Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 13:02   #21
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ili je možda samo metodičan i principijelan Njemac. Iako ovo može imat negativne posljedice na atmosferu i raspoloženje u njemačkom taboru, po meni je ovo najveći gaf njemačkog nogometnog saveza. A ako njemu istječe ugovor tada nema on što savezu govorit produžite mi ugovor, već oni kao poslodavci su mu trebali pristupit i produžit ugovor ili eventualno reć da neće. I još uz to bez obzira i ako je prvotni ugovor potpisan ne znam kad, ja mislim da nije potpisan prije nego što se znalo kad će se točno održavat svjetsko prvenstvo u Africi - to je opet greška saveza samo takva.

Ja bi na njegovom mjestu ako mi ne ponude novi ugovor do sutra s utakmicom protiv Argentine lagano do aerodroma i na godišnji, a vi se tamo prcajte i kalkulirajte u savezu e...

a kaj on sebi misli ko je on? ozbiljno sad....kaj se njemu treba dat ugovor do smrti? prije Sp-a je bilo pregovora i nisu se mogli dogovorit jer je on trazio previse ...pa nek ode na godisnji ko ga jebe....
jägermeister is offline  
Old 02.07.2010., 13:04   #22
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
a kaj on sebi misli ko je on? ozbiljno sad....kaj se njemu treba dat ugovor do smrti? prije Sp-a je bilo pregovora i nisu se mogli dogovorit jer je on trazio previse ...pa nek ode na godisnji ko ga jebe....
On je zaposlenik koji ima radni ugovor do 30.06. Trebali su mu dat ugovor do 12.07. i to je to. Ako savez ne može platit nek ga fafaju
Hildegard is offline  
Old 02.07.2010., 13:05   #23
Ma ovo je pila naopako pred utakmicu.Love samo reci protiv Argentine letit ćemo ko meci.
Nadasve zanimljiva utakmica.Očekujem igru Njemačke na kontre šta se pokazalo učinkovito protiv Engleske i grube startove na granici kartona.Njemačka mi bolje diše kao momčad dok kod Argentinaca presuđuje inspiracija pojedinca.Messi poludi

Konstruktivno ili
kuzma2222 is offline  
Old 02.07.2010., 13:07   #24
Quote:
kuzma2222 kaže: Pogledaj post
Ma ovo je pila naopako pred utakmicu.
I meni je čudno ako je ovo istina, zašto do sada nema ništa u npr. Spiegelu-u o ovome
Hildegard is offline  
Old 02.07.2010., 13:11   #25
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Radim u njemačkoj firmi, nije to ništa čudno to je tako kod švabe. low je postupio prema pravilima i njima je to normalno. naravno da je tajming katastrofalan, samo objašnjavam politiku
Ma znam frende, al da ga jebeš ovo nije firma...ovo je jednostavno glupost tipa koji ucjenjuje savez i na taj način radi medveđu uslugu samom sebi...

Sad nek ispadnu novine će vrištati u stilu "jebo te tvoj ugovor", kužiš...ono radit će nigdje poslije ovog ispada ako im se dogodi poraz...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 02.07.2010., 13:13   #26
stoji. jedino ne kužim zakaj mu iz saveza nisu dali ugovor do 15.07.
Veko32 is offline  
Old 02.07.2010., 13:15   #27
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
stoji. jedino ne kužim zakaj mu iz saveza nisu dali ugovor do 15.07.
radi cega? ak sutra ispadne , kaj cemu ugovor do 15.?
jägermeister is offline  
Old 02.07.2010., 13:15   #28
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
stoji. jedino ne kužim zakaj mu iz saveza nisu dali ugovor do 15.07.
zato šta su procjenili da će ispast prije
kuzma2222 is offline  
Old 02.07.2010., 13:16   #29
kad su potpisivali ugovor su trebali staviti do 15.07. ne sad, jebiga.
Veko32 is offline  
Old 02.07.2010., 13:16   #30
Quote:
kuzma2222 kaže: Pogledaj post
zato šta su procjenili da će ispast prije
Veko32 is offline  
Old 02.07.2010., 13:20   #31
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
To govori sve o vjeri njemačkog saveza u uspjeh njihove reprezentacije, sramota! Markoviću odlazi!!!
a cetvrtfinale je kao neki uspjeh za njemce?
jägermeister is offline  
Old 02.07.2010., 13:21   #32
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
a cetvrtfinale je kao neki uspjeh za njemce?
Njihov savez je ako gledamo istek ugovora izbornika mislio da neće proć osminufinala. Srebriću vrati olovke
Hildegard is offline  
Old 02.07.2010., 13:21   #33
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
a cetvrtfinale je kao neki uspjeh za njemce?
Njemačka reprezentacija je najlakša za odrediti da li su uspjeli ili ne. Medalja=uspjeh, sve ostalo neuspjeh.
Veko32 is offline  
Old 02.07.2010., 13:22   #34
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Gledao sam sve utakmice i jednih i drugih na ovom SP i teško je odrediti čistog favorita. No, uzevši u obzir neke stvari, mislim da će proći Argentina. Nijemci standardno na velikom natjecanju igraju efikasno, uvjerljivo, ali oni su momčad koja je ranjiva. Već su na ovom SP izgubili od Srbije, na zadnjem EP od nas, a i u finalu protiv Španjolske bili su prilično nemoćni. Kada su kvalitativno jači od protivnika, onda ga samelju. Kada je protivnik tehnički jači i kondicijski barem ravnopravan, onda ulaze u probleme. A Argentina je baš takva i to je pokazala i u nedavnoj prijateljskoj utakmici kada je Nijemce pobijedila u Njemačkoj.
pa, meni baš ta neranjivost argentine na ovom natjecanju ne ulijeva povjerenje (flešbekovi sa zadnjeg EP i našeg nastupa )
messija gol ne voli baš, svi čekaju da ta ljubav bukne, ja sumnjam u to

s druge strane, za pretpostavit je da bi najnoviji škandal mogao utjecat na švabe
no, za razliku od argentine, bolji su kao ekipa (bez uberzvijezda, ali suradnja i učinak na visini)

da skratim, lopta je okrugla itd
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Old 02.07.2010., 13:22   #35
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
a cetvrtfinale je kao neki uspjeh za njemce?
mogli bi oni u rudnik ako ispadnu


bit će golova na ovoj utakmici
kuzma2222 is offline  
Old 02.07.2010., 13:23   #36
lopta je najokruglija ikad
Veko32 is offline  
Old 02.07.2010., 13:23   #37
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Njemačka reprezentacija je najlakša za odrediti da li su uspjeli ili ne. Medalja=uspjeh, sve ostalo neuspjeh.
tako je i zato jesu uvjek u vrhu
jägermeister is offline  
Old 02.07.2010., 13:23   #38
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Ah, Argentina-Njemačka, nogometna poslastica, jedan od onih epskih dvoboja svjetskih prvenstava.

Svi stariji od 35 sjećaju se finala u Meksiku, Burruchaginog centaršuta na glavu Brownu, Maradonina kratkog dodavanja Enriqueu i njegov pas u for Valdanu koji hladnokrvno zabija Schumachera
u, pa dva njemačka gola iz gužve poslije kornera u samo pet minuta i na kraju briljatne Maradonine asistencije s centra, okruženog trojicom švaba, Burruchagi, koji mrtav hladan s Briegelom na leđima plasira loptu pokraj Haralda Tonija.

Pa SP '90 kada su obje repke prešle tadašnje nam zajedničke. Njemačka je strgala Jugu u prvoj utakmici u grupi, 4-1, a jedini gol za "naše" zabio je sarajevski Hrvat Jozić. Argentina ju je izbacila na penale u četvrtfinalu, iako je Juga nakon Ivkovićeve obrane penala Maradoni ušla u zadnje dvije serije pucanja s golom prednosti. No, tada su došli na red mamlazi Brnović i Hadžibegić i zasrali stvar. Finale Njemačka-Argentina bilo je jedno od najgorih ikada. Loše suđenje, oprezna Njemačka i loša Argentina, bez pola kartonirane momčadi, moli boga da se dovuče do penala. Nije prošlo. Svi pamte uraganske zvižduke Maradoni i njegove suze poslije finala.

Naravno, tu je i četvrtfinale 2006, vodstvo Argentine golom Ayale poslije kornera, pa Klosevo izjednačenje 10 minuta prije kraja i njegov prvi gol u karijeri izvan grupnog natjecanja na svjetskim prvenstvima. Slijede penali, Lehmanovi šalabahteri i ono famozno konačno Kahnovo priznanje kolegi nakon prepucavanja i svađa cijelo prvenstvo.

Jedva čekam novi sraz tih dvaju nogometnih svjetova. I, naravno, vamos Argentina!
Potpis svega, pogotovo boldanog.
zvm is offline  
Old 02.07.2010., 13:23   #39
Tesko ce ovu tekmu Argentina dobiti. Zadnja dva puta na SP su se upravo spotaknuli na Njemacku, a nije mi jasno kako misle sutra pobjediti kad su izgubili od puno slabije Njemacke prije 4 godine.

Osim toga, mozda je Maradona izvrstan motivator no potpuno sam skeptican u pogledu takticke pripremljenosti njegove ekipe kao u ostalom i fizicke spreme.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Old 02.07.2010., 13:26   #40
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
kad su potpisivali ugovor su trebali staviti do 15.07. ne sad, jebiga.
Mozda je sam Jogi trazio ugovor do 30-tog, pa kad bude velika eufotrija (kao sto i je) trazit vece pare!!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is online now  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.