Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2011., 16:20   #81
Quote:
sponzorusa kaže: Pogledaj post
Vrrrlet dušo, pa što ne kažeš.. ja ću te prebiti do neprepoznatljivosti.. ma nema problema..
Ti ćeš mene voljeti, a ja ću napokon biti sretna što ću ti vratiti za svaku sabotiranu temu..
Ich? Sabotirao temu? Nikad.

I ne volim nasilne (niti lažljive ) žene, nego lijepe, dobre i pametne, koje se bore za pravdu na svijetu, čak i ako su male.

Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
Dajte molim vas stavite adresu na kojoj se može nabaviti sprej
U Zagrebi imaš u Lovcu, Teslina 4, ili Hunter&KŽ, Tomašićeva 4 (kraj Martićeve), odnosno Sv. Mateja 63 (Dugave).
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 23.06.2011., 20:37   #82
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Nažalost, danas se ne događa često da će netko pristati reagirati.
Naime, nije se lijepo petljati i "što me briga" je stav koji je baš super cool.
Sve više i više.

S obzirom na priče o premlaćivanju, ova scena s pljeskanjem po guzi mi ne izgleda baš strašno.
Zezancija je bila ponižavajuća za curu i dečki su ispali priglupi.

Ne pada mi uopće na pamet što bi ona u takvoj situaciji mogla učiniti, a da ne ispadne još gore.
Potrčati za njima? Vikati?
Ništa od toga mi ne djeluje kako treba.

Eventualno tužiti.
Ili poslati nabildanog prijatelja da obavi jedan odgojni razgovor.
Naravno, postoji i "oko za oko metoda", što je meni, priznajem, ponekad baš drago( znam, ne bih se smjela naslađivati, ali ne mogu si pomoći da ne zamislim kako bi bilo testirati smisao za humor tim dečkima u jednoj obrnutoj situaciji i kako bi baš bilo zgodno da se nađu kratkotrajno i iznenadno bez hlača u središtu nekog shoping centra(po mogućnosti ispred kafića u kojem sjedi 80 posto ženske populacije), pa da ih neki lik par puta pljesne po guzi, otrči umirući od smijeha i snimajući sve skupa.
ajme mene ova tvoja seksualna želja uzbudila
Zzbunjeni is offline  
Received Infraction
Old 23.06.2011., 23:05   #83
Izravno na prvi post: zašto muškarci ne prezentiraju aute?
Ne smatram posao hostese najgorim poslom, ali što očekuješ od ljudi da će pomisliti nego da si komad mesa.
To se ne stavlja u opis posla hostese, ali one jesu meso koje prezentira aute... kada shvatite smisao posla kojim se bavite onda ćete shvatiti i reakcije ljudi.
Brontosaur is offline  
Old 24.06.2011., 01:16   #84
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Izravno na prvi post: zašto muškarci ne prezentiraju aute?
Ne smatram posao hostese najgorim poslom, ali što očekuješ od ljudi da će pomisliti nego da si komad mesa.
To se ne stavlja u opis posla hostese, ali one jesu meso koje prezentira aute... kada shvatite smisao posla kojim se bavite onda ćete shvatiti i reakcije ljudi.


hostesiranje je posao kao i svaki drugi
sta su onda cistacice ? sluzavke ?
prodavacice ??? svi se na neki nacin prodaju za novac
Mantis Religiosa is offline  
Old 24.06.2011., 08:30   #85
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post


hostesiranje je posao kao i svaki drugi
sta su onda cistacice ? sluzavke ?
prodavacice ??? svi se na neki nacin prodaju za novac
Čistačice ne moraju izgledati atraktivno da bi očistile wc, a hostese tamo gdje se auti prezentiraju moraju. Mislim, hello, pogodi zašto...
Brontosaur is offline  
Old 24.06.2011., 10:19   #86
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Čistačice ne moraju izgledati atraktivno da bi očistile wc, a hostese tamo gdje se auti prezentiraju moraju. Mislim, hello, pogodi zašto...
neki prodaju svoje znanje, neki svoj rad, neki svoj izgled, neki seks, neki sebe... pitanje je što je moralno, što je degradirajuće a što nije...
glora's bastard is offline  
Old 24.06.2011., 11:56   #87
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
neki prodaju svoje znanje, neki svoj rad, neki svoj izgled, neki seks, neki sebe... pitanje je što je moralno, što je degradirajuće a što nije...
Da, u pravu si. Meni je sasvim svejedno jel netko prodaje sebe ili aute, ili nešto treće. Samo odgovaram na temu i pišem onako kako mislim da stvari stoje.
Brontosaur is offline  
Old 24.06.2011., 14:43   #88
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Izravno na prvi post: zašto muškarci ne prezentiraju aute?
Ne smatram posao hostese najgorim poslom, ali što očekuješ od ljudi da će pomisliti nego da si komad mesa.
To se ne stavlja u opis posla hostese, ali one jesu meso koje prezentira aute... kada shvatite smisao posla kojim se bavite onda ćete shvatiti i reakcije ljudi.
slažem se. hostese se smatra praznoglavim glupačama kojima je posao da šute i budu lijepe. i onda ovakvi primitivci misle da ih imaju pravo drpati
pandora_5 is offline  
Old 24.06.2011., 14:50   #89
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
slažem se. hostese se smatra praznoglavim glupačama kojima je posao da šute i budu lijepe. i onda ovakvi primitivci misle da ih imaju pravo drpati
ne mora značit da su praznoglave glupače, al im JE posao da šute i budu lijepe. šta misliš da se netko stvarno kod njih interesira za performanse auta

inače, stvarno ne znam kako bi se vi trebale obranit od takvih likova nije vam baš pametno upotrebljavat ikakvu fizičku silu da ne najebete možda jedino napravit scenu da se taj posrami, ako nije prevelika seljačina pa ga to ne bude previše diralo
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Old 24.06.2011., 15:40   #90
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Čistačice ne moraju izgledati atraktivno da bi očistile wc, a hostese tamo gdje se auti prezentiraju moraju. Mislim, hello, pogodi zašto...
pa hostesiranje uz faks nije uopce lose
ni manekenstvo
ako se zna izgled unovciti, to moze biti samo plus
Mantis Religiosa is offline  
Old 24.06.2011., 16:25   #91
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Evo, drage curke, na ovu temu me potaknuo ovaj video:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/vid...01101140004503


A da ne pričam zgode sa šlatanjem u diskotekama, odvratnim perverznjacima u tramvaju koji vam se onako ogavno smiju i gledaju vas...

ja nikad nisam bio tako izravan,to nije pristojno,ja onak cekam kad tramvaj malo zakoči pa se onda malo otrljam o stražnjicu,mislim da je to nekak ipak kulturnije...
Hsimpson is offline  
Old 24.06.2011., 18:44   #92
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
pa hostesiranje uz faks nije uopce lose
ni manekenstvo
ako se zna izgled unovciti, to moze biti samo plus
Da, novac je plus, ali ako netko ne može pretrpjeti činjenicu da ga drugi svode na komad mesa onda se ne bi trebao baviti takvim poslom, jel.

Ne možeš podnijeti krv - nećeš biti doktor, a ako ne možeš podnijeti da te omalovažavaju nećeš biti hostesa. Simple as that.
Brontosaur is offline  
Old 28.03.2013., 20:26   #93
Exclamation

Drage cure.

Otvarate temu o primitivnim muškarcima, a vi ste još primitivnije ak se obazirete na primitivce. Kaj se tiće ovih svih silnih savjeta o udarcima u jaja jeli možda koja od vas probala udarac u sise? Znam ososbu koja je radi jedne tako pametne osobe završio na operaciji i više ne može imati djecu! Kaj bi vi napravile nekome da radi te osobe ostanete neplodne? Zbog nečijeg GLUPOG I PLITKOG RAZMIŠLJANJA ili recimo dobijete rak dojke radi poremečaja koji je prouzročio udarac??? Kak bi onda razmišljale??? Što mislite o ideji da vas ta osoba tuži? Ste spremne na posljedice? Znate koja je procedura, odšteta itd? Znate kako se takve ozljede kvalificiraju? Ja neznam. Raspitajte se. Ja čisto sumnjam da je sud po tom pitanju imalo blag jer se ipak radi o trajnim posljedicama po potomstvo!

Zašto jaja, a ne recimo šamar? Šamar se puno lakše refleksno obrani!
Znate zakaj vam padaju na pamet jaja? Jer ih je teško brzo na refleks obranit, a muškarci nisu naučeni na udarce u jaja jer je to nizak udarac, protivan nekoj je*enoj ljudskosti, a i muškarci se tak ne tuku...

Cure šamar je i više nego ponižavajuć pogotovo ako ga dobiješ od slabljeg spola, a i ne ostavlja trajne posljedice - barem ne po zdravlje...

Moj savjet je da slijedeći put prije neg dođete na neku ideju probajte . Možda vam sine nešto pametnije za promjenu!
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Old 29.03.2013., 14:31   #94
Pustimo temu u miru
Ruralna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.