Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2008., 22:20   #41
jesam.....ali jednostavno su se opet pojavile,da poludis,evo sad sam malo istrazivala net i nasla neku kremu CeleritPlus-krema za izbjeljivanje.....moram probat
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:14   #42
Da, postoje kreme za ujednačavanje i izbjeljivanje tena...i to, mogu reći, prilično djelotvorne
Meni su se pjegice s nosa i obraza povukle, s tim da preko ljeta koristim faktor 30 za lice.
Naravno, sve te kreme treba (u nekim vremenskim razmacima barem) redovno koristit.
__________________
Osmjeh je besplatan način da poboljšaš svoje izglede.
PantaRhei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 23:19   #43
Quote:
PantaRhei kaže: Pogledaj post
Da, postoje kreme za ujednačavanje i izbjeljivanje tena...i to, mogu reći, prilično djelotvorne
Meni su se pjegice s nosa i obraza povukle, s tim da preko ljeta koristim faktor 30 za lice.
Naravno, sve te kreme treba (u nekim vremenskim razmacima barem) redovno koristit.
koje su ti pomogle?
Meni opet lice"buknilo"!
ANABELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:20   #44
da li celerit plus krema pomaze u izbjeljivanju pjega na ledjima koje su naste od sunca?
Barbarian22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:31   #45
da li celerit plus krema djeluje na pjegice koje su nastale od sunca na ledjima?
Barbarian22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 19:34   #46
eh.i ja vam imam pjegice.puuuuuno puuuuno pjegica po licu. i baš nisu
a neke budale misle da su zarazne
al najgore je to kaj se onda po ljeti moram mazat z kremom za sunčanje s faktorom preko 30...a to nije kjut.
ma nezzz.htjela bi se rješit pjegica, al...se bojim da budem si još više zasrala facu, pa...
Mimy B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:31   #47
Quote:
Mimy B kaže: Pogledaj post
eh.i ja vam imam pjegice.puuuuuno puuuuno pjegica po licu. i baš nisu
a neke budale misle da su zarazne
al najgore je to kaj se onda po ljeti moram mazat z kremom za sunčanje s faktorom preko 30...a to nije kjut.
ma nezzz.htjela bi se rješit pjegica, al...se bojim da budem si još više zasrala facu, pa...
mah.... ja se ne mogu zamislit bez njih.... u pubertetu san trazila svakakve nacine da ih se rijesim, a sad ih ne zelim nit pokrivat puderom.... j
edini problemcic jento sta eto stavljan kremu da mi ne bude bas puno lice po liti, pa mi lice ostane za 2-3 nijanse blijeđe od tijela al dobro to se rijesi toniranom kremom i sl. divotama kozmetike....
queen000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 19:41   #48
Pjegice i hiperpigmentacija

Bok! Izgledam strašno nakon ljeta. Lice sam pokušala zaštititi od sunca na moru, stavljala sam 50+, ali pjega more. Što je najučinkovitije? Tog hidrokinona me frka jer je navodno kancerogen. Što najbezbolnije uklanja mrlje i pjege? Krema (koja), laser, peršin, potočarka??? Hvala na odgovorima i help!!!
sfumato is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 20:14   #49
I ja imam taj problem, ali nemam pjegice nego pjege tj pjegu, veliku na desnom obrazu i malo manju na lijevom, po ljeti izgleda koma.

Čula sam da ih je dobro mazati sa sokom biljke koja se zove -čuvar kuće-, ja sam je posadila doma u kamenjaru i sad čekam jesen da navalim
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 23:53   #50
Mrlja od sunca

Malo sam vec trazila po forumu i nasla da se svi zale na mrlje na licu koje nestanu zimi i vrate se ljeti. Medutim ja od proslog ljeta imam neku mrlju na bedru i nije se povukla, stari mi je reko da nije nista nek si sa bijelim octom to mazem pa da ce proc(kao oni su to nekad tako):S al ni to bas nije pomoglo..:S dal da idem u apoteku po te neke kreme za izbjeljivanje ili kod dermatologa:S
lil_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 16:49   #51
Ako ti se da isprobavati ucray Melascreen emulzija za lice i tijelo 2x/dan spf 15...204,54 kn....a za intenzivnu zaštitu od sunca Melascreen zaštitna krema spf 50+ 97.63 kn...ima za kupiti u ljekarnama...ili pogledaj na stranicu www.oktal-pharma.hr
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 21:27   #52
da malo podignem temu. Dakle; mene brinu one pjegice od sunc, koje neki ovdje brkaju s lišajevima... Ja sam po prsima, rukama i nogama primijetila da su mi se pojavile pjegice, posebno na trbuhu. Jeste li u međuvremenu čuli za neku kremu ili način za uklanjanje tih pjegica...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.