Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2010., 18:30   #201
cure, ima netko da je koristio taj subtil color out? ja sam sad zvala frizerku da ju pitam dali da si uzmem to, ili da dođem kod nje pa probamo sa crvenim blajhom i rekla mi je da skidač boje nije zdrav za kosu i da je nakon toga kosa "otvorena" i jako prima sve boje pa da moram pazit kad se farbam poslije toga..... malo me sad uplašila
__________________
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it. /IMPOSSIBLE IS NOTHING/
Perdita_Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 10:13   #202
Jel možda nekome ostalo pola subtila? Ja bi ga otkupila

Ili ako ima koja cura da ide samnom na Kajzericu po to pa podjelimo pola pola.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:13   #203
Najbolje vam se rijesit boje tako da si prefarbate cijelu kosu u neku boju sto slicniju vasoj prirodnoj i onda cekate da sve izraste. u 90% slucajeva sa dekolorizatorom cete dobit neku naranđastu ili crvenkastu izblijeđenu boju i unistenu kosu i opet cete morat stavljat boju ili jos par slojeva dekolorizatora. Nimalo ugodan ni lak proces za kosu.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 20:42   #204
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Najbolje vam se rijesit boje tako da si prefarbate cijelu kosu u neku boju sto slicniju vasoj prirodnoj i onda cekate da sve izraste. u 90% slucajeva sa dekolorizatorom cete dobit neku naranđastu ili crvenkastu izblijeđenu boju i unistenu kosu i opet cete morat stavljat boju ili jos par slojeva dekolorizatora. Nimalo ugodan ni lak proces za kosu.
Ja neželim svoju prirodnu boju kose, a i da želim neznam kak bi ju dobila jer sam sad trnutno tamno smeđa a moja prirodna je neka pepeljasto smeđa, neka mišja boja. Nebi mi ni primila ta boja na moju tamno smeđu, a i opet da bi sumnjam da bi ju pogodila, pogotovo radi crvenog pigmenta, a trebala bi ispast neka pepeljasta.

Dekolorizacija nije isto kao i blajh i nebi trebala uništit kosu (malo da al jako ne), znam ostane neka neodređena naranđasta boja, i znam da bi onda trebala stavit onu boju koju ja želim (već je kupljena i čeka!)

Ti si radila dekolorizaciju?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 21:41   #205
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Ja neželim svoju prirodnu boju kose, a i da želim neznam kak bi ju dobila jer sam sad trnutno tamno smeđa a moja prirodna je neka pepeljasto smeđa, neka mišja boja. Nebi mi ni primila ta boja na moju tamno smeđu, a i opet da bi sumnjam da bi ju pogodila, pogotovo radi crvenog pigmenta, a trebala bi ispast neka pepeljasta.

Dekolorizacija nije isto kao i blajh i nebi trebala uništit kosu (malo da al jako ne), znam ostane neka neodređena naranđasta boja, i znam da bi onda trebala stavit onu boju koju ja želim (već je kupljena i čeka!)

Ti si radila dekolorizaciju?
Hej Suzuki, vrag ti opet ne da mira?

A u koju bi ti to boju? Jer, ak si jos uvijek smeđa, trebaš 2 puta staviti dekolizator (znaš li kak se on "češljem struže s kose"?). Staviš prvo na dužinu, radiš sve po propisu, opereš, malo prosušiš i namažeš s hidrogenom-ako boja počne tamniti, znači da sav pigment još nije izašao van i tad treba sve ponoviti.
A iz narančaste faze do lijepe boje je dug put. Osim tona kojeg želiš dobiti, trebaš se igrati i korektorima, da neutraliziraš nepoželjne podtonove. Nije baš jednostavno... No, bilo kako bilo, sretno! I javi kako je prošlo! I izbjegavaj avokadova i slična ulja!
profesionalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 22:02   #206
Quote:
profesionalac kaže: Pogledaj post
I izbjegavaj avokadova i slična ulja!
zašto izbjegavati? pitam tak jer su cure na ostalim temama dosta pricale da ga koriste kod suhe i ispucane kose..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 10:27   #207
Profi poslala sam ti ooopširni pm!

Ma ja sam stavila na kosu avokadovo ulje, od olivala i ostavila ga tak dooosta dugo. Spalilo mi je kosu, bila je sva slamasta!

Malo sam experimentirala.. Ćiribu ćriba i ode kooosa!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 13:31   #208
očajna, iz tamno- smeđe crvene u svjetlosmeđu; kako da to uspijem
zlatica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:03   #209
Quote:
zlatica22 kaže: Pogledaj post
očajna, iz tamno- smeđe crvene u svjetlosmeđu; kako da to uspijem
Sa skidačem! Hoćeš kupit samnom po pola?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 20:17   #210
Evo, ja sam danas malo eksperimentirala

Kupila sam si 7.32 od keunea, 2 hidrogena (3% i 6%) i Subtil skidač.

Prvo sam to sve napravila na 1 pramenu, pa na cijeloj kosi. Jednostavno je, držala sam skidač oko 40 min (mada piše 20), isprala ostala mi je neka smeđkasto, bakreno, medasta boja, zavisi kako gdje). I kad sam posušila kosu stavila sam boju i hidrogene, držala 5 minuta i isprala. Mrak je pa se dobro ne vidi al svjetlije je nego kaj je bilo. Pogotovo kod tjemena. Mislim da će se nakon nekoliko pranja i nakon farbanja izrasta sa 7.35 sve ujednačit i imat ću svjetlu kosu!!

Malo mi je isušilo to sve kosu, al sad kad sam ju posušila ko stara je. .. i još uvijek treba šišanje ...

Meni je kosa naprijed do tam di se grudnjak spaja s naramenicama, a odozada malo ispod spoja grudnjaka. Ostalo mi je malo više od pola skidača, pa ako ga netko želi otkupiti (50 kn + ptt) nek mi se javi na pm.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 22:06   #211
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam danas malo eksperimentirala

Kupila sam si 7.32 od keunea, 2 hidrogena (3% i 6%) i Subtil skidač.

Prvo sam to sve napravila na 1 pramenu, pa na cijeloj kosi. Jednostavno je, držala sam skidač oko 40 min (mada piše 20), isprala ostala mi je neka smeđkasto, bakreno, medasta boja, zavisi kako gdje). I kad sam posušila kosu stavila sam boju i hidrogene, držala 5 minuta i isprala. Mrak je pa se dobro ne vidi al svjetlije je nego kaj je bilo. Pogotovo kod tjemena. Mislim da će se nakon nekoliko pranja i nakon farbanja izrasta sa 7.35 sve ujednačit i imat ću svjetlu kosu!!

Malo mi je isušilo to sve kosu, al sad kad sam ju posušila ko stara je. .. i još uvijek treba šišanje ...

Meni je kosa naprijed do tam di se grudnjak spaja s naramenicama, a odozada malo ispod spoja grudnjaka. Ostalo mi je malo više od pola skidača, pa ako ga netko želi otkupiti (50 kn + ptt) nek mi se javi na pm.
Očemo slike!!!

A kaj se kose tice, jesi li stavila kiseli regenerator, da zatvoris kutikulu? Sjecas se onog, reg + jabucni ocat ili sok od limuna? Pa na gjavi nekih 5-10 minuta, ispod najlona uz malo zagrijavanja fenom?
profesionalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 22:19   #212
Quote:
profesionalac kaže: Pogledaj post
Očemo slike!!!

A kaj se kose tice, jesi li stavila kiseli regenerator, da zatvoris kutikulu? Sjecas se onog, reg + jabucni ocat ili sok od limuna? Pa na gjavi nekih 5-10 minuta, ispod najlona uz malo zagrijavanja fenom?
Poslat ću ti na pm sliku, hvala na svemu! Nebi to uspjela sama!

I naravno, na to sam zaboravila, sutra idem po limun ..OBAVEZNO!!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 11:18   #213
škare su najbolji dekolorizator!
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 16:40   #214
Iz crne u smeđu boju

Pozdrav svima!
Googlala sam ali na žalost nisa uspjela naći odgovor...imam problem sa bojom.
Bojam se u crno (nekad crnu,nekad plavo crnu) već pet godina i imam dugu,jako dugu kosu do sruka.Prirodna boja kose mi je svijetlosmeđa.Umorna sam više od toga,dosadilo mi se bojati svaki mjesec,brzo mi se vidi izrast i još se jako primjeti
e sada,htjela bih neku srednje pa čak i tamno smeđu samo da nije ovak garava dosadilo mi.
Prošli mjesec sam izrast obojala u tamno smede ali me je živciralo slijedeće:
-na suncu mi je na vrhu glave crveni odsjaj,a dolje crno bez odsjaja,ružno mi izgleda još kada je ona moja smeđe plava izrasla bilo je stvarno Danas sam pukla i opet obojala izrast u crno sada malo urednije djeluje.
Zanima me slijedeće-dali postoji neki skidać boje?Ja bi samo nijansu svijetliji ton,ali tako da obojam cijelu dužinu kose u tamnosmeđe?Moram li se blajhati?Nemam živaca ovak postepeno da idem jer me ta neurednost izluđuje,a i problem je što imam jako dugu kosu!Kolegica mi kaže da ne mogu ni sa blajhom jer ću opet ispasti šarena,na kosi mi je puno slojeva crne boje a i plavo crne
upomooooć ne bi stalno bila ovakva a ne vidim izlaz
hvala!
ema778 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 17:40   #215
A gle teme o tome... https://www.forum.hr/showthread.php?t=112360
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 17:06   #216
Wink zna li tko di ima za kupiti subtil color out?? (:

nasla sam di se online moze kupit al ja nebi tako.. :SS

http://www.frizershop.com/Frizerski-...COLOR-OUT.aspx
Lilikaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 21:33   #217
Quote:
Lilikaa kaže: Pogledaj post
nasla sam di se online moze kupit al ja nebi tako.. :SS

http://www.frizershop.com/Frizerski-...COLOR-OUT.aspx
Evo tu
http://www.frizershop.com/O-nama.aspx
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 22:07   #218
Ima ga i u top stilu na Kajzerici ako ti je to bliže.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 22:31   #219
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Ima ga i u top stilu na Kajzerici ako ti je to bliže.
To ti je isti dućan kao i u linku koji sam stavila.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 22:45   #220
skidala sam boju subtil-om i ostalo mi pola (4 bočice =2paketa ) pa ako nekome treba rado bih taj ostatak prodala.

riječ je o ovome i stvarno mi je super skinuo. farbala sam se 3 godine u crno i iskreno uopće nisam vjerovala da će napraviti ikakvu promjenu. na vrhovima je ostalo tamnije, ali crveno a od uha pa prema tjemenu skroz svjetlo bakreno taman za staviti novu boju koja mi je isto super primila.

sad sam črvena
Miss Bathory is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.