Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2010., 11:48   #2761
Uspili su ubaciti izbor za miss u emisiju

Zagolka time pada na drugo mjesto
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Old 12.07.2010., 14:06   #2762
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Koji si ti idiot, strašno...

btw. Trebao je skinuti kopačke i trkom na prvu crtu u Osijek.
Petar Krpan je sa 19 godina sa puškom u ruci branio osječko naselje Jug 2, to je i bio jedan od razloga zašto ga je Ćiro vodio u Francusku, Boban je tada stalno govorio: dok smo mi igrali po europi, Pero je bio po rovovima
dr. van Nostrand is offline  
Old 12.07.2010., 14:12   #2763
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
Petar Krpan je sa 19 godina sa puškom u ruci branio osječko naselje Jug 2, to je i bio jedan od razloga zašto ga je Ćiro vodio u Francusku, Boban je tada stalno govorio: dok smo mi igrali po europi, Pero je bio po rovovima
Fina šamarelica doktore

Za Krpana
Pagis is offline  
Old 12.07.2010., 14:17   #2764
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
Petar Krpan je sa 19 godina sa puškom u ruci branio osječko naselje Jug 2, to je i bio jedan od razloga zašto ga je Ćiro vodio u Francusku, Boban je tada stalno govorio: dok smo mi igrali po europi, Pero je bio po rovovima
Vidiš nisam to znao, mislio sam da ga je Ćiro vodio u Francusku jer je imao nos za gol
Veko32 is offline  
Old 12.07.2010., 14:24   #2765
Ja sam mislio da ga je vodio jer Cvita nije htio platit.
WHUFC is offline  
Old 12.07.2010., 14:47   #2766
Quote:
Pagis kaže: Pogledaj post
pokazali su da znaju, sad samo treba nastavit s dobrim radom.

joooj kakvo li nam iznenađenje spremaju za euro 2012 jedva čekam
mogla bi se emisija zvati Čertyn... kao Černobil i Katyn

Bruno je razrok, Mili sise razroke, Lana kostur (iako je lijepa, ali je kostur), Ida retaj - djeluju kao posljedica Černobila i katastrofe tamo.... a Bruno pojavom, i mnogi likovi iz publike, kao da su se digli iz Katinske šume, nakon 70 godina "spavanja dva metra pod zemljom"


dakle, Čertyn ftw
mitch is offline  
Old 12.07.2010., 15:25   #2767
ja ne kužim zakaj naše sve emisije i prijenose utakmica vode ti tulipani kao prasičko, vela, i ostali......nemaju pojma za svakog drugog igrača kažu krivo ime i ima takvih stvari milion.
trebaju staviti pervana kao boga u emisiju i neka on sve vodi, i on isto nema pojma kao i oni ali da je kralj to je

e da, i milu obavezno ostaviti u emisiji i mila i pervan bi razvaljivali za 2 godine na euru
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Old 12.07.2010., 15:58   #2768
Pervan da komentira tekme?

"Lopta do Cobankovica, puca Cacic ali promasio je i Otocac"
Vanjushka is offline  
Old 12.07.2010., 16:00   #2769
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Pervan da komentira tekme?

"Lopta do Cobankovica, puca Cacic ali promasio je i Otocac"
pa da, opet bi trabunjao gluposti kao i ovi sada ali bi se barem svi nasmijali, ovi sada me baš nerviraju i užasno su iritantni, ne znam kak se to dobiva posao na HRT-u, preko veze ??
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Old 13.07.2010., 18:14   #2770
Quote:
FFFZ kaže: Pogledaj post
pa da, opet bi trabunjao gluposti kao i ovi sada ali bi se barem svi nasmijali, ovi sada me baš nerviraju i užasno su iritantni, ne znam kak se to dobiva posao na HRT-u, preko veze ??
Pervan je car. Bilo bi dosadno SP bez njega, jedini koji lovu i zasluži, ovi kakti znalci su dosadni do bola. Utakmice više manje isto.
ipsisimus is offline  
Old 13.07.2010., 18:50   #2771
Pervan na jednu dobru nabaci tri loše sinkronizacije. Voditelji izvještačeni, osim Brune koji odudara prirodnom inteligencijom. Ekipa Dobro Jutro Hrvatske bi to bolje odradila.
__________________
Totti je BOG nogometa._____________________________ Vi ho purgato ancora.___________________________ Totti je veći igrač od Del Piera.
ShoshovoliBOGA is offline  
Old 16.07.2010., 00:28   #2772
Afrovizija je bila sjajna, bez nje Svjetsko ne bi bilo ni zanimljivo mada sam slabo pratila i jedno i drugo. Ida je zakon, moja idolka
Arsenalovka is offline  
Old 16.07.2010., 00:38   #2773
Quote:
Arsenalovka kaže: Pogledaj post
Afrovizija je bila sjajna, bez nje Svjetsko ne bi bilo ni zanimljivo mada sam slabo pratila i jedno i drugo. Ida je zakon, moja idolka
Proud to be is offline  
Old 16.07.2010., 00:45   #2774
ključaj podforun
Ono is offline  
Old 16.07.2010., 03:37   #2775
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
ključaj podforun
reci mi više

http://www.jutarnji.hr/multimedia/dy...r_249648S1.jpg
Serse is offline  
Old 16.07.2010., 16:39   #2776
Pošalji mi friend request!
Grupa Queen is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.