* Berija, ne...




* Kak bi rekli Zagorci...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 08:10   #23
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ko da kažeš da su poslije Noći vještica svi horori sljedećih par godina klonovi.
Pa i Halloween je bio djelomično inspiriran s Black Christmasom. To ti ilustrira da pokupiti inspiraciju/ biti klon nije uvijek loša stvar. Under Siege je isto klon Die Harda, pa je odličan film. Ne kužim u čemu je toliki problem. Prva Mumija nije ni skrivala da je pokupila fore iz Indiane Jonesa.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 02:32   #24
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pa i Halloween je bio djelomično inspiriran s Black Christmasom. To ti ilustrira da pokupiti inspiraciju/ biti klon nije uvijek loša stvar. Under Siege je isto klon Die Harda, pa je odličan film. Ne kužim u čemu je toliki problem. Prva Mumija nije ni skrivala da je pokupila fore iz Indiane Jonesa.
Ma okej, slažem se, samo mislim da je izraz "klon" pretežak.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 08:34   #25
The Mummy Trailer #3

https://www.youtube.com/watch?v=-l9U23HFn8k
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:06   #26
pogledao sinoć najavu prije covenanta, kakvo smeče majku ti jebem krvavu
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:28   #27
Fali mi Brendan. I već odmah mogu reći da se ovaj film neće moći mjeriti sa Mumijom 1 i 2. Gledat će se radi vizualnih efekata
spasitelj I is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:15   #28
Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
Nek prica ko sta hoce, ali meni su Mumije sa Brendanom zakon
Meni samo 1, remek-djelo pustolovno-fantastičnog žanra koji je u 90-ima bio zamro, joj kad se sjetim premijere, i sad čuvam original VHS kasetu koju sam dobila na radijskom filmskom kvizu.

Mumija zauvijek Tomica dok mora

I da, 3 mi je bila bolja od 2.
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:01   #29
3ice se ne sjećam, možda je OK, ali prvi sam i drugi dio pogledao prekonekoliko puta i to su bili megazabavni filmovi.

(Redatelj tih mumija, Sommers ako se ne varam, ili Summers, ima jednu izvrsnu monster avanturu pre mumija. Deep Rising sa Treatom Williamsom.)
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 20:58   #30
Već je po traileru jasno da film shvaća samog sebe malo preozbiljno.
Mumija 1 je bio barem zabavan film i što je gore vjerojatno će ispasti bolji od ovog novog.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 13:51   #31
Jel ima utisaka s premijere?

Sad čitam Jeffa Gilesa na RT: THE MUMMY SHOULD HAVE STAYED BURIED zar je tako loše?
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:11   #32
Gore.

Gledao u petak. Meni su Mumije sa Fraserom super zabavne, ali u usporedbi su s ovim remek-djela.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:17   #33
Quote:
spasitelj I kaže: Pogledaj post
Fali mi Brendan. I već odmah mogu reći da se ovaj film neće moći mjeriti sa Mumijom 1 i 2. Gledat će se radi vizualnih efekata
joj, nemoj davati ni kune za ovaj film. užasno glup film, inače tom cruz izabere oke akcione filmove, ono zabavne za kino, . al ovo, ajme smeća. gluplji film nisam dugooo gledala, užas. radnja glupava, ništa nema smisla, previše svega, ma promašeno skroz.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:47   #34
Od zabavne komedijice, dobijem ovo?

Not interested...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:37   #35
Vidim da se u svijetu već isplatio i zaradio 50 milijuna pride.

Očito su išli na mračniju verziju i pokušaj spajanja čudovišta u jedan film, ali izgleda da ništa od toga. To jest, možda i bude zbog zarade,
ali ja svakako preskačem, izgleda jako šrotasto.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:50   #36
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
joj, nemoj davati ni kune za ovaj film. užasno glup film, inače tom cruz izabere oke akcione filmove, ono zabavne za kino, . al ovo, ajme smeća. gluplji film nisam dugooo gledala, užas. radnja glupava, ništa nema smisla, previše svega, ma promašeno skroz.
Pogledao prije sat vremena. Budalaština.
spasitelj I is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:41   #37
Nažalost Tomica je napravil i drugi za redom katastrofalan film. Toliko je loš da mi ga je neugodno bilo gledat. Samo iz poštovanja prema ranijim filmovima od Tomeka nisam izašao van iz kina za vrijeme trajanja filma. Dno dna.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 10:29   #38
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nažalost Tomica je napravil i drugi za redom katastrofalan film. Toliko je loš da mi ga je neugodno bilo gledat. Samo iz poštovanja prema ranijim filmovima od Tomeka nisam izašao van iz kina za vrijeme trajanja filma. Dno dna.


potpisujem.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 16:24   #39
Tolko je loš? ajme a tak sam se veselil pogledat to. Volim serijal Mumije iak je trejler bio očajan hahaha. Al ipak ću pogledat taj treš na kraju
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:07   #40
Infantilan.
Zajebala me/namamila glumačka ekipa....najave kako studio radi na remake-u mummy klasika.
I slike mumije...


Očekivala dublju/intrigantniju priču....moguću romansu "s onu stranu života/smrti i vremena", između protagonista "s ove" i protagonistice "s one" strane - osuđenu na propast, bolan kraj, uz pun klinac moralnih/etičkih/duhovnih i inih dilema...wtwr

Nešto u stilu "Gladi";

Da su igrali na tu kartu, bio bi mega-film! (btw; ženska na mahove, baš hebački glumi mumiju u upravo toj maniri; "romanse s onu stranu groba". What a waist!!!?)
Ovako...

Jebala ih action-heroes furka.
Zar svaki ovakav film mora biti rađen za djecu od 10 godina!?

Ne preporučam.
__________________
* * * *

You don't get THE GOLD without THE DRAGON!

Zadnje uređivanje Della17 : 13.06.2017. at 22:01.
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.