Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2015., 12:21   #261
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
meni siget ima premalo dogadjanja u usporedbi sa drugim evropskim festivalima
hahah...ako ijedan festival ima previse toga to je sziget
daxyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 14:00   #262
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
U moje vrijeme nije bilo Szigeta i sličnih manifestacija veličanja bluda i nemorala. Znalo se! Kad se okupe metalike, studenti i slična govna, pendrek po bubrezima!
Kaže se prljave metalike
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:21   #263
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
meni siget ima premalo dogadjanja u usporedbi sa drugim evropskim festivalima
hm... kao npr. koji festival?!
ja sam bio na nekoliko većih europskih festivala u zadnje 3 godine i fakat nisam vidio negdje toliko različitih popratnih ne-muzičkih sadržaja, toliko bogate ponude pivi/koktela i različite hrane od one koja se može zateći na Szigetu.
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 10:23   #264
Quote:
diesel_zg kaže: Pogledaj post
hm... kao npr. koji festival?!
ja sam bio na nekoliko većih europskih festivala u zadnje 3 godine i fakat nisam vidio negdje toliko različitih popratnih ne-muzičkih sadržaja, toliko bogate ponude pivi/koktela i različite hrane od one koja se može zateći na Szigetu.
meni se svidjaju festivali zgusnuti u 3 dana tipa rar/rip. sziget mi je previse razvodnjen

iako szigetu priznajem gulas od pijetlovih testisa. samo zbog njega bih isao ponovo!
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 19:44   #265
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
sziget mi je previse razvodnjen
Uopće ne kužim što hoćeš reći.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:01   #266
SZIGET 2015

Čudi me da nema tema o szigetu

ide tko?
Becks_pivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 00:08   #267
nemam ekipe za takvu festivalcinu, svi su na cajkama.
al recimo da bi dao bubreg za tiket
ti? se spremas mozda?
smoke9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:38   #268
Ja bi isla al cak i sama steta sto nema nis organizirano... Ima samo na jedan dan i to za prva dva dana festivala
tea_m_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 23:42   #269
Kaj ima veze, bitno da se ide.

Ja bi 14.-og...:klap:
smoke9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 16:16   #270
Smile

Ja bi na robbia i avicii-a. Za robbia ima bus +karta 899 kn. Ima i za dan poslije florence.
tea_m_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 21:24   #271
Da, bas vidim da za taj 14.-i (Avicii, Kasabian, Blasterjaxx) ima karata na Njuskalu. Dolazim u napast....
smoke9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 09:23   #272
Ide se. Florence i Kingsi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 13:47   #273
Ide tko koji dan?
tea_m_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 12:37   #274
Bok ekipa,
Ide tko na kraju 15.8? Ja planiram potegnuti autom pa ako je tko zainteresiran za podijeliti trošak. Usput još kartu nisam uzeo, zadnja opcija je regularnim putem ali ako tko ima kartu ili nekog šanera nek se javi.
Poz
maky-mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 17:37   #275
Koliko je sigurno zaputiti se tamo bez karte, jel se mogu uzeti karte na licu mjesta?
__________________
The awful thing about life is this: Everybody has their reasons
Yonggary is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 19:32   #276
mislim da se mogu kupit karte na licu mjesta jer ih još ima, ali bolje možda preko neta.. fino se isprinta i tamo onda samo podigne narukvica ja razmišljam isto ići i ima preko art travela za 850 kn, bus i karta

Zadnje uređivanje tea_m_s : 10.08.2015. at 19:46.
tea_m_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 23:12   #277
To su veliki festivali, tamo uvijek ima ulaznica, prostor je ogroman, ali slažem se s tea_m_s, sigurnije je uvijek preko neta, iako bih ja iskreno radije imao onu kartu s lijepim printom jer ih skupljam .

Uglavnom, kao što rekoh ako je tko zainteresiran nek se javi, cca 150-170kn po glavi bi bio trošak (gorivo i cestarina). Ja idem 15og i vraćam se nakon koncerta za Zagreb.
maky-mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 20:09   #278
Evo ja sam bio, i moram reci - jedinstveno iskustvo. Toliko popratnih sadržaja, programa, cirkusa, koncerata, radionica, sportskih aktivnosti, adrenalinskih aktivnosti, hrane, jela, pića, raznolikosti.. Tko moze, neka ode jednom, vrijedi vidjeti.

Sto se tice nema tu previse razmisljanja, oni koji ti se svidaju, napravit ce vrhunski show. Niti na jednom bendu nisam vidio nezainteresiranost, svi su dali sve od sebe, jer ipak se pred njima nalazilo preprevise ljudi i atmosfera je bila na svim koncertima odlicna. Cak i manji bendovi su profitirali i sigurno im je ogroman broj ljudi dal poticaja za dalje.

I kolko sam skuzil, čak su 4 dana bila rasprodana - prvi dan kad je bil r. williams; zatim petak kada su prašili kasabian i avicii, subota i kings of leon, te naravno zadnji dan. To znaci da je svaki u ta dana bilo preko 90 000 ljudi na otoku, kaj govori da se bude sigurno potukel proslogodisnji rekord od sveukupno 415 000 ljudi.

Što se tiče sljedecih godina, organizatori su rekli kako nece niti mogu pratiti programe (glazbene) kao sto to cini Glastonbury, previse je para tu u igri i da ce nastaviti financirati ostale performanse - pogotovo raznolikosti na world stageu i a38 pozornici.

sve u svemu, velikih 10 od 10
plemeniti konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 08:09   #279
Bila i ja. Odlično je bilo.
Osim onog velikog oblaka prašine na ulazu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 14:48   #280
Sziget 2019

Ide netko na Sziget ove godine? Planiram skočit na dan, možda dva.

Koliko vidim, za razliku od ulaznica koje su poprilično skupe, vidim da su cijene pića, a vjerojatno i hrane više nego prihvatljive, jeftinije nego na INmusicu.

Kakva je situacija sa prijevozom od centra do festivala? Vidim imaju neke sziget city pass karte koje vrijede za sav prijevoz. Jel netko to uzimao?

Koliko ima ljudi dnevno na festivalu? Zanima me iz razloga jel teško ulovit neku normalnu poziciju na headlineru osim ako čekaš cijeli dan pred stageom, a to mi nikako nije cilj.

Eto to je to za početak. Pa ako je netko bio da podijeli malo iskustva
everest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.