Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2012., 00:41   #1021
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
Koristim taj šampon već dugo godina, presavršen je.

Nevjerojatno koliko mi je kosa sjajna i glatka od tog šampona.
kaj sam ja jedina kojoj taj šampon nije pomogao
to je inace sampon za masnu kosu, odnosno za rješavanje masne kose - meni nazalost nije pomogao, i dalje perem svaki ili svaki drugi dan
nateee is offline  
Old 08.07.2012., 01:01   #1022
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
Koristim taj šampon već dugo godina, presavršen je.

Nevjerojatno koliko mi je kosa sjajna i glatka od tog šampona.
Austra is offline  
Old 08.07.2012., 08:27   #1023
Quote:
merlinka kaže: Pogledaj post
Potpisujem Cicibelu
Također! četkica super, boje divne, kupila sam si 4 komada
bug_lady is offline  
Old 08.07.2012., 08:36   #1024
Quote:
Leona81 kaže: Pogledaj post
Dobila sam ovaj tester pilinga, tako nešto dobro i mirišljavo dugo nisam stavila na kožu...piling je super, ali miris ulja savršen, koža je nakon tuširanja mekana i mirišljava


Potpisujem! Predobar peeling. Jos sam i dlanove ispilingirala utrljjavajuci ga na kozu, iznenadila sam se koliko je dobar. Miris je i meni fenomenalan i dosta je intenzivan


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Old 08.07.2012., 09:23   #1025
Dakle nećete vjerovati ali u posljednje vrijeme me svakodnevno oduševljava ova krema koju sam kupila jer u Lidlu nije bilo Becutana a trebalo mi je hitno...

Krema je iz Lidla kao što možete vidjeti po nazivu
Miris je preprefin (pravi baby), masna je samo na pri "pogled" ali se vrlo brzo upija i ostavlja glatki osjećaj na koži
Mopsly is offline  
Old 08.07.2012., 11:21   #1026
ja sam već dulje vrijeme odušeljena sa 3 palmoline gela za tuširanje, ne znam koji mi je bolji




sva 3 imaju super miris koji jako dugo traje i osjeti se nakon tuširanja, a koža mi je od njih super

Zadnje uređivanje bug_lady : 08.07.2012. at 11:23. Reason: prevelike slike
bug_lady is offline  
Old 08.07.2012., 12:20   #1027
Ove Balea britvice:



S njima se mogu svaki dan brijati bez ikakvih iritacija ili crvenila, a do sada sam sa svim drugim britvicama morala cekati barem 2-3 dana.
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Old 08.07.2012., 12:20   #1028
garnier movida preljevi za kosu.
preelako nanosenje,i duga postojanost,a cijena prava sitnica.:-)
mortifera is offline  
Old 08.07.2012., 12:44   #1029
jel može netko usporediti ove baleine britvice koje spominjete sa venus britvicama?
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Old 08.07.2012., 13:25   #1030
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
jel može netko usporediti ove baleine britvice koje spominjete sa venus britvicama?


Koje god sam britvice od Venus isprobala, a isprobala sam ih dosta tokom godina, nisam bila zadovoljna.
Baleine su mi bile preporod kad sam ih počela koristiti.

No to je samo moje iskustvo jer imam jako osjetljivu i zeznutu kožu koja loše reagira na puno stvari.
dorcas is offline  
Old 08.07.2012., 13:39   #1031
Malo sam guglala i na ovoj temi se prije par mjeseci pisalo o Geomar thalaso pilingu i vidim da postoji u vrećici od 85g, ako dobro pamtim oko 15kn je..pa je zgodno za probu


http://www.kozmo.hr/katalog.aspx?pid=86
Leona81 is offline  
Old 08.07.2012., 13:45   #1032
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
Koje god sam britvice od Venus isprobala, a isprobala sam ih dosta tokom godina, nisam bila zadovoljna.
Baleine su mi bile preporod kad sam ih počela koristiti.

No to je samo moje iskustvo jer imam jako osjetljivu i zeznutu kožu koja loše reagira na puno stvari.
meni pak jedino venus i muški gillette mach 3 odgovaraju. od svih drugih koje sam probala dobijem sitne prištiće i užasno me peče koža neto nakon brijanja, kao da su mi oštrice pregrube, a opet, ne odstrane dlačice kak spada. i ko što je Anatomica napisala, nema šanse da ih koristim dva dana za redom, mogu teć 3. ili 4. dan ponovo
baš ću isprobat te baleine. hvala na preporukama
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Old 08.07.2012., 13:50   #1033
Ja s recimo Venusom nisam mogla intimnu zonu dva dana za redom brijati, nema sanse odmah hrpa uraslih dlacica, crvenilo, svrbez i sve popratno
S ovim Baleinim (ali samo ove plavo ljubicaste, obicne roze mi nisu tako dobre) mogu svaki dan bez problema
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Old 08.07.2012., 13:51   #1034
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
jel može netko usporediti ove baleine britvice koje spominjete sa venus britvicama?
Meni su neusporedive. Baleine su mi pregrube, iskapasim se sva s njima, izrežem, urastaju mi dlake, koža me peče nakon njih. Venus su mi miljama bolje (pričam o jednokratnima Venus). No, i od Venus su mi bolje Supermax Confidence
5rich is offline  
Old 08.07.2012., 13:51   #1035
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ja sam već dulje vrijeme odušeljena sa 3 palmoline gela za tuširanje, ne znam koji mi je bolji




sva 3 imaju super miris koji jako dugo traje i osjeti se nakon tuširanja, a koža mi je od njih super
i meni ovaj zadnji odlično miriši,ali nisam ga kupila jer ih imam dosta,super je i onaj tamnocrveni iz te linije.
plašljiva is offline  
Old 08.07.2012., 13:57   #1036
Quote:
Anatomica kaže: Pogledaj post
Ja s recimo Venusom nisam mogla intimnu zonu dva dana za redom brijati, nema sanse odmah hrpa uraslih dlacica, crvenilo, svrbez i sve popratno
S ovim Baleinim (ali samo ove plavo ljubicaste, obicne roze mi nisu tako dobre) mogu svaki dan bez problema
o tome i pričam
niš, isprobat ću i te baleine i ove od 5rich, pa kud puklo da puklo
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Old 08.07.2012., 14:10   #1037
Quote:
Leona81 kaže: Pogledaj post
Malo sam guglala i na ovoj temi se prije par mjeseci pisalo o Geomar thalaso pilingu i vidim da postoji u vrećici od 85g, ako dobro pamtim oko 15kn je..pa je zgodno za probu


http://www.kozmo.hr/katalog.aspx?pid=86
to isto mini pakiranje geomar pilinga je trenutačno u bipi na akciji za 8,90 kn čini mi se
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 08.07.2012., 14:27   #1038
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
No, i od Venus su mi bolje Supermax Confidence
potpisuujem za Confidence..!!
dobro uklanjaju dlačice + mogu ih koristiti svaki dan
nateee is offline  
Old 08.07.2012., 14:53   #1039
miss burleska hvala..trknut ću jedan dan do Bipe
Leona81 is offline  
Old 08.07.2012., 15:08   #1040
Quote:
Leona81 kaže: Pogledaj post
miss burleska hvala..trknut ću jedan dan do Bipe
nema na čemu, nadam se da će ti odgovarati
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.