Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2010., 20:47   #61
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Svi otpisuju Talijane, ali ima jos vatre u njima.


Trpat ce Gilardino kao lud, prejak je to igrač. Lopte ce mu slati Originalna Lopta s Ocima, a ne spanjolska kopija


Obrana je malo stara, ali to nikad nije problem, igrači su najbolji od 28 godine nadalje, obrana negdje oko 33 dosize vrhunac


Naravno, jedini problem je sto odmah u cetvrtfinalu najvjerojatnije dolaze na Spanjolsku Ali ovi pozvani Talijani su osvajali treofeje dok pola Spanjolckih igrača nije ni igralo, sve je moguce, ako zele pobjediti ne smiju izgubiti i tako to.
Talijanu su po meni 'iznenađenje'. Gilardino je fantastičan, snažan, robusan, dobar nogom i glavom, pravi stari golgeter.
Di natale je u prosječnom Udineseu utrpa golova više od Ville, Rooneya, Higuaina, Đeke....

dodaj tu Gattusa i De rossia, dva buldoga, i C&C u obrani, iza njih hobotnica Buffon, galone iskustva i talijansku sreću, ne mogu vidit ko ih može dobit.
Clint Eastwood is offline  
Old 09.06.2010., 20:48   #62
Pa jasno. Mislim zapravo da je najveci pritisak na Spanjolskoj, Portugalu, Argentini i Engleskoj.

Spanjolska - jebena generacija, digli EP, ali ovo im je zadnja prilika za SP. Xavi ce imat 34 godine na sljedecem, Puyol 36, Villa 33, godine su to, nisu ni oni vise mladi, ovo je vrhunac nihove generacije, ako sad ne dignu, nece nikad (ili barme ne jos jako dugo )

Portugal - forma zivota Ronalda, on ih jedino moze dovuc do pehara, nije da inace obiluju igračinama

Argentina - jesu mladi, ali puno se ocekuje od njih zbog Messia

Engleska - e za njih je ovo kao i za Spanjolsku biti ili ne biti, s time da su Spanjolci digli EP pa imaju kredita, ali oni ako ovo ne osvoje, ovako dobru sansu nece imat jos 50 godina. Pola veze i obrane ce im biti 35-godisnjaci sljedece SP.


Kad bolje pogledas, lako je bit Talijan, Brazilac i Njemac. Repke su ti uvijek tu negdje na vrhu Dobra baza igrača, ocito
Ken is offline  
Old 09.06.2010., 20:54   #63
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Pa jasno. Mislim zapravo da je najveci pritisak na Spanjolskoj, Portugalu, Argentini i Engleskoj.

Spanjolska - jebena generacija, digli EP, ali ovo im je zadnja prilika za SP. Xavi ce imat 34 godine na sljedecem, Puyol 36, Villa 33, godine su to, nisu ni oni vise mladi, ovo je vrhunac nihove generacije, ako sad ne dignu, nece nikad (ili barme ne jos jako dugo )

Portugal - forma zivota Ronalda, on ih jedino moze dovuc do pehara, nije da inace obiluju igračinama

Argentina - jesu mladi, ali puno se ocekuje od njih zbog Messia

Engleska - e za njih je ovo kao i za Spanjolsku biti ili ne biti, s time da su Spanjolci digli EP pa imaju kredita, ali oni ako ovo ne osvoje, ovako dobru sansu nece imat jos 50 godina. Pola veze i obrane ce im biti 35-godisnjaci sljedece SP.


Kad bolje pogledas, lako je bit Talijan, Brazilac i Njemac. Repke su ti uvijek tu negdje na vrhu Dobra baza igrača, ocito

Šponjolska- Bez potresa, idilična atmosfera, igračine, ali bojim se da će pasti pod pritiskom, ili ako nešto krene po zlu.

Portugal- Očekujem dosta od njih.

Argentina- individualna klasa ih možda dovuće daleko, ali ne najdalje.

Englezi- Ne vidim manu u njihovoj momčadi, oo obrane, veze i napada same klase koje igraju na top razini u Premmiershipu, jedino je golman mušičav.
Problem je potrošenost.
Clint Eastwood is offline  
Old 09.06.2010., 21:00   #64
De Rossi nije buldog. Onakvu loptu kakvu je podvalio Vučiniću protiv Basela, buldog ala Gatuzo ne bi podvalio iz 2458 pokušaja
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Old 09.06.2010., 21:03   #65
Gattuso bi De Rossiu maznuo radio iz auta
Ken is offline  
Old 09.06.2010., 21:16   #66
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
De Rossi nije buldog. Onakvu loptu kakvu je podvalio Vučiniću protiv Basela, buldog ala Gatuzo ne bi podvalio iz 2458 pokušaja
Je, buldog je.
Al uz to je i plemenit tehnički potkovan igrač, što ga svrstava u sam vrh.
Clint Eastwood is offline  
Old 09.06.2010., 21:25   #67
Daniele De Rossi Believes Italy Have The Team Spirit To Win The Tournament

Eto, sve je jasno ...
OzzyTheMan is offline  
Old 09.06.2010., 21:36   #68
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Gattuso bi De Rossiu maznuo radio iz auta
s
Scipion is offline  
Old 09.06.2010., 21:41   #69
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Spanjolska - jebena generacija, digli EP, ali ovo im je zadnja prilika za SP.
Portugal - forma zivota Ronalda, on ih jedino moze dovuc do pehara, nije da inace obiluju igračinama
Argentina - jesu mladi, ali puno se ocekuje od njih zbog Messia
Engleska - e za njih je ovo kao i za Spanjolsku biti ili ne biti
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Šponjolska- Bez potresa, idilična atmosfera
Portugal- Očekujem dosta od njih.
Argentina- individualna klasa ih možda dovuće daleko, ali ne najdalje.
Englezi- Ne vidim manu u njihovoj momčadi
Italija se obično provuče u skupini,i ovaj put bi im to trebalo uspjeti nacija ne vjeruje u njih a tada postaju naopasniji,tako je navodno bilo i prije 4 godine...evo gazzetta skoro svaki dan ima kao glavne vijesti o interovom novom treneru,repka tek nakon toga...

Portugal mi nema pobjednički mentalitet,i mučili su se previše u kvalifikacijama.Argentina nema dobru atmosferu unutar momčadi(relacija aguero-messi),Maradona mi se ne čini kao ozbiljan izbornik.....De Rossi kaže da su favoriti uvijek isti ali da najbrži i naj tehnički nogomet igraju Španjolci
Znatiželjko is offline  
Old 09.06.2010., 21:45   #70
Neću čitat ovaj topik, majke mi.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Old 09.06.2010., 21:47   #71
Hvala kaj si nam javio.
Pagis is offline  
Old 09.06.2010., 22:18   #72
Po meni je Italija favorit ovog prvenstva.

Uvijek loše krenu, ali kad treba igraju sve bolje i bolje.
OzzyTheMan is offline  
Old 09.06.2010., 22:34   #73
-------------------------Buffon----------------------
-----------------------------------------------------
Maggio-------Cannavaro--------Chiellini-----Zambrotta
-----------------------------------------------------
--------Marchisio-------De Rossi-------Gattuso-------
-----------------------------------------------------
-----------------Iaquinta-------Pirlo-----------------
-----------------------------------------------------
------------------------Di Natale---------------------

Od ove ekipe bi protivnici pišali u gaće.

Naravno, igra bi se temeljila na opreznim i staloženim akcijama na kontre.
Grande Gennaro is offline  
Old 09.06.2010., 23:02   #74
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Slovaci prolaze kao prvi, Talijani kao drugi.

kakvi novi Zeland, ti su na izletu, a Paragvaj će koštat poraz od Slovakie.


Talijani sigurno prvi uz tri pobjede i gol razliku 4-0.

Trenutno imaju jedan od najboljih stoperskih parova na prvenstvu, jednog od najboljih zadnjih veznih na prvenstvu, možda najkreativnijeg igrača na prvenstvu i za kraj, imaju Di Natalea.
Đilkoš is offline  
Old 09.06.2010., 23:05   #75
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Neću čitat ovaj topik, majke mi.
A daze čeka spreman s tonom šamarelica?
asr crew is offline  
Old 09.06.2010., 23:52   #76
Quote:
Đilkoš kaže: Pogledaj post


Talijani sigurno prvi uz tri pobjede i gol razliku 4-0.

Trenutno imaju jedan od najboljih stoperskih parova na prvenstvu, jednog od najboljih zadnjih veznih na prvenstvu, možda najkreativnijeg igrača na prvenstvu i za kraj, imaju Di Natalea.
i uz sve to samo 4-0 gol razlika
skromno
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.

Zadnje uređivanje dplazin2 : 10.06.2010. at 00:23.
dplazin2 is offline  
Old 10.06.2010., 11:24   #77
Nije tajna da od 1998. nakon Hrvatske simpatiziram Paragvaj, pa će tako biti i na ovom prvenstvu. Prva utakmica i odmah poslastica, idemo po pobjedu i tri boda, yawn.
Nimoy is offline  
Old 10.06.2010., 12:04   #78
Prva utakmica će biti ključna. Talijani bi mogli biti nešto ko Francuzi na prošlom svjetskom, staaara bagra, ali spremni otići do finala. Kad malo bolje razmislim, coprati ću za Italiju da dođu do finala, jer ih svi otpisuju. Pa ljudi, Talijani nikada nisu otišli na svjetsko kao favoriti, a odmah su iza Brazila.

Ne znam, ovo je godina čuda, tako da je i ono nemoguće - moguće. Schiavone i Inter su to dokazali..možda je ovo talijanska godina čuda. Sportskih čuda.
Veko32 is offline  
Old 10.06.2010., 12:06   #79
Neka mi netko kaže, koliko su puta Talijani ispali u grupi?
scorpio2001 is offline  
Old 10.06.2010., 12:47   #80
Quote:
scorpio2001 kaže: Pogledaj post
Neka mi netko kaže, koliko su puta Talijani ispali u grupi?
4 puta
Imran is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.