Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Pišate li u umivaonik? (za muškarce)
Da 221 80.07%
Ne 55 19.93%
Glasovatelji: 276. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 00:36   #201
Quote:
gde_idemo kaže: Pogledaj post
eto zamislite kosarkasku utakmicu gde pisaci vode sa 76-7 protiv ne-pisaca i onda pogledajte koja je tu ekipa jaca, inteligentnija, mudrija, postenija
Bilo je u međuvremenu još 1 slobodno bacanje, pardon!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:45   #202
pitam se samo ko su tih 7 nesrecnika
gde_idemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:47   #203
Quote:
gde_idemo kaže: Pogledaj post
pitam se samo ko su tih 7 nesrecnika
Žene i transseksualci.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:51   #204
Quote:
Pupi kaže: Pogledaj post
Sad me čisto sram priznati da ja to ne radim.


Zaboravila si ispijanje piva i nogomet!

Nego... Kada ti dragi svrši u usta, tada ti negova mokraća ne smeta? Ili misliš da ga prije toga iznutra opere?
ne jebem se sa muškima ako te to baš zanima!
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:52   #205
Odustajem od ove teme,fuj.
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:53   #206
trebala si već odavno otprditi
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:53   #207
Quote:
woman_teatar kaže: Pogledaj post
ne jebem se sa muškima ako te to baš zanima!
a ako ne zanima?
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:54   #208
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
trebala si već odavno otprditi
potpisujem
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:55   #209
Quote:
woman_teatar kaže: Pogledaj post
ne jebem se sa muškima ako te to baš zanima!
Kolega, budite pristojni i ontopic.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:00   #210
daj e nemate kaj za reci i onda tu kenjate a deedy me uzeo na pik a u ovoj temu samo vrijeđate žene! luzeri , umjesto da ste kavaliri, sram vas bilo!
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:12   #211
isključila si onih 7 koji jesu
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:14   #212
Quote:
woman_teatar kaže: Pogledaj post
daj e nemate kaj za reci i onda tu kenjate a deedy me uzeo na pik a u ovoj temu samo vrijeđate žene! luzeri , umjesto da ste kavaliri, sram vas bilo!
Ne bih se raspravljao sa vama gospodjice, ali kavaljerstvo je izmisljeno da muskarci zato sto su fizicki jaci pomognu svojim zenskim partnericama, no na internetu smo fizicki ravnopravi a vama dakle sad i ravnopravnost smeta!?

Ne znam ako vec tvrdite da ste lezba, sta onda zaturate toliko i neprestano svoj nos u "Muski kutak", cak sta vise i glasajuci u anketama za muskarce, vase ponasanje je krajnje neprikladno i zato molim samo 'ajde prosetaj.


edit: ovde ja ne vidim nikakvo vredjanje zena, jos jedna notorna laz.
gde_idemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:15   #213
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
isključila si onih 7 koji jesu
Kako, ja vidim da ostaje jos 6-oro.
gde_idemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:19   #214
Quote:
gde_idemo kaže: Pogledaj post
Ne bih se raspravljao sa vama gospodjice, ali kavaljerstvo je izmisljeno da muskarci zato sto su fizicki jaci pomognu svojim zenskim partnericama, no na internetu smo fizicki ravnopravi a vama dakle sad i ravnopravnost smeta!?

Ne znam ako vec tvrdite da ste lezba, sta onda zaturate toliko i neprestano svoj nos u "Muski kutak", cak sta vise i glasajuci u anketama za muskarce, vase ponasanje je krajnje neprikladno i zato molim samo 'ajde prosetaj.


edit: ovde ja ne vidim nikakvo vredjanje zena, jos jedna notorna laz.
Kad smo vec kod ravnopravnosti - admin je napisao da samo mogu muski srat po muskom kutku a ovu temu pokrenula je zena i zasto se nebi zene ukljucivale u raspravu??? a nitko nije spomenuo rijec "lezba". kupi si bon-ton seljačino pa se nauci pristojno ponasati i komunicirati sa ljudima!
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.12.2009., 01:22   #215
Quote:
woman_teatar kaže: Pogledaj post
Kad smo vec kod ravnopravnosti - admin je napisao da samo mogu muski srat po muskom kutku a ovu temu pokrenula je zena i zasto se nebi zene ukljucivale u raspravu??? a nitko nije spomenuo rijec "lezba". kupi si bon-ton se****ino pa se nauci pristojno ponasati i komunicirati sa ljudima!
Ban?

Opet ponavljam kako ljudi nameste realnost u svojoj glavi na jedan nacin, i onda ocekuju od sviju ostalih oko sebe da se ponasaju onako kako su oni zamislili, strashno!!!
gde_idemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:42   #216
Pa sta?
gde_idemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:50   #217
Quote:
woman_teatar kaže: Pogledaj post
Odustajem od ove teme,fuj.
alo, ne samo što vrijeđaš, nego i lažeš...zaslužila si ban od mjesec dana i da ti se svi koji su glasali potvrdno u ovoj anketi ispišaju u lavabo...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 08:32   #218
Quote:
gde_idemo kaže: Pogledaj post
pitam se samo ko su tih 7 nesrecnika
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Žene i transseksualci.
I to samo iz tehničkih problema, jer je umivaonik malo previsoko
No, jednom sam prisustvovao okladi da se cura može popišat u pisoar i uspjela je bez većih poteškoća - opkoračila ga je.
Dakle, mogle bi cure i u umivaonik, ak stanu jednom nogom na njega i nagnu macu iznad no da, nespretno je.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 08:55   #219
da pitam samo

bi vi i dalje pišali umivaonik, kad bi znali da će nakon vas u kupaonicu doći vaše djetetence od nekoliko sitnih godinica i tamo prati zube, umivati se,.. i slično. naravno, ako vam nije poznato djeca ne obavljaju te radnje isto kao i odrasli, zaigrani su i vole se dugo igrati u umivaoniku.
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 09:17   #220
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
bi vi i dalje pišali umivaonik, kad bi znali da će nakon vas u kupaonicu doći vaše djetetence od nekoliko sitnih godinica i tamo prati zube, umivati se,.. i slično. naravno, ako vam nije poznato djeca ne obavljaju te radnje isto kao i odrasli, zaigrani su i vole se dugo igrati u umivaoniku.
Dijete od nekoliko sitnih godinica ne može do umivaonika, osim ako nije odrastalo blizu neke nuklearke. I kakvu igru možeš igrat u umivaoniku, ja se nikad nisam igrao u umivaoniku a ti?
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger