Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2011., 09:38   #1001
Quote:
kaktusic kaže: Pogledaj post
osim naravno u svrhu akcije "izbaci podstanara..."


mi jutros, po dr-ovom blagoslovu, konačno otvorili novu sezonu nakon 40 dana zabrane...

ništa me ne boli, nikakve kontrakcije ni u jednom trenutku, oboje smo pazili da budemo oprezni, naročito je on jadan pazio da ne ide preduboko, za početak.......i jelda da ne može bebi ništa bit...odnosno da bih ja osjetila da mi ne paše?
Ne može joj ništa biti , najbolje kad si frajeri zabriju da će opaliti bebu pimpekom po glavi
__________________
Sometimes, the greatest way to say something is to say nothing at all!
charm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 11:26   #1002
Ajme meni sex nije ni na kraj pameti, sva sam si teška, zakočena, nikakva..... Trenutno sam najsretnija kad legnemo navečer pa me zagrli nježno, to mi najviše odgovara sad.
Ali isto sam malo ljubomorna na vas što imate želju pa raspalite, nadam se da ću se vratiti ne staro kad se oporavim od poroda
dada007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:08   #1003
I ja se bojim sexa nakon trudnoće.

Ovaj trudnički je čist ok
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:17   #1004
Quote:
charm kaže: Pogledaj post
Ne može joj ništa biti , najbolje kad si frajeri zabriju da će opaliti bebu pimpekom po glavi
ili kao moj mm koji si je zabrijo u glavu da će se bebi nešto desit pri mom orgazmu,da će se neki mišić krivo skvrčit
__________________
moj maleni
ex uplašeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 12:24   #1005
Quote:
dada007 kaže: Pogledaj post
Ajme meni sex nije ni na kraj pameti, sva sam si teška, zakočena, nikakva..... Trenutno sam najsretnija kad legnemo navečer pa me zagrli nježno, to mi najviše odgovara sad.
Ali isto sam malo ljubomorna na vas što imate želju pa raspalite
kod mene isto. naprosto zavidim ovim raspustenicama
__________________
little piglet ebay <3
ish-mish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 19:39   #1006
bok cure..ja sam nova tu a i među trudnicama bome..tek sam danas vidila svoj prvi plusić neki kažu da bi se trebao izbjegavati sex prvim tjedima..
daj me utješite...mogu??
aangie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 20:53   #1007
Quote:
aangie kaže: Pogledaj post
bok cure..ja sam nova tu a i među trudnicama bome..tek sam danas vidila svoj prvi plusić neki kažu da bi se trebao izbjegavati sex prvim tjedima..
daj me utješite...mogu??
pa neznam.. ja ga nisam izbjegavala.. dapače.. reko tko zna kako će bit kasnije pa da malo pojačamo..
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 07:56   #1008
nisam ni ja nista izbjegavala!
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 22:35   #1009
e baš to..ko zna kako će kasnije biti...uživat dok mogu
aangie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 23:59   #1010
Quote:
aangie kaže: Pogledaj post
bok cure..ja sam nova tu a i među trudnicama bome..tek sam danas vidila svoj prvi plusić neki kažu da bi se trebao izbjegavati sex prvim tjedima..
daj me utješite...mogu??
čestitke na plusiću
ne moraš izbjegavati sex! AKO budeš morala to će ti reći tvoj gin na vrijeme,ali inače samo udri
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 09:11   #1011
Quote:
aangie kaže: Pogledaj post
bok cure..ja sam nova tu a i među trudnicama bome..tek sam danas vidila svoj prvi plusić neki kažu da bi se trebao izbjegavati sex prvim tjedima..
daj me utješite...mogu??
Čestitke na plusiću!
Ako je sve u redu, nema razloga da izbjegavaš. Al to možeš saznat tek na prvom pregledu pa bih ti savjetovala da se strpite dok ne odeš kod ginekologa. Ja sam imala hematom i zabranila mi je prvih 3 mjeseca.
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:32   #1012
Quote:
Papirka kaže: Pogledaj post
I ja se bojim sexa nakon trudnoće.

Ovaj trudnički je čist ok
potpisujem
re_nata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 19:18   #1013
Hm,...u početku se jesmo, pa je mm-a oko 20-og tjedna počelo bit strah za bebu pa sam mu objasnila neke stvari...no meni više nije pasala penetracija pa smo nastavili bez nje. Sad sam 34 tj, i nismo se dost dugo , nekak nemam želju (a mislila sam da mi se to nikad neće dogoditi), bebač se rita , ne znam kud bi s trbuhom , mm ne forsira, mislim da smo sex zamijenili buljenjem u moj trbuh i gledanjem kaj mali alien izvodi unutra ...a dr nam nije zabranio, mislim, uvijek on meni napiše "mirovanje", ali niš ne priča o tim stvarima.
Nekak se mislim odlučit ovih dana, jbt ko da se spremam na ne znam kaj. Ak ništ drugo, onda bumo navalili, valjda, kad kad budem 37. tj...pa kad me već neće na carski, da sama malo ubrzam situaciju.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 12:01   #1014
Kako mi trbuh biva sve veći, sex sve manji i manji...
tj, sexa ima, ali nije baš da blistamo...
imam osjećaj ko da je mm-u isto tlaka, kad vidi da je meni tlaka, pa sam onda tužna..
al dobro i to će proć..
kad hodan onda sam super poletna, ko da nisam trudna, a kad legnem il sjednem, nemrem se dić..
onda me boli i kičma i noge i sve...
a za vrijeme sexa, zakrčim se i gotovo.. ko preparirana..
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 17:57   #1015
Ja zadnjih mjesec i pol nikako ne osjećam želju pogotovo ne za penetracijom, čak me i smeta, psiha?!A ne znam ni kud bih s trbuhom, a da to radim preko volje nema smisla.
A i mm kaže da mu je nekako sad bed kad je ginić rekao da je glavica skroz dolje....
Tako da za sad samo maženje
__________________
;)
adri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 15:21   #1016
Seks i orgazmi u trudnoći

Drage trudnice,
Zanima me jesu li seks i orgazmi u trudnoći štetni, i kakva su vaša iskustva.
Ja i moj muž često imamo odnose, ali sam negdje pročitala da orgazam može izazvati pobačaj pa me to prepalo. Dok negdje piše da se orgazam čak i preporuča.
Za nekoliko dana ću biti punih 5 mjeseci trudna.
Što vi mislite o tome?
Trebam li se brinuti?
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 16:26   #1017
da se ne smiješ seksat već bi ti ginekolog to napomenuo. u urednoj trudnoći se smiješ seksat do mile volje. ejakulat sadrži neki spoj koji može potaknut otvaranje, no o tome trebaš brinuti samo ako si prerano otvorena ili u opasnosti od preranog otvaranja. ako ti je trudnoća uredna, go for it dok ti se još da
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 09:21   #1018
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Hm,...u početku se jesmo, pa je mm-a oko 20-og tjedna počelo bit strah za bebu pa sam mu objasnila neke stvari...no meni više nije pasala penetracija pa smo nastavili bez nje. Sad sam 34 tj, i nismo se dost dugo , nekak nemam želju (a mislila sam da mi se to nikad neće dogoditi), bebač se rita , ne znam kud bi s trbuhom , mm ne forsira, mislim da smo sex zamijenili buljenjem u moj trbuh i gledanjem kaj mali alien izvodi unutra ...a dr nam nije zabranio, mislim, uvijek on meni napiše "mirovanje", ali niš ne priča o tim stvarima.
Nekak se mislim odlučit ovih dana, jbt ko da se spremam na ne znam kaj. Ak ništ drugo, onda bumo navalili, valjda, kad kad budem 37. tj...pa kad me već neće na carski, da sama malo ubrzam situaciju.
Moja situacija je identična. MM je bed jer se bebica okreće na sve strane, i boji se zanju, koliko god mu objašnjavala da joj ne bude ništa. Al opet ni meni se ne da, čim legnem ona se rita i okreće samo da ne izađe kroz trbuh, tak da je i meni sve to čudno.
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 09:25   #1019
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ejakulat sadrži neki spoj koji može potaknut otvaranje, no o tome trebaš brinuti samo ako si prerano otvorena ili u opasnosti od preranog otvaranja.
meni je ginićka rekla da ejakulat može potaknuti otvaranje u bilo kojem trenutku. zbog toga smo koristili kondom.
rossi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:19   #1020
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
Drage trudnice,
Zanima me jesu li seks i orgazmi u trudnoći štetni, i kakva su vaša iskustva.
Ja i moj muž često imamo odnose, ali sam negdje pročitala da orgazam može izazvati pobačaj pa me to prepalo. Dok negdje piše da se orgazam čak i preporuča.
Za nekoliko dana ću biti punih 5 mjeseci trudna.
Što vi mislite o tome?
Trebam li se brinuti?
edraga nema brige sex nece da nasteti tvojoj trudnoci a ni bebici,uzivaj i nebrini se
jopy30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.