Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2013., 15:47   #1921
Quote:
Vagalica kaže: Pogledaj post
Hahaha!! Vidimo se! Ako budemo u isto vrijeme tamo naravno... Meni su rekli poslije 10.30 da dođem.

tako i meni...oko 10 i po
teresita1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 17:16   #1922
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
I ja bih vjerovatni razmisljala kao ti,ali realno gledano nemas razloga za brigu! Imas iscijedak, ali nije krv, draga moja dok vjestica ne dode si sigurna!
Ja sam docekala svoju betu i sada cekam ultrazvuk koji je za par dana, pa i dalje imam traume kada odem na wc...

A zasto oralno? Di si bila na postupku? Znam da se moze uzimati i oralno i vaginalno ( utrogestan )
Dobila sam Duphastone i bila sam u Vinogradskoj...
Sunčana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 17:49   #1923
Quote:
Sunčana77 kaže: Pogledaj post
Dobila sam Duphastone i bila sam u Vinogradskoj...
A mozda zato... Mozda te tvoje tablete ne idu vaginalno! Boo

Uglavnom za iscijedak ne brini, dok nema vjestice, sve je super!

Javljaj sta se dogada!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 22:35   #1924
Duphaston i Utrogestan su oboje progesteroni, jedan je prirodan, jedan umjetni, tako je neka razlika. Duphaston se pije, utrići se stavljaju vaginalno
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 06:43   #1925
Quote:
lberc kaže: Pogledaj post
hvala cure...sad brojim sate do uvz da vidim ak je sve ok..prvo sam rekla da se budem opustila kad obavim prvi uvz,onda dok srce prokuca,a sad vidim da nema šanse,stalno bum u nekom strahu i to do kraja. sad me tješi kaj imam dosta mučnine,pa si mislim dobro je to,znači da je bebica dobro.
Znam kako ti je ja sam jedva dočekala betu,prije toga radila dva testa,bila su pozitivna no nisu me umirila..sada čekam drugu betu (sutra)i već tri noći sanjam nalaz da ga gledam dali se dupla ako to bude ok onda na red dolazi UTZ prvi pa drugi .. Baš sam čitala članak kako žene koje su zatrudnile umjetnom najčešće propuste uživanje u prvim mjesecima trudnoće zbog brige iz dana u dan kako će sve proći no kako god!šta tu možemo? samo neka mi dočekamo da primimo bebača u ruke
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 06:45   #1926
Quote:
Vagalica kaže: Pogledaj post
Sad sam našla! Teresita ima na Badnjak ko i ja! Teresita, si u Ri?
Ovo bi mogao biti lijep Božić i sretan doček Nove godine!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 06:49   #1927
Quote:
Sunčana77 kaže: Pogledaj post
Tek je sedmicu dana prošlo od transfera a ja sam baš obeshrabljena. Imam žuti iscjedak. Ne znam dali je to normalno. Nema ga puno ostaje kao trag na dnevnom ulošku ali je redovan...grudi su mi kao malo bolne bas kao i u standardnom ciklusu. Ujutro kad se popipam na čelo više je hladno nego da sam topla a pijem progesteron. Ne mjerim bazalnu jer se ne želim još više bedirat...Cure jeste li vi imale sličnih iskustava?
Jesi zvala u bolnicu da pitaš možda bi trebala ako su ok oni bi te mogli umiriti..
Ja sam imala smeđi iscjedak trauma vjeruj,i zvala sam sestru na odjelu i fakat me umirila bila sam poslje razgovora bolje!!!
Predpostavljam da si radila sve briseve neposredno prije postupka dali su svi bili uredu?

Pozz drži se
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 10:01   #1928
Quote:
Semi80 kaže: Pogledaj post
Znam kako ti je ja sam jedva dočekala betu,prije toga radila dva testa,bila su pozitivna no nisu me umirila..sada čekam drugu betu (sutra)i već tri noći sanjam nalaz da ga gledam dali se dupla ako to bude ok onda na red dolazi UTZ prvi pa drugi .. Baš sam čitala članak kako žene koje su zatrudnile umjetnom najčešće propuste uživanje u prvim mjesecima trudnoće zbog brige iz dana u dan kako će sve proći no kako god!šta tu možemo? samo neka mi dočekamo da primimo bebača u ruke
Semii, ne zene koje su zatrudnile umjetnom! nema tu nista umjetno!

Medicinski podpomognuta oplodnja....
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 10:10   #1929
Smile

semi80,ne brini beta bu ok,moje nisu bile savršene pa je opet sve dobro ispalo..ja sam napravila 2 testa 10 dpt,1 test 11 dpt i još jedan u bolnici kad sam izvadila krv i čekala nalaz,čisto da si olakšam čekanje
lberc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 13:44   #1930
Quote:
Semi80 kaže: Pogledaj post
Jesi zvala u bolnicu da pitaš možda bi trebala ako su ok oni bi te mogli umiriti..
Ja sam imala smeđi iscjedak trauma vjeruj,i zvala sam sestru na odjelu i fakat me umirila bila sam poslje razgovora bolje!!!
Predpostavljam da si radila sve briseve neposredno prije postupka dali su svi bili uredu?

Pozz drži se
Briseve sam vadila i sve je OK. Iscjedak mi je uglavnom žučkast (a takav mi nekad zna biti i u normalnom ciklusu) i nije nikako smeđi pa mi je glupo za tako nešto. Ma pokušati ću malo ne razmišljati o tome ako je ikako moguće
Uglavnom nekih drugačijih simptoma nemam sve je ko i obično zato i jesam malo skeptična
Sunčana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 13:46   #1931
Curke,od sad do poroda, nakon plusića - sve je briga. Vjerujte

Ja sam tek nedavno na wc-u prestala provjeravati jel ima znakova krvi. Ali sad paničarim ako se malac ne javlja puno. Onda šizim ako lupa bez prestanka. A rekla sam, samo da prođe uzv sa 12tt i onda bude sve lakše. Figu
(vidim da nisam napisala, sad sam u 31.tjednu)

Ali isplati se. I ja potpisujem - nije umjetnom. Potpomognutom, ili ja skraćeno kažem, zatrudnila sam u postupku
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 14:18   #1932
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
Semii, ne zene koje su zatrudnile umjetnom! nema tu nista umjetno!

Medicinski podpomognuta oplodnja....
Sorry krivo sam se izrazila isto mislimo MPO!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 14:23   #1933
Quote:
Sunčana77 kaže: Pogledaj post
Briseve sam vadila i sve je OK. Iscjedak mi je uglavnom žučkast (a takav mi nekad zna biti i u normalnom ciklusu) i nije nikako smeđi pa mi je glupo za tako nešto. Ma pokušati ću malo ne razmišljati o tome ako je ikako moguće
Uglavnom nekih drugačijih simptoma nemam sve je ko i obično zato i jesam malo skeptična
Nadam se da će sve bit ok teško je nerazmišljat...
Već sam napisala prije i mene je brinulo što imam sve manje simptoma i što mi se sve u tijelu smiruje a očekivala sam probadanja štipkanja i sve i svašta,no ipak plusići i prva beta je ok!!!
I tebi želim isto..

Zadnje uređivanje Sashica : 15.12.2013. at 17:07. Reason: quote
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 14:27   #1934
Quote:
lberc kaže: Pogledaj post
semi80,ne brini beta bu ok,moje nisu bile savršene pa je opet sve dobro ispalo..ja sam napravila 2 testa 10 dpt,1 test 11 dpt i još jedan u bolnici kad sam izvadila krv i čekala nalaz,čisto da si olakšam čekanje
tak sam i ja 9 dpt test,11dpt test,13dpt beta,sutra će biti 17 dpt mora bit ok onda se bacam na čekanje ultazvuka ma nema beda sve čekam i dočekat ću samo da kraju bude sve ok
pozz
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 19:36   #1935
ajme, ovo cekanje druge bete mi je jos gore nego ona 2 tjedna od transfera. izludit cu sutra dok ne dobijem nalaze.
Semi80, gdje si ti u postupku?
gefunken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 22:18   #1936
Quote:
gefunken kaže: Pogledaj post
ajme, ovo cekanje druge bete mi je jos gore nego ona 2 tjedna od transfera. izludit cu sutra dok ne dobijem nalaze.
Semi80, gdje si ti u postupku?
Je bas ubija nisam mislila da ce biti tako,bez sale ja vec tri noci sanjam nalaz.
U Petrovoj Zagreb!
A ti?��
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 13:48   #1937
danas imam gusti bijeli iscjedak
Sad sam tek obeshrabljena jer tako nešto imam par dana prije vještice.
Ako se popišam u četvrtak što bi bilo 12dpo moglo bi pokazati pravi rezultat?
Sunčana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 15:19   #1938
Curke moje beta 1571,70 sve znate happy sam za poludit..
U petak ultrazvuk jedva cekam...sad cu petka sanjat pregled:-)
Pozz za sve!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 15:26   #1939
Quote:
Sunčana77 kaže: Pogledaj post
danas imam gusti bijeli iscjedak
Sad sam tek obeshrabljena jer tako nešto imam par dana prije vještice.
Ako se popišam u četvrtak što bi bilo 12dpo moglo bi pokazati pravi rezultat?
Ja sam test radila 9 i 11 dan pt oba su bila pozitivna,no ako mozes izdrzat nemoj ga radit jer ako je minus bezveze ces se iznervirat a mozda je sve ok,a ako je plus bit ces opet nemirna i nesigurna tak je meni bilo,i jos ces visr brinut sta se dogada.
Drzi se i svakako javljaj..cekaj dan za betu!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:43   #1940
Quote:
Semi80 kaže: Pogledaj post
Curke moje beta 1571,70 sve znate happy sam za poludit..
U petak ultrazvuk jedva cekam...sad cu petka sanjat pregled:-)
Pozz za sve!!!
Bravo Semi, cestitam!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.