Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2018., 14:31   #1
Rat ruža / Güllerin Savaşı [Nova TV]

Serija Rat ruža priča je o intrigama, osveti, ljubavi i obiteljskim vezama. Dvije žene u borbi za ljubav jednog muškarca. Nekada uzor, a sada rival. Gulfem je slavna svjetska modna kreatorica, baš sve o čemu je mala Gurlu uvijek maštala. Ljubav, prosidba i eksplozije osjećaja - na što smo sve spremni radi osvete? Borba je početak rata, a u ratu i ljubavi je sve dozvoljeno.
IZVOR



Godina: 2014
Produkcija: MEDYAPIM
Redatelj: Merve Girgin
Scenarij: Sirma Yanik
Glumci: Damla Sonmez, Bariš Kilič, Džanan Erguder, Jigit Kirazdži, Berk Jajgin, Zejnep Kose, Fejza Dživelek, Meltem Pamirtan
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2018., 15:04   #2
Scenarij: Sirma Yanik-sviđa mi se scenaristica, ona je radila Fazilet ako se ne varam

seriju san počela gledat, još je rano da išta pametno kažem
koko55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2018., 09:18   #3
heloooo, gleda li itko?
ova priča sa ogrlicom me nervira, ako je okrive za krađu - odmah prestajem gledati
gđica kreatorica mi čudno hoda na viiiisooookim petama
mert - sirovina na kubik , na kvadrat
mala gul bi trebala znati da to nije osoba na koju treba trošiti vrijeme i dobru volju, lik oca joj pokazuje što treba imati u životu, mir i ljubav prije svega
sestrin muž i mert - blizanci po ponašanju i mentalnom sklopu
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2018., 10:40   #4
je li ovo original priča ili po nekoj adaptaciji? nismo još imali da se glavna ide osvećivati ženi koju je cijeli život obožavala. inače ostatak radnje je skup svih klišeja meksičkih serija, pa tako i ovo s ogrlicom.

predviđam da će serija biti uspješna, ljudi kod nas vole ovakve priče...
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2018., 20:05   #5
helou

jel mi moze netko reci sta je blo sa ogrlicom jer nisam jucer gledala...jel ju stvarno Džihangir (ili kako se vec zove uzeo) ili je to samo priča za sestru?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 08:13   #6
jučer sam izašla u šetnju kad su je optužili za krađu, a ona mutava kao zid, ni da bekne. kad sam se vratila čitala mu je neku knjigu. ne znam na koju foru je u kući i kako je priča sa ogrlicom završila.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 23:53   #7
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
jučer sam izašla u šetnju kad su je optužili za krađu, a ona mutava kao zid, ni da bekne. kad sam se vratila čitala mu je neku knjigu. ne znam na koju foru je u kući i kako je priča sa ogrlicom završila.
u kuci je zato jer je brat krenuo histerisat da ih se ne smije izbacit iz kuce vamo tamo pa su ostali

a kako se ogrlica nasla kod nje to i mene zanima?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 11:06   #8
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
u kuci je zato jer je brat krenuo histerisat da ih se ne smije izbacit iz kuce vamo tamo pa su ostali

a kako se ogrlica nasla kod nje to i mene zanima?
brat od plavuše joj stavio prije promocije, malo se nećkala, ali je ostala na vratu. sutradan je došla vratiti, pa kao neće u sobu pa došla bratu, on nemoćan leži na krevetu, ne funkcionira, pa je otišla gazdarici u sobu i naravno da su je tamo zatekli, ona babaroga od domaćice i gazdarica i doktor
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 13:22   #9
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
brat od plavuše joj stavio prije promocije, malo se nećkala, ali je ostala na vratu. sutradan je došla vratiti, pa kao neće u sobu pa došla bratu, on nemoćan leži na krevetu, ne funkcionira, pa je otišla gazdarici u sobu i naravno da su je tamo zatekli, ona babaroga od domaćice i gazdarica i doktor
ahaaa tako znaci, hvala ti
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 22:22   #10
Nisam skuzio ona plava baba je mama od doktora, a onaj lik sto je ozenjen za sluskinju je njegov brat? Ja stalno mislio da mu je ta plava zena? Smijesno mi danas bilo kad ju je taj Sevket zvao mama a izgleda mi skoro starije...
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 22:36   #11
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
Nisam skuzio ona plava baba je mama od doktora, a onaj lik sto je ozenjen za sluskinju je njegov brat? Ja stalno mislio da mu je ta plava zena? Smijesno mi danas bilo kad ju je taj Sevket zvao mama a izgleda mi skoro starije...
ahahahahaha i ja sam mislila da mu je to žena tako da nisam mogla skontat ko je ona sluskinja, al sad kuzim to mu je žena a plava je mama
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 08:23   #12
ovo je serija poremećenih: ševket-prisilno oženjen zbog jedne pijane noći (ostavi ženu u zapaljenoj kući); mert mi se uopće ne sviđa- mlad, a zatucan do bola; đihan- zapravo nema život, možda je bolestan zbog sestrinog gušenja jastukom, fali mu ljubaviiii; onaj muž od najstarije sestre - katastrofa, pa ako ti nije dobro u ženinoj kući- marš van- onako vrijeđati je jako ružno
gulke su posebna priča: plava voli dominirati, tamna ne odlazi od čizme koja je gazi, cura završila faks, a ostaje biti potrčko, a dobro, ajmo dalje
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2018., 07:58   #13
A ova Jondža je posebna prica. Meni likica bas djeluje starije i ne pase mi za ovog klinca...

Opet novine u Istanbulu pisu o nebitnim osobama. Zamisljam kako bi bilo da kod nas naslovnice budu kako je neki doktor xy s Rebra ili Svetog Duha ulovljen s nekom zenskom.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2018., 15:46   #14
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
A ova Jondža je posebna prica. Meni likica bas djeluje starije i ne pase mi za ovog klinca...

Opet novine u Istanbulu pisu o nebitnim osobama. Zamisljam kako bi bilo da kod nas naslovnice budu kako je neki doktor xy s Rebra ili Svetog Duha ulovljen s nekom zenskom.
ahahahaha e bas!!
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2018., 14:53   #15
Malo nerealno da Gulru, koja vise nije balavica toliko idealizira Gulfem. Bilo bi razumljivo da se radi o nekoj klinki, a ne o vec formiranoj, uz to visokoobrazovanoj osobi. Mogla bi potraziti posao i negdje drugdje, a ne trpijeti ovu.

Jondza, najgluplja u seriji. Ocito planira zatrudnjeti s balavcem pa ce biti veselo.

+ tata koji kontrolira odavno punoljetnu kcer cekajuci ju pred bolnicom, kao da se radi o trinaestogisnjakinji.
__________________
🎭 El que no arriesga nada no va al infierno ni va a los altares 🎭
Maryati is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 08:30   #16
sviđa mi se serija
jedva čekam da mine uzme odurnog merta
šteta što se najstarija sestra nije riješila sirove budale
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 23:06   #17
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
sviđa mi se serija
jedva čekam da mine uzme odurnog merta
šteta što se najstarija sestra nije riješila sirove budale
I meni se jako svida i steta sto nema vise komentara za ovu seriju!
To i meni je palo napamet,Mina je zasluzila blesavog Merta,mozda se ce na kraju pokajati sto je uopce pojavila u njegovom zivotu,odvratna je!

Ne razumijem Gujru,sto ona uopce osjeca prema Mertu?Uopce joj on ne pase,bolje joj pase jadan Dzihan.Zao mi ga je,sto ima onakvu sestru.

Gulfem je odvratna,manipulira s Gujrom a Dzihanu unistila zivot

Jedva cekam novi nastavak!!!!!
tina 25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 23:07   #18
meni je tako krivo sta vecinu tjedna ne stignem na seriju a bas mi je
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 23:10   #19
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
meni je tako krivo sta vecinu tjedna ne stignem na seriju a bas mi je

Ako imas Vip mozes vratiti seriju od pocetka,tako ja radim!Jer u 6 sati ne stignem gledati!
tina 25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 00:02   #20
ma nemam al dobro bar mi ostaje dva put tjedna
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.