Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2007., 22:12   #1
Evo još jedne udavače! Prvi koraci do vjenčanja...

.. se naprave na nasem podforumu

Posto nas svaki dan sve vise i vise ima, otvaram ovaj topic gdje se nove cure udavace mogu predstavit, a mi stare i frisko udane gospodje im mozemo pomoc da se snadju ovdje na podforumu..

Ali molim na ovom topicu (kao i na ostalima ) - no chat! Inace

Uzivajte, Magg.








Bok svima! I ja sam tu nova, doduše među vama sam već neko vrijeme, al evo da se i aktiviram. Vjenčanje mi je 16.06. i zapravo mi se strašno brzo približava taj datum. Moram priznati da sam se malo šokirala kad sam skužila na koje sve detalje mnoge od vas obraćaju pažnju. Ja sam svemu pristupila malo ležernije pa me sad malo uhvatila frka. Fotke su mi sve prelijepe. Pitanje za gđu. Wedding- mjuza u podlozi je strava dobra! Tko pjeva?

Zadnje uređivanje Magg : 22.02.2007. at 16:34.
curlyzea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:55   #2
curlyzea- vjerujem da su te uplašile, mene su i imam osjećaj da nemam vremena iako je vjenčanje iduće godine, tako da znam da ti sad nije lako...
ali sve ćeš ti tom ja sam sigurna! kao i to da ću ja izluditi u narednom periodu jer toliko puno ali i malo vremena!!!
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:01   #3
Quote:
curlyzea kaže: Pogledaj post
Bok svima! I ja sam tu nova, doduše među vama sam već neko vrijeme, al evo da se i aktiviram. Vjenčanje mi je 16.06. i zapravo mi se strašno brzo približava taj datum. Moram priznati da sam se malo šokirala kad sam skužila na koje sve detalje mnoge od vas obraćaju pažnju. Ja sam svemu pristupila malo ležernije pa me sad malo uhvatila frka. Fotke su mi sve prelijepe. Pitanje za gđu. Wedding- mjuza u podlozi je strava dobra! Tko pjeva?
E nemam pojma, to smo dali forografu na biranje ( budem ga pitala , pa napisem)

BTW: jao 16.06 je trebao bit moj termin, a sad je termin bebača
I nemoj se zivcirat jer sve se stigne u 2 max. 2 mjeseca
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:11   #4
Quote:
curlyzea kaže: Pogledaj post
Bok svima! I ja sam tu nova, doduše među vama sam već neko vrijeme, al evo da se i aktiviram. Vjenčanje mi je 16.06. i zapravo mi se strašno brzo približava taj datum.
Bok, Curlyzea! Dobro došla! Bez brige, imaš još dosta vremena... Do kud si došla sa pripremama? Btw, welcome to the club - moj datum je isto 16.06.!
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:13   #5
Quote:
curlyzea kaže: Pogledaj post
Bok svima! I ja sam tu nova, doduše među vama sam već neko vrijeme, al evo da se i aktiviram. Vjenčanje mi je 16.06. i zapravo mi se strašno brzo približava taj datum. Moram priznati da sam se malo šokirala kad sam skužila na koje sve detalje mnoge od vas obraćaju pažnju. Ja sam svemu pristupila malo ležernije pa me sad malo uhvatila frka. Fotke su mi sve prelijepe. Pitanje za gđu. Wedding- mjuza u podlozi je strava dobra! Tko pjeva?
Dobro dosla draga! Vidjet ces kako tu ima dobrih savjeta. Dok nisam otkrila forum nisam imala pola ideja koje cure ovdje imaju! Btw moj datum je dan prije tvog, 15.6.!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:43   #6
Dobro došla curlyzea! Iskreno i ja sam bila prestravljena, ali sam pomoću cura s foruma uspjela organizirati cijelu svadbu. One su me potaknule na neke stvari koje uopće nisam znala da bi bila sposobna sama napraviti. Uglavnom forum ti je pravo mjesto ako se želiš družiti sa superkul udavačama i friškim gospođama!
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:52   #7
mene još drži neka glupa panika da neću smisliti nešto totalno cool...
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:59   #8
na kaj točno cool mislis tropical? Javi se najvecjoj coolerici u svim diskačima!... kaj bi ti?
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:10   #9
ma ono- da nema kiča, da je sve lijepo, umjereno i po mogućnosti djeluje geometrično strogo... a opet da ima neke pomake i detalje koji su puknuti
malo sam pukla ali tako je to... smislit ću ja, sigurna sam, samo mi treba malo vremena i prostora, a to mi je sad nemoguće jer mijenjam posao i uređujem stan...
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:08   #10
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
E nemam pojma, to smo dali forografu na biranje ( budem ga pitala , pa napisem)

BTW: jao 16.06 je trebao bit moj termin, a sad je termin bebača
I nemoj se zivcirat jer sve se stigne u 2 max. 2 mjeseca
Bebača!!!! Čestitam! I tome se nadam skoro!
__________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
curlyzea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:11   #11
Quote:
curlyzea kaže: Pogledaj post
Bebača!!!! Čestitam! I tome se nadam skoro!
hvala

ajde smijesajte malu štrucu pa se tipkamo i na podforumu "trudnice"
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:14   #12
Hvala vam cura na dobrodošlici! Već vidim da će mi biti ugodno s vama. Vi ste sve već skoro pa doktorirale vjenčanja. Pitanja imam milijun, pa ne zamjerite meni smotanoj i neupućenoj! ))
__________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
curlyzea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:15   #13
Ma nek si ti nama došla! Bit će nam drago da ti pomognemo...
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:43   #14
Delphine i curlyzea dobro došle! Ništa se ne brinite, ovdje ćete naći puuuuuno korisnih i lijepih stvari! Ja sam ovdje pronašla stvari za koje nisam ni znala da ih želim!
leandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:30   #15
dobro došle cure
hooney28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:50   #16
pozdrav, iako vas već čitam nekim par tjedana i uletavam sam padobranskim pitanjima nisam vas sve ni "formalno"pozdravila pa ću iskoristiti ovu priliku da to učinim.... pa booooooooook moje curke!, nego htjedoh odmah zahvaliti i na svesrdnoj pomoći Magg koja me u sve pomalo uputila, mene jadnu zgubljenu,.... i hvala Loliti Sly, Wedding i Malojbudali koje su mi pomogle oko mojih pitanja,ja se udajem 08.09. i to u Puli iako je fešta u Peroju , tamo nam je sala , prekrasna vila...i zahvaljujći vama ovdje shvatila sam na vrijeme što sve trebam učiniti i sada mi je puno lakše....pusa vam velika

e jesam se odužila...........


stavljala bi smajliće al ih nemam na kompu na poslu šmrc
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:50   #17
Sad cu bit formalna : dobrodosle curlyzea i ivor6
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:53   #18
dobro nam došla!!
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:55   #19
Welcome to the jungle!!!!
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:11   #20
hi, hi, hi.... kak ste mi slatke....
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.