Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2008., 11:45   #1
Snižavanje kriterija

Khm, meni to sve nekako "smrdi" na snižavanje kriterija.

napomena: tema je izrasla iz topica https://www.forum.hr/showthread.php?t=374565
oni koji su novi na raspravi mogu diskutirati o tome kad i kako dolazi do snižavanja kriterija kod izbora partnera...

Basta
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.

Zadnje uređivanje Basta : 03.10.2008. at 12:29.
Morticia Addams is offline  
Old 03.10.2008., 11:54   #2
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Khm, meni to sve nekako "smrdi" na snižavanje kriterija.
Do sada - nepouzdani, varljivi, lazljivi, nis koristi, uz koje sam se osjecala nesigurno.

Sada - pouzdan, posten, odgovoran, netko na koga se mogu osloniti i kojemu sam najvaznija...

Zasto je to snizavanje kriterija?
ikka is offline  
Old 03.10.2008., 11:54   #3
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Khm, meni to sve nekako "smrdi" na snižavanje kriterija.
Ne mora bit...

Samo se upotrijebi malo blaža riječ od "ludila" iz posta koji si citirala.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 03.10.2008., 12:02   #4
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ne mora bit...
Snižavanje kriterija i odrastanje. Pomirdba sa surovom stvarnošću...
Ne dajte se Petre i Petri Panovi !!!
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 03.10.2008., 12:06   #5
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Snižavanje kriterija i odrastanje. Pomirdba sa surovom stvarnošću...
Ne dajte se Petre i Petri Panovi !!!
Ovo možda da.

Čovjek sam sebe često nekim postupcim dovede u neuračunljivo stanje
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 03.10.2008., 12:16   #6
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Khm, meni to sve nekako "smrdi" na snižavanje kriterija.
Žalosno mi je to i nikada se nebi pomirila sa second choice.
Radije sama nego sa nekim tko ne ispunjava ISO 9000
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 03.10.2008., 12:20   #7
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Khm, meni to sve nekako "smrdi" na snižavanje kriterija.
Morty možeš li mi ukratko objasniti o čemu se radi u ovoj temi ili je to opet samo između tebe i jedne osobe koju si citirala?
__________________
BITI KONTROLIRAN OD SAMOG SEBE NAJVEĆI JE ŽIVOTNI USPJEH!
playback is offline  
Old 03.10.2008., 12:20   #8
Quote:
playback kaže: Pogledaj post
Morty možeš li mi ukratko objasniti o čemu se radi u ovoj temi ili je to opet samo između tebe i jedne osobe koju si citirala?
vidi temu o leptirićima
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 03.10.2008., 12:21   #9
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Žalosno mi je to i nikada se nebi pomirila sa second choice.
Radije sama nego sa nekim tko ne ispunjava ISO 9000
Kažu da možemo birat dok smo mlade a kasnije da uzimamo prvo šta nam dođe pod ruku (i ostaje tvrdo).

Najteže je 's konja na magarca'. Kad shvatiš da si ima zlato u rukama i izgubija ga, aj se provaj zadovoljit bakrenom žicom. Ne ide.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 03.10.2008., 12:25   #10
Quote:
playback kaže: Pogledaj post
Morty možeš li mi ukratko objasniti o čemu se radi u ovoj temi ili je to opet samo između tebe i jedne osobe koju si citirala?
moderatorska akcija, odvojio sam raspravu o snižavanju kriterija...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 03.10.2008., 12:30   #11
Summary:
Da li bi s godinama snizili kriterije kod odabira partnera, uključujući i ulazak u vezu u kojoj ni na početku nema "leptirića"?
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 03.10.2008., 12:31   #12
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
vidi temu o leptirićima
Hvala Svibek,malo sam se bila pogubila!

OT:Meni isto ovo miriše na snižavanje kriterija,tj.na liniju manjeg otpora!
__________________
BITI KONTROLIRAN OD SAMOG SEBE NAJVEĆI JE ŽIVOTNI USPJEH!
playback is offline  
Old 03.10.2008., 12:31   #13
oni koji su cjeli život realni nemaju šta snižavati kriterije
ako imaš npr.50 godina naravno da ne možeš pucati na neke 20 godišnjakinje,nego na neke starije tete,ali to ne bih nazvao snižavanjem kriterija nego jednostavno se prilagodiš svojim prilikama.Pitanje je isto što možeš pružiti nekome,a šta očekuješ od nekoga,sve to mora biti u ravnoteži.
mahatma_tesla is offline  
Old 03.10.2008., 12:33   #14
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Summary:
Da li bi s godinama snizili kriterije kod odabira partnera, uključujući i ulazak u vezu u kojoj ni na početku nema "leptirića"?
Naravno da ne bih.
Bila bih nesretna, s vremenom bi mi sve više stvari smetalo i..ne bi to išlo na duže staze.
A o "leptirićima" (koji izraz) da i ne govorim.Ako nema onog početnog uzbuđenja..nema teorije.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 03.10.2008., 12:41   #15
moji kriteriji su jasni, moras bit izmedu 30 i 100 kg , visine od 1,50 do pa evo da zaokruzim na recimo pa ono sta ja znam nekih cirka ono 2, 00 m, onda boja kose nek ide od plave do crne, crvena isto nije losa...moze bit i celava pjevacica.....

volim kad je prosjecnog izgleda,makar moze bit i u manekenskom ruhu a more bit i lipa ko suha sljiva, ko sasusena kopriva, ko uvenuli maslacak, ko ucviljeni tulipan......... za lovu me nije briga, nije to neki hendikep ako cemo se smucat po vani s noge na nogu, kroz lisce izbjegavajuci mine....

onda onak onaj famozni IQ moze po barilijevoj konstanti varirat od 80 do 200. sve unutar ove konstante mi je ok i pase mi

ako ima neke hobije slatko a onda opet ako ne opet slatko. uvijek mozemo provest 7 sati gledajuci nase male sirote bogatasice na Tv a i poceo je veliki braco

moze bit hladna ko kamen ili vatrena ko lisica sve je to za ljude kako bi reka moj caca
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 03.10.2008., 12:48   #16
Ma kakvo snizavanje kriterija, s vremenom se kriteriji mogu jedino postroziti Pogotovo kad se nekoliko puta zajebes jer si ignorirao neke stvari koje su ocito bile veci problem nego sto je na prvi pogled izgledalo
Nex is offline  
Old 03.10.2008., 12:48   #17
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Summary:
Da li bi s godinama snizili kriterije kod odabira partnera, uključujući i ulazak u vezu u kojoj ni na početku nema "leptirića"?
S godinama mi se kriteriji mijenjaju. Točnije, sada itekako dobro znam što u od koje želim i imam jasno definirane kriterije za svaku od tih želja. Jedan jedini kriterij je zajednički svim kategorijama. Fizička privlačnost.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 03.10.2008., 13:00   #18
O kakvim kriterijima uopće govorimo? Svakome je važno nešto drugo.

Nekome je najvažniji izgled kod partnera, nekome lova, nekome da mu je partner drag i dobar, nekome su bitni slični svjetonazori i dobra komunikacija...Zapravo sam htjela reći kako se ljudi razlikuju i da je svakome važno nešto drugo. Niti su sve veze iste, niti svi ljudi traže isto. Kriteriji se razlikuju od osobe do osobe.


Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
S godinama mi se kriteriji mijenjaju. Točnije, sada itekako dobro znam što u od koje želim i imam jasno definirane kriterije za svaku od tih želja. Jedan jedini kriterij je zajednički svim kategorijama. Fizička privlačnost.
Upravo to. Kriteriji se mijenjaju s godinama. Ali ne bih to nazvala snižavanjem kriterija. Jer to bi značilo (možda grubo rečeno) pristati biti u vezi pod svaku cijenu samo da se ne bi bilo solo. Što mi nije prihvatljivo.

Kriteriji se mijenjaju u smislu da mi neke druge stvari postaju važnije, a neke koje su mi prije bile važne sada su po strani. Možda to ima veze sa odrastanjem, prihvaćanjem i upoznavanjem samoga sebe.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Old 03.10.2008., 13:15   #19
kriteriji se ne mjenjaju s godinama nego s osjecajima
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 03.10.2008., 13:20   #20

Issa ti, dva puta u deset dana mi izdvojili post i od njega složili temu. Da ja budem počašćena ili?

A čak mi se i ne posta previše ovdje, sve što sam imala za reći na ovu temu rekoh odavno.
Enivej, pri snižavanju kriterija nisam mislila na to da ćeš se sad zadovoljiti s nekim tko pije, kurva se i tuče te, samo zato što imaš toliko i toliko godina, a prije takvog ne bi ni pogledala. Štoviše, u tim nekim segmentima kriteriji porastaju s godinama (kod nekih, neki drugi se uvijek pale na kretene, al' to je već neka druga tema).
Ono na što sam ja mislila jest snižavanje kriterija u smislu- ah, prije nisam pristajala na ništa manje od iskrene ljubavi i strasti, al' danas imam sasvim dovoljno godina da bih se mogla pomirit' i s jednim finim, prijateljskim odonosom. Ono, nije da nam je seks vrhunski, nije da se uz njega baš budim najsretnija, nije da mi se lice ozari kad ga vidim, al' Bože moj, sve to s vremenom i tako nestane, rekla mi je baka. Uostalom, kome je još seks presudan, samo budalama, ja znam da je najvažnije to što je on pristojan, pouzdan i što smo materijalno osigurani.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger