Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2009., 23:25   #1
Kuster 15, 19 open i 19 cabin

http://www.skver-kustera.hr/

Ovi brodovi se malo spominju na ovom PDF, sto mislite o njima?

Po meni jedan od najboljih u klasi i sa najboljom zavrsnom obradom.
Ruggerini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 10:10   #2
frend iz vinjerca ima 15 oduševljen je tim kaićem. ova cabin varijanta je malo pretrpana. ne znam jesi bija na tom brodu ali omjer visina dužina je malo zajeban. inače trup je savršen, plovnost stabilnost itd. bar da je taj krov malo preuredit. jebiga mali brod ( 6m ) i stojeća visina= danak izgledu
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 23:33   #3
Quote:
Ruggerini kaže: Pogledaj post
http://www.skver-kustera.hr/

Ovi brodovi se malo spominju na ovom PDF, sto mislite o njima?

Po meni jedan od najboljih u klasi i sa najboljom zavrsnom obradom.
Kušter 15 definitivno najbolji brod u toj dimenziji,a i gradnja.
Ima ih u svakoj vali par komada,ljudi ih jako cjene.Isporuka se ceka i par mjeseci. Kušter 19 ,Sealion je sve rekao,samo bih dodao da treba motor preko 120 ks,jer ovi mali 50-tak ks,su mu preslabi,nemože se dignut iznad mora,pa je loš na valovima,jer nema kolumbe nego tunel na krmi.
Nema ih na forumu,jer se tu reklamiraju samo loša plovila. Braca Kuštera imaju posla i bez reklame na forumu,neka samo nastave radit tako kvalitetno.

Pozdrav braci Kuštera na Pašmanu !!!
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 03:09   #4
Nadovezao bih se na opservaciju 15-ice. Izvrstan brod, nevjerovatna stabilnost. Otočani s kojima radim kažu da bi svakako voljeli jednog takvog. Nisam previše u tim vodama, al mi se i cijena čini dobra
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 14:06   #5
19 CABIN je super , a i cijena je jako primamljiva za tu dužinu.Samo kad vidiš cijene istih tipologija pilotina kod Talijana , Španjolaca ,Francuza ovaj 19 fit je super povoljan!!!!!!!
Bark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.