Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2017., 00:52   #41
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Bušmani umiru s 50 godina. Živjeli Bušmani!
jesi zajebo busmane .. svaka cast!

za razliku od zombija oni ŽIVE 50 godina bez rijeci/pojma za zlo/lose .. vlasnistvo a o drugim sranjima kojima se hrani "civiliziran" svijet uopce nemaju pojma .. koje budale a?

a kad umres jako je ti je bitno koliko si zivio

u mom selu majko ja sam najvecaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Biti neovisan o drugim ljudima nije isto što i biti otuđen od drugih (premda Šveđani možda malo naginju i tome).
biti neovisan znaci biti neovisan .. samostalan .. slobodan ..

iz iskustva prakticnog zivota ovisnici su puno otudjeniji po mom misljenju .. barem ih ja tako dozivljavam ... dakle pricam o ovisnicima opcenito .. ovisnost o parama .. o novcu .. o karijeri .. o djeci .. svi ti izbjegavaju = otudjuju se od svega drugoga u zivotu po ISPRIKOM svoje ovisnosti potpuno nerealno i neracionalno ... no kao sto rekoh .. samo moje mislenje .. doduse na iskustvu i temeljitom znanstvenom istrazivanju
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:35   #42
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
a kad umres jako je ti je bitno koliko si zivio
Hoćeš li tako raznišljati ako nekoliko dana prije nego što ćeš umrijet budeš saznao da ti uskoro predstoji smrt. Pogotovo ako se to nedajbože dogodi dok si još relativno mlad?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:22   #43
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
..nekoliko dana prije nego što ćeš umrijet budeš saznao da ti uskoro predstoji smrt..


U kojoj dobi/stanju, okolini, modelu.. čovjek je relativno nemlad/star.. pogodan i potreban za prihvatiti vlastitu smrt, kao najnormalniji slijed "be open(positive)/do whatever comes next".."?"

1.) "Otišao/la je prerano".
2.) "Ako je otišao, vjerojatno, moguće, čini se.. nije (bilo prerano)?
2b.) "Kada je "na vrijeme, pravovremeno"?
1b.) "Aj ne je8i.."
2c.) "Je8em (maštovito vizualni slijed misli)?"
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 10:02   #44
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Meni nikada nije bilo osobito stalo do toga što će drugi misliti o meni ako se usudim biti drukčija od njih. I ta sloboda da budem drukčija mi jako puno znači i nikad je se ne bih odrekla. Ima ljudi kojima sam zbog toga čudna, ali za njih i njihovo mišljenje mi se živo fućka. Većina me prihvaća ovakvu kakva jesam, otkačenu i pomalo šašavu.
Ma ja to onako figurativno. Briga me što selo misli. Sve dok ne navrati s bakljama.


Quote:
descender kaže: Pogledaj post


U kojoj dobi/stanju, okolini, modelu.. čovjek je relativno nemlad/star.. pogodan i potreban za prihvatiti vlastitu smrt, kao najnormalniji slijed "be open(positive)/do whatever comes next".."?"

1.) "Otišao/la je prerano".
2.) "Ako je otišao, vjerojatno, moguće, čini se.. nije (bilo prerano)?
2b.) "Kada je "na vrijeme, pravovremeno"?
1b.) "Aj ne je8i.."
2c.) "Je8em (maštovito vizualni slijed misli)?"
Biram 1b. Kao i uvijek, kad su tvoji postovi u pitanju.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 18:24   #45
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Bolje živjeti 100 godina kao bogataš nego 50 kao Bušman.
Bolje 5 Bušmanki od 20, neg jedna od 100 godina...

Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
jesi zajebo busmane .. svaka cast!

za razliku od zombija oni ŽIVE 50 godina bez rijeci/pojma za zlo/lose .. vlasnistvo a o drugim sranjima kojima se hrani "civiliziran" svijet uopce nemaju pojma .. koje budale a?

a kad umres jako je ti je bitno koliko si zivio

u mom selu majko ja sam najvecaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sviđa mi se tvoje razmišljanje. Svi ćemo krepat (osim, naravno, Kita Ričardsa), ali treba proživjeti život po svom ćeifu.

To mi je ko ona teorija da ću umjesto 70 godina doživjeti 80, ako cijeli život budem napola gladan.

Ma jebo ja to.

Quote:
biti neovisan znaci biti neovisan .. samostalan .. slobodan ..

iz iskustva prakticnog zivota ovisnici su puno otudjeniji po mom misljenju .. barem ih ja tako dozivljavam ... dakle pricam o ovisnicima opcenito .. ovisnost o parama .. o novcu .. o karijeri .. o djeci .. svi ti izbjegavaju = otudjuju se od svega drugoga u zivotu po ISPRIKOM svoje ovisnosti potpuno nerealno i neracionalno ... no kao sto rekoh .. samo moje mislenje .. doduse na iskustvu i temeljitom znanstvenom istrazivanju
Ovisnost je suprotnost slobodi, predmet ovisnosti čovjekovu slobodu i osobnost stavlja na drugom mjesto, bez obzira o kakvoj se ovisnosti radilo.

Zato u mojoj kući uvijek ima za jest, pit i pušit...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:50   #46
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Bušmani umiru s 50 godina. Živjeli Bušmani!
Radije kao Bušman 50 godina, negoli u ovom materijalističkom, konzumerističkom, natjecateljskom, industrijaliziranom, preindividualistički orijentiranom svijetu, gdje se sve svodi na novac, seks, brak, itd., gdje se svaki dan sjeku šume da bi se izgradile zgradurine od po nekoliko katova, u kojima susjed ne poznaje susjeda, u kojima su ljudi poput zombija koji samo besciljno lutaju, kopiraju jedni druge, žderući mozgove onih koji su još živi. Gdje se svi hvale svojim vrlinama, sposobnostima i sl., a unutar vlastita 4 zida se pretvaraju u zvijeri koje psihički i fizički trgaju svoje "najmilije". bla bla bla who cares. We're all gonna die anyway.
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Hoćeš li tako raznišljati ako nekoliko dana prije nego što ćeš umrijet budeš saznao da ti uskoro predstoji smrt.
Neobična konstrukcija rečenice.
U Hrvatskoj ćeš vjerojatno razmišljati kome od produkta svojih sebičnih gena ostaviti kredite za otplatu te kako 100godišnjoj šukunbabi (ne ide se babi još u grob), preko noći, ispod jastuka ukrasti eure koje pomno čuva za vlastiti sprovod. Neće baba limenu glazbu, ona hoće da joj Ave Mariu odsvira Bečka filharmonija.
Ma kao da je bitno što ćeš par dana prije očekivane smrti razmišljati ako ti je mozak čitav život bio neiskorišten.
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ovisnost je suprotnost slobodi, predmet ovisnosti čovjekovu slobodu i osobnost stavlja na drugom mjesto, bez obzira o kakvoj se ovisnosti radilo.
Zaključak je da nitko nije slobodan jer smo svi ovisni o nečemu
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:58   #47
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Ja prva priznajem da jesam ovisna, o internetu. I knjigama.

I zatvor bih kudikamo lakše podnijela ukoliko bih imala pristup bar jednome od ovoga.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:43   #48
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ja prva priznajem da jesam ovisna, o internetu. I knjigama.

I zatvor bih kudikamo lakše podnijela ukoliko bih imala pristup bar jednome od ovoga.
Potpisujem. Internet je odličan laksativ.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:16   #49
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Potpisujem. Internet je odličan laksativ.



Ja sam, doduse, mislila na onaj drugi zatvor, ali moze i ovako.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:00   #50
vam ja dam klistir .. vidim ja di ova retoraicka pitanja vode

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Hoćeš li tako raznišljati ako nekoliko dana prije nego što ćeš umrijet budeš saznao da ti uskoro predstoji smrt. Pogotovo ako se to nedajbože dogodi dok si još relativno mlad?
zasto bi razmisljao kad mogu citati po forumu

ako se nadjem u toj situaciji ne samo da cu tebe odmah ici informirati nego cu otvoriti temu na forumu samo da se dokazem (tebi .. daj me nemoj .. i to jos na samrti

ja o zivotu a ti o smrti .. jebes takav zivot je moj emisljenje na koje imam pravo ko samoprozvani covjek .. jos ktome uzivam slobodu tog IZBORA!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:38   #51
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ako se nadjem u toj situaciji ne samo da cu tebe odmah ici informirati nego cu otvoriti temu na forumu samo da se dokazem (tebi .. daj me nemoj .. i to jos na samrti
Sjetilo me to na onu Soraju koja je dugo umirala i na kraju otegnula papke na forumu, eda bi se pokazalo da je još živa.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 19:08   #52
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Sjetilo me to na onu Soraju koja je dugo umirala i na kraju otegnula papke na forumu, eda bi se pokazalo da je još živa.
koji cirkus drito u srz teme

eto autore teme .. taj "nam" je kurac

pa se ti pitaj tko je u zatvoru ili zatvoren ili kako ti je milo ili drago ako tinije susjed a da ne "poludis" .. a da ostanes covjek .. da ne skrenes u triiii

i jos te idu jebat da kaj te briga .. kaj postavljas pitanja i sta s eto tebe tice .. ko da zivis na marsu i briga te za zemaljski zivot


As soon as you're born they make you feel small
By giving you no time instead of it all
Till the pain is so big you feel nothing at all
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be
They hurt you at home and they hit you at school
They hate you if you're clever and they despise a fool
Till you're so fucking crazy you can't follow their rules
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be
When they've tortured and scared you for twenty-odd years
Then they expect you to pick a career
When you can't really function you're so full of fear
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be
Keep you doped with religion and sex and TV
And you…
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.